Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jako už se docela nemohu dočkat až to zase začne 😁. Jsem zvědav, jak se nám povede a jak na tom jsme. Dolomiten cup dobrý, ale upřímně, Augsburg žádnej až tak top tým není a Davos je aktuálně jen takovej lepší střed tabulky. Celkem mě překvapilo jak si Zug i Servette lehce namazali na chleba mechováky. Dostali bura a šestku a nazdar. Dneska maj Ambri a nemyslím, že to bude vypadat až tak jinak.... :think:
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pick píše: 26 srp 2023 15:55 Jako už se docela nemohu dočkat až to zase začne 😁. Jsem zvědav, jak se nám povede a jak na tom jsme. Dolomiten cup dobrý, ale upřímně, Augsburg žádnej až tak top tým není a Davos je aktuálně jen takovej lepší střed tabulky. Celkem mě překvapilo jak si Zug i Servette lehce namazali na chleba mechováky. Dostali bura a šestku a nazdar. Dneska maj Ambri a nemyslím, že to bude vypadat až tak jinak.... :think:
Asi si do toho Švýcarska zapomněli vzít doplněk stravy.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Vůbec netuším, kolikže letos pan majitel honí zajíců, ale přijde mi těch přípravných zápasů vcelku málo. Ale třeba mi budete oponovat. Každopádně hráčům to vůbec nezávidím, jelikož je Venca přes týden určitě dře z kůže.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Na twitteru/x hokejky na fotbale. Včetně marodů.
F4dqtM0WkAEEbht.jpeg.jpg
karel.opletal
Příspěvky: 10
Registrován: 19 led 2023 21:20
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karel.opletal »

Nechápu proč ho tady máme furt

Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Emil Havránek píše: 26 srp 2023 16:37 Vůbec netuším, kolikže letos pan majitel honí zajíců, ale přijde mi těch přípravných zápasů vcelku málo. Ale třeba mi budete oponovat. Každopádně hráčům to vůbec nezávidím, jelikož je Venca přes týden určitě dře z kůže.
Ono tenhle tým moc přípraváků ani nepotřebuje, vždyť to jsou již zápasy. Ti hráči se nemusí nějak testovat. To jsou hotoví zkušení hráči.
Mne imponuje, že dvojice pan Dědek a Venca chtějí vše vyhrát, každý zápas, každý turnaj, každý pohár. Bez rozdílu.
Já nemám rád nějaké hraní na půl plynu.
Tihle naši chlapci by neměli prohrávat, tým je sestavený skvěle a jen ať si zažijou vítěznou mentalitu a sebevědomí !
Navíc platí - hraješ na půl plynu ? Nehraješ. V záloze čekají další kluci !!!!

A ještě doplním : sehráváš se, když ti odejde 15 hráčů a jiných 15 hráčů přijde. Ale my máme tým komplet sehraný, kluci se dokonale znají !
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Bolka jako první představila nové dresy a koukám, že z rukávů zmizelo Generali a je tam jen malá reklama na KB
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Skrivy395 píše: 27 srp 2023 17:16 Bolka jako první představila nové dresy a koukám, že z rukávů zmizelo Generali a je tam jen malá reklama na KB


Bohužel BPA snahy klubů o lepší estetiku dresů úspěšně torpéduje.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Bolka.. Taky slusny
Přílohy
20230827_181454.jpg
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dědek měl na golfu svoje lidi. :slight_smile:

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

WalkingDude píše: 27 srp 2023 18:16 Bolka.. Taky slusny
Šly by udělat zajímavěji a ty ligová loga hnus.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

tomaso25 píše: 27 srp 2023 17:28

Bohužel BPA snahy klubů o lepší estetiku dresů úspěšně torpéduje.
Jiný límec, odstranit ten žlutý pruh u ramenou a mít ligové sponzory v jednotné barvě tak by to byla paráda.
Obrázek Za Dynamo!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

digitalmouse píše: 27 srp 2023 19:54 Šly by udělat zajímavěji a ty ligová loga hnus.
Co se týče ligových log vidím tam malý posun k lepšímu. Tipsport už nemá pruh přes celé zápěstí, Bohemia Chips zmizeli úplně. Místo velkého loga Generali máme malou reklamu s logem Komerčky. Nově je teda Tipsport přes celý límec, ale to mi nijak nevadí. Stále hnus, ale oproti minulým letům rozhodně lepší
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

