Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak vcera skoda 3 bodu, bylo to blizko, jelo by se na Moravu lepe:), troufam si tvrdit, ze pokud by mel R. Will vcera normalni den a zachytal, tak jsme je tam udali, na me pusobil cekove nejak nesvuj, nejak mu to nesedlo, ale jen muj dojem, naopak, pokud bychom nemeli VV na lavce tak nemame nakonec ani jeden bod:) za Krale a RR bychom dojeli 3 tretinu ve stejnem slozeni a body bychom nebrali, to oziveni kdyz VV stahnul a posadil nektere borce bylo znatelne i pres platoncikou prevahu (alespon na strely v prvnich 2 tretinach)..usmevne bylo, kdyz VV pri jedne z presilovek krapnul rukou mordu do plexika za sebou, tam bude mozna i pavouk.., Osobne jesem si myslel, ze v plne sile a bez zraneni jsou Reka a Paulo na hrane sestavy a jeden asi mimo, nyni to spis vidim na Cinela, vyse zminovani totiz jezdi..jsem zvedvaj jak to bude vypadat dale, za Cinelem sly vcera 2 goly..kazdopadne je to zacatek, tesim se na M. Kauta v prvnim utoku, myslim ze pak to bude zase trochu jiny obrazek, je zacatek bude to dobry..az bude A. Musil tak proti 4 brazde bych hrat nechtel...:) Mu osobni tip je, ze uz hledame beka nyni...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Wilda je špičkový gólman, nejlepší v extralize. Respektuji vaše jiné názory, ale svůj tento názor sem musím napsat.
Jsem šťastnej, že chytá za nás. Wilda je TOP !
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Orosená_desítka píše: 21 zář 2023 09:11 Wilda je špičkový gólman, nejlepší v extralize. Respektuji vaše jiné názory, ale svůj tento názor sem musím napsat.
Jsem šťastnej, že chytá za nás. Wilda je TOP !
Coz, ale nutne nemusi znamenat, ze kdyz to zrovna neni ono a neco se nepovede, tak se nesmi podebatovat ne? :) a kazdej to samozhrejme vidi jinak, kazdopadne uspesnost zasahu v zapase 86-87% (tak nejak to bylo vcera..) proste vetsinou o povedem spilu uplne nesvedci a k bodum moc nevede a muze se stat i nejlepsimu golmanu EHL..to je jasnacka:)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Zas jak minuly rok, i letos na naše zranění v Áčku muže dojet bengo, tohle je problém.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

jena95 píše: 21 zář 2023 08:57 Nechytil nic navíc? Nájezd v oslabení, Chlapíkova střela v prodloužení, kdy se fantasticky přesunul? Za góly nemohl, všechny skvěle trefený. Trochu soudnosti...
Chlapíkovu střelu chytat nemusel, ta šla stejně vedle. A gol od Sobotky z takový dálky, nevím
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

fansDKnL píše: 21 zář 2023 09:41 Chlapíkovu střelu chytat nemusel, ta šla stejně vedle. A gol od Sobotky z takový dálky, nevím
Willda chyta na pana. Kazdy zapas pochyta jasny golovky. Vylouzenou sracku nepustil zadnou
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pcehockeyfan25 píše: 21 zář 2023 09:36 Zas jak minuly rok, i letos na naše zranění v Áčku muže dojet bengo, tohle je problém.
A stejně tady někteří kolegové psali, že Krejču nebrat, protože kde by ti ostatní kluci hráli... :whistle:
Vždycky bude někdo zraněný či nemocný, široký kádr je potřeba ! (navíc Spengler, CHL...)
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

fansDKnL píše: 21 zář 2023 09:41 Chlapíkovu střelu chytat nemusel, ta šla stejně vedle. A gol od Sobotky z takový dálky, nevím
Mě to také přišlo docela daleko
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Včera se opět ukázalo jak je sport a hokej především krásný a zároveň i krutý.

O výsledku v podstatě rozhodlo několik detailů, ale nakonec nebýt jedné nepovedené střely a odrazu, tak zde naše borce plácáme všichni po ramenou.

Já jsem viděl hezký hokej s kvalitou na obou stranách. Ke cti našich hráčů jsme po celý zápas byli aktivnější, bohužel bez přídavku v přesilových hrách.

Radost mám z Bambuse - to je prostě univerzál jak má být, moc by mne zajímalo, co včera říkal Krátoškovi, který se následně nemohl přestat smát :thumbup:
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Stars píše: 21 zář 2023 07:35 Včera jsem si to užil i když ten konec byl na h….., že si Řepík bere do pusy Třinec je úsměvné, kdykoliv si se Spartou vytřeli zadek….

Velký potlesk pro naše fanoušky, bylo nás tam hodně a fandění super, oproti domácím a jejich showtime, to už je opravdu cirkus

Jedem dál, jsem rád, že máme VV
Můžu ještě jednou poprosit o to, co včera řekl Řepík o Třinci?
Díky moc.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Orosená_desítka píše: 21 zář 2023 09:44 A stejně tady někteří kolegové psali, že Krejču nebrat, protože kde by ti ostatní kluci hráli... :whistle:
Vždycky bude někdo zraněný či nemocný, široký kádr je potřeba ! (navíc Spengler, CHL...)
Ja tu Krejcu regulerne nechci. Z mnoha duvodu. Hlavne jeden hrac nam to neuhraje, nevime v jaky bude forme, rozesere hned 3 utoky protoze to budou takovy skatulata. Budeme nejak sehrani a tymove pohromade a najednou prijde tenhle element. To nechces v obdobi kdyz mas mit vyladino na jaro. Akorat taky neni dobry davat ho konkurenci. Vzal bych ho jako 13. utocnika :-D
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

