Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

JirkaPCE píše: 24 srp 2023 14:19 Ten teď nejspíš spolu s Kmoníčkem vymýšlí další historku, jak odvést pozornost od toho, co se skutečně stalo. A Bartošák jim k tomu ochotně poskytne rozhovor i s fotkou.
Před chvílí na našem ledě lovil pověstnej kliďas Páťa B. v dresu Kolína puk z brány vteřinu před koncem první třetiny... :grinning:

EDIT: A dělají s tím nějaký tajnosti, protože oficiálně ho Kolín ani nemá na zápasový soupisce. :think: :clap:
snorry
Příspěvky: 853
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

čus chtěl jsem se optat dá se dnes někde sledovat hokej B týmu proti Zlínu na tipsportu jsem to neviděl jsem v práci tak nemohu jet osobně
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Jo servis na našich oficiálních stránkách je fak mizerný. Na homepage termíny na ligu mistrů A týmu jsou jen v banneru, kde ty datumy dost splívají. B tým a termíny zápasů tam vidět nejsou vůbec...
jednoduše datum s proklikem kde sledovat zápas, to by byl balzám na nervy - místo neustálého hledání
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 953 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Když po dlouhé době vidím na našem ledě zase Béďu Köhlerů, tak mám zase živě před očima legendární Trončův záhlavec 🙂 https://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/3 ... 797dhe1i5m
Birky
Příspěvky: 137
Registrován: 16 zář 2019 13:52
Dal "To se mi líbí": 19 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Birky »

Tak béčko super obrat.
Byl tam někdo? Jak chytal Vomáčka? Mám totiž pocit, že by to mohl být jeden z nejlepších golmanů v první lize a později hodně dýchat Willovi na záda.
dejv27
Příspěvky: 22
Registrován: 19 led 2021 21:50
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dejv27 »

Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4478
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 834 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1020 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Ty vole....hlava na špalku. :man_facepalming_tone1: :joy:
Skrivy395
Příspěvky: 170
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 1052 krát
Obdržel "To se mi líbí": 70 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Ten tam působí tak... reprezentativně :joy:
Společně proti všem!
Lukáš
Příspěvky: 3
Registrován: 21 bře 2023 09:56
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Lukáš »

Birky píše: 24 srp 2023 20:21 Tak béčko super obrat.
Byl tam někdo? Jak chytal Vomáčka? Mám totiž pocit, že by to mohl být jeden z nejlepších golmanů v první lize a později hodně dýchat Willovi na záda.
Za me chytal celkem slusne ze zacatku nervozita ale pak hoodne slusnej vykon stejne jako cely tym :thumbup:
Zapchan
Příspěvky: 220
Registrován: 18 črc 2020 21:26
Obdržel "To se mi líbí": 39 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Zapchan »

Birky píše: 24 srp 2023 20:21 Tak béčko super obrat.
Byl tam někdo? Jak chytal Vomáčka? Mám totiž pocit, že by to mohl být jeden z nejlepších golmanů v první lize a později hodně dýchat Willovi na záda.
První gol byl trochu laciný, ale pak chytal jistě a spolehlivě. Těžko soudit z jednoho zápasu ale myslím že je s Kloučkem srovnatelný a klidně o může vyšoupnout z pozice dvojky.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Mikes v podcastu vybornej. Neni moc na srandicky a kdyz mluvi tak vidis ze zna. Se tesim na nej v tyhle parte
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Lukáš píše: 24 srp 2023 22:49 Za me chytal celkem slusne ze zacatku nervozita ale pak hoodne slusnej vykon stejne jako cely tym :thumbup:
Bengo pokud bude pokračovat v dosavadních výkonech, tak může být s přehledem v horních patrech tabulky.

Přesně tak si představuji fungující rezervní tým, je tam vidět již nějaký náboj, který tomu v té první sezóně chyběl.

Je vidět, že již proběhla plnohodnotná příprava a není to tak překotné a rychlé jako vloni. Navíc mi prostě Král k takové sestavě sedí. :thumbup:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jsem docela zvědavý, jak to bude letos s Bučkem. V áčku zatím nehrál, včera ani za béčko. Pro něj hodně špatná situace. Pomohlo by mu hostování v nějakém méně ambiciózním týmu..
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník píše: 25 srp 2023 08:18 Jsem docela zvědavý, jak to bude letos s Bučkem. V áčku zatím nehrál, včera ani za béčko. Pro něj hodně špatná situace. Pomohlo by mu hostování v nějakém méně ambiciózním týmu..
Ve stredu nehrál vůbec dobre, já to na telh nevidim..
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pcehockeyfan25 píše: 25 srp 2023 08:44 Ve stredu nehrál vůbec dobre, já to na telh nevidim..
Rozumím, ale bral jsem to spíše z dlouhodobého hlediska. Ten kluk hrál i na MS, Ramsay není žádný trouba. Bučko by potřeboval zkrátka důvěru nějakého trenéra, klidně v slabším týmu. A věřím, že by z něj byl na evropské poměry velmi kvalitní bek. Bohužel z nás ten prostor nedostane, klub očividně preferuje Hrádka, protože je odchovanec (tím nemyslím, že je to špatně).
Naposledy upravil(a) Sweník dne 25 srp 2023 09:23, celkem upraveno 1 x.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