digitalmouse píše: 27 srp 2023 19:54 Šly by udělat zajímavěji a ty ligová loga hnus.
Ale aspon to neni na pohled cerveno-bilo-zluto-zeleno-modro-fialovy razitkovani
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Skrivy395 píše: 27 srp 2023 20:05 Co se týče ligových log vidím tam malý posun k lepšímu. Tipsport už nemá pruh přes celé zápěstí, Bohemia Chips zmizeli úplně. Místo velkého loga Generali máme malou reklamu s logem Komerčky. Nově je teda Tipsport přes celý límec, ale to mi nijak nevadí. Stále hnus, ale oproti minulým letům rozhodně lepší
No... vždycky jde o to provedení log. Tady máš příklad že i loňské tolik neruší když se provedou "správně"
20230818_213906.jpg
Obrázek Za Dynamo!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

digitalmouse píše: 27 srp 2023 20:10 No... vždycky jde o to provedení log. Tady máš příklad že i loňské tolik neruší když se provedou "správně"

20230818_213906.jpg
Tak samozřejmě asi všichni bychom chtěli, aby to bylo do jedné barvy. Takhle jak je to na obrázku to vypadá řekl bych i hezky. Bohužel takovýto ústupek jsem ze strany BPA viděl jen u alternativních dresů a nedělám si iluze že bychom se někdy dočkali že by to tak bylo i u standartních sad dresů.
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Skrivy395 píše: 27 srp 2023 20:14 Tak samozřejmě asi všichni bychom chtěli, aby to bylo do jedné barvy. Takhle jak je to na obrázku to vypadá řekl bych i hezky. Bohužel takovýto ústupek jsem ze strany BPA viděl jen u alternativních dresů a nedělám si iluze že bychom se někdy dočkali že by to tak bylo i u standartních sad dresů.
Právě, chtělo by to nějakou osvětu co se "vizuálního smogu" týče. Podle mě to viditelnosti log neublíží a jde i o použitelnost - rozlišení týmu pro hráče, v přenosech... když proti sobě hranou barevný fleky tak je úplně jedno že jedni mají světlé a jedni tmavé dresy. Na obrazovce a na ledě to skoro nepoznáš.

Ideální s mnoha logy:
20230827_201555.jpg
Obrázek Za Dynamo!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

digitalmouse píše: 27 srp 2023 20:19 Právě, chtělo by to nějakou osvětu co se "vizuálního smogu" týče. Podle mě to viditelnosti log neublíží a jde i o použitelnost - rozlišení týmu pro hráče, v přenosech... když proti sobě hranou barevný fleky tak je úplně jedno že jedni mají světlé a jedni tmavé dresy. Na obrazovce a na ledě to skoro nepoznáš.

Ideální s mnoha logy:
20230827_201555.jpg
Vypadá to moc hezky o tom žádná, ale když to vezmu z pohledu toho partnera tak i když nerad jim musím dát za pravdu, že takhle je ta viditelnost opravdu o něco horší. Když se kouknu na náš loňský dres tak okamžitě vidím Fortunu a úplně stejně ji hned vidí i ten co zapne hokej jednou za rok. Což je to co já jako partner chci - být vidět a být hned rozpoznatelný. Kdežto na dres na obrázku se musím nejdřív celkem pořádně zaměřit než rozpoznám alespoň nějaké logo, ale čistě z pohledu diváka a fanouška je opravdu krásný. Takže ve zkratce obě strany mají pravdu, ale nenapadá mě žádný kloudný kompromis :D snad jen že by maximálně generální partner mohl být barevně? Nebo třeba domácí dres sladit do jedné barvy a venkovní by mohl být barevná změť jako máme teď.
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Víte jaký dres je nejhezčí kamarádi ? No přece vždy ten pardubický, prostě ten náš !!!! A všichni sponzoři velké díky !!!!!
Skrivy395
Příspěvky: 171
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 73 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Orosená_desítka píše: 27 srp 2023 22:22 Víte jaký dres je nejhezčí kamarádi ? No přece vždy ten pardubický, prostě ten náš !!!! A všichni sponzoři velké díky !!!!!
Naprostý souhlas. Abych nebyl nějak špatně pochopen - mě nevadí reklamy jako takové. Vím, že bez nich to nejde a jsem vděčný každému sponzorovi. Hodně reklam = hodně peněz do klubu. Stačí se podívat jaké "krásné a čisté dresy" jsme měli v barážových sezónách. Ale asi každý uzná, že kdyby byly loga sponzorů laděné do jedné barvy vypadalo by to lépe. To, že to nejde už je věc druhá. :grinning:
Společně proti všem!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Skrivy395 píše: 27 srp 2023 20:42 Vypadá to moc hezky o tom žádná, ale když to vezmu z pohledu toho partnera tak i když nerad jim musím dát za pravdu, že takhle je ta viditelnost opravdu o něco horší. Když se kouknu na náš loňský dres tak okamžitě vidím Fortunu a úplně stejně ji hned vidí i ten co zapne hokej jednou za rok. Což je to co já jako partner chci - být vidět a být hned rozpoznatelný. Kdežto na dres na obrázku se musím nejdřív celkem pořádně zaměřit než rozpoznám alespoň nějaké logo, ale čistě z pohledu diváka a fanouška je opravdu krásný. Takže ve zkratce obě strany mají pravdu, ale nenapadá mě žádný kloudný kompromis :D snad jen že by maximálně generální partner mohl být barevně? Nebo třeba domácí dres sladit do jedné barvy a venkovní by mohl být barevná změť jako máme teď.
Určitě díky i za tento názor/pohled. Je to jedno z témat o kterým bychom mohli mluvit hodiny a hodiny.
Ten dres co jsem dal jako příklad, tam je těch log až extrémní množství, Dynamo jich tolik na dresu ani nemá. Pořád to ale vypadá daleko líp než stejné množství log provedených barevně.

