Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Autobusák píše: Helmu to má, klacek v ruce taky, takže asi hokej. :joy:
Pořád jsem nemoh v e-programu pobrat jakej hokej že to hrajem. Ke všemu s Řeckem? Tak jsem přepnul na obraz :))
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Sali67 píše: 25 zář 2023 18:52 Já si myslím, že jenom mluvilo o tom, že by se to mělo zavést.
https://www.rajce.idnes.cz/gimax/album/ ... rodlouzeni
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Tak tohle fakt nevím, pamatuju se jenom, že se o tom mluvilo vloni, když to pořád hrála v prodloužení myslím Plzeň.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kdyby se zrušilo to nesmyslné prodloužení 3 na 3, tak by nebyly ani tyhle experimenty s odvoláním brankáře.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Musím říct, že s Poulickem jsem se hodně pletl. Před sezónou jsem ho viděl, že bude na odpis. A ono hraje fakt dobře.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Sali67 píše: 25 zář 2023 20:01 Tak tohle fakt nevím, pamatuju se jenom, že se o tom mluvilo vloni, když to pořád hrála v prodloužení myslím Plzeň.
Toto.pravidlo se zavedlo v dobe,kdy se zacalo hrat prodlouzeni v extralize. Pak tedy vymizelo. Od jiste doby uz rady nestuduji pred sezonou. Tak uz nemam nejlepsi prehled. Asi od doby,kdy sel do hokej u nas do kopru. Tedy 2015.
Vždy jen Dynamo!
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pardubické áčko má v extralize mizernou 5,88% úspěšnost přesilovek, jeho farma v Chance lize je na tom ale ještě hůř! Béčko Dynama totiž v početní výhodě ještě neskórovalo, přitom k tomu mělo už osmnáct příležitostí.
Tak jsme si ty statistiky dneska trošku vylepšili. Ovšem s jednou raritou zároveň, každý tým totiž vstřelil i jeden gól ve vlastním oslabení. Moc obvyklé to není.
https://www.hokej.cz/zapas/2908970/
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Propulse píše: 25 zář 2023 16:05 Liberec az dnes pustil prodej vstupenek do naseho sektoru, coz nechapu. Kazdopadne nedele, 16h idealni cas. Tak kupujte, at vyprodame sektor. Je tam cca 100 volnych mist.
A to je kterej?
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

JirkaPCE píše: 25 zář 2023 20:02 Kdyby se zrušilo to nesmyslné prodloužení 3 na 3, tak by nebyly ani tyhle experimenty s odvoláním brankáře.
Mně nevadí prodloužení 3-3, protože je to taky obrázek o vyspělosti týmu. Vadí mi 3 body za vítězství a dva body za vítězství v procesu prodloužení a nájezdů. Měly by být dva body za vítězství, dva body za vítězství v prodloužení a bod za remízu. Je to mnohem sportovnější a udržuje to hokej ve střehu.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

jimmypop píše: 25 zář 2023 22:41 A to je kterej?
Sektor 115.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Sali67 píše: 25 zář 2023 18:52 Já si myslím, že jenom mluvilo o tom, že by se to mělo zavést.
Proc by se melo zavest? Neni to vec klubu jak si zahraje prodlouzeni? Oni riskuji bez golmana, treba umeji ve 4 zahrat zamek jako svina. Ja furt nechapu proc se srat do tehle veci. Cemu ta varianta vadi? Koho omezuje apod.? Nechapacka. Za chvilku zacneme omezovat golmany s lapackou vlevo tvl. To je taky pro nekoho nevyhoda
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Souhlas, v normální hře může jít gólman taky dolů a můžu zkusit hrát v šesti. Když to vyjde, super, když ne, dostanu gól... není důvod, aby to v prodloužení bylo jinak. Navíc ten jeden bod získalo každé družstvo už za tu remízu v základní době, prodloužení s ním nemá vlastně nic společného, tam můžu získat nebo nezískat bod navíc.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Citace z článku :
...Dotchin na to nebral ohledy, a nakonec Chlapíka poslal k ledu. „Vyskakoval po jednom z našich nejofenzivnějších hráčů a za rozhodnutého stavu. Tohle je přes čáru. Měli bychom k sobě mít nějaký respekt a nechtít se zranit. V Americe by si to ani nedovolil,“ čertil se kapitán Sparty Michal Řepík.

Tak doufám, že se kapitán Sparty ozve, až nám zase půjdou po Lukášovi (č.23). Loni jsem nějak zastání od Řepíka neslyšel po našem zápasu v O2 areně...
Jinak samozřejmě co se týká Dotchina : Jardo Jardo, máš to zapotřebí ? Takové labilní psychopaty...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Orosená_desítka píše: 26 zář 2023 15:47 Citace z článku :
...Dotchin na to nebral ohledy, a nakonec Chlapíka poslal k ledu. „Vyskakoval po jednom z našich nejofenzivnějších hráčů a za rozhodnutého stavu. Tohle je přes čáru. Měli bychom k sobě mít nějaký respekt a nechtít se zranit. V Americe by si to ani nedovolil,“ čertil se kapitán Sparty Michal Řepík.

Tak doufám, že se kapitán Sparty ozve, až nám zase půjdou po Lukášovi (č.23). Loni jsem nějak zastání od Řepíka neslyšel po našem zápasu v O2 areně...
Jinak samozřejmě co se týká Dotchina : Jardo Jardo, máš to zapotřebí ? Takové labilní psychopaty...
Souhlas že Dotchin je "lehce" přes lajnu.

Po nejlepších hráčích se ale jde, tady i v Americe. Minimálně natěsno jen jak to jde.

