Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

...ale zdá se že Dědek to bere v klidu

Společně proti všem!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Alex145
Příspěvky: 138
Registrován: 23 úno 2021 11:18
Obdržel "To se mi líbí": 4 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Alex145 »

Propulse píše: 01 říj 2023 20:58 Vypada to, ze zmena bude. Kdo a kam si necham radsi pro sebe, muze to byt zitra vse jinak a ja za vola :)
Bylo to spojení něco s Řekou a F.Pavlíkem a nebo jde o někoho jiného?
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Myslivec konci ve Slavii jako SM. Nepůjde sefovat Hrouzkovi na Slovensko? :)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Já bych zatím flintu do žita neházel. Dědek určitě počítal s tím, že se křiklouni ozvou. Notabene když nejbližší obytný domy jsou pár desítek metrů od arénovýho pozemku. teď tam je pole a místní si tam žijí v klídku jak na vesnici. A najednou by za okny měli mít obrovskou stavbu. to se jim samozřejmé nelíbí a řvou...pak samozřejmě další hráči s různými postranními úmysly. Ale i s těmito problémy Dědek určitě počítal. Není blbej, v realitách se dlouho pohybuje. Navíc když se napoprvé na závodišti spálil...Teď určitě má nějaký další kroky připravený...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

subris píše: 02 říj 2023 19:45 ... Myslivec konci ve Slavii jako SM. Nepůjde sefovat Hrouzkovi na Slovensko? :)
Tam majitelé na tu funkci přivedli úplně jinou váhovou kategorii.
https://sport.aktuality.sk/hokej/clanok ... 2082159077
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Vysvetlete mi prosim nekdo jako malemu diteti co dnesni jednani znamena pro dalsi deni? Na co se ted ceka? Az se nekde offline dohodne Dedek s kriklouny a bude dalsi jednani?
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak nevím, jak to napsat, ale to byla reportáž o hovně....
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak nevím, jak to napsat, ale to byla reportáž o hovně....
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Na fóru Hradce je premium článek, že teď není trejd Pavlíka ve hře a jedná se o drb. Je tam i informace, že by se Varaďa nerad vzdával Rákose do B týmu.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

JirkaPCE píše: 02 říj 2023 20:41 Na fóru Hradce je premium článek, že teď není trejd Pavlíka ve hře a jedná se o drb. Je tam i informace, že by se Varaďa nerad vzdával Rákose do B týmu.
Hned se vyrojily spekulace, jak je ve hře obchod s Pardubicemi. Václav Varaďa je trenér, který preferuje zkušené hráče, již hned zapadnou do jeho systému a hrozí přetlak v útoku. Dynamu se brzy uzdraví Martin Kaut. Do hry postupně naskočí Ondřej Rohlík, Adam Musil a klub patří mezi žhavé adepty v otázce angažování Davida Krejčího. Trenérovi se pak líbí Daniel Rákos, nerad by se ho vzdával pro služby B týmu.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 954 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Tady je asi jasno, někdo stavět může hned a někdo ne. Je jasné, že bude dělat vše proti tomu. Jsem zvědav, jestli je tady možná nějaká domluva, protože na nějaké "zalepení pusy" to moc nevypadá. :crazy:
Luksa
Příspěvky: 42
Registrován: 10 čer 2020 09:04
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 9 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Luksa »

Jsem k tomu dost skeptický a je opravdu hodně smutné jak se k tomu v Pardubicích staví, co by za takového člověka dali v Brně. Tady ovšem nepotřebujeme projekty soukromých investorů co mají zájem na rozvoji města. Je to tak, když nepostavim já, nepostavís ty a nás právní systém je takový, že stížnosti může podávat kdokoliv a každá musí být vyslysena.

Až jim stará hala spadne na hlavu, jsem zvědav co budou potom dělat, si budou brát úvěr aby postavili halu novou.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Luksa píše: 03 říj 2023 10:16 Jsem k tomu dost skeptický a je opravdu hodně smutné jak se k tomu v Pardubicích staví, co by za takového člověka dali v Brně. Tady ovšem nepotřebujeme projekty soukromých investorů co mají zájem na rozvoji města. Je to tak, když nepostavim já, nepostavís ty a nás právní systém je takový, že stížnosti může podávat kdokoliv a každá musí být vyslysena.

