Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dobrý den,

proč se nepoučíme od fotbalového klubu a nezačneme zakazovat vstup hostujících fanoušků v klubových symbolech na tribuny domácích? Po celém stadionu se promenádují skupiny idiotů v dresech Pardubic a chovají se jako hovada. Když jedeme do Pardubic, nepustí nás nikam. My jsme tady domácí!

Odpověď:
Dobrý den,
přeposílám odpověď od šéfa pořadatelské služby.
Kultura hokejového prostředí je odlišná od prostředí fotbalového. Na většině hokejových stadionů je zcela normální, že na místech pro sezení se potkávají fanoušci obou klubů. Oddělený jsou pouze sektory na stání hostů a domácích, jako to máme u nás. Pokud by hradečtí fanoušci dokázali vyprodat místa na sezení na našem stadionu, tak byste zřejmě fanoušky Pardubic na chodbách nepotkával.
Dobře ho Kmonda setřel.. :thumbup: :wave:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

JirkaPCE píše: 09 říj 2023 15:24 Tak asi za tu jejich dosavadní bídu mohl asistent.

https://www.hokej.cz/zmeny-ve-vitkovici ... bu/5076462
Lol
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 09 říj 2023 16:00 Dobře ho Kmonda setřel.. :thumbup: :wave:
Za mě neotřelej způsob komunikace GM Mechu s nasraným fanouškem Mechu. Výčitka, že si za to můžou sami, je taková třešnička.

Akorát nevím, čeho tím Kmonda docílil. Nás pobavil, vlastní nasranej fanoušek zůstal nasranej :clap:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 09 říj 2023 16:54 Za mě neotřelej způsob komunikace GM Mechu s nasraným fanouškem Mechu. Výčitka, že si za to můžou sami, je taková třešnička.

Akorát nevím, čeho tím Kmonda docílil. Nás pobavil, vlastní nasranej fanoušek zůstal nasranej :clap:
Tak ono je to prý vyjádření šéfa pořadatelské služby, ale kdyby mu bylo proti srsti, asi by ho nezveřejnil.

Ale máš pravdu, napadlo mne úplně to samé. :thumbup:

Edit: Na druhou stranu ta reakce se dá pochopit. Má nejspíš plno jiných starostí a otravuje ho fanoušek kvůli barvě dresu. V civilizovaném publiku takhle fanoušci běžně sedí, někdy si i popovídají nebo dají pivo. A že je naštvaný z nízké návštěvnosti, dává najevo už poměrně dlouho.
Naposledy upravil(a) Sweník dne 09 říj 2023 17:11, celkem upraveno 1 x.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

tomaso25 píše: 09 říj 2023 16:54 Za mě neotřelej způsob komunikace GM Mechu s nasraným fanouškem Mechu. Výčitka, že si za to můžou sami, je taková třešnička.

Akorát nevím, čeho tím Kmonda docílil. Nás pobavil, vlastní nasranej fanoušek zůstal nasranej :clap:
Tak Kmondu především štve, že ani derby nedokáží domácí vyprodat. Jaký byl poměr fanoušků na stadiónu, to si netroufnu tipovat, ale rozhodně tam bylo našich barev daleko daleko více než má kapacitu sektor pro hosty. Možná mi odpoví někdo, kdo tam byl a má solidní odhad.
Jinak Kautíkovi velká gratulace ke gólu. Třeba se vymaní z oné role motorové myši, do které jsem ho po působení v NHL a AHL pasoval. Výhra je samozřejmě dobrá, leč derby je derby, v něm je třeba soupeře porazit na hlavu, zašlapat do země a zcela zostudit. Takže hrát naplno až do poslední vteřiny a sypat jeden gól za druhým. Jsem neskromný, ale takový výsledek 3 :7, by se mi líbil víc.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 09 říj 2023 17:10 Jinak Kautíkovi velká gratulace ke gólu. Třeba se vymaní z oné role motorové myši, do které jsem ho po působení v NHL a AHL pasoval. Výhra je samozřejmě dobrá, leč derby je derby, v něm je třeba soupeře porazit na hlavu, zašlapat do země a zcela zostudit. Takže hrát naplno až do poslední vteřiny a sypat jeden gól za druhým. Jsem neskromný, ale takový výsledek 3 :7, by se mi líbil víc.
Jako také zatím nevím, co od Kaulyho čekat, ale pravda je, že v AHL má podobná čísla jako Chlapík před návratem do Evropy. A ještě na jaře udělal 3+2 v 9 zápasech za Sharks. Dost dobře nechápu, že mu nenabídli nějaký "zkušební" jednocestný kontrakt mezi 0,5-1 mega.a nedali mu větší šanci. Pro nás naopak bylo štěstí to, že AHL už měl Kauly po 5 letech plné zuby.

