Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

J14 píše: 07 pro 2023 20:56 Valdo, vážně to tenkrát bylo takhle? Už to pár let je, ale pořád jsem měl nevím proč v hlavě, že doktor právě tehdy svědčil ve prospěch Vyhlídala. Že to bylo po konzultaci s ním a ani on nevěděl o té látce ve složení. Že snad i měli vyjádření nějaké laboratoře a žalovali ( nebo to tvrdili že budou) výrobce....
A Michalovi to stejně nakonec v podstatě ukončilo kariéru..

Tohle těm sportovcům nezávidím. Někdo okolo má špatný úmysl nebo zkrátka udělá chybu. A bum, dvacet let dřiny, někdy i více, vyletí komínem, poškozená kariéra nebo konec.

Sousedé se nám smějí za prohru v CHL, ponižují Petra Dědka. Ale vlastně tím pouze odvádějí své emoce, svůj strach, co bude s jejich třemi hráči a následně celým tímto divným pseudoklubem s názvem MHK. A já jim to tak trochu i přeji, můj soucit si zatím nezaslouží... :wave:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Alda001 píše: 07 pro 2023 21:13 No když pokračujou tihle všichni, kde je tedy nějaký prostor pro mladší hráče? Minimálně místo Paula bych viděl radši i třeba toho Urbiho, byť jsem si Paula v poslední době dost oblíbil. Ale tohle nevím nevím, přijde mi vše hozené hodně na jednu kartu, titul tuhle nebo příští sezonu jinak bída, neúspěch, do té doby maj asi mladý utrum
Pozor, zpráva je z února. Takže škatulata asi nakonec z těch nižších řad budou. Hlavně udržet Váliče.. ;-)
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Sweník píše: 07 pro 2023 21:22 A Michalovi to stejně nakonec v podstatě ukončilo kariéru..

Tohle těm sportovcům nezávidím. Někdo okolo má špatný úmysl nebo zkrátka udělá chybu. A bum, dvacet let dřiny, někdy i více, vyletí komínem, poškozená kariéra nebo konec.

Sousedé se nám smějí za prohru v CHL, ponižují Petra Dědka. Ale vlastně tím pouze odvádějí své emoce, svůj strach, co bude s jejich třemi hráči a následně celým tímto divným pseudoklubem s názvem MHK. A já jim to tak trochu i přeji, můj soucit si zatím nezaslouží... :wave:
Tam to je zvlastni sebranka.Tyden se tam hádají pak si podkurujou.3 ze 3 vozralej Bartosak ubohý návštěvy na hokej,tak se musejí někde vystrikat
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Sweník píše: 07 pro 2023 21:22 A Michalovi to stejně nakonec v podstatě ukončilo kariéru..

Tohle těm sportovcům nezávidím. Někdo okolo má špatný úmysl nebo zkrátka udělá chybu. A bum, dvacet let dřiny, někdy i více, vyletí komínem, poškozená kariéra nebo konec.

Sousedé se nám smějí za prohru v CHL, ponižují Petra Dědka. Ale vlastně tím pouze odvádějí své emoce, svůj strach, co bude s jejich třemi hráči a následně celým tímto divným pseudoklubem s názvem MHK. A já jim to tak trochu i přeji, můj soucit si zatím nezaslouží... :wave:
Jo, to vím. Pamatuju, že to zkusil v nějakým americkým pralese, protože trest platil pro soutěže pod vlivem IIHF (neměl to teď Mandát podobně?), ale brzy to zabalil totálně znechucen hokejem, jaký tam hráli. Byl tam navíc o parník nejstarší. Po návratu to už nikdy nebylo ono. Ale fakt jsem si tak nějak zapamatoval, že se za něj postavil doktor i klub s tou laboratoří. A že šlo snad i o nějaké tyčinky, ne?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

J14 píše: 07 pro 2023 21:51 Jo, to vím. Pamatuju, že to zkusil v nějakým americkým pralese, protože trest platil pro soutěže pod vlivem IIHF (neměl to teď Mandát podobně?), ale brzy to zabalil totálně znechucen hokejem, jaký tam hráli. Byl tam navíc o parník nejstarší. Po návratu to už nikdy nebylo ono. Ale fakt jsem si tak nějak zapamatoval, že se za něj postavil doktor i klub s tou laboratoří. A že šlo snad i o nějaké tyčinky, ne?
Tyčinky nevím, ale jinak souhlas. Vyžral si to úplně..
Ty sezóny před tím si ho pamatuji jako jednoho z nejlepších našich obránců, možná celé soutěže. Velká škoda.. A to za něj určitě naplno bojoval i Zbyněk. Takže asi tak k vyhodnocování dopingu..

