Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Klouček není brankář do extraligového týmu ani jako dvojka, ale z Willa taky moc nadšený nejsem. Za mě se neměl pouštět Frodl, mladší s větším potenciálem a ve Varech ukazuje, že je to opravdu dobrý brankář.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2069
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3695 krát
Obdržel "To se mi líbí": 492 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

📺 Pamatujete seriál Trpaslík? Dnes to sedí víc než kdy jindy! 🤩 #chemici
https://x.com/hcvlitvinov/status/171798 ... FsN6imQnZw
#TvlLitvínov 😁
av69
Příspěvky: 2589
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Oceňuju velkorysost některých z vás, ale podle mého už těch šancí bylo tak akorát na to, abychom pochopili, že tudy cesta nevede, viz tabulka níže. Pokud si někdo myslí, že když nepomohlo 90 zápasů, tak ten 91. bude třeba jiný a od něj se odrazí, tak já si to teda nemyslím. Za sebe osobně doufám, že tohle bylo poslední představení Kloudyho v brance "A" týmu a v neděli chci v brance vidět jednoho z dvojice Will/Vomáčka.
kloudy.jpg
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Dassty píše: 28 říj 2023 05:09 Ja ti rozumím, ale teď je úplně ideální doba na to, aby ukázal, jestli se na nej dokáží spolehnout. On musí byt připravený zaskočit za Willa. Včera trochu smolny zapas, stane se. Tak se ukáž v dalším.

Plus je lepší mít krizi teď, než par zapasu před play-ff, jak bylo poslední 3 sezóny zvykem.
Ideální doba, kdy Klouček měl ukázat, že má na extraligu už je dávno pryč. Ten v extralize nemá co dělat. Tak to prostě je. V případě nedej bože zranění Willa máme velký problém. On to taky nemá lehký. Většinu zápasu kouká , co se děje na druhé straně a pak je z ničeho nic vystaven velké šanci. Willdovi já teda jednoznačně věřím a je to pro mě jeden z nejlepších a nejpoctivějších brankářů v lize...
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tesla a Devils
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

acrylic píše: 28 říj 2023 09:25 Plekanec ukončil kariéru.

https://www.hokej.cz/sok-na-kladne-plek ... JzqlVoVD_g
velkej respekt k Tomášově celý kariere. Byl to borec a pro extraligu velmi nadstanrdni hrac, kterej ten Jarinuv shit team drzel od padu do pralesa
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Když jsme podepsali Vomáčku byl jsem nadšenej. A jak sleduji béčko, on půjde ještě nahoru. Ale hlavně ať chytá a nesedí.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pleky vynikající centr jeden z nejlepších co jsme měli v NHL... Co se týče reprezentace mohl by vyučovat dnešní mlaďáky co znamená reprezentační dres...
🔴⚪
zdeněk
Příspěvky: 81
Registrován: 24 bře 2021 16:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdeněk »

av69 píše: 28 říj 2023 09:05 Oceňuju velkorysost některých z vás, ale podle mého už těch šancí bylo tak akorát na to, abychom pochopili, že tudy cesta nevede, viz tabulka níže. Pokud si někdo myslí, že když nepomohlo 90 zápasů, tak ten 91. bude třeba jiný a od něj se odrazí, tak já si to teda nemyslím. Za sebe osobně doufám, že tohle bylo poslední představení Kloudyho v brance "A" týmu a v neděli chci v brance vidět jednoho z dvojice Will/Vomáčka.
kloudy.jpg
Naprostý souhlas, ale stejně je potřeba hodnotit i Hrádka, který tady odehrál více než 150 zápasů a je pořád stejný. Protože je odchovanec musel odejít Ivan, který nyní v Liberci hraje dobře 1,2 obranu .Stejné je to nyní s Bučkem. A jsem zvědavý na Rohlíka, který zde hraje 4 sezony a bohužel ho trápí zdravotní problémy. Uvidíme.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Obrana se víceméně hledá a je rozdělená na půl Čero, Muska, Valič si své odehrají.. Koště zatím dozadu tradičně hrůza a po zranění i dopředu nevýrazný... Dvořka zatím slabý odvar z loňska a Hrádek za mě prostě to píšu poněkolikáté na A to prostě zatím nestačí ať hraje 24 minut na zápas v B a uvidí se... Venca je na obranu pes za mě si myslím že si o nějakého obránce ještě řekne... Nicméně ročník je rozehraný super je potřeba zítra udělat 3 body na Kladně a vrátit se na vlnu a dobré obraně za poslední 3 zápasy jsme dostali 11 gólů
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

