Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Výsledky další ankety, na který se dobře dívá :clap:
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Včera v Salcburku odhadem asi 800 fanoušků Ingolstadtu. Tak uvidíme kolik jich dorazí zítra k nám. Zase tak daleko to není. Očekávám dobrou kulisu.

Jinak musím již poněkolikáté vyseknout poklonu Adéle Krátké, která zpívá hymny před utkáním. Jakým způsobem vystřihla finskou a včera norskou hymnu. To mi úplně běhal mráz po zádech.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Dynamík Jistič píše: 08 zář 2023 15:31 Včera v Salcburku odhadem asi 800 fanoušků Ingolstadtu. Tak uvidíme kolik jich dorazí zítra k nám. Zase tak daleko to není. Očekávám dobrou kulisu.

Jinak musím již poněkolikáté vyseknout poklonu Adéle Krátké, která zpívá hymny před utkáním. Jakým způsobem vystřihla finskou a včera norskou hymnu. To mi úplně běhal mráz po zádech.
Klidně 500 by jich prý mohlo být.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Stars píše: 07 zář 2023 22:46 proč Mikeska skončil u nás? trochu kyselosti tam je :crazy: ....jinak pro pana Mikesku, v Litvínově už dávno není to občerstvení, jak bývalo....chtělo by si něco zjistit
Mikešovic přehnaná ctizadostivost a jistá dávka chytrolínstvi vedla už ke dvěma rozkolům, kdy se se Mikešovo přehnaně Ego dostalo do defenzivního modu…:)

Jeho přirovnání k Zubičkovic Vsetíua je zcestné a urazenost na hcpce je evidentní….

Asi by někdy stalo mu připomenout, že do světa velkých peněz ho poslal pardubickej Máťa /v.Martinec/, kterej ho poslal na centr mez Hejdyse a Buláka.

Jinak to byl průměrnej centr, při vsi úcte. Jeho um nikdy nekorespondoval s jeho egem…
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

Pcehockeyfan25 píše: 08 zář 2023 17:05 Klidně 500 by jich prý mohlo být.
Tak Audi má ode dneška na týden odstávku, takze polovina města má volno. .
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Jak tady chytal dobře, tak dnes to Málkovi proti Třinci moc nejde.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Dizzy píše: 08 zář 2023 19:07 Mikešovic přehnaná ctizadostivost a jistá dávka chytrolínstvi vedla už ke dvěma rozkolům, kdy se se Mikešovo přehnaně Ego dostalo do defenzivního modu…:)

Jeho přirovnání k Zubičkovic Vsetíua je zcestné a urazenost na hcpce je evidentní….

Asi by někdy stalo mu připomenout, že do světa velkých peněz ho poslal pardubickej Máťa /v.Martinec/, kterej ho poslal na centr mez Hejdyse a Buláka.

Jinak to byl průměrnej centr, při vsi úcte. Jeho um nikdy nekorespondoval s jeho egem…
dobře napsané, souhlas, ale pozor na Isportu mu říkají legenda....sice nevím čeho, ale legenda
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

ještě jeden postřeh, jak Mikeska a Moder vs Ryšavý a Dědek, jak dlouho vlastní Moder Třinec a jak dlouho Dědek Dynamo, ono to nejde hned všechno, ale jdeme správnou cestou....když Ryšavý zmínil tu frontu na autogramiádu, že to u nás (v čr ) ještě neviděl....tak to Mikeska zlehčoval, jako kdyby to bylo všude a automatické....a já jsem za pana Dědka rád
lucas003
Příspěvky: 2782
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 436 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Stars píše: 08 zář 2023 19:41 ještě jeden postřeh, jak Mikeska a Moder vs Ryšavý a Dědek, jak dlouho vlastní Moder Třinec a jak dlouho Dědek Dynamo, ono to nejde hned všechno, ale jdeme správnou cestou....když Ryšavý zmínil tu frontu na autogramiádu, že to u nás (v čr ) ještě neviděl....tak to Mikeska zlehčoval, jako kdyby to bylo všude a automatické....a já jsem za pana Dědka rád
Měl se Mikeš zeptat na Modera Ríši Krále :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Dizzy píše: 08 zář 2023 19:07 Mikešovic přehnaná ctizadostivost a jistá dávka chytrolínstvi vedla už ke dvěma rozkolům, kdy se se Mikešovo přehnaně Ego dostalo do defenzivního modu…:)

Jeho přirovnání k Zubičkovic Vsetíua je zcestné a urazenost na hcpce je evidentní….