Tam se budou ještě divit, pokud ta pravidla nebyla změněna..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 07 pro 2023 22:08 Tyčinky nevím, ale jinak souhlas. Vyžral si to úplně..
Ty sezóny před tím si ho pamatuji jako jednoho z nejlepších našich obránců, možná celé soutěže. Velká škoda.. A to za něj určitě naplno bojoval i Zbyněk. Takže asi tak k vyhodnocování dopingu..

Tam se budou ještě divit, pokud ta pravidla nebyla změněna..
Vůbec neřešme severní předměstí ohledně dopingu. Oni se vnitřně bojí nejhoršího. Nu a Kmoníček na radu PR marketérů jede pozitivní kampaň, že se vlastně nic nestalo. Jen tím dočasně minimalizuje škody než bomba vybuchne. A ona vybuchne. A pak to bude patrně pořádnej fičák a mazec zároveň.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Alda001 píše: 07 pro 2023 21:13 No když pokračujou tihle všichni, kde je tedy nějaký prostor pro mladší hráče? Minimálně místo Paula bych viděl radši i třeba toho Urbiho, byť jsem si Paula v poslední době dost oblíbil. Ale tohle nevím nevím, přijde mi vše hozené hodně na jednu kartu, titul tuhle nebo příští sezonu jinak bída, neúspěch, do té doby maj asi mladý utrum
Nepokracujou. To je rok staré, chtěl jsem tím jen napsat, že Valovi po sezoně konci smlouva...
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 07 pro 2023 22:20 Vůbec neřešme severní předměstí ohledně dopingu. Oni se vnitřně bojí nejhoršího. Nu a Kmoníček na radu PR marketérů jede pozitivní kampaň, že se vlastně nic nestalo. Jen tím dočasně minimalizuje škody než bomba vybuchne. A ona vybuchne. A pak to bude patrně pořádnej fičák a mazec zároveň.
Mne pouze napadá, že vše odnese jejich klubový lékař, na nikoho jiného to hodit nemohou, navíc tam se fakt neštítí ničeho. I hráče běžně hází přes palubu, takový Linhart a další by mohli vyprávět..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 07 pro 2023 22:31 Mne pouze napadá, že vše odnese jejich klubový lékař, na nikoho jiného to hodit nemohou, navíc tam se fakt neštítí ničeho. I hráče běžně hází přes palubu, takový Linhart a další by mohli vyprávět..
Tak rozhodně nechceš sponzorovat klub usvědčený z nečestného jednání. A o peníze jde v první řadě, zároveň s renomé. To pak zmizí okamžitě, sponzoři jen o malou chvíli po něm.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 07 pro 2023 22:39 Tak rozhodně nechceš sponzorovat klub usvědčený z nečestného jednání. A o peníze jde v první řadě, zároveň s renomé. To pak zmizí okamžitě, sponzoři jen o malou chvíli po něm.
To je další věc. I proto zastavili angažmá Hudáčka. Nadhozená varianta, kterou Kmoníček chtěl, ale narazil. Může být za to rád.. Jinak už by byli skutečně pouze odpad extraligy..

Oni si až tak moc přáli a přejí náš sestup, až se jim to vymstí. Přitom sportovně byli velmi kvalitním týmem, i přes tu hromadu cizinců, většinou nás herně převýšili. Až Venca jim dal zatím stopku, to nerozdýchají.. :wave:

Omlouvám se, teď už konečně další zápas. Budou kluci zdravě naštvaní po minulém divném výkonu? Schytá to Motor? Za mne snad ano.. ;-)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3163
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 787 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

lucas003 píše: 07 pro 2023 22:26 Nepokracujou. To je rok staré, chtěl jsem tím jen napsat, že Valovi po sezoně konci smlouva...
To se dá zjistit na ellite prospect, tak se tam každý podívejte kdo má do kdy smlouvy, Válič tam má 23/24, minulej rok tam měl právě 22/23 + 1 - to je ta uplatněná opce z tohohle článku co jsi sem dal. Pokud si někdo nevšimnul datumu, stačilo číst první větu, že Činel s Řekou přišli před loňskou sezonou... oni už tady hrají třetí rok. Někdo se toho mohl chytit že to je čerstvé a taky chytil🤣
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Jirka. píše: 08 pro 2023 01:24 To se dá zjistit na ellite prospect, tak se tam každý podívejte kdo má do kdy smlouvy, Válič tam má 23/24, minulej rok tam měl právě 22/23 + 1 - to je ta uplatněná opce z tohohle článku co jsi sem dal. Pokud si někdo nevšimnul datumu, stačilo číst první větu, že Činel s Řekou přišli před loňskou sezonou... oni už tady hrají třetí rok. Někdo se toho mohl chytit že to je čerstvé a taky chytil🤣
Přiznávám se dobrovolně a bez mučení 🤣🤣
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Nedělám si iluze, že by Washington neudělal všechno možný i nemožný, aby ten politicky angažovaný bohatýr těch cca 70 gólů dal a překonal "The Great one", ale musím říct, že z tohohle mám nepokrytou škodolibou radost :)

