Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Za včerejší zápas ještě musím pochválit Kloučka. Takhle nějak si představuji povedený výkon. :clap:

Počítám, že proti MB dostane před Wildou prostor
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Muf píše: 11 říj 2023 11:57 Za včerejší zápas ještě musím pochválit Kloučka. Takhle nějak si představuji povedený výkon. :clap:

Počítám, že proti MB dostane před Wildou prostor
Co mě hlavně hodně potěšilo jak byl jistý. Myslím si, že u něj bude vážně problém v hlavě.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Taky přidám svojí trošku do mlýna. Pro mě osobně tehle zápas zajímavej byl. Přijde mi fajn mít možnost poměřit síly s evropskou špičkou a přesně, jak tu bylo zmíněo - i pro hráče je to ozvláštnění a bezva zážitek jet si zahrát třeba do Švédska nebo Švajcu ..

Jasně, zatím je to postavené tak, že prohraný zápas v extralize mrzí asi víc než prohraný zápas v ECH. Ale třeba se postupně ECH finanačně zmátoří a bude to mít i další náboj, než jenom zajímavý zážitek pro hráče a zviditelnění týmu. Já tomu konceptu fandím a jsem moc rád, že toho jsme letos součástí.

P.S.: Třeba pro mladé hráče, kteří se třeba zatím nedostávají na EHT a mají ambice se někdy v budoucnu ucházet o zahraniční angažá, může být zajímavé vidět, jakým způsobem se v zahraničí hraje - kde mají oproti ostatním zemím rezervy a kde je potřeba zamakat ..
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Já budu svým názorem možná vybočovat...ale za mě byla škoda, že na začátku, kdy vlastně vznikala hokejová Liga Mistrů, tak se nezapojila KHL...

jasně....teď je situace jiná, to je bez debaty...ale já jsem rád jezdil do O2 na Lva, když přijela třeba Ufa nebo Magnitogorsk a byla to pro mě taky příjemná změna vidět tyhle týmy...jen si myslím, že té prestiži by od začátku přidalo, kdyby tam hráli stabilně každej rok třeba 2 týmy...ale pokud si dobře pamatuju, tak do toho rusáci nechtěli jít...myslím, že vedení LM je tam chtělo
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Jakub82 píše: 11 říj 2023 12:09 Co mě hlavně hodně potěšilo jak byl jistý. Myslím si, že u něj bude vážně problém v hlavě.
Za mě chytá venku lépe venku než doma. Doma ho to zvazuje.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Tehdy asi nebyl důvod je tam nechtít a máš pravdu, že by to tenkrát asi prestiž trochu zvedlo. Na druhou stranu, buďme rádi, že tam teď nejsou a nemusí se řešit dohady, jestli je vyloučit nebo je tam nechat hrát :)
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Davejar píše: 11 říj 2023 12:44 Já budu svým názorem možná vybočovat...ale za mě byla škoda, že na začátku, kdy vlastně vznikala hokejová Liga Mistrů, tak se nezapojila KHL...

jasně....teď je situace jiná, to je bez debaty...ale já jsem rád jezdil do O2 na Lva, když přijela třeba Ufa nebo Magnitogorsk a byla to pro mě taky příjemná změna vidět tyhle týmy...jen si myslím, že té prestiži by od začátku přidalo, kdyby tam hráli stabilně každej rok třeba 2 týmy...ale pokud si dobře pamatuju, tak do toho rusáci nechtěli jít...myslím, že vedení LM je tam chtělo
Ale pak kdyby tam hrál Omsk, tak to už je pořádná štreka.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ono s tou prestiží ECH to bude běh na dlouhou trať. A ve srovnání s LM fotbalovou to bude ještě dlouho drhnout. A není to jen o penězích, které tam momentálně jsou. Problém to bude i kdyby se ty peníze srovnali, respektive když ECH podstatně zbohatne. Problém je historický. Mezinárodní rozměr hokeje se od počátku odehrává převážně na poli reprezentačním, s výjimku Spengleru tu moc mezinárodních turnajů či pohárových soutěží na mezinárodní úrovni v hokeji nikdy nebylo ani historicky. Kdežto fotbal se mezinárodně utkával na klubové úrovni ještě dřív, než nabyly váhu soutěže reprezentací. Vždyť podle mne tu skoro každý, komu není sport cizí stále tuší co je Hajduk Split, Austria Víděň, Hansa Roztok, Hertha Berlin, Rapid Vídeň, Ferencvaros Budapest a pod., i když na mezinárodní úrovni tyhle týmy už léta nic neznamenají, kdežto z hokejových týmů jsou v povědomí týmy NHL, potom možná Spartak a CSKA Moskva, Jokerit Helsinky a tím to končí... Bude to ještě běh na hodně dlouhou trať a kluby i média budou muset zapracovat....
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

