Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Takže cena na jeden hrací den repre odpovídá ceně permice na celou klubovou sezónu :-D... ale asi podle očekávání a stejně bude vyprodáno.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

To by mohlo bejt fakt pěkný, lehká závist do Plzně :thumbup: :clap:
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Pick píše: 15 srp 2023 13:23 To by mohlo bejt fakt pěkný, lehká závist do Plzně :thumbup: :clap:
....jen takový rýpavý příspěvek : Co Jardovo Winter Games ? Přesunuto na rok 2025 nebo 2030 ???
Jen se ptám.... :think: :think: stále chystají podrobnosti a brzy se vše dozvíme ?? :wtf:


Pro připomenutí :

„Bylo to nelehké období, ale celý produkční tým, včetně Jaromíra Jágra, všech zúčastněných osobností, desítek dodavatelů, spolupracovníků i zástupců médií se semkl a společně vyjednal přesunutí této jedinečné sportovní akce a my Vám nyní můžeme sdělit první informace.
Vzhledem k tomu, že příští sezonu ski areál ve Špindlerově Mlýně má již naplánované jiné eventy, se Winter Hockey Games přesouvá na prosinec 2022 do hlavního města Prahy. Tento přesun nám umožní rozšířit prostory, služby a nabídnout vám tak další zajímavé aktivity.
Tímto bychom vám chtěli poděkovat za trpělivost, za to, že nás podporujete, a tím nás motivujete do další práce tak, abychom pro vás připravili ten nejlepší možný Winter Hockey Games plný překvapení a skvělého hokeje.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Orosená_desítka píše: 15 srp 2023 13:36 ....jen takový rýpavý příspěvek : Co Jardovo Winter Games ? Přesunuto na rok 2025 nebo 2030 ???
Jen se ptám.... :think: :think: stále chystají podrobnosti a brzy se vše dozvíme ?? :wtf:


Pro připomenutí :

„Bylo to nelehké období, ale celý produkční tým, včetně Jaromíra Jágra, všech zúčastněných osobností, desítek dodavatelů, spolupracovníků i zástupců médií se semkl a společně vyjednal přesunutí této jedinečné sportovní akce a my Vám nyní můžeme sdělit první informace.
Vzhledem k tomu, že příští sezonu ski areál ve Špindlerově Mlýně má již naplánované jiné eventy, se Winter Hockey Games přesouvá na prosinec 2022 do hlavního města Prahy. Tento přesun nám umožní rozšířit prostory, služby a nabídnout vám tak další zajímavé aktivity.
Tímto bychom vám chtěli poděkovat za trpělivost, za to, že nás podporujete, a tím nás motivujete do další práce tak, abychom pro vás připravili ten nejlepší možný Winter Hockey Games plný překvapení a skvělého hokeje.
Ale vždyť je to jednoduchý, viníka známe. Za všechno může Dědek, kterej tehdy odmítl hrát winter classic bez diváků... :-)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

tau píše: 15 srp 2023 15:24 Ale vždyť je to jednoduchý, viníka známe. Za všechno může Dědek, kterej tehdy odmítl hrát winter classic bez diváků... :-)
Já jsem pochopil, že si děláš legraci kolego....
Ale pro ostatní jen připomenutí :

Majitel extraligových Pardubic Petr Dědek vyjádřil zklamání z toho, že se pořádající agentura rozhodla znovu odložit hokejové zápasy pod širým nebem ve Špindlerově Mlýně. Dědkova společnost D+D Real kvůli tomu už nebude titulárním partnerem akce. „Mělo se hrát i s omezenou kapacitou.
Zdroj: idnes.cz/hokej/extraliga/petr-dedek-winter-classic-games-rozhovor.A211129_133409_hokej

Chudák Jarda a jeho tým na tom už tolik let makají... :crazy:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pri nasi navstevnosti, a horde fandu co by prijela z Prahy, Hradce, Brna si myslim ze Dedek se driv nebo pozdeji bude chtit taky ukazat.. Kdyby to meli postavit jen na par dni z europalet
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Orosená_desítka píše: 15 srp 2023 15:44 Já jsem pochopil, že si děláš legraci kolego....
Ale pro ostatní jen připomenutí :

Majitel extraligových Pardubic Petr Dědek vyjádřil zklamání z toho, že se pořádající agentura rozhodla znovu odložit hokejové zápasy pod širým nebem ve Špindlerově Mlýně. Dědkova společnost D+D Real kvůli tomu už nebude titulárním partnerem akce. „Mělo se hrát i s omezenou kapacitou.
Zdroj: idnes.cz/hokej/extraliga/petr-dedek-winter-classic-games-rozhovor.A211129_133409_hokej

Chudák Jarda a jeho tým na tom už tolik let makají... :crazy:
Tenkrát to byla dobrá tryzna, tohle jsem nepochopil. Měli jsme tam zaplacený pobyt a dívali jsme se, jak boří a odvážejí tribuny. Pro kamiony jistě zážitek po noční chumelenici.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Podle me se teda brzo dockame derby na novem fotbalovem stadionu v HK, ale nechci predbihat :)
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Koukám už po několikáté že za Litoměřice dává v přípravě dost góly Kale Costa škoda že nehraje za B něco by z něj mohlo být
🔴⚪
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pec92 píše: 15 srp 2023 18:23 Koukám už po několikáté že za Litoměřice dává v přípravě dost góly Kale Costa škoda že nehraje za B něco by z něj mohlo být
Taky jsem si říkal, skoda, ze ho tu vůbec nechtěli
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Teď na sportu píšou Krejčí potvrdil že chce hrát MS a připravit by se chtěl v týmu s ambicemi 🤔😂
🔴⚪
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