IMG_20231208_113249.jpg
Naposledy upravil(a) jimmypop dne 08 pro 2023 12:11, celkem upraveno 1 x.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

J14 píše: 07 pro 2023 20:56 Valdo, vážně to tenkrát bylo takhle? Už to pár let je, ale pořád jsem měl nevím proč v hlavě, že doktor právě tehdy svědčil ve prospěch Vyhlídala. Že to bylo po konzultaci s ním a ani on nevěděl o té látce ve složení. Že snad i měli vyjádření nějaké laboratoře a žalovali ( nebo to tvrdili že budou) výrobce....
Tak vidíš ...já to měl v paměti takhle. Ale s tou laboratoří si vzpomínám ...ty analýzy proběhly. Nicméně, nic to nepomohlo a byla z toho sezóna za mořem.
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Teď jsem koukal na florbal a "náš" Ondra Šebků předával v Singapuru ocenění nejlepším hrackam.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Ještě k těm mladým ...mě je asi trošku jedno kdo hraje, jestli mu je 35 nebo 20. Samozřejmě si říkám, jak to bude v budoucnu?
Nicméně - junci mi přijdou letos dobří, ale trošku jankovití, zvlášť posledni dobou ztráci moc zápasů.
Bengo - tam je vidět pár kluků, co určitě mají potenciál: Urban (asi největší), Herčík, Chabada, Pochobradský, Lichtag. Dobře je se jeví Vomáčka, ale třeba jsem daleko více čekal od Zemana nebo Rouhy. Rohlíka počítám, že na extraligu má. Pak je tam neskutečně drzý a šikovný Kaplan - který holt těch kilo moc nepobral. Moc nejsem schopen zhodnotit ty obránce mladý ...Kubíček, Kaštánek, Tvrdík ...

Pak jsou tu ambice a (stále ještě) kvalita v A-týmu ...
Velice proto vítám tyhle hostovačky (klidně i na půl roku/rok) v extralize pro tyhle kluky.

Přesto si myslím, že se bude A-tým postupně přebudovávat a kdo nebude stíhat většímu tempu, nebude tu hrát. A pak tihle výše jmenovaní budou mít šanci. Jen nesmí polevit.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

24cenda píše: 08 pro 2023 12:12 Teď jsem koukal na florbal a "náš" Ondra Šebků předával v Singapuru ocenění nejlepším hrackam.
legenda
Alda001
Příspěvky: 103
Registrován: 26 lis 2018 19:51
Bydliště: Pardubice
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alda001 »

mach píše: 08 pro 2023 10:21 Přiznávám se dobrovolně a bez mučení 🤣🤣
Já těž😅 není na škodu být někde občas za dementa🤔😅
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Taky se připojují k dementum
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Mozna trochu off topic...
rysuje se nam dalsi sportovec expert v politice, stranu si vybral super, asi me to ani moc neprekvapuje... :(

Růžička v politice? Spojil se s dezinformátorem Rajchlem, zapálené auto nevadí
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jirka. píše: 08 pro 2023 01:24 To se dá zjistit na ellite prospect, tak se tam každý podívejte kdo má do kdy smlouvy, Válič tam má 23/24, minulej rok tam měl právě 22/23 + 1 - to je ta uplatněná opce z tohohle článku co jsi sem dal. Pokud si někdo nevšimnul datumu, stačilo číst první větu, že Činel s Řekou přišli před loňskou sezonou... oni už tady hrají třetí rok. Někdo se toho mohl chytit že to je čerstvé a taky chytil🤣
No jako da, ale úplně spolehlivý to tam zase není..
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

Když jsme u těch brankářů mně by se tu hrozně líbil Daniel Huf ze Zlína ten by měl potenciál časem dělat i jedničku moc šikovný a dobrý brankář
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

snorry píše: 08 pro 2023 16:34 Když jsme u těch brankářů mně by se to hrozně líbil Daniel Huf ze Zlína ten by měl potenciál časem dělat i jedničku moc šikovný a dobrý brankář
Jen bych se trochu bál toho "zlínského syndromu". Jakmile od nich někdo přestoupí jinam, většinou začne hrát tužku.. ;-))

No ještě je možnost získat Bartošáka, prý má nabídku z extraligy.. :-)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Nevím no nic proti Zdráhalovi, ale asi bych radši v sestavě viděl někoho mladšího, ale co už..
Odpovědět