Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

Zapchan píše: 19 lis 2023 22:52 Každý má právo na názor. Klouček byl dlouhou dobu hájen jako mladý odchovanec. Mladý už zas tak není a výkony stále stejně průměrné až podprůměrné. Končí mu smlouva tak uvidíme jaký názor budou mít povolaní. Jinak s Dvořákem souhlas, jeho výkony nejsou zrovna ideální poslední dobou a dnes ho Václav ve třetí třetině posadil.
S Kloučkem naprosto souhlasím, mluvíme tady o titulu, jsme přísný na výkony jakéhokoliv hráče, ale Klouček je pro mě z nepochopitelných důvodů pořád tak nějak hájenej.... Na jeden slušnej zápas potřebuje dalších 10, kdy je těžce průměrnej a pustí tam alespoň jeden gól, co se má chytat..... A teď si zkuste představit, že se zraní Will a půjdeme s Kloučkem do PO...... Myslím, že pozici brankáře bysme měli vyřešit ještě do ledna, pokud to opravdu myslíme vážně s titulem.......
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Propulse píše: 19 lis 2023 21:47 Brzo by mel klub oznamit velky vyjezd 22.12. na Spartu. Po x letech klub zaridi DYNAMO EXPRESS. Hlidat lisky, at nas tam je co nejvice :-)
Pojedu sice metrem, ale vstupenky bych také rád sehnal. Zatím nejsou v prodeji.
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

FOGLIK píše: 19 lis 2023 23:47 Takhle se tady mluvilo i o Vožuchovi :)
Jenže problém je, že tady by se na tuto výkonnost nedostal. Prostě potřeboval změnu, natvrdo, ne na hostovačku. Totéž je Klouček. Jinde třeba vyletí, ale tady to prostě nepůjde!
Propulse
Příspěvky: 6700
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

havlitom píše: 20 lis 2023 09:17 Pojedu sice metrem, ale vstupenky bych také rád sehnal. Zatím nejsou v prodeji.
Kazdym dnem by to melo byt v prodeji
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1462
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Překvapuje mě, že se zatím nikdo chválou nezmínil o hře ve vynuceném složení prvního útoku.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Prohry jsou zdravé, ale že je to s Liberecem už podruhý je k zamyšlení. Souhlas s VV - individuální chyby a spíš než Klouček se začíná dost hledat Dvořka, což je taky alarmující. On tou jeho současnou formou trpí i Koště, a to nás stojí dost bodů ...

Klouček atd - nebyl by to první případ kluka, co se u nás nechytil a udělal díru do světa jinde. Můžeme za to my? "Pardubický" prostředí? Vožucha bych nechal být, o něm tu rozhodovali CML a jiní, ale ani tady na fóru jsme mu většinově nevěřili. Holt nás to může ve výsledku mrzet, ale oni asi opravdu mohou, byť Pardubáci, rozvíjet svůj potenciál v jiných klubech. Budu jim držet palce!

Ale to neznamená, že nám včera zápas prohrál Kloudy!
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Napadlo mě - teď spousta klubů přichází se třetí variantou dresů, většinou je černá. Mě se černá libí, ale říkal jsem si jestli neoživit modrou (Tesla, CSOB) nebo dokonce zelenou ...jen tak při pondělku :)
Já bych asi tu modrou zkusil a příští rok klidně i zelenou ...a třeba co občas předvede s dresy Kladno nebo nedávno Jihlava, to mi tu chybí!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

U těch dresů to bude dost o tom, jak partneři klubu jsou/nejsou schopni i dočasně upozadit svůj nárok na reklamní prostor. Ono něco jinýho bude vzdávat hold třeba ČSLA v Jihlavě a nebo Svatýmu Václavovi třeba tady...taky by se mi to líbilo, ale jsem realista 🤷
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pick píše: 20 lis 2023 11:11 U těch dresů to bude dost o tom, jak partneři klubu jsou/nejsou schopni i dočasně upozadit svůj nárok na reklamní prostor. Ono něco jinýho bude vzdávat hold třeba ČSLA v Jihlavě a nebo Svatýmu Václavovi třeba tady...taky by se mi to líbilo, ale jsem realista 🤷
Třetí sady jsou i s logy sponzorů. Ty mluvíš o dresech ke speciálním akcím.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Máš recht, předsedo :shifty:
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Když jste u těch dresů, koukali jste na dražbu těch z utkání legend.
Teď Sýkora 32000 a to ještě není konec. To je docela síla, jsem zvědavý kam to večer vyleze.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak to začíná vypadat, že Světový pohár v roce 2025 bude, ovšem nikoliv s naším národním týmem jako účastníkem.....🤷
in-spyder
Příspěvky: 1751
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

stará hokejka píše: 20 lis 2023 09:47 Překvapuje mě, že se zatím nikdo chválou nezmínil o hře ve vynuceném složení prvního útoku.
Že jo, já jsem si snad polovina zápasu nevšiml, že tam není Sedlák. Hyka bylo vidět, že od nich občas čeká něco jiného, ale to i od kohokoliv jiného, kromě Sedla.

