Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

JirkaPCE píše: 20 zář 2023 21:45 Hyka by měl být vyloženě ofenzivní hráč a asi i jeden z nejdražších hráčů extraligy, loni měl tu sezónu přeci jenom ovlivněnou tou nemocí, uvidíme jak letos.
Já jsem dneska spokojen

Ucime se systém .První pětka bude Top s Kautikem on dokáže s nima jezdit a má výbornou střelu zapestim .

Až začnou chodit presilovky budem válec . Nejde vse hned .
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

lucas003 píše: 20 zář 2023 21:47 Docela baví ta třetí lajna. Vypadalo to, že spolu nemůžou nikdy hrát a dělají body. Paulo s Řekou občas vypadají i jako hokejisti a Poula po nevýrazné přípravě taky dobrej..
Poula všechny tři zápasy vynikající... proti loňsku jako nebe a dudy... myslím si že mu prospělo že už není kapitán... asi to na něj bylo moc
🔴⚪
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sedlák to bude mít letos o hodně těžší než v minulé sezoně. Nyní na mne působí dojmem značné nepohody.

Asi nebude mít problém prosadit se v domácím prostředí a proti méně ambiciózním týmům, ale jinak to bude mít těžké.

Co musím kvitovat a dnes se mi hodně líbilo, tak to byla práce VV, reakce na průběh vynikající. Změny postavení hráčů, změna rytmu atd... Za mne obrovská změna proti RR.

Bohužel přesilovky, ty ještě žádný trenér nenaučil. To musí mít hráči v sobě.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jinak ty kecy Řepíka a komentátorů o Třinci dost trapný... Třinec nenapadá takhle hluboko a hlavně to je Venci systém ne Třince
🔴⚪
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pec92 píše: 20 zář 2023 21:56 Poula všechny tři zápasy vynikající... proti loňsku jako nebe a dudy... myslím si že mu prospělo že už není kapitán... asi to na něj bylo moc
V přípravě mi spíš přišlo, aby ho to nesrazilo naopak dolů, ale zatím vypadá super..
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pec92 píše: 20 zář 2023 22:02 Jinak ty kecy Řepíka a komentátorů o Třinci dost trapný... Třinec nenapadá takhle hluboko a hlavně to je Venci systém ne Třince
Jestli měl Řepík po dnešním zápase nějaké kecy na naši hru, tak mu chybí soudnost. Byli jsme lepší, pohyblivější a aktivně napadali. To oni kolikrát vypadali i díky naší hře, jako když se sešli poprvé na ledě a od druhé třetiny směrem dopředu neměli prakticky nic.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 20 zář 2023 21:58 Sedlák to bude mít letos o hodně těžší než v minulé sezoně. Nyní na mne působí dojmem značné nepohody.
"Značnou nepohodu" si asi představuju jinak, než že moje lajna prostě jen nepromění tři čtyři gólovky. Jednu z nich pak vyloženě smolně.

Nemusí být ve třetím kole všechno v top. Dokonce je snad i dobře, že není.

Jinak bych to viděl na prodloužení smlouvy pro Paula. Toho VV ještě vycepuje.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8631
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

selektivní pozornost pánů v pruhovaným k některým zákrokům v čele s exsparťanem Šindelem taky pobavila
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Ty přesilovky jsme v těch zápasech před sezónou nehráli špatně a myslím, že měli i slušné využití, teď nám zatím nejdou.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Spartu jsme prehrali. Defakto cely zapas. Zapas se rozhodoval v presilovkach. V takovem zapase musime minimalne jednu promenit. Velka skoda, ze Cinel trefil dve tycky. Odskocit na 2:4, tak je konec. Jejich vyrovnani 30s pred koncem se stestim a odrazu. Tam to jednou vyhodit, tak berem tri body a my jsme nadseny jakym zpusobem jsme dosli k vyhre. Jak psal Muf - koucing na jednicku. Mam strasnou radost, jak nase hra pet na pet vypadala. Sparta si nevedela absolutne rady a nedokazala na to reagovat. Ja byl presvedceny, ze nam uz gola nedaji. Nechci se vymlouvat ale dnes jsme byli bez tri top a stezejnich hracu. Kaut, Musil a Kostalek citelne chybeli. Stejne tak jako Reka klasicky proti Sparte, tak dneska by to Koste od modry trefil :)