J14 píše: 21 zář 2023 09:53 Můžu ještě jednou poprosit o to, co včera řekl Řepík o Třinci?
Díky moc.
Řekl že mu připadá že hraje druhý zápas za sebou proti Třinci.... tím narážel na naší perfektní práci ve středním pásmu... je to idiot stejně jako jeho spoluhráči... V Praze zřejmě normální při potyčce chodit dva na jednoho asi nemají školy a neumějí počítat
🔴⚪
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 820 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

J14 píše: 21 zář 2023 09:53 Můžu ještě jednou poprosit o to, co včera řekl Řepík o Třinci?
Díky moc.
av69
Příspěvky: 2591
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 958 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 21 zář 2023 11:33
Já nevím, mně ten výrok teda nepřijde tak hroznej, tyhle rýpance prostě k rivalitě velkých klubů taky patří.
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 129 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

av69 píše: 21 zář 2023 11:43 Já nevím, mně ten výrok teda nepřijde tak hroznej, tyhle rýpance prostě k rivalitě velkých klubů taky patří.
Já v tom taky asi jako jedinej vidím spíš pochvalu jak jsme hráli a že bylo těžký se proti nám prosadit...ale co, už jsem si zvykl, že někteří tady jsou dost vztahovační jen vidí Pardubice v nějakým článku :)
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

av69 píše: 21 zář 2023 11:43 Já nevím, mně ten výrok teda nepřijde tak hroznej, tyhle rýpance prostě k rivalitě velkých klubů taky patří.
Ne asi. Vůbec nechápu proč to někdo řesí..
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Muf píše:Včera se opět ukázalo jak je sport a hokej především krásný a zároveň i krutý.

O výsledku v podstatě rozhodlo několik detailů, ale nakonec nebýt jedné nepovedené střely a odrazu, tak zde naše borce plácáme všichni po ramenou.

Já jsem viděl hezký hokej s kvalitou na obou stranách. Ke cti našich hráčů jsme po celý zápas byli aktivnější, bohužel bez přídavku v přesilových hrách.

Radost mám z Bambuse - to je prostě univerzál jak má být, moc by mne zajímalo, co včera říkal Krátoškovi, který se následně nemohl přestat smát Obrázek
Nevíš v jaký minutě to bylo s tím Krátoškou?
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

mach píše: 21 zář 2023 07:17 Screenshot_20230921-071557_Chrome.jpg
snad má Voras pravdu.. loni ho omezilo to zranění ale stejně měl tuším jen 4 góly což je žalostně málo,ale aspoň bodoval..tak snad půjde nahoru,nic jiného se od něj přeci ani čekat nemůže
Plechy
Příspěvky: 93
Registrován: 04 říj 2021 18:46
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 29 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Plechy »

Liboros píše: 21 zář 2023 12:43 Nevíš v jaký minutě to bylo s tím Krátoškou?
43:35 jak koukali na video a pk neuznali ciencalovi gól
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Před tím prvním gólem to byla série chyb, nejdřív Hyka ve vyložené šanci nezakončí, oni z toho jdou do protiútoku, Cienciala fauluje a té přesilovce chyba Vály a ještě faul. Ten druhý gól začal chybou Ciencialy, ale zase nebyla tak fatální, aby se to ještě nedalo zachránit. Ve třetí třetině kromě přesilovky vůbec nehrál, ale myslím, že by se nemělo nic měnit a další zápas měl být opět v první lajně, většinu zápasů tam odehrál dobře.
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

JirkaPCE píše: 21 zář 2023 14:12 Před tím prvním gólem to byla série chyb, nejdřív Hyka ve vyložené šanci nezakončí, oni z toho jdou do protiútoku, Cienciala fauluje a té přesilovce chyba Vály a ještě faul. Ten druhý gól začal chybou Ciencialy, ale zase nebyla tak fatální, aby se to ještě nedalo zachránit. Ve třetí třetině kromě přesilovky vůbec nehrál, ale myslím, že by se nemělo nic měnit a další zápas měl být opět v první lajně, většinu zápasů tam odehrál dobře.
Uz by to chtelo, aby se vratil Kaut. Ten mi k nim do prvniho utoku sedi. Duraz, brusleni a ma i strelu. Podle me to muze byt nas strelec, po kterym se vola, ze nam chybi vylozene sniper.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Propulse píše: 21 zář 2023 14:21 Uz by to chtelo, aby se vratil Kaut. Ten mi k nim do prvniho utoku sedi. Duraz, brusleni a ma i strelu. Podle me to muze byt nas strelec, po kterym se vola, ze nam chybi vylozene sniper.
Tak až bude Kaut, tak by tam měl určitě jít. Spíš jsem to myslel tak, že do té doby není důvod Ciencialu z první lajny dávat pryč. Když to budu brát z dlouhodobého pohledu, tak výrazně převažují zápasy, které tam odehrál dobře.
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Díky za toho Řepíka.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3438
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 393 krát
Obdržel "To se mi líbí": 659 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jinak k Willovi... pochytá někdy až neuvěřitelný věci, ale některé góly co dostane vypadají na první pohled lacině.

Spíš mi přijde že my takové "jednodušší góly nedáváme a občas se na ně moc nadřeme. To co tam padne jiným nám ne.
Obrázek Za Dynamo!
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

fansDKnL píše: 21 zář 2023 09:41 Chlapíkovu střelu chytat nemusel, ta šla stejně vedle. A gol od Sobotky z takový dálky, nevím
Podle záběru shora bych si tím, že šla vedle teda úplně jistej nebyl..
Odpovědět