Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dnes asi budeme týmem kola. Ale všem je snad jasné, že ty hlavní zápasy nás čekají kolem jara.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jestli hledat nějaká negativa, tak 5 na 3 by to chtělo zlepšit. Jinak docela dobrý :))
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já bych jedno negativum měl. Ale i pozitivum zároveň - hráli jsme to víceméně na čtyři beky, ne na tři, přibyl Vála:
https://www.hokej.cz/zapas/2908760/
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 03 pro 2023 18:14 Já bych jedno negativum měl. Ale i pozitivum zároveň - hráli jsme to víceméně na čtyři beky, ne na tři, přibyl Vála:
https://www.hokej.cz/zapas/2908760/
Za mne dnes jediné negativum, že i v takhle jasném zápase Sedlo a Hyčmen skončili v minusu. Tak nějak mám obavu, že jsme stále nenašli ideální složení první lajny. Zatím k nim nikdo nezapadl. Ani Činel, ani Řeka. Co s tím? Zkusit tam Adama? Mimochodem ten dnes taky nebyl moc vidět..
Kl.Dynamo
Příspěvky: 133
Registrován: 16 lis 2016 10:41
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kl.Dynamo »

S nimi musí hrát Kaut, jiná možnost není.
JirkaPCE
Příspěvky: 3597
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 441 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Že dnes skončili v mínusu Hyka se Sedlákem je úplně jedno. Prostě za rozhodnutého stavu byli na ledě u gólu, který vůbec nic neřešil. Jinak v první lajně bych nechal Ciencialu, ten tam sedí i typologicky nejvíc. U Kauta se ukázalo, že cpàt ho na sílu do první lajny a ještě nalevo, není ideální řešení.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sweník píše: 03 pro 2023 18:29 Za mne dnes jediné negativum, že i v takhle jasném zápase Sedlo a Hyčmen skončili v minusu. Tak nějak mám obavu, že jsme stále nenašli ideální složení první lajny. Zatím k nim nikdo nezapadl. Ani Činel, ani Řeka. Co s tím? Zkusit tam Adama? Mimochodem ten dnes taky nebyl moc vidět..
O útoky opravdu strach nemám, vždycky ty góly dáme. Ale s tou obranou mám své vnitřní obavy.
Poslouchal jsem včera podcast s Martincem. Má hlavu i patu, zní věrohodně, byť s ním nemusím souhlasit. Ale jeho favorizované celky (Sparta, Kometa) to opravdu hrají na šest i sedm beků a ty výkyvy nejsou tak enormní. Jde o můj pocit naše hráče neutavit. O nic jiného.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Emil Havránek píše: 03 pro 2023 18:55 O útoky opravdu strach nemám, vždycky ty góly dáme. Ale s tou obranou mám své vnitřní obavy.
Poslouchal jsem včera podcast s Martincem. Má hlavu i patu, zní věrohodně, byť s ním nemusím souhlasit. Ale jeho favorizované celky (Sparta, Kometa) to opravdu hrají na šest i sedm beků a ty výkyvy nejsou tak enormní. Jde o můj pocit naše hráče neutavit. O nic jiného.
Kometa v žádném případě a Sparta asi ano.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 252 krát
Obdržel "To se mi líbí": 218 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Emil Havránek píše: 03 pro 2023 18:55 O útoky opravdu strach nemám, vždycky ty góly dáme. Ale s tou obranou mám své vnitřní obavy.
Poslouchal jsem včera podcast s Martincem. Má hlavu i patu, zní věrohodně, byť s ním nemusím souhlasit. Ale jeho favorizované celky (Sparta, Kometa) to opravdu hrají na šest i sedm beků a ty výkyvy nejsou tak enormní. Jde o můj pocit naše hráče neutavit. O nic jiného.
Ano kde vidim nasi slabinu do dalsich boju jsou beci, a tim myslim i trebas to, ze letos to u predpokladanych opor co sjizdi repre neni to ono, Dvorka pomalej a navic vlastne zapomel co ho zdobilo, duraz tam neni ani omylem, nasi nejlespi a nejspolehlivejsi beci jsou Cero a Jenda Kolar, kterej vlastne ani nemel moc co hrat, jinak bych se vsadil, ze v druhe casti sezony bude v prvni lajne M. Kaut :) ikdyz se neprotloukal B
Trochu lito me je Vondrce.. A nemuzu si odpustit, jsem rad za nasi 2. lajnu starych, preplacenych a nemotivovanych odchovancu..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 03 pro 2023 18:55 O útoky opravdu strach nemám, vždycky ty góly dáme. Ale s tou obranou mám své vnitřní obavy.
Poslouchal jsem včera podcast s Martincem. Má hlavu i patu, zní věrohodně, byť s ním nemusím souhlasit. Ale jeho favorizované celky (Sparta, Kometa) to opravdu hrají na šest i sedm beků a ty výkyvy nejsou tak enormní. Jde o můj pocit naše hráče neutavit. O nic jiného.
Tak mluvilo se o tom, že beka ještě hledáme.