A k prvnimu utoku. I ja si myslim, ze Kauly k nim vyborne zapadne. Jinak nekdy to tak je, ze prvni utok neudela temer nic. Sparta na ne byla vyborne pripravena. Za to mel zase vetsi prostor treti a ctvrty utok a bylo to znat. Ty tymy se budou na nase top utoky pripravovat a Sparta obraku vynikajici. Se*e me to. 30s od tri body na Sparte ale je to treti kolo a krasne se na to koukalo. Budem jeste lepsi!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Porad sem nasranej, ale objektivne spokojenej. Sparta nevedela kde je sever. A ty presilovky no. Poladime.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Pec92 píše: 20 zář 2023 22:02 Jinak ty kecy Řepíka a komentátorů o Třinci dost trapný... Třinec nenapadá takhle hluboko a hlavně to je Venci systém ne Třince
Komentátory v zápase mám vypnuté, jejich studiím a expertům se vyhýbám, rozhovory s Rumuny jsem neposlouchal a popravdě ani nechci.
Bylo by možné jen stručně napsat o co šlo?
petan12314
Příspěvky: 134
Registrován: 24 bře 2021 00:56
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 28 krát

Re: Hokej

Příspěvek od petan12314 »

JirkaPCE píše: 20 zář 2023 21:39 Cienciala ve třetí třetině kromě té necelé minuty na přesilovce vůbec nehrál, ale nemyslím si, že ta první lajna byla nevýrazná jenom kvůli němu. Aspoň na ty nájezdy ho dát mohli.
hele za mě nevýrazná první lajna hlavně kvůli hykovi..vím ,jsou to jen 3 zápasy,ale ten chlapec je ztracen jak v bludišti,neudelal snad ještě nic dobre..kromě rychlosti ničím neoplývá.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak nebudeme plakat ve tretim kole, ne?

Jasne, v nahoda v posledni minute zamrzi, ale herne jsme meli navrch, vcetne prodlouzeni.

VV tam zacina byt znat, RR by treba golmana na najezdy nestridal.

Prvni lajna ma rezervy ale zlepsi se. Druha je top. I dalsi dve jsou skvely.

Osobne si delsi dobu myslim, ze na nejvyssi ambice potrebujeme top strelce. Toho nemame a nekoho takovyho bych prioritne hledal. Pak mozna jeste hotovyho beka pred play off.

Ve druhy prestavce byly hlaseny poryvy vetru z pod dveri pardubicky satny…. ;-)
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Byla chyba pustit Frodla a nechat si Willa. Frodlikovi vloni uškodilo zranění a nemohl pořádně ukázat co v něm je, ale za mě má větší potenciál. No snad se na konci sezóny ukáže, že jsem se mýlil 🙃
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Tesla102 píše: 21 zář 2023 05:59 Byla chyba pustit Frodla a nechat si Willa. Frodlikovi vloni uškodilo zranění a nemohl pořádně ukázat co v něm je, ale za mě má větší potenciál. No snad se na konci sezóny ukáže, že jsem se mýlil 🙃
Včera první a druhý gól jeho a v podstatě navázal na výkony z playoff, kdy nechytil nic navíc
vh9913
Příspěvky: 404
Registrován: 05 kvě 2019 18:02
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 32 krát

Re: Hokej

Příspěvek od vh9913 »

Vcera neskutecny, kolik tam bylo lidi z PCE, byla to streda a jeste pozde vecer, klobouk dolu.

