Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Snad jen jediná moje námitka jsou ty dva vchody za brankou. Trochu to rozbíjí případnej kotel. Jinak je to naprostá nádhera. Hlavně ty strmé tribuny, to už se dneska moc nevidí
Společně proti všem!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 18 pro 2023 14:15 První zápas bude s Litvajz nebo Boston?


GBocIsUWsAAEG-H.jpg
Jestli by nás nebylo jen pro extraligu škoda.. :-)

Ale vážně. Jako bylo by to pro Pardubice super. Jinak ta hala vypadá dle mne o dost jinak než první návrh na závodiště.

Edit: Působí o dost větší..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 18 pro 2023 14:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jako ty strmý tribuny vypadají fakt luxusně 👌 Ty vchody do sektorů nemusejí bejt nutně řešený na obou stranách stejně. Je to jen vizualizace, ale nejsem si jist, že s opravdovým kotlem na stání se tam počítá 🤔 Každopádně pro dnešek bude nejpodstatnější vizualizace primátorské lóže a VIP skyboxů pro radní a zastupitele 👍😁
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Gumid píše: 18 pro 2023 14:15 První zápas bude s Litvajz nebo Boston?


GBocIsUWsAAEG-H.jpg
Budu mít peníze vůbec na permici ? :)
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Doufám, že ten projekt neskončí kvůli nějaký srágoře typu: Nevíme co se starým stadionem, na louce se tam pase konipásek nebo by se muselo vykácet 1,35 stromu a podobně. Jestli si tuhle příležitost nechají radní ujít tak budou navždycky zatraceni a potom bych jim radil se na starým stadionu se radši neukazovat
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Jak se nám ta hala změnila od posledního náhledu.
Skvělé. Snad se v ní neztratím.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Hrabal:⬇️
Kapacita arény má být vyšší než 15 000 diváků, hotel má pojmout 500 lůžek. Investor je připraven s 8 miliardami Kč, a to včetně technologií
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

A klecové oddělení, třeba pro fanoušky našeho dnešního soupeře, v nové hale nebude? :crazy:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Gumid píše: 18 pro 2023 14:15 První zápas bude s Litvajz nebo Boston?


GBocIsUWsAAEG-H.jpg
Ten vnitřek mi připomíná aktuálně nově postavenou arénu v Petrohradu...
7Y6gNymxSx8.jpg
Obrázek Za Dynamo!
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Upřímně by to byl luxus. A má tu jednu další velkou výhodu pro klub. Tímto se Petr Dědek "zaháčkuje" na těch dvacet let a to v tom, že v takové aréně nechceš hrát baráž.
Myšleno v tom smyslu, že bude mít obrovskou investici a bude ji chtít nazpět a to musíš hrát vepředu
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Občan města: Dědek mi nechce zaplatit cenu, kterou za pozemek chci a nechce se již bavit. Je to arogantní jednání z jeho strany.

Jirsa Piráti jasně proti.

Sedlák Naše Pardubice: je to hezké a klobouk dolů. Ale, není jasná orientace haly, a nebudí důvěru, že jsme vizualizaci obdrželi až před hlasováním. Jsme jasně proti.

Bečka Piráti: Klobouk dolů pro soukromého investora, co by za to v Brně nebo Jihlavě dali. Ale hala má heliport, a to nemohu podpořit.

Rychetský Žijeme Pardubice: Málo stromků.

Sedlák Naše Pardubice: Není to transparentní a férový. Podklady pozdě.

Bečka Piráti: Je to moc narychlo.

Ulrych SPOLU: Je tu potencionální riziko, že investor bude požadovat po městu nějaké peníze.

Haas SPOLU: K předřečníkům, že se vypínají všechny pojistky, obavy a strašení. Pokud rozumíte alespoň trošičku stavebnímu právu, nemůže říkat to, co tu říkáte.

Jirsa Piráti: Chci nejdříve smlouvu, že tam Dědek nepostaví sklady. Haas nemá pravdu.

