Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Emil Havránek píše: 20 lis 2023 08:23 Já si u Vondráčka spíše myslím, že se trenérovi moc nehodí do systému, který chce hrát, než že by u něj šlo o nějaký propad výkonnosti až za hranu sestavy. On je poctivec a dříč. A když má k sobě centra typu Čermák nebo Skuhravý, tak přidává i body, ale primárně to není jeho úloha v mužstvu. Je to škoda, ale moc se s tím dělat nedá.
Ke Kloučkovi snad jediné. Chytá o další smlouvu, jestli je to pro něj psychický blok? My můžeme hodnotit jeho výsledky v zápasech, ale nevidíme ho v tréninku. Takže fanouškovsky, taky bych zkusil Honzíka nebo Vomáčku v nějakém zápase. Ale zároveň Will není z těch, kteří by nějak moc pouštěli kolegu do branky.
Zaujal me Tvuj prispevek, taky jsem premyslel proc T. Vondracek podruhe mimo sestavu, a pak tu zaznelo od Propulse z vykonostnich duvodu, tak to pro me bylo celkem prekvapeni, nevim co presne je duvodem, ale vzhledem k jeho casu a uloze, myslim, ze predvadel to co se ceka, rekl bych, ze touto logikou si mohli hodit kostky s Mandatem, coz nemyslim, ze by hral blbe..Naopak, Vondrc je pro me lepsi verze Paulovice (minimalne daleko pohyblivejsi, rychlejsi a taky duraznejsi, byt starsi), nicmene Paulo to chytil za pacesy, dal goly a rika si tim padem o stale misto, co je asi dobre, 4te lajne chybi alespon nejaka produktivita bych rekl.. alespon tak to na me pusobi, vsichni tito borci vcetne Mandyho, Pouli atd., me prijdou, ze jsou schopny vzit ulohu atd. a nedelaji dusno, nevim muzu se mylit..
Ad A. Musil, myslim, ze situace se ma tak, ze klub o pokracovani stoji, a je to vice mene na nem bych rekl, nicmene zhruba za podminek a role co ma v soucastnosti, tak se uvidi, rekl bych, ze vzhledem k jeho nastaveni pujde tam, kde mu slibi jinou ulohu..
Experiment s Klouckem by mel skoncit co nejdriv, uz kvuli nemu, mam takovej pocit, ze je to spis horsi nez stejny a ani bych se nedivil, ze to musi vnimat i borci v ramci A teamu..treba mu to pomuze udrzet se na EHL mape, mozna trochu kontroverznejsi prirovnani, ale me ta jeho situace pripomina M. Ruzicku, byt ten titul nakonec udal, ale pro me to byl vzdycky brakar, u kteryho se nevedelo co se bude dit, tech brambor co poustel..samozhrejme to kazdy muze videt jinak..
vcera zapas blbec, to se stava a jeste stane, zaznela chvala na novou prvni lajnu, ja myslim, naopak, ze kdyby tam byl Sedlo, tak bych rekl, ze jsme vyhrali o ten jeden gol, protoze on by kolem te brany smerem do kasy tu svou praci za cenu, kterou za to plati, udal a to nam tam chybelo, ono to vzdycky jen zadovkama do prazdne nepujde..
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Danik23 píše: 20 lis 2023 18:51 Zaujal me Tvuj prispevek, taky jsem premyslel proc T. Vondracek podruhe mimo sestavu, a pak tu zaznelo od Propulse z vykonostnich duvodu, tak to pro me bylo celkem prekvapeni, nevim co presne je duvodem, ale vzhledem k jeho casu a uloze, myslim, ze predvadel to co se ceka, rekl bych, ze touto logikou si mohli hodit kostky s Mandatem, coz nemyslim, ze by hral blbe..Naopak, Vondrc je pro me lepsi verze Paulovice (minimalne daleko pohyblivejsi, rychlejsi a taky duraznejsi, byt starsi), nicmene Paulo to chytil za pacesy, dal goly a rika si tim padem o stale misto, co je asi dobre, 4te lajne chybi alespon nejaka produktivita bych rekl.. alespon tak to na me pusobi, vsichni tito borci vcetne Mandyho, Pouli atd., me prijdou, ze jsou schopny vzit ulohu atd. a nedelaji dusno, nevim muzu se mylit..
Ad A. Musil, myslim, ze situace se ma tak, ze klub o pokracovani stoji, a je to vice mene na nem bych rekl, nicmene zhruba za podminek a role co ma v soucastnosti, tak se uvidi, rekl bych, ze vzhledem k jeho nastaveni pujde tam, kde mu slibi jinou ulohu..
Experiment s Klouckem by mel skoncit co nejdriv, uz kvuli nemu, mam takovej pocit, ze je to spis horsi nez stejny a ani bych se nedivil, ze to musi vnimat i borci v ramci A teamu..treba mu to pomuze udrzet se na EHL mape, mozna trochu kontroverznejsi prirovnani, ale me ta jeho situace pripomina M. Ruzicku, byt ten titul nakonec udal, ale pro me to byl vzdycky brakar, u kteryho se nevedelo co se bude dit, tech brambor co poustel..samozhrejme to kazdy muze videt jinak..
vcera zapas blbec, to se stava a jeste stane, zaznela chvala na novou prvni lajnu, ja myslim, naopak, ze kdyby tam byl Sedlo, tak bych rekl, ze jsme vyhrali o ten jeden gol, protoze on by kolem te brany smerem do kasy tu svou praci za cenu, kterou za to plati, udal a to nam tam chybelo, ono to vzdycky jen zadovkama do prazdne nepujde..
Vondrackovi je vycitano ztraceni kotoucu a situace, kdy nedokaze udrzet puk kdyz by mel a pripadne rozehrat.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Propulse píše: 20 lis 2023 18:58 Vondrackovi je vycitano ztraceni kotoucu a situace, kdy nedokaze udrzet puk kdyz by mel a pripadne rozehrat.
Nevim, no, ze bychom meli problem ve Vondrackoj, pripadne, ze by tam nejak horel, se me jako laikovi nezda, ale zhrejme ty detailni statistiky a rozbory ukazuji neco jineho:) obecne se dari a je dobre mit tlak na team, za 2 kola to zas muze byt jinak..
Jenda Kolar byl jasne B a rekl bych, ze je to uz zase uplne jinak...:)
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak je normální, že každý trenér má na hráče jiné požadavky. Pro Rulíka asi bylo nejdůležitější, kolik toho hráč nabruslí, i když z toho nic moc není.
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