Až jim stará hala spadne na hlavu, jsem zvědav co budou potom dělat, si budou brát úvěr aby postavili halu novou.
Vsak oni se domluvi, neboj.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jestli je to tak, jak se píše v článku, a není důvod tomu nevěřit, pak jde veškerá vina za městem. To vodilo dvacet let onoho investora za nos. A nepořídit za tu dobu změnu územního plánu, zvláště pak na bydlení, je nehorázná ostuda. Ono je to všude stejné, v tom Pardubice nejsou žádnou výjimkou. Ono kouzelné zaklínadlo - počkejte si na nový územní plán se totiž používá všude. Ale to je běh na strašně dlouhou trať. A primátorovo prohlášení, že se tak stane nejpozději do dvou let, je spíše uklidňující a těžko uvěřitelnou báchorkou pro investory v dalších částech města. Ale hala ztracená zatím není, je třeba počkat na vypořádání námitek a hlavně na stanoviska dotčených orgánů státní správy. Tam může být opravdový kámen úrazu.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8629
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 514 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Někdo to tu tuším psal, že se diví, když si do bruslivé finské ligy berou Jordána


https://www.sport.cz/clanek/hokej-evrop ... .seznam.cz
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

jimmypop píše: 03 říj 2023 10:40 Někdo to tu tuším psal, že se diví, když si do bruslivé finské ligy berou Jordána


https://www.sport.cz/clanek/hokej-evrop ... .seznam.cz
Jo psal jsem to já a možná ještě někdo ale to je jedno... každopádně to jinak dopadnout nemohlo 😂 směšný byl už na MS když se udělal bronz i letos a měl by velký problém v extralize natož ve Finsku kde se neskutečně intenzivně trénuje a bruslí...
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

av69 píše: 03 říj 2023 09:25
Byl jsem na něj strašně nasrany ale asi má pravdu že čas vše zahojí a prostě je to práce mohl si vybrat třeba Spartu ale jak říkal blízko bydlišti to chtěl a ta situace u nás byla fakt hrozná ...prostě to tak bylo nicméně škoda že nevyšel pak ten návrat mohl teď pomáhat v béčku...
🔴⚪
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pec92 píše: 03 říj 2023 11:24 Byl jsem na něj strašně nasrany ale asi má pravdu že čas vše zahojí a prostě je to práce mohl si vybrat třeba Spartu ale jak říkal blízko bydlišti to chtěl a ta situace u nás byla fakt hrozná ...prostě to tak bylo nicméně škoda že nevyšel pak ten návrat mohl teď pomáhat v béčku...
Ja bych mu u nas povesil dres. Fakt. Vyprovodim se sam :pivko:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

jimmypop píše: 03 říj 2023 10:40 Někdo to tu tuším psal, že se diví, když si do bruslivé finské ligy berou Jordána


https://www.sport.cz/clanek/hokej-evrop ... .seznam.cz
To jsem byl já, za jeho výkony na weltmajstršaftu jen mu chtěl zakládat ironicky jeho fanklub…

Pomalý poleno….
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jordán byl nejspíš jeden z hráčů, u kterého si Zábranský myslel, že ho díky reprezentaci přetáhne do Komety, protože jinak nevím, co tam dělal.
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) hala
Její místo je 100% na závodišti - bez ohledu na odpor koňáků. Město by mělo zajistit infrastrukturu. Všechny výhody - letištěm počínaje a parkovištěm konče. A k tomu ještě koně. Do centra kousek...
ad) koně
Ať vymyslí nový model rovinného dostihu. Ať zohlední délku (náročnost), ale bez velkých překážek. Ať se stane Velká Pardubická oceňovaná kvůli náročnosti, ale ať nestraší majitele zraněními... Pak ať je hotel v nové hale narvaný sázkaři... Překážky budou mrtvé.
ad) Jordán
Jde přece o permanentního slavného reprezentanta. Jak je to možné?
Odpovědět