Jirsa Piráti: Dědek nepřišel na naše jednání, jelikož na uvedený termín neměl čas. Takhle si nepředstavuji férové jednání.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 18 pro 2023 16:13, celkem upraveno 14 x.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Jakub82 píše: 18 pro 2023 15:21 Upřímně by to byl luxus. A má tu jednu další velkou výhodu pro klub. Tímto se Petr Dědek "zaháčkuje" na těch dvacet let a to v tom, že v takové aréně nechceš hrát baráž.
Myšleno v tom smyslu, že bude mít obrovskou investici a bude ji chtít nazpět a to musíš hrát vepředu
Kubo sorry,ale tahle investice se Dedkovi ani nikomu kolem kdo investují do hokeje nevrátí .Tihle lidi to dělají ze srdce,ale určitě ne s vidinou zisku a cest jim kdo dává do hokeje takové částky ze sveho
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

digitalmouse píše: 18 pro 2023 15:18 Ten vnitřek mi připomíná aktuálně nově postavenou arénu v Petrohradu...

7Y6gNymxSx8.jpg
Ono toho moc jinýho okolo ledu vymyslet nepůjde :)

Je ale fajn, že v sedmé minutě už vedeme :))
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Gumid píše: 18 pro 2023 15:32 Občan města: Dědek mi nechce zaplatit cenu, kterou za pozemek chci a nechce se již bavit. Je to arogantní jednání z jeho strany.

Piráti jasně proti.

Naše Pardubice: je to hezké a klobouk dolů. Ale, není jasná orientace haly, a nebudí důvěru, že jsme vizualizaci obdrželi až před hlasováním. Jsme jasně proti.

Bečka Piráti: Klobouk dolů pro soukromého investora, co by za to v Brně nebo Jihlavě dali. Ale hala má heliport, a to nemohu podpořit.
"Klobouk dolů, co by za to jinde dali, ale jsem jasně proti."

To je tak kouzelně maloměšťáckej postoj, se kterým se nikdy neposuneme nikam a zůstaneme u vzdušných zámků o Amsterdamu a podobně.
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Gumid píše: 18 pro 2023 15:32 Občan města: Dědek mi nechce zaplatit cenu, kterou za pozemek chci a nechce se již bavit. Je to arogantní jednání z jeho strany.

Jirsa Piráti jasně proti.

Sedlák Naše Pardubice: je to hezké a klobouk dolů. Ale, není jasná orientace haly, a nebudí důvěru, že jsme vizualizaci obdrželi až před hlasováním. Jsme jasně proti.

Bečka Piráti: Klobouk dolů pro soukromého investora, co by za to v Brně nebo Jihlavě dali. Ale hala má heliport, a to nemohu podpořit.

Rychetský Žijeme Pardubice: Málo stromků.

Sedlák Naše Pardubice: Není to transparentní a férový. Podklady pozdě.
Tvl to je mazec banda ignorantu a neumetelu
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Cavalera píše: 18 pro 2023 15:37 Kubo sorry,ale tahle investice se Dedkovi ani nikomu kolem kdo investují do hokeje nevrátí .Tihle lidi to dělají ze srdce,ale určitě ne s vidinou zisku a cest jim kdo dává do hokeje takové částky ze sveho
Tak Dědek je přesvědčen, že nová aréna si na sebe vydělá..... Přiznám se, že v tomhle jeho optimismus až tak úplně nesdílím. Není moc hal, které by to dokázali. A v Evropě to nebude dost možná asi žádná...🤔 Prostě tady není dost lidí, aby tu mohla bejt každej den jiná velká akce 🤷 Btw kámošuv zeťak je nějakej manažer čehosi přímo v Madison Square Garden a tam prej maj velkou akci prakticky denně. Ta hala jede od rána do večera. Hudba/sport/cokoliv. Jenže aglomerace NY má skoro 10 mio lidí...🤷
Naposledy upravil(a) Pick dne 18 pro 2023 15:55, celkem upraveno 1 x.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Cavalera píše: 18 pro 2023 15:51 Tvl to je mazec banda ignorantu a neumetelu
jj piráti to je materiál
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tohle jestli neprojde, tak to je silný tabák
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Gumid píše: 18 pro 2023 15:32 Občan města: Dědek mi nechce zaplatit cenu, kterou za pozemek chci a nechce se již bavit. Je to arogantní jednání z jeho strany.

Jirsa Piráti jasně proti.

Sedlák Naše Pardubice: je to hezké a klobouk dolů. Ale, není jasná orientace haly, a nebudí důvěru, že jsme vizualizaci obdrželi až před hlasováním. Jsme jasně proti.

Bečka Piráti: Klobouk dolů pro soukromého investora, co by za to v Brně nebo Jihlavě dali. Ale hala má heliport, a to nemohu podpořit.

