Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

🤣🤣🤣
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Sweník píše: 20 srp 2023 21:16 Příští rok už nás asi nepozvou.. ;-)
Prý zvou automaticky obhájce. Takže asi jo 😂
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Strojový překlad :thumbup:
Titul úspěšně obhájen! Dynamo Pardubice předvedlo velkou show v neděli večer v Neumarktu/Jižní Tyrolsko a vyhrálo finále Dolomitencupu nad HC Davos impozantně 5:1. 17. ročník vyhlášeného přípravného turnaje je historií.

Rekord Dynama Pardubice ve Würthareně je impozantní. Čtyři zápasy, čtyři výhry, góly 15:2. Poté, co Češi loni rychle vyhráli titul, když se poprvé zúčastnili Dolomitencupu, letos v létě působivě navázali a byli opět šampiony. V nedělním finále nenašel protijed ani švýcarský rekordman HC Davos - i když se do sestavy vrátil Andres Ambühl, davoská legenda par excellence. V pátek chyběl kvůli nemoci. Jediná remíza byla na tribuně. O náladu hodnou finále se postaralo kolem 100 fanoušků ze Švýcarska, kteří s nimi cestovali, a stejně tak i českých diváků. Speciální hokejový večer ve vyprodané Würthareně navštívilo celkem 978 diváků.

Pardubické tresky pokračovaly i v neděli tam, kde v sobotu skončily v semifinále proti Augsburgu (4:0): se silovým hokejem v celé své kráse. Muži v červeném se řítili přes pole jako vysokorychlostní vlaky, spojovali se jakoby z jednoho zdroje a předváděli forčeking, který byl prostě působivý. Davos neměl ani vteřinu na dech, gólman Gilles Senn se řítil z jedné parády do druhé. Švýcarský brankář přesto musel dvakrát uznat porážku: Blueliner Tomáše Dvořáka byl lehce vychýlen a klouzal za čáru (9'), plácačka Petra Čerešňáka zasáhla branku jako raketa (18').

Rychlý jako šíp a nebezpečný

V prostřední třetině tradiční český klub, který hraje první ligu bez přerušení 73 let, držel rytmus a byl nebezpečný zejména rychlými protiútoky. Taková vedla také na 3:0, když David Cienciala nastartoval a nasadil to Adamu Musilovi, který nakopl kotouč do branky. Krátce před koncem třetiny zdokonalil zajímavou souhru Lukáš Sedlák na 4:0.

Tím bylo utkání rozhodnuto. V závěrečné části Davos vstřelil útěchu přes Chrise Egliho po jemné práci Aleksiho Peltona (44'), tečku pak dal skrytou střelou Ondrej Vala (45'). Touto dobou už na tribunách dávno začaly oslavy vášnivých pardubických fanoušků. Na 800kilometrovou cestu domů můžete podruhé v řadě vyrazit jako vítěz Dolomitencupu!.
mirkaa
Příspěvky: 49
Registrován: 30 říj 2021 10:55
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mirkaa »

24cenda píše: 21 srp 2023 00:03 Prý zvou automaticky obhájce. Takže asi jo 😂
Pozvou...všichni tam fandi dynamu.🤣 Včetně mládeže..Kdo dostal šálu dynama děkoval pořád dokola...Bylo to super .
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Chlapi teď jsem se zaregistroval do tipovačky CHL, ale mám jednu připomínku. Tipoval bych jenom zápasy Dynama.
Upřímně řečeno, jak bude hrát třeba Mannheim s Bolzanem je mi úplně ukradený a tipovat se mi to nechce.

Nevím, jestli to tak mám jenom já nebo i ostatní, osobně bych to příště nechal jen na našich zápasech.
Ale pokud to ostatní vidí jinak, přizpůsobím se :thumbup:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

PCE.MAN píše: 21 srp 2023 11:05 Chlapi teď jsem se zaregistroval do tipovačky CHL, ale mám jednu připomínku. Tipoval bych jenom zápasy Dynama.
Upřímně řečeno, jak bude hrát třeba Mannheim s Bolzanem je mi úplně ukradený a tipovat se mi to nechce.

Nevím, jestli to tak mám jenom já nebo i ostatní, osobně bych to příště nechal jen na našich zápasech.
Ale pokud to ostatní vidí jinak, přizpůsobím se :thumbup:
Mne to naopak prijde zajimave a tipuji i zahranicni zapasy ! Aspon si rozšíříme znalosti.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

PCE.MAN píše: 21 srp 2023 11:05 Chlapi teď jsem se zaregistroval do tipovačky CHL, ale mám jednu připomínku. Tipoval bych jenom zápasy Dynama.
Upřímně řečeno, jak bude hrát třeba Mannheim s Bolzanem je mi úplně ukradený a tipovat se mi to nechce.