zdeněk píše: 28 říj 2023 11:55 Naprostý souhlas, ale stejně je potřeba hodnotit i Hrádka, který tady odehrál více než 150 zápasů a je pořád stejný. Protože je odchovanec musel odejít Ivan, který nyní v Liberci hraje dobře 1,2 obranu .Stejné je to nyní s Bučkem. A jsem zvědavý na Rohlíka, který zde hraje 4 sezony a bohužel ho trápí zdravotní problémy. Uvidíme.
Na to, ze vcera odehral defakto prvni zapas po zraneni, tak se mi libil.
Kula
Příspěvky: 2172
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 851 krát
Obdržel "To se mi líbí": 281 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

No to je teda zde i beze mě...pěkně jsem si počet.
Jak jsem si přečetl tak Klouček se vám nelíbí píšu to znova ten byl průměrnej i v B a vůbec se jim nestýská a skoro ho tam nechtěj.
O posílení píšu taky často jestli nás má spasit Hrádek, Rohlík a podonmí jen, že jsou odchiovanci tak se pojďme modlit.
Loni jsem psal o Sedlákovi dostaljsem čočku a nemyslel jsem to zle.
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Souhlasim s Propulsem, uz jsem vcera psal, ze Rohlik dobry zapas. Skoda tech jeho zraneni..

Az se rozehraje, zkusil bych ho vedle Sedla a Hyky :)

Jinak obrana: Cero nas nejlepsi bek, opet vytecne vykony. Musil pes obranar, klasika. Koste zatim nic moc a bohuzel Dvorka taky slabsi. Minuly rok Dvorka top vykony, az me prekvapil. Letos se zatim trosku hleda, ne ze by na pomery extraligy byl spatny :) Vala si svoje odehraje, ale cekam od nej zlepseni. Hradek porad to same, tam moc zlepseni necekam. Honzu Kolare bych tam daval vice :)

Brankar: Will mne z nejakeho duvodu neprijde jisty. Vim, ma to tezky, kouka cely zapas a pak musi chytit velkou sanci, ale.. vedle Bartosak mne treba prijde hodne jisty a nebo i Furch v Brne, Frodl samozrejme super taky.. tak uvidime, Willda super kluk, ale zlepseni uz nebude, spis to bude mit klesajici uroven. Kloucek hlava spatna, LM skala a prijde liga a je vymalovano. Budeme zkouset Vomacku? Ten se jevi zatim dobre, Honzik mu slusne sekunduje..nakonec mame lepsi dvojici v B, nez v A :)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sweník píše: 27 říj 2023 20:22 Jinak Ticháček tedy jede, neskutečný talent. Oproti médií stále oslavovanému Jiričkovi nebo Svozilovi... Myslím si, že je brzy minimálně dožene, protože půjde do NHL rovnou.
Úplně nevím, jestli zrovna tihle dva si zaslouží nějaké shazování. Spíš bychom měli být rádi, že tak talentované obránce vůbec máme a je o dost těžší prosadit se v zámoří. Ale tak o Nečasovi se tady taky psalo, že je přeceňovaný a ten teď vsem ukazuje, že to byl solidní nesmysl.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 28 říj 2023 14:32 Úplně nevím, jestli zrovna tihle dva si zaslouží nějaké shazování. Spíš bychom měli být rádi, že tak talentované obránce vůbec máme a je o dost těžší prosadit se v zámoří. Ale tak o Nečasovi se tady taky psalo, že je přeceňovaný a ten teď vsem ukazuje, že to byl solidní nesmysl.
To já jsem rád, i jsem napsal, že jsou oba napřed. Spíše mne vždy zarážela ta mediální pozornost, kterou dostávali.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

vh9913 píše: 28 říj 2023 14:28 Souhlasim s Propulsem, uz jsem vcera psal, ze Rohlik dobry zapas. Skoda tech jeho zraneni..