pepa píše: 11 říj 2023 13:31 Ono s tou prestiží ECH to bude běh na dlouhou trať. A ve srovnání s LM fotbalovou to bude ještě dlouho drhnout. A není to jen o penězích, které tam momentálně jsou. Problém to bude i kdyby se ty peníze srovnali, respektive když ECH podstatně zbohatne. Problém je historický. Mezinárodní rozměr hokeje se od počátku odehrává převážně na poli reprezentačním, s výjimku Spengleru tu moc mezinárodních turnajů či pohárových soutěží na mezinárodní úrovni v hokeji nikdy nebylo ani historicky. Kdežto fotbal se mezinárodně utkával na klubové úrovni ještě dřív, než nabyly váhu soutěže reprezentací. Vždyť podle mne tu skoro každý, komu není sport cizí stále tuší co je Hajduk Split, Austria Víděň, Hansa Roztok, Hertha Berlin, Rapid Vídeň, Ferencvaros Budapest a pod., i když na mezinárodní úrovni tyhle týmy už léta nic neznamenají, kdežto z hokejových týmů jsou v povědomí týmy NHL, potom možná Spartak a CSKA Moskva, Jokerit Helsinky a tím to končí... Bude to ještě běh na hodně dlouhou trať a kluby i média budou muset zapracovat....
Historie se píše každým zápasem v CHL... V cizině si zapamatují, že hráli s týmem Pardubic, přečtou si o našem městě.
Počkejte jaké grády to dostane v play-off, každý se bude chtít vytáhnout, předvést.
Nezdálo se mi, že by Vencu CHL nezajímalo, právě naopak. Jsem rád, že máme na lavičce jeho. Žije pro svůj tým !!!
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1464
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 321 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

A každá prohra, postoupíme-li, bude bolet čím dál víc a víc :)
denyip
Příspěvky: 663
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Ahoj,
pokud mate krome Dynama radi vse kolem letectvi jako ja...viz nize
Kluci leteli s Airbus A-319 registrace YR-ABB rumunske charter spolecnosti Carpatair odlet dnes 10:15 z Zenevy prilet 11:25 do Pardubic
flight.jpg
Naposledy upravil(a) denyip dne 11 říj 2023 14:32, celkem upraveno 1 x.
Bob1900
Příspěvky: 546
Registrován: 07 bře 2020 15:38
Dal "To se mi líbí": 216 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bob1900 »

Biletářka na hajzlech v Mechove říkala, že známý jejího dodavatele slepic zaručeně tvrdil, že ho zbytku extraligy preplati ti milionáři z Pce.
FOGLIK
Příspěvky: 5275
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 829 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

denyip píše: 11 říj 2023 14:28 Ahoj,
pokud mate krome Dynama radi vse kolem letectvi jako ja...viz nize
Kluci leteli s Airbus A-319 registrace YR-ABB rumunske charter spolecnosti Carpatair odlet dnes 10:25 z Zenevy prilet 11:25 do Pardubic
flight.jpg
Teď si vem, kdyby ještě byl stadion u Letiště mohli chodit skoro pěšky :)
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Bob1900 píše: 11 říj 2023 14:32 Biletářka na hajzlech v Mechove říkala, že známý jejího dodavatele slepic zaručeně tvrdil, že ho zbytku extraligy preplati ti milionáři z Pce.
Bude v šestém útoku s Krejcim a Špackem :))
dtaire
Příspěvky: 541
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 41 krát
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