Útočníky snad další nepotřebujeme. Navíc tohle jsou asi fakt už kosmetické detaily. Jestli bude v první Kaut, Činel, Řeka nebo Adam. Hlavně si to musí sednout v play-off a je úplně jedno, na kterého z nich VV ukáže.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Fanouška baví bezesporu výhry a pak góly. Gólu už máme Neskutečných 95, kdy druhej nejlepší je osmej Liberec s 82 góly. Pak všichni pod 80 a níž.

Máme nejnižší počet obdržených gólů, a dnes už nejlepší využití přesilovky. Suverénně nejmíň oslabení....

Dráčci měli dnes snad jen skvělý fans. Poklona VV a pak to, že poměrně vydrželi čekat na šestej, kterej teda nepřišel. Na fóru bylo pár vtipných hlášek jako Dědkostán, Dostali jsme latu jako cyp nebo Will se bál, že zmrzne.... ;-)

Moták mně bavil, jak se v tom motal a koulel očima :-)

Těžký zápasy jsou potřeba jako sůl, ale mužstvo se na nich naučí. Tak zabrat v Lize mistrů... Tým je dobrej a baví mně.

Měli by nás bavit i trenéři. Hrajeme něco, co dává smysl a proti čemu se strašně špatně hraje. A těch 95 gólů....

Snad o nás Třinec nenapíše "zkurvenej hokej" ;-)

A ještě jedna věc, druhýho hráče jako je Sedlo v naší lize nevidím....
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Já si taky dovolím poznatek :) Dnes v 15:00 jsem byl nastoupený u nás na stadionu :) Takhle málo lidí tam dlouho nebylo a to asi bylo vyprodáno :) Horní patro zavřené a ani kotel nebyl :) Stafion absolutně nezvládal nápor na dámských toaletách :) Občerstvení na straně za trestnými lavicemi nestíhalo. Nařízení všechny nápoje přelévali do nevratných kelímků. Jak bylo znát když tam jsou lidi, kteří chodí na hokej a 90% zná sektrory, tady to byl fakt blázinec. Nakonec ale, vše dobře skončilo a Popelka dostala prince, takže cajk :) Ale ten nový stadion je fakt potřeba jako sůl.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Docela mne baví to oslavováni holešovické haly kvůli výročí Sparty.
Příjemné na tom pro nás je, že nejdůležitější a nejkrásnější gól všech dob (pro tu halu) tam vsítil Jirka Šejba. :-)

Edit: Tak nic, v sestavě repre ho nevidím, snad aspoň Jirku pozvali do vipky, když vidím, že je tam i "legenda" Dušan nebo Koreis..
Naposledy upravil(a) Sweník dne 03 pro 2023 23:47, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ještě co mě točí, teď v podstatě s ligou mistrů 5 domácích zápasů v řadě. Je tam teda vložená repre přestávka, ale pro nás co dojíždí cca 70km to je na bednu.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK píše: 03 pro 2023 23:47 Ještě co mě točí, teď v podstatě s ligou mistrů 5 domácích zápasů v řadě. Je tam teda vložená repre přestávka, ale pro nás co dojíždí cca 70km to je na bednu.
to známe, je to náročné.... :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: , nejhorší je to přes Prahu, pak už to frčí po dálníci
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