Nevím, jestli to tak mám jenom já nebo i ostatní, osobně bych to příště nechal jen na našich zápasech.
Ale pokud to ostatní vidí jinak, přizpůsobím se :thumbup:
Nebo třeba jen českých týmů je toho hodně ale taky se přizpůsobím jsem rád že si někdo na to vůbec najde čas
🔴⚪
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Na dovoleny dvakrat na veceri s tabletem…. Navic u prvniho zapasu jsem tretinu a pul honil signal…No par tezce nahrabanejch bodiku jsem v mziku ztratil….

Ty dva zapasy bych nijak nerecenoval. Vetsina zápasu extraligy bude slozitejsi, bude se hodne branit plus styl piskani…

Nicmene ta sila a sebevedomi z borcu strika…

Potesil mne hodne rychlej presun pres stredni pasmo. Forcek byl solidni.

Vzadu pokud nedoslo k nedurazu nebo urcity prilisny kreativite, bylo to pokryty.

Beci strelba, ale predchazi tomu rychla souhra. To mne pri PO chybelo. Tam ty strely byly casto do pripraveny obrany.

Neco jako naznaky systemu se tam daly videt. V obrane si hraci drzeli fleky a urcity pozice se neopoustely.

Reinkarnace Hradka? Do strel padal hlava nehlava.

Presilovky nejak chronicky neumime. Tam to bude jeste boj. Stejne jako mam chronickou obavu z nasi dvojky v brane.

Bravo vsem, kdo jste byli na miste. Muselo to stat za to :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Risk sousedů s jistým brankářem nevyjde ještě dřív, než vůbec začal? :think:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 21 srp 2023 13:17 Risk sousedů s jistým brankářem nevyjde ještě dřív, než vůbec začal? :think:
Psalo se, ze je nemocnej. Asi by byli radsi, kdyby byl v lete spis zranenej….

Muze byt, ze golamy dost prokoucuji. Viz treba Mach…..
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Ale copak já myslel že už je čistý a hodný 😂🤦
🔴⚪
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 21 srp 2023 13:25 Psalo se, ze je nemocnej. Asi by byli radsi, kdyby byl v lete spis zranenej….

Muze byt, ze golamy dost prokoucuji. Viz treba Mach…..
Asák tuhle pro iBureš tvrdil, že má "virové bakteriální onemocnění". To zní jako trochu odfláknutá instrukce od doktora pro mediální vyjádření. Ale holt když je felčar pod tlakem kvůli jiný kauzičce, tak se ty třeba neexistující choroby věrohodně precizují těžce.

Ale třeba má ta dobrá duše a rodinnej človíček opravdu jen sračku, že jo...
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Copak u Bartosaka selhávají vyživove tyčinky
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

..... zdá se, že tenhle Tweet asi dozrál :shh:
Cavalera
Příspěvky: 2352
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 10 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Pick píše: 21 srp 2023 14:03 ..... zdá se, že tenhle Tweet asi dozrál :shh:
Co se stalo ukradli mu kolo,klidní sousedi se odstěhovali nebo snad vyzinkal starou
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PCE.MAN píše: 21 srp 2023 11:05 Chlapi teď jsem se zaregistroval do tipovačky CHL, ale mám jednu připomínku. Tipoval bych jenom zápasy Dynama.
Upřímně řečeno, jak bude hrát třeba Mannheim s Bolzanem je mi úplně ukradený a tipovat se mi to nechce.

Nevím, jestli to tak mám jenom já nebo i ostatní, osobně bych to příště nechal jen na našich zápasech.
Ale pokud to ostatní vidí jinak, přizpůsobím se :thumbup:
Samozřejmě záleží na ostatních, ale těch zápasů Dynama, bude prostě jen pár a z pár zápasů není ideální pořadí. Je to hodně, pravda, nějakých 70 zápasů + nadstavba, ELH budeme tipovat opět jenom Dynamo + celou nadstavbu, čili hodně podobně zápasů.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 21 srp 2023 13:51 Asák tuhle pro iBureš tvrdil, že má "virové bakteriální onemocnění".
To je tzv. Plnotucna viroza nebo taky Full Double Full Full.

Ale uprimne receno, je li to pravda, tak podobny osobni trable nepreju nikomu.

Kmonda je zkusenej manazer ale zda se, ze to personalni Due Diligence ma odflakly. Jestli to je dilem chybejicich financi, neopatrnosti nebo hry na velky riziko je otazkou.