JirkaPCE píše: 20 lis 2023 19:07 Tak je normální, že každý trenér má na hráče jiné požadavky. Pro Rulíka asi bylo nejdůležitější, kolik toho hráč nabruslí, i když z toho nic moc není.
Mas pravdu, Kral, Rulik a ted Varada.... treneri se meni a Paulo zustava:) tak to asi o tom brusleni uplne neni..:) nekdy mozna
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Danik23 píše: 20 lis 2023 19:13 Mas pravdu, Kral, Rulik a ted Varada.... treneri se meni a Paulo zustava:) tak to asi o tom brusleni uplne neni..:) nekdy mozna
Tak Paulovič poslední dobou spíš taky nehraje než hraje. Loni se postupně propadl až do čtvrté lajny a pod Králem ten kádr vypadal kvalitativně podstatně jinak, takže logicky hrál i výš v sestavě.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... s tím Vondrcem nevím. Už ta jeho dlouhá smlouva v jeho letech je luxus... Ve Varech ukázal, že může být produktivní, tady se asi bral víceméně pro oslabení.. Jenže je tu zas jiný trenér, a ten to vidí jinak. Mě zas Vondrc přijde hokejovejsi než Paulo, ten mi přijde takový tezkopadny, kolikrát mi to jeho bruslení přijde komické ... Ale tuším, že když se to tady záchranovalo, že útok Mandat, Poula, Paulo byl produktivní.. Věřil sem, že by Mandy mohl být tím Mandatem před tím průserem, ale zatím bodů tolik nesbira...
.... #zadynamo
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Danik23 píše: 20 lis 2023 18:51 Zaujal me Tvuj prispevek, taky jsem premyslel proc T. Vondracek podruhe mimo sestavu, a pak tu zaznelo od Propulse z vykonostnich duvodu, tak to pro me bylo celkem prekvapeni, nevim co presne je duvodem, ale vzhledem k jeho casu a uloze, myslim, ze predvadel to co se ceka, rekl bych, ze touto logikou si mohli hodit kostky s Mandatem, coz nemyslim, ze by hral blbe..Naopak, Vondrc je pro me lepsi verze Paulovice (minimalne daleko pohyblivejsi, rychlejsi a taky duraznejsi, byt starsi), nicmene Paulo to chytil za pacesy, dal goly a rika si tim padem o stale misto, co je asi dobre, 4te lajne chybi alespon nejaka produktivita bych rekl.. alespon tak to na me pusobi, vsichni tito borci vcetne Mandyho, Pouli atd., me prijdou, ze jsou schopny vzit ulohu atd. a nedelaji dusno, nevim muzu se mylit..
Ad A. Musil, myslim, ze situace se ma tak, ze klub o pokracovani stoji, a je to vice mene na nem bych rekl, nicmene zhruba za podminek a role co ma v soucastnosti, tak se uvidi, rekl bych, ze vzhledem k jeho nastaveni pujde tam, kde mu slibi jinou ulohu..
Experiment s Klouckem by mel skoncit co nejdriv, uz kvuli nemu, mam takovej pocit, ze je to spis horsi nez stejny a ani bych se nedivil, ze to musi vnimat i borci v ramci A teamu..treba mu to pomuze udrzet se na EHL mape, mozna trochu kontroverznejsi prirovnani, ale me ta jeho situace pripomina M. Ruzicku, byt ten titul nakonec udal, ale pro me to byl vzdycky brakar, u kteryho se nevedelo co se bude dit, tech brambor co poustel..samozhrejme to kazdy muze videt jinak..
vcera zapas blbec, to se stava a jeste stane, zaznela chvala na novou prvni lajnu, ja myslim, naopak, ze kdyby tam byl Sedlo, tak bych rekl, ze jsme vyhrali o ten jeden gol, protoze on by kolem te brany smerem do kasy tu svou praci za cenu, kterou za to plati, udal a to nam tam chybelo, ono to vzdycky jen zadovkama do prazdne nepujde..
Vondráček měl antibiotika, A.Musil má laso z dobrého týmu na 1,2 lajnu, přesilovky, vytížení. Bude záležet na něm. CHyběl by mi
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