Asi by někdy stalo mu připomenout, že do světa velkých peněz ho poslal pardubickej Máťa /v.Martinec/, kterej ho poslal na centr mez Hejdyse a Buláka.

Jinak to byl průměrnej centr, při vsi úcte. Jeho um nikdy nekorespondoval s jeho egem…
Ale zase kdyby byl takové dřevo, tak by bodování extraligy nevyhrál. Pan Martinec měl neskutečný odhad, Mikeš byl spíše pracant (viz play-off 2003), ale k těm klukům zapadl. Hejdukovi hráli centra Forsberg i Sakic, Pitbul v NHL určitě nebyl za hvězdu, ale zkrátka jim to sedlo. Jinými slovy asi cca čtyři roky byl velmi nadprůměrný centr. MS mu uteklo kvůli poslednímu střídání v posledním přípravném zápase (nastřelený nárt a zlomenina). Ale jak píšeš, po návratu z KHL do Motoru už byl dost marný..

Srovnání se Vsetínem? Nejsem si jistý, že se Mikeš zamyslel nad majiteli a původu jejich peněz. Tady bych ho neobviňoval, myslel jen sílu kádru na papíře a platy..

Jinak samozřejmě můžeš mít pravdu ohledně ega, osobně ho neznám.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Paralela se Vsetínem stojí s padá jen na kvalitě kádru. Nijak jinak to nemyslel :nene:
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Dizzy píše: 08 zář 2023 19:07 Mikešovic přehnaná ctizadostivost a jistá dávka chytrolínstvi vedla už ke dvěma rozkolům, kdy se se Mikešovo přehnaně Ego dostalo do defenzivního modu…:)

Jeho přirovnání k Zubičkovic Vsetíua je zcestné a urazenost na hcpce je evidentní….

Asi by někdy stalo mu připomenout, že do světa velkých peněz ho poslal pardubickej Máťa /v.Martinec/, kterej ho poslal na centr mez Hejdyse a Buláka.

Jinak to byl průměrnej centr, při vsi úcte. Jeho um nikdy nekorespondoval s jeho egem…
Jo jo, jsem rád, že to někdo pamatuje! Když tenhle týpek z Třebíče chtěl Hejduka s Bulisem "učit" přesilovku. A Hejdys ho neposlal nikam, ale šel a dělal, co chtěl....
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »



Tak pokud se dozvíme něco zajímavého, tak se na tohle celkem těším.
Obrázek Za Dynamo!
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Sweník píše: 08 zář 2023 21:28 Ale zase kdyby byl takové dřevo, tak by bodování extraligy nevyhrál. Pan Martinec měl neskutečný odhad, Mikeš byl spíše pracant (viz play-off 2003), ale k těm klukům zapadl. Hejdukovi hráli centra Forsberg i Sakic, Pitbul v NHL určitě nebyl za hvězdu, ale zkrátka jim to sedlo. Jinými slovy asi cca čtyři roky byl velmi nadprůměrný centr. MS mu uteklo kvůli poslednímu střídání v posledním přípravném zápase (nastřelený nárt a zlomenina). Ale jak píšeš, po návratu z KHL do Motoru už byl dost marný..

Srovnání se Vsetínem? Nejsem si jistý, že se Mikeš zamyslel nad majiteli a původu jejich peněz. Tady bych ho neobviňoval, myslel jen sílu kádru na papíře a platy..

Jinak samozřejmě můžeš mít pravdu ohledně ega, osobně ho neznám.
Sweniku promiň, asi netuším, kdo je (byl) v NHL Pitbul. Předpokládám, že nemyslíš ani jednoho z těch tří jmenovaných hráčů Avs.