Az se rozehraje, zkusil bych ho vedle Sedla a Hyky :)

Jinak obrana: Cero nas nejlepsi bek, opet vytecne vykony. Musil pes obranar, klasika. Koste zatim nic moc a bohuzel Dvorka taky slabsi. Minuly rok Dvorka top vykony, az me prekvapil. Letos se zatim trosku hleda, ne ze by na pomery extraligy byl spatny :) Vala si svoje odehraje, ale cekam od nej zlepseni. Hradek porad to same, tam moc zlepseni necekam. Honzu Kolare bych tam daval vice :)

Brankar: Will mne z nejakeho duvodu neprijde jisty. Vim, ma to tezky, kouka cely zapas a pak musi chytit velkou sanci, ale.. vedle Bartosak mne treba prijde hodne jisty a nebo i Furch v Brne, Frodl samozrejme super taky.. tak uvidime, Willda super kluk, ale zlepseni uz nebude, spis to bude mit klesajici uroven. Kloucek hlava spatna, LM skala a prijde liga a je vymalovano. Budeme zkouset Vomacku? Ten se jevi zatim dobre, Honzik mu slusne sekunduje..nakonec mame lepsi dvojici v B, nez v A :)
Valič má stoupající tendenci výkonů jeho kariéra mi trochu připomíná Časyho s Količem z počátku takový nemastný neslaný ale mohl by se vypracovat jako oni rok od roku lepší... U Hrádka za mě potenciál absolutne nemá.... postavu má menšího vzrůstu tak bych alespoň čekal dobré bruslení a kvalitní rozehrávku tam nevidím nic absolutně bohužel ... Trochu protěžovaný jako Šeda nebo Láďa Havlík
🔴⚪
dynamak
Příspěvky: 22
Registrován: 22 kvě 2019 18:30
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dynamak »

Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Béčko klasika. Z něj musí být vedení po těch investicích zcela nadšené.. :-)

Zápas jsem neviděl, ale statistiky vypadají dobře, jenže zase houby..
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Sweník píše: 28 říj 2023 18:15 Béčko klasika. Z něj musí být vedení po těch investicích zcela nadšené.. :-)

Zápas jsem neviděl, ale statistiky vypadají dobře, jenže zase houby..

Tak Béčko je 11 bodů od posledního.. Loni stahovali velikou ztrátu. Takže za mne ok
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 28 říj 2023 18:15 Béčko klasika. Z něj musí být vedení po těch investicích zcela nadšené.. :-)

Zápas jsem neviděl, ale statistiky vypadají dobře, jenže zase houby..
„Sice jsme opticky měli více ze hry, ale vůbec jsme nechtěli jít do předbrankového prostoru, do těch míst, kde to trošičku bolí,“ popsal jednu z příčin porážky v Kolíně trenér Richard Král

Lépe bych to nepopsal, klukům to docela jezdí, ale chybí tomu ta správná touha zlomit ten výsledek pro sebe. Rozhodně jsou pro mne zklamáním výkony očekávaných lídrů týmu. Naopak mladým bych toho moc nevyčítal.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Muf píše: 28 říj 2023 20:10 „Sice jsme opticky měli více ze hry, ale vůbec jsme nechtěli jít do předbrankového prostoru, do těch míst, kde to trošičku bolí,“ popsal jednu z příčin porážky v Kolíně trenér Richard Král

Lépe bych to nepopsal, klukům to docela jezdí, ale chybí tomu ta správná touha zlomit ten výsledek pro sebe. Rozhodně jsou pro mne zklamáním výkony očekávaných lídrů týmu. Naopak mladým bych toho moc nevyčítal.
Kdo konkrétně je měl táhnout? Mně ten tým přijde už druhý rok jako matlanina bez nějaké jasné osy, základu. Navíc Bambus z nějakého důvodu ztrácí síly v áčku. :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

frysta píše: 28 říj 2023 20:29 Kdo konkrétně je měl táhnout? Mně ten tým přijde už druhý rok jako matlanina bez nějaké jasné osy, základu. Navíc Bambus z nějakého důvodu ztrácí síly v áčku. :)
Tak asi hlavně vloni nejlepší střelec soutěže..