Danik23 píše: 20 lis 2023 18:51 Zaujal me Tvuj prispevek, taky jsem premyslel proc T. Vondracek podruhe mimo sestavu, a pak tu zaznelo od Propulse z vykonostnich duvodu, tak to pro me bylo celkem prekvapeni, nevim co presne je duvodem, ale vzhledem k jeho casu a uloze, myslim, ze predvadel to co se ceka, rekl bych, ze touto logikou si mohli hodit kostky s Mandatem, coz nemyslim, ze by hral blbe..Naopak, Vondrc je pro me lepsi verze Paulovice (minimalne daleko pohyblivejsi, rychlejsi a taky duraznejsi, byt starsi), nicmene Paulo to chytil za pacesy, dal goly a rika si tim padem o stale misto, co je asi dobre, 4te lajne chybi alespon nejaka produktivita bych rekl.. alespon tak to na me pusobi, vsichni tito borci vcetne Mandyho, Pouli atd., me prijdou, ze jsou schopny vzit ulohu atd. a nedelaji dusno, nevim muzu se mylit..
Ad A. Musil, myslim, ze situace se ma tak, ze klub o pokracovani stoji, a je to vice mene na nem bych rekl, nicmene zhruba za podminek a role co ma v soucastnosti, tak se uvidi, rekl bych, ze vzhledem k jeho nastaveni pujde tam, kde mu slibi jinou ulohu..
Experiment s Klouckem by mel skoncit co nejdriv, uz kvuli nemu, mam takovej pocit, ze je to spis horsi nez stejny a ani bych se nedivil, ze to musi vnimat i borci v ramci A teamu..treba mu to pomuze udrzet se na EHL mape, mozna trochu kontroverznejsi prirovnani, ale me ta jeho situace pripomina M. Ruzicku, byt ten titul nakonec udal, ale pro me to byl vzdycky brakar, u kteryho se nevedelo co se bude dit, tech brambor co poustel..samozhrejme to kazdy muze videt jinak..
vcera zapas blbec, to se stava a jeste stane, zaznela chvala na novou prvni lajnu, ja myslim, naopak, ze kdyby tam byl Sedlo, tak bych rekl, ze jsme vyhrali o ten jeden gol, protoze on by kolem te brany smerem do kasy tu svou praci za cenu, kterou za to plati, udal a to nam tam chybelo, ono to vzdycky jen zadovkama do prazdne nepujde..
Vondráček měl antibiotika, A.Musil má nabídku jinde na 1,2 lajnu, přesilovky. bude to na něm, mně by tady moc chyběl
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

