Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Forbit píše: 28 srp 2023 09:54 Líbí se mi, jak se každý rok pravidelně resuscitují ta stejná témata :))
Jo jo, teď bude ještě druhé kolo - reklamy na ledě :thumbup:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Mlácení prázdný slámy. Všichni bychom chtěli dresy, led i mantinely jako v NHL. Ale sorry jako. Kdo platí chce bejt vidět a bude vidět. Naše dresy budou asi nejspíš jako obvykle mezi nejserednejsimi, ale protože se žádný extra body za tuhle disciplínu neudělují,tak je mi to jedno. Hlavně, když se bude vyhrávat :thumbup:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak dle poslední odpovědi Kmoníčka, mezi řádky čtu, že už něco ví o těch hráčích, že se to zamete pod koberec, a vyjdou z toho jen z napomenutím, což by bylo nemilé....a my tu doufáme v odpočet bodů a bude to max tytyty

No třeba se pletu...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Valda
Příspěvky: 2668
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 70 krát
Obdržel "To se mi líbí": 94 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

"Béčko" - asi se z toho opravdu stává tým. Možná se do budoucna zamyslet nad nějakým názvem, Pardubice B mi pořád nějak nepřijde originální :) Ale pokud budou takhle hrát, najdou si i fanoušky! A Žálčík (nejen on) mají na to, podívat se do extraligy (asi víc jako záskok).

Dresy - kdo by nebyl rád za každýho sponzora, ale taky za každýho fanouška, ne? Pro koho, že se ten hokej hraje? :) Pokud budeme od začátku každou debatu utínat a říkat: platíme, bavte se! Asi mě to přestane brzo bavit ...proč tyhle věci neposouvat dál? Pokud je to "evergreen", tak je proto, že se to nikam neposouvá a přitom by mohlo ...

Vomáčka - super podpis! Už když se vracel jsem si říkal, hm ...HK má naději na dobrýho gólmana. Tak teď ji máme my, snad se ukáže! Gólmani vůbec by mohlo být téma. O juniorech jsme se tu už bavili - po odchodu Matěchy za oceán máme 3 neznámé, ale potenciálně zajímavé brankáře v juncích (vč. téměř 2-metrového kluka z Ukrajiny), pak Honzík x Vomáčka x Kadlc u béčka a Will x Klouček u áčka. Bude to asi dost zajímavá práce letos. A co jsem pochytil, tak Nečas je v Letňanech.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Georgre píše: 28 srp 2023 11:16 Tak dle poslední odpovědi Kmoníčka, mezi řádky čtu, že už něco ví o těch hráčích, že se to zamete pod koberec, a vyjdou z toho jen z napomenutím, což by bylo nemilé....a my tu doufáme v odpočet bodů a bude to max tytyty

No třeba se pletu...
To si nemyslím. Aktuálně to Kmonda spíš používá jako univerzální výmluvu proč nenakupujou. Ti tři si od hokeje odpočinou minimálně na rok a i klub bude nějak potrestanej. Jestli to bude "jen" flastr nebo nějaký body dolů, to se teprve ukáže. Ale nějakýmu kompletnímu zametení nevěřím... :nene:
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... dnes sem slyšel od jednoho Mountfield fans, který mívá často dobre info odpočet 30 bodů, tak nevím....
.... #zadynamo
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

K těm logům na dresu. Pracovali jste někdy v nějakém korporátu či velké firmě ve vedení společnosti, či s nimi někdy jednali? Tam je problém trochu někde jinde. Pokud bude existovat dres na kterém budou dva, tři sponzoři, tak ten partner nebude mít problém se bavit o změně logo manuálu, korporátní identity, proč? Protože bude na tom dresu vidět, reprezentovat. Problém je počet těch log, nemůžeš dát na dres 10 partnerů a všechny je barevně sjednotiti, slévají se do sebe. Tedy můžeš, ale za jiných podmínek.

Nicméně cesta k tomu vede i jinudy. Řada společností přehodnocuje marketingové aktivity, má to postupný náběh. Vědí, že jen logo nestačí a investují se nemalé peníze do mimo vizuální prezentace, která jde ruku v ruce s logem. Na to potřebuješ ale obě strany, silné marketingové oddělení na obou stranách. Korporáty/firmy ho mají, teď je řada na té druhé straně. Pak z toho spojení vzniknou i jiné aktivity, než logo na dresu, na stadionu, na kostce, ale různé akce pro fanoušky s partnerem "xy", v dnešní době orientované hodně na udržitelnost, ekologii, sociální empatii.

Jen příklad: spolu s klubem, hráči uspořádáte nějakou charitativní akci, návštěva nějakého dětského domova, spojené s něčím, finanční příspěvek, nové vybavení. Organizace takové akce je extrémně náročná, nejen předběh ale i doběh, prezentace všude. Je potřeba silné oddělení na obou stranách, firmy ho mají. Má ho klub? Ne, nemá (nemyslím jen náš)