Asi mu toho tam tika vic..
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Itchy píše: 21 srp 2023 15:07 Jestli to je dilem chybejicich financi, neopatrnosti nebo hry na velky riziko je otazkou.
Asi od všeho kousek. Deset let měl dost slušnou úspěšnost, v nákupech na Slovači se mýlil minimálně. My mu už jako další zdroj před pár lety vyschli, občas se mu podařilo někoho vytáhnout ze Sparty, když už někoho moc nechtěla (Blain) nebo jí jednání trvalo moc dlouho (Pavelka). Kromě toho, že jsme se postavili na nohy my, přibyl mu jako konkurence fotbal. Marketingově táhnou za kratší konec. I když nejsou sportovně neúspěšní, tak jim nestoupá návštěvnost, loni měli dokonce docela pokles v ZČ. Jeho reakce na prodeje permic jsou diplomaticky nahořklý. Možná ze všech těhle střípků došel k tomu, že zkusí podepsat velký jméno jako kdysi Bednáře nebo Koukala. Jenže za prachy, který si může dovolit. A jsme u Bartošáka, kterej byl ve slevě. Do toho je pryč Krásný, kterej chybí, řekl bych, hodně.

Bartošák, kterej udělá finále ve Finsku, chce/potřebuje/musí změnit vzduch, ale kdo ho tady chtěl? Kmoníček tenkrát odváděl pozornost, že všichni bohatí mají top gólmana, ale kdyby měl Bartošák čistej rejstřík, tak by do něj podle mě někdo z bohatých stejně šel. Kmoníček udělal gamble, kterej možná nevyjde.
Dassty
Příspěvky: 1052
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Co udelal ten Bartošak?
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 21 srp 2023 15:51 Asi od všeho kousek. Deset let měl dost slušnou úspěšnost, v nákupech na Slovači se mýlil minimálně. My mu už jako další zdroj před pár lety vyschli, občas se mu podařilo někoho vytáhnout ze Sparty, když už někoho moc nechtěla (Blain) nebo jí jednání trvalo moc dlouho (Pavelka). Kromě toho, že jsme se postavili na nohy my, přibyl mu jako konkurence fotbal. Marketingově táhnou za kratší konec. I když nejsou sportovně neúspěšní, tak jim nestoupá návštěvnost, loni měli dokonce docela pokles v ZČ. Jeho reakce na prodeje permic jsou diplomaticky nahořklý. Možná ze všech těhle střípků došel k tomu, že zkusí podepsat velký jméno jako kdysi Bednáře nebo Koukala. Jenže za prachy, který si může dovolit. A jsme u Bartošáka, kterej byl ve slevě. Do toho je pryč Krásný, kterej chybí, řekl bych, hodně.

Bartošák, kterej udělá finále ve Finsku, chce/potřebuje/musí změnit vzduch, ale kdo ho tady chtěl? Kmoníček tenkrát odváděl pozornost, že všichni bohatí mají top gólmana, ale kdyby měl Bartošák čistej rejstřík, tak by do něj podle mě někdo z bohatých stejně šel. Kmoníček udělal gamble, kterej možná nevyjde.
Úspěšnost na Slovači měli díky Frühaufovi, který jim dával tipy. Ten se teď přesunul do Mechova, tak je otázka, jak budou úspěšní do dalších let, když tam nebudou mít člověka, který tu ligu sleduje denně.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

in-spyder píše: 21 srp 2023 14:35 Samozřejmě záleží na ostatních, ale těch zápasů Dynama, bude prostě jen pár a z pár zápasů není ideální pořadí. Je to hodně, pravda, nějakých 70 zápasů + nadstavba, ELH budeme tipovat opět jenom Dynamo + celou nadstavbu, čili hodně podobně zápasů.
Jasně, chápu. Já ale neumím tipovat týmy, které vůbec neznám, tak si tipnout, jestli to bude 4:3 nebo 1:6 vůbec nedokážu.
Budu se raději soustředit na ELH :thumbup:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Vomajdovi u nás vyjednala smlouvu nová agentura, nově je klientem Alvo Sports....
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

tau píše: 21 srp 2023 17:34 Vomajdovi u nás vyjednala smlouvu nová agentura, nově je klientem Alvo Sports....
Jojo, Ales Volek. Ktery ma u nas vyborne vztahy a hodne hracu :))
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Koukám, že Ryšavému se o Bartošákovi moc psát nechce. Nepřekvapuje mě to, jak je nějaký problém u nich, tak se k tomu moc nemá.
Odpovědět