FOGLIK píše: 03 pro 2023 23:47 Ještě co mě točí, teď v podstatě s ligou mistrů 5 domácích zápasů v řadě. Je tam teda vložená repre přestávka, ale pro nás co dojíždí cca 70km to je na bednu.
A to ještě i ten šestý zápas na Spartě budeme mít taky "domácí prostředí"... :whistle:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Tak jsem včera odpoledne odolal, jelikož jsem se nemohl dívat na náš zápas v TV, nepodíval jsem se na vývoj utkání na mobilu, nepodíval jsem se ani sem na komenty a vydržel jsem do večera, kdy jsem si pustil v TV záznam a při tom ty komentáře pročítal. S ohledem na vývoj utkání a standardně vysokou úroveň příspěvků na fóru to byl příjemný večer. :)

Ke včerejšímu kolu tři postřehy:
- úroveň přenosů v ČT je fakt příšerná, viz předzápasový rozhovor s Poulíčkem, paní redaktorka fakt perlila,
- v Hradci zase krásných 3.770 lidí v hale (55% kapacity)
- Ríšovi nepřeju nic špatného, ale mám pocit, že na vánoce bude mít klid a volno. Boleslav se začíná utápět, po tomto kole je -4 body a to má na Kladno a Vítky 2 zápasy k dobru! Bojím se, že s tím Ríša nic nezmůže a kovaný manager Ševc se s ním co nevidět rozloučí. Kdo to tam ovšem vezme potom, je otázka...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

pepa píše: 04 pro 2023 09:53 Tak jsem včera odpoledne odolal, jelikož jsem se nemohl dívat na náš zápas v TV, nepodíval jsem se na vývoj utkání na mobilu, nepodíval jsem se ani sem na komenty a vydržel jsem do večera, kdy jsem si pustil v TV záznam a při tom ty komentáře pročítal. S ohledem na vývoj utkání a standardně vysokou úroveň příspěvků na fóru to byl příjemný večer. :)

Ke včerejšímu kolu tři postřehy:
- úroveň přenosů v ČT je fakt příšerná, viz předzápasový rozhovor s Poulíčkem, paní redaktorka fakt perlila,
- v Hradci zase krásných 3.770 lidí v hale (55% kapacity)
- Ríšovi nepřeju nic špatného, ale mám pocit, že na vánoce bude mít klid a volno. Boleslav se začíná utápět, po tomto kole je -4 body a to má na Kladno a Vítky 2 zápasy k dobru! Bojím se, že s tím Ríša nic nezmůže a kovaný manager Ševc se s ním co nevidět rozloučí. Kdo to tam ovšem vezme potom, je otázka...
Vezme to Pája Rohlík, tohle už bude jeho parketa :wave:
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

To jo na ČT to jde dost z kopce. Večer v Buly se Zenit stále omlouval a mě tam prasklo do očí dvě věci. Nejprve Sparta na konci v hodnocení foto že chytal Kovář. Pod tím že Kořenářovi stačilo X zákroků k nule. Zenit to přečetl úplně v pohodě a na konci ještě jednou zopakoval že Kořenář vychytal Spartě nulu.
A pak druhá věc, při představování Kladna, tak pod fotkou Smoleňáka tým Verva Litvínov.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

24cenda píše: 04 pro 2023 10:33 To jo na ČT to jde dost z kopce. Večer v Buly se Zenit stále omlouval a mě tam prasklo do očí dvě věci. Nejprve Sparta na konci v hodnocení foto že chytal Kovář. Pod tím že Kořenářovi stačilo X zákroků k nule. Zenit to přečetl úplně v pohodě a na konci ještě jednou zopakoval že Kořenář vychytal Spartě nulu.
A pak druhá věc, při představování Kladna, tak pod fotkou Smoleňáka tým Verva Litvínov.
Tyhle drobné chybky by mi ani tolik nevadily - to se prostě stane. Spíš mě štve, že ten pořad neposouvají nikam dopředu. Mně by se třeba líbilo, kdyby si jako experta brali i nějakého rozhodčího, který by dával svůj pohled na věc. Nebo že by vždy vzali třeba nejvíc kontroverzní momenty předchozího kola a pokusili se je nějak rozebrat (to střílím teď trochu od boku, ale nápadů na vylepšení se dá najít rozhodně víc).

