Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
zeno
Příspěvky: 766
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 65 krát
Obdržel "To se mi líbí": 159 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Hajkem (hrac s perspektivou a dlouholetej kontrakt v jeho pripade vitam) predpokladam konci hracske posileni kadru (dle meho-laickeho nazoru mame nyni kvalitni a dostatecne siroky kadr, ktery je schopen se vyrovnat i s pripadnymi zranenimi, nemocemi apod.). Ma to pouze dve musky:
- tezko se nyni budou prosazovat v Acku mladi hraci , ale to je vzdy otazka - bud chci titul nebo vachovavat a obehravat mlade hrace . Oboji jde tezko (cest vyjimkam).
- jedinym slabsim mistem je nyni post golmanske dvojky v pripade nedejboze zraneni Willa a nevim, zda s timto rizikem se do PO pujde nebo nas ceka jeste jeden vanocni darek.
Diky, pane Dedku.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Za mě by možná nebylo špatné, aby roli dvojky v áčku pro případ delšího výpadku jednička v áčku, plnila jednička béčka. Aby tou jedničkou v béčku byl někdo, kdo bude schopen působit jako plnohodnotná dvojka v áčku. Takový brankář by byl v permanentní zápasové zátěži, občas by za áčko naskočil, aby se v béčku mohl v brance ohřát někdo další a o roli faktické dvojky v áčku, která vysedává na lávce během zápasů áčka a max dochytá zápas při zranění jedničky nebo když se zápas nevyvíjí dobře a faktické dvojky v béčku, by se dělili další nejlépe mladí kluci, z juniorky apod. Ti by s áčkem a či béčkem trénovali, občas by si zachytali nějaký zápas a postupně by rostli. Ale to je můj laický názor, který asi nebude proveditelný. :)
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já příchod Hájka vítám, jak jsem psal, viděl jsem ho tu od příští sezóny. A že přišel dříve, tím pro něj i pro nás lépe. Ale zároveň, on toho za poslední roky moc nenahrál, takže za mě mu letošek dávám na rozkoukání se.
Co se týče komentářů z Brna - ono se není moc co divit, jelikož jeho účinkování tam v covidové sezóně se dá diplomaticky označit jako velmi, velmi problematické. Nu a taky hodně vsázejí na holuba na střeše místo vrabce v hrsti. Pro oba by místo asi nebylo. A ten slovní průjem okolo, to je běžný fanouškovský kolorit. Ten mě nechává zcela klidným.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pick píše: 15 pro 2023 13:03Cože? 😲😲
Co na tom nechápeš? Kolik toho v Evropě a extralize odehrál?
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ono je otázka, jestli ta smlouva je skutečně na 4 roky, nebo třeba na dva s opcí na další dva nebo tak. Už se to tu párkrát myslím řešilo, že byla smlouva prezentována na "x" let ale skládalo se to z několika opčních let. Dá se předpokládat, že bude mít nějaké adaptační období, doufám, že o něco kratší, než Válič. :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 15 pro 2023 13:35 a Sralta fans můžou oprášit na 22.12 choreo s Bohušem :)
Nene. Jsme spíš Armáda spásy, nebo Chcete mně....

Ujmout se takhle nechtěného hráče.....
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Itchy píše: 15 pro 2023 15:17 Nene. Jsme spíš Armáda spásy, nebo Chcete mně....

Ujmout se takhle nechtěného hráče.....
Co mám já informace, tak jsme se s příchodem nového trenéra, zaměřili na všechny hráče "s patřičným pasem" v NHL/AHL, kteří by mohli zvažovat odchod zpět do Evropy. To asi nebude aktivita pana Samohula.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

pepa píše: 15 pro 2023 15:16 Ono je otázka, jestli ta smlouva je skutečně na 4 roky, nebo třeba na dva s opcí na další dva nebo tak. Už se to tu párkrát myslím řešilo, že byla smlouva prezentována na "x" let ale skládalo se to z několika opčních let. Dá se předpokládat, že bude mít nějaké adaptační období, doufám, že o něco kratší, než Válič. :)
Ano přesně tak. 2+2 by dávalo úplně jiný smysl..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 15 pro 2023 14:26 Ideální ukázka bajky o kyselých hroznech v tom Brně. :-)) Zábrana tam každý rok protočí minimálně deset hráčů, my přivedeme dva kluky v ideálním hokejovém věku, z toho jednoho až v sezóně, ale Dědek tomu nerozumí a měl by se učit, jak se skládá tým.. :joy: :wave:
A to počkej na Pondělí, to bude managerů na vytížení hal. Za doplnění obrany a perspektivu jsem rád.