Rychetský Žijeme Pardubice: Málo stromků.

Sedlák Naše Pardubice: Není to transparentní a férový. Podklady pozdě.

Bečka Piráti: Je to moc narychlo.

Ulrych SPOLU: Je tu potencionální riziko, že investor bude požadovat po městu nějaké peníze.

Haas SPOLU: K předřečníkům, že se vypínají všechny pojistky, obavy a strašení. Pokud rozumíte alespoň trošičku stavebnímu právu, nemůže říkat to, co tu říkáte.
tak nikdo nemohl čekat, že ruku pro zvednou pirátský komouši nebo Sedlák, kterej je proti vsemu už z principu a na tomhle postoji si postavil kampaň...

kdejakej zamindrakovanej nýmand a jouda si holt potřebuje pohonit ego... tvl, heliport...to si jako blbec myslí, ze tam denně bude deset přistání a startů...? když tam helikoptéra přistabe třikrát do měsíce, tak je to hodně...
dalšímu blbci se nezamlouvá málo stromků... copak teď tam je nějakej prales? po stavbě čtyřproudovýho okruhu to stejně bude mrtvá plocha. V blízkosti tak frekventovaný silnice bude moc být jen občanská vybavenost. Rozhodně bych si tam nešel odpočinou do nějakýho parku...
Fakt některým zastupitelům, hned jak votevřou hubu, bych v tu ránu poblil záda...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

O čem se to hlasovalo?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tito nechtějí ani jednat. OTA, Brendl klasika
hlasování-2.jpg
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak Ota překvapil. Předpokládal jsem, že nezklame a vůbec nedorazí 🤔🤷
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Občanka Kulíková: Město špatně komunikuje s veřejností. Povrchní informace, na připomínky nám nikdo neodpověděl. Cihelna byla nadšena, že se tam něco bude dít. Projekt je to velkolepý a krásný, ale není to dotažené dokonce. Podklady žádné. Na uzavřené představení haly jsem se tedy dostala. Budu přemýšlet, koho budu příště volit. Tady to vypadá, že Ano oslabí a SPD naopak. :smiley:

Další občan má obavu, jak to dopadne. Prosí pana Dědka, aby jej příště informoval dříve, abych se mohl bránit. Má obavu, aby novou silnici neměl pod okny.

Sedlák Naše Pardubice: Stavba zpožduje nový územní plán. Dále stavba o 2,5 hektaru snižuje plochu zeleně. Nejsou tam stromy, lesíky a pod.

Bečka Piráti: Přeje Dědkovi aby uspěl a že hala je nádherná.

Jirsa Piráti: Moc práce pro radnici a zdržení nového UP. V odpovědi pracovnice uvedla, že Ministerstvo obrany neuplatnilo žádnou připomínku, jak uvedl Jisa, že to někde slyšel.

Sedlák Naše Pardubice: Pokud neprojde hala, co budete dělat pane Dědku? Seberete 8 miliard a odejdete? Dědek. Tak nic s tím neuděláme, nic nebude.

Bečka Piráti: Jsem zmaten. Otevíráme Pandořinu skřínku. Nevíme, co tam vznikne. Pachuť a je pro mne šokující, že veřejnost to ještě neměla možnost to spatřit. Chápu, že význam projektu je velký. Máme dbát o rozvoj města a podporovat investory. Podpořit tuto halu je chyba.

Havlena Piráti. Já tomu teda nerozumím, projekt je krásný. Vznikají tady rozpory. Povolíme i ostatním to samé co Dědkovi? Já tomu teda nerozumím. Co bude v hale za koncerty? Má Dědek vůbec peníze na ten projekt? Co bude se starou halou?

Tímto se s Vámi loučím a odjíždím na hokej.
Naposledy upravil(a) Gumid dne 18 pro 2023 17:13, celkem upraveno 17 x.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ota je zapšklej a žlučovitej...Hlavně že on měl před lety plnou hubu plánů, jak v Pardubicích postaví s Harkimem novou halu, hotel a já nevím co ještě...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

tau píše: 18 pro 2023 16:33 Ota je zapšklej a žlučovitej...Hlavně že on měl před lety plnou hubu plánů, jak v Pardubicích postaví s Harkimem novou halu, hotel a já nevím co ještě...
Tady již chybí, aby vypouštěl kola u aut při hokeji. :shh:
Odpovědět