Já Mikeše pamatuji v Litomyšli ( HC Senquer nebo Senquer???? Litomyšl. - nevzpomínáte někdo???) v dresu Přerova v baráži o 2 ligu. A pokud se nepletu, tak i s Karlem Pláškem??? Trenér Přerova? Hádejte!
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

digitalmouse píše: 08 zář 2023 23:12

Tak pokud se dozvíme něco zajímavého, tak se na tohle celkem těším.
Můj tip: spíš ne.
Není na to vhodná chvíle. (Pro ty co nepamatuji- Ing. Vladimír Šindler).
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

J14 píše: 08 zář 2023 23:24 Sweniku promiň, asi netuším, kdo je (byl) v NHL Pitbul. Předpokládám, že nemyslíš ani jednoho z těch tří jmenovaných hráčů Avs.

Já Mikeše pamatuji v Litomyšli ( HC Senquer nebo Senquer???? Litomyšl. - nevzpomínáte někdo???) v dresu Přerova v baráži o 2 ligu. A pokud se nepletu, tak i s Karlem Pláškem??? Trenér Přerova? Hádejte!
Pardon, myslel jsem samozřejmě Bulise. Zkrátka udělal skvělou sezónu. Nebyl idiot.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Mikeš...
Ano, hokejistu z něj udělali Bulák s Hejdysem. Jedna sezona... Sezony předtím a sezony poté průměrnej, občas výkřik lehkýho nadprůměru. Sezony předtím skromnej, pracovitej, usměvavej kluk, sezony poté "big star" a "já jsem playmaker"....
Jako trenér přehnaně sebevědomej až arogantní. Proto ho tady vyhodili. A nejen tady, ale třeba i od mládežnický repre... Myslel si, že sežral Šalamounovo hovno...
Zapšklost tam samozřejmě je...
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

tau píše: 09 zář 2023 06:35 Mikeš...
Ano, hokejistu z něj udělali Bulák s Hejdysem. Jedna sezona... Sezony předtím a sezony poté průměrnej, občas výkřik lehkýho nadprůměru. Sezony předtím skromnej, pracovitej, usměvavej kluk, sezony poté "big star" a "já jsem playmaker"....
Jako trenér přehnaně sebevědomej až arogantní. Proto ho tady vyhodili. A nejen tady, ale třeba i od mládežnický repre... Myslel si, že sežral Šalamounovo hovno...
Zapšklost tam samozřejmě je...
Vsak on na sobe makal a jezdil na staze. Kdo sezral salamounovo hovno, neumel a nedokazal nikdy nic je za me Paja Rohliku. Asi bych neporovnaval neporovnarelny. Nestrefujte se furt do kde koho. Keep calm and stay proud
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Mikeše jsem měl/mám v oblibě, nicméně jeho konec u mlaďáků doslova z minuty na minutu byl minimálně zvláštní a nepochybně to muselo mít nějakej asi dost dobrej důvod. Celkově to myslím tau vystihl asi naprosto přesně... :shifty:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pick píše: 09 zář 2023 09:19 Mikeše jsem měl/mám v oblibě, nicméně jeho konec u mlaďáků doslova z minuty na minutu byl minimálně zvláštní a nepochybně to muselo mít nějakej asi dost dobrej důvod. Celkově to myslím tau vystihl asi naprosto přesně... :shifty:
To Nakladaluv taky :whistle:
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
J14
Příspěvky: 794
Registrován: 26 zář 2017 10:36
Dal "To se mi líbí": 128 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od J14 »

Sweník píše: 09 zář 2023 03:25 Pardon, myslel jsem samozřejmě Bulise. Zkrátka udělal skvělou sezónu. Nebyl idiot.
Jasně, díky. A souhlas.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

v dorostu to je syn Mikeše?
Bjinko
Příspěvky: 20
Registrován: 03 kvě 2021 20:12
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bjinko »

Dneska doufám ve vítězství za tři body, tabulka je dost našlapaná.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Mám dojem, že dnes bude v aréně vynikající bouřlivá atmosféra... Za Dynamo !!!
Odpovědět