Cely zapas jsme byli lepi, skoda, presilovky musime zlepsit. Nejlepsi treti lajna. Poulicek zatim nas nejlepsi hrac tymu, super. Reka vcera bojoval neskutecne, vykon se mi libil.

Hyka mne prijde jako slusny hrac, ale ne top. Kolikrat mu to sjede z hole ve vylozenych sanci a nemyslim, ze ma na to tahnout i treba ,,slabsi” spoluhrace v lajne. Willda vcera chytil unik a tu strelu z prvni v prodlouzeni, jinak mne ty dva prvni goly prisly chytatelny. Skoda.
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Sweník píše: 20 zář 2023 17:47 Koukám na ně, no Bambus nebo Rohlík navíc a hned bychom byli o jeden útok silnější. Navíc v obraně fakt mladí kluci. Chabada taky chybí..
Ještě chybí Hrnicko, v obraně Nedbal, Bukac
Uživatelský avatar
dreamingfish
Příspěvky: 369
Registrován: 01 srp 2014 23:55
Bydliště: Praha
Obdržel "To se mi líbí": 8 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od dreamingfish »

Kdo by se chtěl znovu naštvat, tady to máte z horního pohledu Obrázek



Jak už tu padlo, škoda, že nám tam další nespadl. Ve srovnání s loňským zápase na Spartě byla tentokrát bezradná a marná Sparta, ale oni z toho hovna bič prostě zase nějak upletou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mach
Příspěvky: 4387
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 280 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Screenshot_20230921-071557_Chrome.jpg
petan12314 píše: 21 zář 2023 00:21 hele za mě nevýrazná první lajna hlavně kvůli hykovi..vím ,jsou to jen 3 zápasy,ale ten chlapec je ztracen jak v bludišti,neudelal snad ještě nic dobre..kromě rychlosti ničím neoplývá.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já tomu nasazování na jednotlivé hráče moc nerozumím. A v průběhu zápasu už vůbec ne. Byť je to takový fanouškovský kolorit. Gól v poslední minutě mrzí vždy. Ale je lepší jej dostat ve třetím kole než v únoru. Nebo v PO. Pohádková představa o projetí základní části bez ztráty bodu je tedy pryč. A trenér s týmem se může soustředit na odstraňování těch opravdových chyb ve hře a taktice. Mně se hra i výsledky zatím líbí. A stejně si myslím, že bude postupem času ještě lepší.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Včera jsem si to užil i když ten konec byl na h….., že si Řepík bere do pusy Třinec je úsměvné, kdykoliv si se Spartou vytřeli zadek….

Velký potlesk pro naše fanoušky, bylo nás tam hodně a fandění super, oproti domácím a jejich showtime, to už je opravdu cirkus

Jedem dál, jsem rád, že máme VV
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Jen pro doplnění ty dvě situace, kdy šli Spartani fo bitky 2:1, tak ten třetí ubožák, který si prijel bouchnout vždy Chlapík. Hokejista je to skvělý, ale tohle je fakt ubohost.
Sparta kromě prvniho utoku nema nic.
A mozna proti obecnému názoru, mi druhá třetina přišla dost mizerná (z obou stran) a tam si pochvalu zaslouží Vondracek a Zohorna, kteří se to snažili aspoň trochu vyhecovat. Začátek třetí třetiny pak Sparta pokračovala v mizernem tempu, nastesti my ne.
jena95
Příspěvky: 26
Registrován: 15 srp 2019 10:18
Dal "To se mi líbí": 66 krát
Obdržel "To se mi líbí": 13 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jena95 »

Nechytil nic navíc? Nájezd v oslabení, Chlapíkova střela v prodloužení, kdy se fantasticky přesunul? Za góly nemohl, všechny skvěle trefený. Trochu soudnosti...

fansDKnL píše: 21 zář 2023 06:25 Včera první a druhý gól jeho a v podstatě navázal na výkony z playoff, kdy nechytil nic navíc
Odpovědět