Budu happy, pokud to uvidím i u nás, směrem k soupeřům. Natěsno, nepříjemně, znechutit.... V tomhle mně připadáme jako hokejová charita....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... když se sejde neschopný premiér a neschopný manažer, v porovnání s jinými státy např. Maďarsko je to ostuda

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/ ... tovat.html
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše: 26 zář 2023 17:14 .... když se sejde neschopný premiér a neschopný manažer, v porovnání s jinými státy např. Maďarsko je to ostuda

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/ ... tovat.html
Tak ale částka 6 mld je lehce zavádějící. Šebek na konci jasně říká, že s dotacemi z obcí a krajů, což jsou defacto také erární peníze, jsme na cca 20 miliardách...

A jsme opět u toho, že si Šebek stěžuje, ale obrovský částky na halu na Kladně a plánované v Brně a Jihlavě NSA dala. Tyhle peníze podle mě mají jít do menších klubů - na jejich provoz, trenéry, zázemí atd. Proč má NSA podporovat stamiliony stavbu haly v Brně? Ať si to tam zatáhne město, popřípadě ať něco dá kraj. A když na tak velkou investici město a kraj nestačí, tak holt musí postavit poloviční halu za peníze, který jsou schopný a ochotný za to dát... Tady se z veřejných peněz platí Zábranského nezmar a sen...
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4479
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

subris píše: 26 zář 2023 17:14 .... když se sejde neschopný premiér a neschopný manažer, v porovnání s jinými státy např. Maďarsko je to ostuda

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/ ... tovat.html
Co bys chtěl od Pata a Mata? :see_no_evil:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Autobusák píše: 26 zář 2023 17:35 Co bys chtěl od Pata a Mata? :see_no_evil:
Dovoluji si protestovat, Pat a Mat jsou oproti nim borci

spíš bych řekl Gargašmoula a Azrašmoula :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

subris píše: 26 zář 2023 17:14 .... když se sejde neschopný premiér a neschopný manažer, v porovnání s jinými státy např. Maďarsko je to ostuda

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/ ... tovat.html
Ty jo tak to me pobavilo, nevim jestli to je od Tebe ironie (mozna jsem to nepochopil..), ale pokud to myslis vazne, jako ze Madarsko super priklad, tak OMG...:)
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Danik23 píše: 26 zář 2023 17:56 Ty jo tak to me pobavilo, nevim jestli to je od Tebe ironie (mozna jsem to nepochopil..), ale pokud to myslis vazne, jako ze Madarsko super priklad, tak OMG...:)
.. myslel sem to, že je smutné, že Maďarsko je schopné do sportu vrazit 30 mld, zatímco ČR jen 6, viz tabulka... :-)
.... #zadynamo
vokurkovec
Příspěvky: 25
Registrován: 18 úno 2022 21:30
Dal "To se mi líbí": 45 krát
Obdržel "To se mi líbí": 10 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vokurkovec »

Itchy píše: 26 zář 2023 16:12 Souhlas že Dotchin je "lehce" přes lajnu.

Po nejlepších hráčích se ale jde, tady i v Americe. Minimálně natěsno jen jak to jde.

Budu happy, pokud to uvidím i u nás, směrem k soupeřům. Natěsno, nepříjemně, znechutit.... V tomhle mně připadáme jako hokejová charita....
Dotchin byl frustrovanej celej zápas (nedivím se při výkonu Kladna) a chtěl vyloženě někoho seřezat.

Na druhou stranu dávat stopku za bitku, kde oba shodí rukavice a do tý bitky jdou mi přijde zvláštní, ale hledej logiku v rozhodnutích Vikiho. Chlapík určitě jeden z nejlepších hráčů v lize, když si ale vzpomenu na zápas a náma, tak taky umí pěkně provokovat a jeho férovky 2 na 1 tam byly opakovaně.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše: 26 zář 2023 18:21 .. myslel sem to, že je smutné, že Maďarsko je schopné do sportu vrazit 30 mld, zatímco ČR jen 6, viz tabulka... :-)
Psal jsem ti to už prve, není to 6, je to 20 miliard... a nikde není zdroj toho, kde vzal isport ty čísla....
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

Orosená_desítka píše: 26 zář 2023 15:47 Citace z článku :
...Dotchin na to nebral ohledy, a nakonec Chlapíka poslal k ledu. „Vyskakoval po jednom z našich nejofenzivnějších hráčů a za rozhodnutého stavu. Tohle je přes čáru. Měli bychom k sobě mít nějaký respekt a nechtít se zranit. V Americe by si to ani nedovolil,“ čertil se kapitán Sparty Michal Řepík.

Tak doufám, že se kapitán Sparty ozve, až nám zase půjdou po Lukášovi (č.23). Loni jsem nějak zastání od Řepíka neslyšel po našem zápasu v O2 areně...
Jinak samozřejmě co se týká Dotchina : Jardo Jardo, máš to zapotřebí ? Takové labilní psychopaty...
Chlapík je super hráč, ale taky si dost koleduje, kolikrát někam přijede jako druhý hráč a aktivně se zapojuje. Tohle byla jen otázka času.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Danik23 píše: 26 zář 2023 17:56 Ty jo tak to me pobavilo, nevim jestli to je od Tebe ironie (mozna jsem to nepochopil..), ale pokud to myslis vazne, jako ze Madarsko super priklad, tak OMG...:)
co se týče sportu, ano můžem jim jenom závidět, sportovní infrastruktura ….Polsko to samé, pan Fiala a jeho žluté karty Donu Pablovi alias Blažkovi, to je tak jediné
Odpovědět