Vtipný byl včera Antoš, jak ho nejdřív zkritizoval, že je po návratu špatný (jasně, MS nikomu moc nevyšlo), ale po gólu se okamžitě rozplýval nad rychlostí a přesností střely à la NHL. To mne docela dost pobavilo. A pak ta pětiletá smlouva, když VV Kautíkovi řekl, že mu pomůže zpátky do NHL..
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Už je to týden od jednáni ohledně nové haly na městě a v TV zazněla informace, že kdo se stavbou nesouhlasí má týden na to podat námitku.
Nevíte nekdo kolik podnětu přišlo? Nebo se s nimi pan Dědek domluvil?
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Za béčko zase obrovský podíl na gólech mladí kluci (Kaplan, Lichtag, Urban). Už by to chtělo konečně vyhrát!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 72 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Míša Pochobradský letos jede :thumbup:
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sweník píše: 09 říj 2023 17:26 Vtipný byl včera Antoš, jak ho nejdřív zkritizoval, že je po návratu špatný (jasně, MS nikomu moc nevyšlo), ale po gólu se okamžitě rozplýval nad rychlostí a přesností střely à la NHL. To mne docela dost pobavilo. A pak ta pětiletá smlouva, když VV Kautíkovi řekl, že mu pomůže zpátky do NHL..
Antoš na mě včera působil dojmem, že před utkáním něco buď požil, aplikoval intravenózně, inhaloval či žvýkal :crazy:
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Skrivy395 píše: 09 říj 2023 18:57 Míša Pochobradský letos jede :thumbup:
Deja vu Daniel Voženílek?
fido
Příspěvky: 3337
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 84 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Pick píše: 09 říj 2023 19:00 Antoš na mě včera působil dojmem, že před utkáním něco buď požil, aplikoval intravenózně, inhaloval či žvýkal :crazy:
Tak jsem si to říkál :thumbup:
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

fido píše: 09 říj 2023 19:14 Tak jsem si to říkál :thumbup:
Asi byl v Hradecké šatně a pohostili ho :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ten Kmondův tazatel nazval fanoušky Pardubic "idioty a hovady".... Já teda nevím co předcházelo situaci na přiloženém fotu ze včerejšího zápasu. Ale ochranka zasahuje proti mechovským fanouškům. Myslím, že když by něco vyprovokovali fanoušci Pardubic, logicky by ochranka zasahovala proti nim. Tím spíš, jde-li o domácí ochranku, která si z logiky věci spíš radši smlsne na hostujících fandech....

https://i3.cn.cz/1696872546_P2023100907324.jpg
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Ať se tam pomlati navzájem zmrdi.Nervy pracuji derby prohráli a to se ještě nevi jak to dopadne s kauzou doplňkové stravy.
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

pokud se to vše c otu bylo psané potvrdí tudíž , že i hráči co přestoupili do jiných klubů byli pozitivní na ty látky tak jediný možný trest by byl vyloučení ze soutěže
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 09 říj 2023 19:39 Ten Kmondův tazatel nazval fanoušky Pardubic "idioty a hovady".... Já teda nevím co předcházelo situaci na přiloženém fotu ze včerejšího zápasu. Ale ochranka zasahuje proti mechovským fanouškům. Myslím, že když by něco vyprovokovali fanoušci Pardubic, logicky by ochranka zasahovala proti nim. Tím spíš, jde-li o domácí ochranku, která si z logiky věci spíš radši smlsne na hostujících fandech....