Co mě třeba vůbec nebaví jsou rozhovory typu - popište, co se tam u toho gólu stalo. "Noo Muska mi to pěkně nabil na modrou, já do toho plácnul, Sedlo pěkně clonil, tak to tam za golmana nějak zapadlo" .. To je opravdu info, které si divák sám nedovodí :D

Za mě hokej na ČT patří. Pořád jsou pro mě takovým etalónem správnosti, korektnosti a profesionality. Ale prostě ten produkt přestali posouvat dál a dohnalo je to. V ideálním případě by to chtělo překonat období zapšklosti, dát hlavy dohromady a vymyslet, jak si vydobít pozice zpátky.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1213 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Forbit píše: 04 pro 2023 10:50 Tyhle drobné chybky by mi ani tolik nevadily - to se prostě stane. Spíš mě štve, že ten pořad neposouvají nikam dopředu. Mně by se třeba líbilo, kdyby si jako experta brali i nějakého rozhodčího, který by dával svůj pohled na věc. Nebo že by vždy vzali třeba nejvíc kontroverzní momenty předchozího kola a pokusili se je nějak rozebrat (to střílím teď trochu od boku, ale nápadů na vylepšení se dá najít rozhodně víc).

Co mě třeba vůbec nebaví jsou rozhovory typu - popište, co se tam u toho gólu stalo. "Noo Muska mi to pěkně nabil na modrou, já do toho plácnul, Sedlo pěkně clonil, tak to tam za golmana nějak zapadlo" .. To je opravdu info, které si divák sám nedovodí :D

Za mě hokej na ČT patří. Pořád jsou pro mě takovým etalónem správnosti, korektnosti a profesionality. Ale prostě ten produkt přestali posouvat dál a dohnalo je to. V ideálním případě by to chtělo překonat období zapšklosti, dát hlavy dohromady a vymyslet, jak si vydobít pozice zpátky.
akorát že ty "drobné chyby" jsou přenos co přenos a i každej ten souhrn kola.
S konzervou Zárubou a jeho egem se to nikam posouvat nebude a on to bude samozřejmě omlouvat rozpočtem 😬
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

No ona včera moderátorka Pernická v předzápasovým rozhovoru s Poulou taky moc nepřesvědčila:
Poula "...my do toho jdeme s tím, že je to dalších 60 minut kvalitně odvedený práce a toho abychom získaly body, který chceme."
Moderátorka: "Takže se šťastným koncem pro?"
Poula: "Pro nás."

Šibalská otázka. Možná si moderátorka myslela, že Poula řekne "Pro Třinec"....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, ten predzapasovy rozhovor byl vůbec dílo. To by se mohlo pouštět žákům žurnalistiky, jak to opravdu nemá vypadat. Řekl bych , tě ke konci bylo na Poulovi vidět, že už mu s tou "speciální motivaci" leze na nervy. A konstatování, ze Třinec je lídr tabulky je taky perla. Ona možná během rozhovoru zapomněla jakého týmuma u mikrofonu hráče . Proto možná ten důvtipný dotaz na šťastný konec..
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Ta Pernická to je fakt dílo.... včera se s Varaďou furt chtěla bavit o Třinci a on furt mluvil o svém týmu s tím, že Třinec je už jen něco z minulosti o čem se již není důvod bavit. Pobavilo :thumbup:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pick píše: 04 pro 2023 11:50 Ta Pernická to je fakt dílo.... včera se s Varaďou furt chtěla bavit o Třinci a on furt mluvil o svém týmu s tím, že Třinec je už jen něco z minulosti o čem se již není důvod bavit. Pobavilo :thumbup:
Ono stačí když komentuje sestřih z utkání slovní zásoba tarzana... Zasekávání se atd
🔴⚪
Odpovědět