Ad fanoušci, nedá se tu dohledat ten rok, co Zábrana dotáhl pětici hráčů, aby mohl hrát o titul? Jaký na to byl pohled zde?
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Emil Havránek píše: 15 pro 2023 15:30 Co mám já informace, tak jsme se s příchodem nového trenéra, zaměřili na všechny hráče "s patřičným pasem" v NHL/AHL, kteří by mohli zvažovat odchod zpět do Evropy. To asi nebude aktivita pana Samohula.
Hájek v rozhovoru říká, že dlouhodobě komunikoval s VV
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 15 pro 2023 16:31 A to počkej na Pondělí, to bude managerů na vytížení hal. Za doplnění obrany a perspektivu jsem rád.

Ad fanoušci, nedá se tu dohledat ten rok, co Zábrana dotáhl pětici hráčů, aby mohl hrát o titul? Jaký na to byl pohled zde?
Řekl bych, že my jsme žádný komplex neměli, nebyli pro nás konkurence, byli o několik pater výš a byli jsme vděční, když sem Zábrana poslal někoho rozehrát nebo rovnou jako dárek, co nám pomůže. Vůbec jsme je neřešili..

Jenže teď jsme v jiné pozici a to někteří těžko koušou.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

zdeněk píše: 15 pro 2023 17:26 Hájek v rozhovoru říká, že dlouhodobě komunikoval s VV
pan VV bude jazýček na vahách, proč jsem někteří půjdou, když budou mít stejnou ¨(finanční) nabídku, od jiného klubu....

je to detail, ale...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

lucas003 píše: 15 pro 2023 15:12 Co na tom nechápeš? Kolik toho v Evropě a extralize odehrál?
Nemyslím, že byl zakoupen kvůli tomu co odehrál nebo neodehrál v ELH či Evropě nebo proto jak se mu letos dařilo v AHL. Byl zakoupen proto, že je věkově perspektivní, svou kvalitu již dostatečně prokázal, může dále růst a spojit svůj sportovní vrchol s Dynamem. A to nezmiňuji, že o něj přímo stál VV, pod kterým už hrál v mladackym narodaku. Samozřejmě se jeho kariéra nemusí vyvíjet očekávaným směrem, ale tohle riziko je vždy a u všech. Ale jako rozumím, že ne všichni z něj nutně musejí bejt stejně nadšení jako já :shifty:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Po roce jsem se tedy kouknul vedle a do velkoklubu v pronájmu a musím konstatovat, že na toto fórum již chodit pro informace nemusím. Tam se dozvím detaily z jednání, detaily z jednání, která nedopadla, a co měl Dědek včera k večeři a co plánuje za zítřejší snídani. Co nemohu pochopit, proč tam nepanuje bujaré veselí, když se u nás podepsal hráč naho**, kdy i Marcel je platnější hráč. :wave:
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Stars píše: 15 pro 2023 13:58 chlapci tohle se dá pochopit, ale kdyby jste mi napsali, že fandíte celým východním čechám....to by jste mi dali :silent: :silent: :silent:
Na idnesu jeden takový je, který doufá každé kolo východní Čechy za 6 bodů...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Gumid píše: 15 pro 2023 18:19 Po roce jsem se tedy kouknul vedle a do velkoklubu v pronájmu a musím konstatovat, že na toto fórum již chodit pro informace nemusím. Tam se dozvím detaily z jednání, detaily z jednání, která nedopadla, a co měl Dědek včera k večeři a co plánuje za zítřejší snídani. Co nemohu pochopit, proč tam nepanuje bujaré veselí, když se u nás podepsal hráč naho**, kdy i Marcel je platnější hráč. :wave:
Velkoklub má dnes slávu..... představí vánoční dresy nebo, že by oznámili trest za doping ( Štohanzl ještě neměl "soud"). :joy:
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Bob1900 píše: 15 pro 2023 18:26 Na idnesu jeden takový je, který doufá každé kolo východní Čechy za 6 bodů...
Pardubice, Chrudim... ? :thumbup: :wave: :grin:
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pick píše: 15 pro 2023 18:15 Nemyslím, že byl zakoupen kvůli tomu co odehrál nebo neodehrál v ELH či Evropě nebo proto jak se mu letos dařilo v AHL. Byl zakoupen proto, že je věkově perspektivní, svou kvalitu již dostatečně prokázal, může dále růst a spojit svůj sportovní vrchol s Dynamem. A to nezmiňuji, že o něj přímo stál VV, pod kterým už hrál v mladackym narodaku. Samozřejmě se jeho kariéra nemusí vyvíjet očekávaným směrem, ale tohle riziko je vždy a u všech. Ale jako rozumím, že ne všichni z něj nutně musejí bejt stejně nadšení jako já :shifty:
To je právě otázka jestli a kde svou kvalitu prokázal. Každopádně mu budu fandit ať se mu daří
PetrS
Příspěvky: 266
Registrován: 01 srp 2014 19:25
Dal "To se mi líbí": 75 krát
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PetrS »