https://i3.cn.cz/1696872546_P2023100907324.jpg
A jsme zase u toho. Tyhle duté vyholené makovice nemají v hledišti co dělat. Patří k primitivům v jejich kotli. Takže ať si zametou před svým prahem..

Tenhle klub postupně začíná být absolutně nesympatický většině ostatních klubů extraligy. Účast si ukradli, vlastní fanoušci na ně moc nechodí. Ti , co chodí, se na stadionech chovají spíše "fotbalově", čili negramotně. Tým mají napůl z cizinců a korunku tomu dali dopingem (snad jen) v play-off.. Zkrátka totální odpad.

Může se mi líbit jejich styl hokeje, ale to je asi fakt všechno..
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

gratulace Benfice, konečně 3 body
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ampersand píše: 09 říj 2023 19:06 Deja vu Daniel Voženílek?
No byl by to hezký příběh..
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

snorry píše: 09 říj 2023 20:06 pokud se to vše c otu bylo psané potvrdí tudíž , že i hráči co přestoupili do jiných klubů byli pozitivní na ty látky tak jediný možný trest by byl vyloučení ze soutěže
To by muselo být více kontrol, než jedna.
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

tau píše: 09 říj 2023 19:39 Ten Kmondův tazatel nazval fanoušky Pardubic "idioty a hovady".... Já teda nevím co předcházelo situaci na přiloženém fotu ze včerejšího zápasu. Ale ochranka zasahuje proti mechovským fanouškům. Myslím, že když by něco vyprovokovali fanoušci Pardubic, logicky by ochranka zasahovala proti nim. Tím spíš, jde-li o domácí ochranku, která si z logiky věci spíš radši smlsne na hostujících fandech....

https://i3.cn.cz/1696872546_P2023100907324.jpg
To bylo nejspíš ve druhé třetině během druhé komerční přestávky. Tam náš kotel začal skandovat na Bartošáka něco o damácím násilí. Tak pak na nás začali létat kelímky. No a na tyto si došla jejich ochranka. Trochu se bránil a tak dostal sprchu slzáku.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Costa už hraje za Litoměřice, ten mohl hrát u nás za B
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

tau píše: 09 říj 2023 19:39 Ten Kmondův tazatel nazval fanoušky Pardubic "idioty a hovady".... Já teda nevím co předcházelo situaci na přiloženém fotu ze včerejšího zápasu. Ale ochranka zasahuje proti mechovským fanouškům. Myslím, že když by něco vyprovokovali fanoušci Pardubic, logicky by ochranka zasahovala proti nim. Tím spíš, jde-li o domácí ochranku, která si z logiky věci spíš radši smlsne na hostujících fandech....

https://i3.cn.cz/1696872546_P2023100907324.jpg
A to já ti přesně povím...Vše začalo po 3 gólů...Kdy začali házet pivo a nějakou holčinu trefila láhev...A na základě toho ji zdravotníci ošetřovali.Tak tam na ně vletli.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

mirkaa píše: 09 říj 2023 20:55 A to já ti přesně povím...Vše začalo po 3 gólů...Kdy začali házet pivo a nějakou holčinu trefila láhev...A na základě toho ji zdravotníci ošetřovali.Tak tam na ně vletli.
Díky.... by si měli zamést před vlastním prahem, než začnout jiný fanoušky nazývat hovady a idioty....
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

tau píše: 09 říj 2023 21:11 Díky.... by si měli zamést před vlastním prahem, než začnout jiný fanoušky nazývat hovady a idioty....
Souhlasím...Ten komplex je tam prostě stále obrovský...
Odpovědět