pepa píše: 11 říj 2023 13:31 Ono s tou prestiží ECH to bude běh na dlouhou trať. A ve srovnání s LM fotbalovou to bude ještě dlouho drhnout. A není to jen o penězích, které tam momentálně jsou. Problém to bude i kdyby se ty peníze srovnali, respektive když ECH podstatně zbohatne. Problém je historický. Mezinárodní rozměr hokeje se od počátku odehrává převážně na poli reprezentačním, s výjimku Spengleru tu moc mezinárodních turnajů či pohárových soutěží na mezinárodní úrovni v hokeji nikdy nebylo ani historicky. Kdežto fotbal se mezinárodně utkával na klubové úrovni ještě dřív, než nabyly váhu soutěže reprezentací. Vždyť podle mne tu skoro každý, komu není sport cizí stále tuší co je Hajduk Split, Austria Víděň, Hansa Roztok, Hertha Berlin, Rapid Vídeň, Ferencvaros Budapest a pod., i když na mezinárodní úrovni tyhle týmy už léta nic neznamenají, kdežto z hokejových týmů jsou v povědomí týmy NHL, potom možná Spartak a CSKA Moskva, Jokerit Helsinky a tím to končí... Bude to ještě běh na hodně dlouhou trať a kluby i média budou muset zapracovat....
Fanoušek podle mě zná především aktuálně úspěšné kluby, to třeba Hansa Rostock skutečně není. Soutěž tedy smysl má. Když se ti bude pět let dařit, budou lidi znát tebe. Pak už je to o každém jednotlivci, jestli ho zajímá jen souboj v lize, nebo ne. Já bych třeba byl velice rád, kdyby o nás v přenosu neříkali pouze, že při každé účasti jsme skončili ve skupině poslední, ale nějaký úspěch Dynamo také zaznamenalo
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8628
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 512 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1210 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Z týden starého rozhovoru: „Věřím, že tu ze mě udělají lepšího hokejistu i člověka“ 🤔
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4924
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Orosená_desítka píše: 11 říj 2023 13:48 Historie se píše každým zápasem v CHL... V cizině si zapamatují, že hráli s týmem Pardubic, přečtou si o našem městě.
Počkejte jaké grády to dostane v play-off, každý se bude chtít vytáhnout, předvést.
Nezdálo se mi, že by Vencu CHL nezajímalo, právě naopak. Jsem rád, že máme na lavičce jeho. Žije pro svůj tým !!!
Dobre tam vecera fuckoval rozhodciho na konci. Imo fakt kundovina od Zenevy. Treba jim to vratime v PO
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 3161
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 785 krát
Obdržel "To se mi líbí": 426 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Forbit píše: 11 říj 2023 12:30 Taky přidám svojí trošku do mlýna. Pro mě osobně tehle zápas zajímavej byl. Přijde mi fajn mít možnost poměřit síly s evropskou špičkou a přesně, jak tu bylo zmíněo - i pro hráče je to ozvláštnění a bezva zážitek jet si zahrát třeba do Švédska nebo Švajcu ..

Jasně, zatím je to postavené tak, že prohraný zápas v extralize mrzí asi víc než prohraný zápas v ECH. Ale třeba se postupně ECH finanačně zmátoří a bude to mít i další náboj, než jenom zajímavý zážitek pro hráče a zviditelnění týmu. Já tomu konceptu fandím a jsem moc rád, že toho jsme letos součástí.

P.S.: Třeba pro mladé hráče, kteří se třeba zatím nedostávají na EHT a mají ambice se někdy v budoucnu ucházet o zahraniční angažá, může být zajímavé vidět, jakým způsobem se v zahraničí hraje - kde mají oproti ostatním zemím rezervy a kde je potřeba zamakat ..
třeba třeba...
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Bikhu píše: 11 říj 2023 16:09
https://www.skyscrapercity.com/threads/ ... 536/page-7

Tady zajímavé vlákno s fotkami jak roste a bude vypadat aktuálně největší aréna na světě (21500 na hokej).
Obrázek Za Dynamo!
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

V Pardubicích 22.tis.
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Jakub82 píše: 11 říj 2023 17:52 V Pardubicích 22.tis.
Pro hokej nesmysl..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Vomajda v první třetině zatím parádní výkon. Jen díky němu neprohráváme..
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

lucas003 píše: 11 říj 2023 18:11 Pro hokej nesmysl..
14 tis. by chodilo a na top zápasy ještě více. Ono pro 14 to nemá z ekonomického hlediska smysl, protože veškeré koncerty atd. by zůstaly v O2. Takto to tak nebude.
Odpovědět