Autobusák píše: 24 srp 2023 21:11 Ty vole....hlava na špalku. :man_facepalming_tone1: :joy:
.... nejslabší článek managementu... Me stačilo ho vidět v tom filmu. Jestli byl takto vysmátý jak lečo v době, kdy to tady dotáhl skoro na chance ligy, tak to chce pořádnou dávku odvahy...
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 25 srp 2023 08:18 Jsem docela zvědavý, jak to bude letos s Bučkem. V áčku zatím nehrál, včera ani za béčko. Pro něj hodně špatná situace. Pomohlo by mu hostování v nějakém méně ambiciózním týmu..
Já jsem hlavně překvapený, že tady pořád je, měl několik možností na změnu působiště a nakonec z toho bylo vloni "B", rok předtím Vrchlabí....

Hráči slovenské repre tohle musí být málo :think:

Od jeho mámy vím, že mu jedna naše legenda před podpisem smlouvy věšela bulíky na nos....

Bohužel v takto nadupaném kádru to vždycky někdo odnese a o tu pozici se musí rvát o to víc.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Muf píše: 25 srp 2023 07:54 Bengo pokud bude pokračovat v dosavadních výkonech, tak může být s přehledem v horních patrech tabulky.

Přesně tak si představuji fungující rezervní tým, je tam vidět již nějaký náboj, který tomu v té první sezóně chyběl.

Je vidět, že již proběhla plnohodnotná příprava a není to tak překotné a rychlé jako vloni. Navíc mi prostě Král k takové sestavě sedí. :thumbup:
Uvidíme, jak to bude vypadat v ostrých zápasech. Papírově to už vypadá líp, krizovou první sezonu se podařilo přežít, už to není nový mužstvo, co začalo úplně z nuly, prakticky ze dne na den. Jádro postavený je, brankáři by mohli/měli být nadstandard.

Ale popravdě mám nulovej přehled, jak vypadá konkurence. Byl bych spokojenej se stredem tabulky, ideálně uhrát ze začátku dost bodů a tabulkově klid. To je pro farmu snad i ideální. Fluktuace v kádru bude. Jak velká, to se uvidí.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Muf píše: 25 srp 2023 09:24 Já jsem hlavně překvapený, že tady pořád je, měl několik možností na změnu působiště a nakonec z toho bylo vloni "B", rok předtím Vrchlabí....

Hráči slovenské repre tohle musí být málo :think:

Od jeho mámy vím, že mu jedna naše legenda před podpisem smlouvy věšela bulíky na nos....

Bohužel v takto nadupaném kádru to vždycky někdo odnese a o tu pozici se musí rvát o to víc.
No já mám pocit, že mu letos končí tříletá smlouva, možná i proto jinde k dohodě nedošlo. Za mne stále perspektivní obránce, bude škoda, pokud opustí naši organizaci úplně.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník píše: 25 srp 2023 09:36 No já mám pocit, že mu letos končí tříletá smlouva, možná i proto jinde k dohodě nedošlo. Za mne stále perspektivní obránce, bude škoda, pokud opustí naši organizaci úplně.
A já bych se nebál ho pustit jinam a dát radši šanci jiným, za 3 roky nic neukazal.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Bučko asi nebyl dobrej kauf..... :shifty: Do Áčka se pořádně neprosadil, v Béčku měl vyčnívat a taky nic moc... Tenhle stav asi nepomáhá nikomu a ničemu. Moc nechápu, proč ho tady furt držíme. Myslím že ani on tady není rád. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten převzít smlouvu, tak bych ho poslal kamkoliv a klidně i na Slovensko, když tam mají pocit, že jim zadiráme reprezentanta.... :think:
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Pick píše: 25 srp 2023 12:51 Bučko asi nebyl dobrej kauf..... :shifty: Do Áčka se pořádně neprosadil, v Béčku měl vyčnívat a taky nic moc... Tenhle stav asi nepomáhá nikomu a ničemu. Moc nechápu, proč ho tady furt držíme. Myslím že ani on tady není rád. Pokud by se našel někdo, kdo by byl ochoten převzít smlouvu, tak bych ho poslal kamkoliv a klidně i na Slovensko, když tam mají pocit, že jim zadiráme reprezentanta.... :think:
Bucko nehral pod Kralem , nehral pod Rulikem a nebude hrat pod Varadou , to neni nahoda... Videl jsem fotky ze soustredeni z Harrachova... no kulatne recene nevypadal jako vrcholovy sportovec ,, rekl bych , ze talent ma , ale nechce se mu pracovat
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

denyip píše: 25 srp 2023 15:52 Bucko nehral pod Kralem , nehral pod Rulikem a nebude hrat pod Varadou , to neni nahoda... Videl jsem fotky ze soustredeni z Harrachova... no kulatne recene nevypadal jako vrcholovy sportovec ,, rekl bych , ze talent ma , ale nechce se mu pracovat
Je dost odvážný podle fotek o někom napsat, že se mu nechce pracovat...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Seva
Příspěvky: 49
Registrován: 06 úno 2022 18:32
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Seva »

Nepsalo se někde, kdy představí nové dresy?
Odpovědět