Každopádně jak se říká, všeho moc škodí, nejen v reklamě. Někde je třeba žádoucí aby to dané logo bylo vidět víc, někde je zase na místě umírněnost. A nemyslím si že to že je nějaké logo vidět víc, je dobře.

Co třeba použitelnost? Připadá mi že se ve většině případů zkrátka vezme logo sponzora, plácne se na místo určení a tím to hasne. Co alespoň nejdřív trochu promyslet jak to bude vypadat? Splní to opravdu svůj účel? Jak to bude vnímáno? Můžeš mít klidně velký barevný logo například na billboardu, tam to dejme tomu jakž takž nevadí. Ale dej si velký barevný logo na hokejový dres...jasně, bude vidět, ale pro diváka: jdeš na ten hokej nebo ho sleduješ v TV a vidíš v podstatě jen hromadu rychlých barevných fleků které od sebe ani nerozeznáš. Divácký zážitek nula, nemluvě o tom jak to vnímají hráči na ledě (rozlišení soupeře) ...atd. atd.

Další věc je kvalita toho daného loga. Jsou to věci které by ani mě dřív nenapadly. Jeden malý přiklad: jaký je rozdíl například v tom když má (nejen) logo obrys. Když budou na dresech loga D+D bez obrysu, budou hned působit čistěji a budou nejen z dálky lépe čitelná. Když máš na dresu na zádech jména a čísla s obrysem, budou z dálky budou působit "rozpitě", bude horší čitelnost. Působí to možná jako detaily - hovadiny, ale je to tak. Taky jsem třeba před pěti lety tyto věci neviděl, ale člověk se neustále učí a vše se vyvíjí.

Je to opravdu téma na hodiny a hodiny povídání. Ale zkrátka jsem toho názoru co jsem napsal výše. Nevidím problém mít barevně sjednocená loga, viditelnosti to neuškodí. Vše chce ale promyslet, vyzkoušet, mluvit v těchto věcech se sponzory...je to složité, ale kde je vůle...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Já jako sponzor bych chtěl být vidět, mít svoje logo tak jak jsem zvyklý i se svým barevným provedením. Jakmile se ustoupí z barev, jednotliví sponzoři na dresech splynou jeden jako druhý. Je to tak, může se tvrdit že ne, ale vždy to tak bude.
Dáváš nemalé peníze, volíš si styl. Reklamy v televizi a na bilboardech též nejsou jen bílé nebo jednobarevné.
Tady se vždy srovnává s dresem nějakého ekonomicky slabšího klubu který je rád za dva sponzory nebo extremne s týmem který má naopak třeba jednoho obrovského partnera.
Ale dejte sem fotky kluci týmů německých, finských, .... též je plný sponzorů a fans to berou jako fakt.
Neměníme tým složení a ani na dresech nebudou velké změny... To je stabilita !!! nejméně výrazným sponzorem bylo No logo.

Jinak si vás grafiků vážím, ale je to každý rok stejné, nic se nezmění. Dynamo dres je nejhezčí na světě, vy chápete jak to myslím !!!
Za Dynamo !!!!
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

Liam Kirk Arizona ------------ Litvínov
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Taky budu radsi videt nase playery hrat s nevkusnym logem "Vitana vari za vas", hlave ze budou mergle na to delat nejake vysledky a hrat pekny hokej
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Líbí se mi, jak se každý rok pravidelně resuscitují ta stejná témata :))
Odpovědět