A i ten Vožuch asi bída, dnes trest 5+DKU. Proč se tak zkušený hráč vyfauluje? A to přišel tuším že Vsetína..

Ale třeba i Zdráhal mi od toho zranění přijde celkově marný.

Přitom tohle borci by měli mladé vychovávat. Místo toho vidím zatím hlavně jen snahu mladých. Taky bych řekl, že většina jich hraje dobře.

Edit: Mimochodem nedivím se názorům na Hrádka. On když hrál za béčko, člověk si ho prakticky nevšimne, žádná extraligová nadstavba. Jasně, není to Količ, který je schopný prakticky rozhodnout zápas. Ale i ten Bučko je v béčku mnohem více vidět kvůli té jeho pumelici od modré.

Hrádka bych nepřirovnával k Havlíkovi nebo Šedovi. Mně nejvíc postavou i pohybem připomíná Petra Mudrocha. Ačkoliv jestli má 187/88, tak to hodně vyrostl a zesílil. V podstatě pro obránce ideální parametry.

Na extraligu by mohl mít, ale takové Vary, Bolka, Kladno nebo Plzeň by mu mohly v rozvoji pomoct více než naše béčko. Však je mu stále 21 let. V té době Časy, Količ i Válič schytávali též obrovskou kritiku..
Jinými slovy, já bych ho neodepisoval.. ;-)
Naposledy upravil(a) Sweník dne 28 říj 2023 21:16, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

frysta píše: 28 říj 2023 20:29 Kdo konkrétně je měl táhnout? Mně ten tým přijde už druhý rok jako matlanina bez nějaké jasné osy, základu. Navíc Bambus z nějakého důvodu ztrácí síly v áčku. :)
Tak především od Žalčíka s Mikiskou se čekal gólový příspěvek. Kaut s Bambusem by měli mít v bengu rozhodně větší přínos, stejně jako Zdráhal.

Ten tým už je rozhodně více zkušený než vloni a především má za sebou kompletní přípravu.

A Bambus, ten např. v Litvínově nyní ukázal proč je pro VV tak důležitý. Tam předpokládám, že po návratu Musila již nedostane prostor.
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

KLOBOUČEK před kariérou - a klubismem - Plekyho. Tam asi není co dodávat ...ať se daří i mimo mantinely!
Bylo samozřejmě fajn vidět ho napsaného na šírší soupisce Pardubic :) Ale on prostě patří na Kladno.

HC B - mladý hrajou. Pokud to starší nedají - Zdráhal, Vožuch, Žálčík aj. - tak bohužel. "Problém" tohoto klubu je i v tom, že nemá svou historii, základnu fanoušků atd.
HC A - prohrálo se a Zadina to popsal dobře, bez emocí. Víc asi padlo v šatně/autobuse ...tým si sedá, vrací se kluci po zranění - Kauly, Muska, Rohlík, ono to taky rozhodí ten tým. A ne všichni holt mají 100% formu jako loni ...
Těším se hlavně na Adama (nevím jestli pod VV zesílil, nebo si furt drží nízkou váhu, ale pořád je to buldok).

Klouček - asi fakt bohužel, ten kluk má i smůlu snad na náš dres. Přitom začal kdysi super! Problém bude i na straně klubu, nevěřili mu. Teď asi ideální výměna (pro něj hlavně).

Swenik: Hrádek má zhruba těch 186/90 ...tedy jako Nakládal, když tu začínal. A taky právák. Jestli je na ledě víc jako Mudroch si netroufám říct :) Ale v béčku se na něj tlačí dost dalších mladých beků, držím jim i nám palce, aby z nich něco bylo! Talent tam určitě bude.
frysta
Příspěvky: 3473
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 56 krát
Obdržel "To se mi líbí": 294 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Ok, ale to se bavíme o 3-4 hráčích? Navíc tam nevidím borce jako Koukal, co má přehled, zklidní to a rozdá. Na takových pak rostou mlaďoši. Viděl jsem teda letos jen 5 zápasů, tak si nedovolím dělat velké závěry. Zatím mi to přijde, stejně jako loni, takové nedovařené.
Odpovědět