zdeněk píše: 20 lis 2023 21:31 Vondráček měl antibiotika, A.Musil má nabídku jinde na 1,2 lajnu, přesilovky. bude to na něm, mně by tady moc chyběl
To i mne. Trosku se bojim, ze na tohle bude slyset. U nej je to chvili tak a chvili zas jinak..
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Propulse píše: 20 lis 2023 21:37 To i mne. Trosku se bojim, ze na tohle bude slyset. U nej je to chvili tak a chvili zas jinak..
Ale letos by ještě odejít neměl, ne?
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Jakub82 píše: 20 lis 2023 21:41 Ale letos by ještě odejít neměl, ne?
Podle mě měl 3 roky, ne? První rok hrál v lajně s Tondou Camarou a Bobbym, druhý rok byla minulá sezona a teďka se jede ten třetí, pokud dobře počítám.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Jakub82 píše: 20 lis 2023 21:41 Ale letos by ještě odejít neměl, ne?
Po sezone mu konci smlouva.
FOGLIK
Příspěvky: 5278
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Propulse píše: 20 lis 2023 21:53 Po sezone mu konci smlouva.
Tak pokud to do konce ledna nepodepíše , tak bude nejspíše jasné co bude.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

F_ZXlZLWcAAi3YI.jpeg.jpg
:clap:
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak Musilovi tady nikdo první dvě lajny a přesilovky neslíbí, ale taky víme, jak tyhle sliby kolikrát dopadnou. Hráče na ně nalákají a realita je jiná.
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

Musil není hráč do první lajny, pokud si to uvědomí, může být opravdu skvělým hráčem v tom, co mu je vlastní - a to není vyhrávat produktivitu
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak A. Musil bude vzdycky oblibeny hrac pro fanousky, ve sve roli a silnych strankach asi moc lepsich hracu v EHL neni, problem trochu je, ze to neni uplne bezproblemovy hrac a persona:) on uz z PCE jaksi odchazel..:), kdyz prichazel tak se vytvarela atmosfera jako, ze mozna vubec nenastopupi a pujde do NHL, i pres super sezonu v Libe to byl dle me jen vlhky sen, nevim co by tam se vsim respektem k nemu delal, na me to trochu pusobi tak, ze je skoda, ze ho jeho nejblizsi okoli trochu neformuje tak, aby se ambice, ctizadostivost a zdrave sebevedomi potkavaly trochu s realitou, tim nechci rict, ze me tady eventuelne nebude chybet, pokud skutecne odejde, nicmene mne bude chybet prave v te roli, kterou mu zde VV v soucastnosti dava, ne jako playmaker z 1. nebo eventuelne 2 lajny...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak je to asi jasný....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Vojenská policie zasahuje mimo jiné i v Pardubicích, kde se zajímá o bývalého primátora Charváta. LOL.
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2379
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 185 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Gumid píše: 21 lis 2023 10:01 Vojenská policie zasahuje mimo jiné i v Pardubicích, kde se zajímá o bývalého primátora Charváta. LOL.
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vo ... .seznam.cz
Pardubice ole
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Gumid píše: 21 lis 2023 10:01 Vojenská policie zasahuje mimo jiné i v Pardubicích, kde se zajímá o bývalého primátora Charváta. LOL.
Tak to byl ten důvod, proč ráno kolem 6 litala po pardubicích neoznačená auta s majáčky a od HK se světelnou rychlostí = 1 octavie hrnula vojenská policie na majáčkách.Tak včem asi Martin jede?
zdendik
Příspěvky: 143
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

Laky29 píše: 21 lis 2023 11:26 Tak to byl ten důvod, proč ráno kolem 6 litala po pardubicích neoznačená auta s majáčky a od HK se světelnou rychlostí = 1 octavie hrnula vojenská policie na majáčkách.Tak včem asi Martin jede?
https://1gr.cz/fotky/idnes/23/113/cl8h/ ... soubor.jpg

ono se to týká asi více lidí :silent: :crazy:
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

zdendik píše: 21 lis 2023 11:33 https://1gr.cz/fotky/idnes/23/113/cl8h/ ... soubor.jpg

ono se to týká asi více lidí :silent: :crazy:
Tak má alespoň HOH čas si připravit obhajobu než se vrátí z partnerského města v Netherlandu :crazy:
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 664 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Zitra v 10:00 zacatek predprodeje listku na Spartu do O2.
Odpovědět