Gumid píše: 15 pro 2023 18:19 Po roce jsem se tedy kouknul vedle a do velkoklubu v pronájmu a musím konstatovat, že na toto fórum již chodit pro informace nemusím. Tam se dozvím detaily z jednání, detaily z jednání, která nedopadla, a co měl Dědek včera k večeři a co plánuje za zítřejší snídani. Co nemohu pochopit, proč tam nepanuje bujaré veselí, když se u nás podepsal hráč naho**, kdy i Marcel je platnější hráč. :wave:
Je až dojemné, jak zrovna oni mají velkou starost o financování našeho klubu, možná by si ale měli dělat starosti s tou jejich návštěvností. Kdyby měli 9 000 lidí na zápas, třeba i oni by si mohli dovolit kupovat normální hráče a třeba by i přestali dopovat :-)

Z těch DF co sleduju napříč extraligou (je celkem zajímavý sledovat pohled druhý strany na zápas btw.), oni mají suveréně nejhorší přispěvatele - a není to ani o názoru o nás - vždyt oni tam dost nechutně napadají i sami sebe.Tam je to krásná ukázka závisti a nenávisti. Myslím navíc, že ti, co tam nejvíc nenavidí Pardubice jsou ti, kteří sem k nám kdysi rádi na ten hokej jezdili a ve skříni mají ještě náš dres
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 15 pro 2023 18:19 Po roce jsem se tedy kouknul vedle a do velkoklubu v pronájmu a musím konstatovat, že na toto fórum již chodit pro informace nemusím. Tam se dozvím detaily z jednání, detaily z jednání, která nedopadla, a co měl Dědek včera k večeři a co plánuje za zítřejší snídani. Co nemohu pochopit, proč tam nepanuje bujaré veselí, když se u nás podepsal hráč naho**, kdy i Marcel je platnější hráč. :wave:
Marcel z malého města je tu? :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jako ta paralela s Marcelem pobavila 👍 Vrchní myslitel Fordman inu opět nezklamal. Tenhle laureát ceny za intelekt mě baví již dlouhodobě :wave:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Někdo jako vánoční dárek představuje beka s potenciálem repre, někdo vánoční dresy. To tak bývá.

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 15 pro 2023 18:53 To je právě otázka jestli a kde svou kvalitu prokázal. Každopádně mu budu fandit ať se mu daří
Hele, nebral bych tu smlouvu tak tragicky.

Ten kluk má ideální věk, snad i parametry, bruslí mu to dobře. Přesně tohle potřebujeme.

Co víc si přát? V repre hrál taky velmi solidně. A pokud ho přímo chtěl VV, vůbec se nebojím, že by se v budoucnu nestal spolehlivým bekem.

David Musil taky nebyl zrovna topka, když šel do Třince. A VV ho dostal dokonce na MS, pokud se nepletu..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Sweník píše: 15 pro 2023 18:04 Řekl bych, že my jsme žádný komplex neměli, nebyli pro nás konkurence, byli o několik pater výš a byli jsme vděční, když sem Zábrana poslal někoho rozehrát nebo rovnou jako dárek, co nám pomůže. Vůbec jsme je neřešili..

Jenže teď jsme v jiné pozici a to někteří těžko koušou.
Úplně přesně napsáno. My jsme to fakt neřešili. Když se dnes člověk náhodou podívá na kotleťácký nebo mechovský forům tak si říká že ti exoti tam snad potřebují doslova Bohnice. Co oni tam vymýšlejí a schvalují si navzájem, to jeden nechápe. My zde jsme tehdy řešili svoje vnitřní problémy, kterých bylo dost.. A vlastně ani dnes bych neřešil, kdyby Krejčí hrál dál a vybral si Třinec, nebo kdyby Sparta ještě někoho dovedla. AŤ SI OSTATNÍ TAKY DOVEDOU... je mi to fuk, třeba Ovečkina, který mu to teď nejde...nemám s tím problém... ta závist je tak mocná... Já jí v dobách našeho dna k Liberci nebo Kotletě vůbec necítil.. Zajímal mě náš tým. Nikdo jinej by nedokázal vyprodat baráž, tak ať si všichni trhnou prasklý cévkáři🤣😂
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Odpovědět