Co mne sere více je nepoměr "povinných" log vůči plnění. Klub dostává nevím kolik, 11M?, a podívejte se, kolik místa takové plnění zabírá, logo kam se podíváš, prezentace audiovizuální, všude musí být zmíněni, plus navíc v těch penězích jsou televizní práva. Pak nechápu, že se počítá počet log D+D Real, protože ten nepoměr je tristní.
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

subris píše: 28 srp 2023 12:42 ... dnes sem slyšel od jednoho Mountfield fans, který mívá často dobre info odpočet 30 bodů, tak nevím....
Při pohledu na loňskou tabulku by to znamenalo, že by byli o 1 bod nad Kladnem. To je z amne dostatečná symbolika - dokažte, že váš loňský výkon nebyl nahoněný prášky a třeba se i dostanete do play-off, poku dne, tak se poperte v baráži. Na druhou stranu kdyby šel stávající Hradec po odečtu bodů do baráže, tak je to vlastně odstřelení šance týmu z první ligy - že nepůjde na úplně marný tým. Ale uvidíme, jaká bude realita, už by fakt měli rozlousknout, termín začátku extraligy se blíží.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Kmoníček ve své odpovědně psal, že verdikt sportovního soudu očekává v září nebo nejpozději v říjnu. Pak teprve zasedne svazová disciplinárka.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

PCE.MAN píše: 28 srp 2023 10:11 Jo jo, teď bude ještě druhé kolo - reklamy na ledě :thumbup:
Čistý dresy, který jako naše jediný trochu ocenili frajeři z dresblogu, a čistej led si docela ještě pamatuju. Ta sezona byla úplně strašlivá, v prosinci byla jistá baráž. Nejhorší, co jsem zažil. Tolik k tématu. :grinning:
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 28 srp 2023 16:06 Čistý dresy, který jako naše jediný trochu ocenili frajeři z dresblogu, a čistej led si docela ještě pamatuju. Ta sezona byla úplně strašlivá, v prosinci byla jistá baráž. Nejhorší, co jsem zažil. Tolik k tématu. :grinning:
Je to tak. Prostě prachy ti bez protiplnění nikdo nedá. Až se letos ukáže led, tak všichni uvidí, že je opravdu pomalovaný hodně. Řekl bych že nejvíc, co kdy byl. Dva kruhy budou Betano, to svítí hodně, tam co byla Frotuna bude D+D.
Doufám, že si pamatuji dobře, že středový kruh byl Generali, tak letos tam bude velké logo klubu, zároveň s D+D. Tady bych řekl, že je trochu škoda, že tam nezůstane jen samotné logo, ale chápu, že když Dědek sype do klubu velký prachy, tak tam musí být adekvátní protiplnění, jinak na něj vystartuje finančák.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Junci vedou ve Vítkách už 5:0 Pavlata a Gromadzki si vyloženě rozumí
🔴⚪
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ve čtvrtek jdeme na to. :)
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Jakub82 píše: 28 srp 2023 21:12 Ve čtvrtek jdeme na to. :)
A pokračování v neděli v Skelleftea. Kdo jede? Jinak do Belfastu by měl klub nabídnout 70 míst v letadle. Tento týden snad zveřejní bližší informace
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Jakub82 píše: 28 srp 2023 21:12 Ve čtvrtek jdeme na to. :)
Mnozí se nemohou dočkat.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

fansDKnL píše: 28 srp 2023 21:20 A pokračování v neděli v Skelleftea. Kdo jede? Jinak do Belfastu by měl klub nabídnout 70 míst v letadle. Tento týden snad zveřejní bližší informace
Ano do Skeleftea letí skupina fanoušků, přes Vídeň a Stockholm. Prostě hockeytown aneb s Dynamem až na konec světa a možná i dál...
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Orosená_desítka píše: 28 srp 2023 22:28 Ano do Skeleftea letí skupina fanoušků, přes Vídeň a Stockholm. Prostě hockeytown aneb s Dynamem až na konec světa a možná i dál...
Jsem mezi nima a je nás pouze 11.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jsem zvědavý, jaká bude návštěva ve čvrtek, my vyrážíme, ale ten čas je na …
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Stars píše: 29 srp 2023 06:50 Jsem zvědavý, jaká bude návštěva ve čvrtek, my vyrážíme, ale ten čas je na …
Na klubu doufali, že by mohla být návštěva 5-6tis., ale jestli bude, to uvidíme ve čtvrtek.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

U Betana se dá sázet juniorská extraliga včera na nás kurz 2,8 a výhra 5 : 1
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1707
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Stars píše: 29 srp 2023 06:50 Jsem zvědavý, jaká bude návštěva ve čvrtek, my vyrážíme, ale ten čas je na …
2-3tisice. Nejdu. Jsou prazdniny. Priprava me nebere.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Stars píše: 29 srp 2023 06:50 Jsem zvědavý, jaká bude návštěva ve čvrtek, my vyrážíme, ale ten čas je na …
Já jedu. První domácí zápas si nemůžu nechat ujít :thumbup:
Tesla a Devils
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Caesar píše: 29 srp 2023 13:41 2-3tisice. Nejdu. Jsou prazdniny. Priprava me nebere.
Příprava? Já doufám, že ligu mistrů budem brát vážně, jdu radši na Ilves Tampere než Vary Litvínov …..chápu, každý to má jinak
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Stars píše: 29 srp 2023 14:00 Příprava? Já doufám, že ligu mistrů budem brát vážně, jdu radši na Ilves Tampere než Vary Litvínov …..chápu, každý to má jinak
Moc se mi líbí jak se k tomu postavil náš klub. Z minulosti jsem měl z některých našich týmů pocit, že si LM jdou tak nějak odklouzat z povinnosti. Jsem rád, že u nás je to očividně jinak.

01.png
01.png (19.97 KiB) Zobrazeno 3324 x
Společně proti všem!
Unava
Příspěvky: 94
Registrován: 18 kvě 2017 09:29
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Unava »

Caesar píše: 29 srp 2023 13:41 2-3tisice. Nejdu. Jsou prazdniny. Priprava me nebere.
Prodáno už více jak 8tis lístků (zbývá +- 1500lístků k prodeji), atmosféra bude super !
Odpovědět