Jinak tedy včera i přes těch snad 90 střel si nešlo nevšimnout těm třem zkušeným v naší obraně, Dvořka už zde byl zmiňován, po právu v třetí místo něj byl Jenda Kolář, Košťálek, ač se mu neděje moc fatálních průserů, tak má prostě úseky, kdy je to jak školák, který neví co s pukem a nechce ho poslat pryč, tak vždy tam vymyslí nějakou kokotinu. A korunoval to David Musil na konci, leč Filipi to udělal skvěle a povodil si ho, jak juniora.
av69
Příspěvky: 2586
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1530 krát
Obdržel "To se mi líbí": 947 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Ve středu v 10:00 všichni na značkách u svých zařízení https://www.ticketportal.cz/nevent/HC_SPARTA_PRAHA-281
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3376
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 582 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Zajímavý článek. Překvapuje mě teda, že Vítkovice měli normálně led se sponzory na extraligu.

https://www.hokej.cz/kolik-stoji-liga-m ... ji/5077298
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5847
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ono asi není úplně jednoduchý najít brankáře na pozici číslo 2... Musí mít kvalitu, musí být smířený s tím, že se do brány podívá jednou za dva týdny. A zároveň umět v tom jednom utkání "za uherský rok" zachytat... To není žádná prdel...
Oni asi trenéři dobře vědí co a jak ohledně brankářů...
Každopádně já bych se nebál Vomáčku vyzkoušet. Už jen proto, že by to pro něj byl impuls, že se může do prvního týmu protlačit.
Kloudy asi bohužel...Furt je to takový nemastný neslaný... Zachytá super, další zápas pustí bramboru... Chápu, má to těžký... Ale šancí tady za ty roky dostal hodně, ať už jako jednička, či jako dvojka..A úplně dobře to nejde... Někde jinde by mu možná bylo lépe...
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 440 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sice máme druhou prohru s Libercem, ale jde o to, jak ty zápasy herně vypadaly. Takže není důvod ani k zamyšlení.
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

tau píše: 20 lis 2023 13:21 Ono asi není úplně jednoduchý najít brankáře na pozici číslo 2... Musí mít kvalitu, musí být smířený s tím, že se do brány podívá jednou za dva týdny. A zároveň umět v tom jednom utkání "za uherský rok" zachytat... To není žádná prdel...
Oni asi trenéři dobře vědí co a jak ohledně brankářů...
Každopádně já bych se nebál Vomáčku vyzkoušet. Už jen proto, že by to pro něj byl impuls, že se může do prvního týmu protlačit.
Kloudy asi bohužel...Furt je to takový nemastný neslaný... Zachytá super, další zápas pustí bramboru... Chápu, má to těžký... Ale šancí tady za ty roky dostal hodně, ať už jako jednička, či jako dvojka..A úplně dobře to nejde... Někde jinde by mu možná bylo lépe...
S tím souhlasím, že sehnat kvalitní dvojku, ale aby zároveň chtěl být "jen dvojka" není nic jednoduchého, ale přesně jak zmiňuješ, Klouček těch šancí dostal nespočet vždy s víceméně nic moc výsledkem..... Ten Vomáčka mě také napadl hned, co si budeme, jsme ve fázi, kdy nám dejme tomu až o tolik nejde a kdy jindy ho zkusit, než teď a kdo ví, co se z něho může vyklubat....
Popp26
Příspěvky: 41
Registrován: 15 led 2022 09:06
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Popp26 »

JirkaPCE píše: 20 lis 2023 13:23 Sice máme druhou prohru s Libercem, ale jde o to, jak ty zápasy herně vypadaly. Takže není důvod ani k zamyšlení.
Tak ono loni v PO s Třincem jsme také byli opticky lepší a jak to dopadlo......
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 654 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Popp26 píše: 20 lis 2023 13:31 Tak ono loni v PO s Třincem jsme také byli opticky lepší a jak to dopadlo......
Asi tak. Tohle jsou zápasy/soupeři, které se zkrátka musí hrát jinak a je třeba se na to připravit.
Obrázek Za Dynamo!
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 440 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Popp26 píše: 20 lis 2023 13:31 Tak ono loni v PO s Třincem jsme také byli opticky lepší a jak to dopadlo......
Tak Třinec měl roky zažitý nějaký systém, loni to ještě stačilo i s tou loutkou na střídačce a taky má kvalitnější tým než Liberec.
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Včera měla být první třetina 5:1 a nebylo o čem. Liberec absolutně nestíhal. Jsme úplně někde jinde než oni. Bohužel to hráli včera do prázdný (hlavně druhý útok). Chtěli si to užít a nevyslo to
JirkaPCE
Příspěvky: 3596
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 440 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Dynamík Jistič píše: 20 lis 2023 13:13 Zajímavý článek. Překvapuje mě teda, že Vítkovice měli normálně led se sponzory na extraligu.

https://www.hokej.cz/kolik-stoji-liga-m ... ji/5077298
S tímhle by měli něco udělat, aby všechny týmy co se tam dostanou, skončily aspoň v mírném plusu. Hlavně ti co se tam dostanou z méně kvalitních lig, nemají reálnou šanci si postupy do dalších kol něco vydělat.
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Že z Urbana něco bude, se dalo čekat. Snad mu to v A-týmu půjde podobně!

Ale co mě udivuje - Pochobradský. Nevím co se s ním stalo, ale pravidelně boduje, je chválen a na Slavii jsem ho videl a hrál dobře! Pokud se z něj podaří udělat hráče i pro A-tým, budu rád. Ikdyž to asi vypadá na pendlování A/B ...už jsem si ale říkal, že to třeba i úplně zabalí.
Odpovědět