A už se nám to blíží kamarádi... v sobotu ve 20,00 Augsburg a v neděli 15,45 nebo 20,00 Davos nebo Rögle BK :party:

Prestižní hokejový přípravný turnaj v Neumarktu v Jižním Tyrolsku se uskuteční od 18. do 20. srpna ve Würthareně. Zpět na start: obhájce titulu Dynamo Pardubice z České republiky.
Veni, vidi, vici – nebo přeloženo: přišli, viděli a zvítězili. Dynamo Pardubice se Dolomitského poháru poprvé zúčatnilo v srpnu 2022 a okamžitě se ukázalo jako obohacení slavného přípravného turnaje ve Würthareně v Neumarktu. Při první účasti mohli Češi zvednout vytoužený hrnec do vzduchu. Ve finále Pardubice porazily klub DEL Eisbären Berlín 4:1.
V české hokejové extralize poté nasbíral tým Dynama v základní části 108 bodů a s jistotou tak zajistil vítězství v základní části. Mnoho fanoušků Dynama (na domácí zápasy přijde v průměru 9000 diváků) sní více než kdy jindy o dalším mistrovském titulu.

V nejvyšší soutěži v ČR je Dynamo nepřetržitě již 73 let
Historie Dynama Pardubice je působivá: v roce 1950 klub postoupil do nejvyšší české ligy a od té doby nikdy nesestoupil. 73 let v řadě v jedné z nejlepších lig na světě. Ve městě s 92 000 obyvateli na Labi není hokej jen sportem, ale náboženstvím. Celkem Pardubice získaly šest ligových titulů, z toho tři v československé lize, do které Dynamo patřilo až do roku 1993, a další tři v české extralize, která byla založena ve stejném roce.
S Dynamem Pardubice tak přichází do Neumarktu další špičkový klub. Svou účast již potvrdili vítězové Dolomiten Cupu Augsburg (Německo) a vítězové Ligy mistrů z roku 2022 Rögle BK (Švédsko). Čtvrtým účastníkem turnaje je švýcarský tým HC Davos. :clap: :clap:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pec92 píše: 16 srp 2023 10:13 Teď na sportu píšou Krejčí potvrdil že chce hrát MS a připravit by se chtěl v týmu s ambicemi 🤔😂
Za me to rekl dost jasne. Olomouc resi taky ale bude koukat na tabulku kdo hraje nahore a jestli v tom tymu pripadne pusobil.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

WalkingDude píše: 16 srp 2023 10:21 Za me to rekl dost jasne. Olomouc resi taky ale bude koukat na tabulku kdo hraje nahore a jestli v tom tymu pripadne pusobil.
Tak Olomouc jsem tipnul na 10 až 14 místo.... Takže po dnešku to přehodnocuji ten tip (kvůli Davidovi) a zúžuji tu skupinu s Olomoucí na 12 až 14 místo... :wave:
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Propulse píše: 15 srp 2023 17:54 Podle me se teda brzo dockame derby na novem fotbalovem stadionu v HK, ale nechci predbihat :)
asi nemyslíš fotbalové derby, co? Jestli jo, tak to samozřejmě bude pravděpodobně spolehlivý odhad :-D
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Pec92 píše: 16 srp 2023 10:13 Teď na sportu píšou Krejčí potvrdil že chce hrát MS a připravit by se chtěl v týmu s ambicemi 🤔😂
Tak se na to vlastně dá dívat jako na super zprávu. Pokud budeme dobře šlapat a nebudou zranění, tak super - jen asi nedopadne Krejčí, protože by neměl jistotu prostoru a icetime. Pak by se asi rozhodl pro Třinec.
Pokud bychom ěměli nějaké trouble tak v podstatě dopředu víme, že kolem Vánoc bude k dispozici jeden super centr, který má zajem u nás hrát.

To je, si myslím, velmi komfortní situace :-)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Orosená_desítka píše: 16 srp 2023 10:20 S Dynamem Pardubice tak přichází do Neumarktu další špičkový klub. Svou účast již potvrdili vítězové Dolomiten Cupu Augsburg (Německo) a vítězové Ligy mistrů z roku 2022 Rögle BK (Švédsko). Čtvrtým účastníkem turnaje je švýcarský tým HC Davos. :clap: :clap:
Tohle se čte hodně dobře :thumbup:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Vakr píše: 16 srp 2023 10:46 Tak se na to vlastně dá dívat jako na super zprávu. Pokud budeme dobře šlapat a nebudou zranění, tak super - jen asi nedopadne Krejčí, protože by neměl jistotu prostoru a icetime. Pak by se asi rozhodl pro Třinec.
Pokud bychom ěměli nějaké trouble tak v podstatě dopředu víme, že kolem Vánoc bude k dispozici jeden super centr, který má zajem u nás hrát.

To je, si myslím, velmi komfortní situace :-)
Tak nejak se ja osobne nemohu ubranit pocitu tak trochu hokynarskemu pristupu, rad bych ho tu videl znova, ale uplne me tento zpusob vyjadreni a pristupu nekonvenuje, takove to ,, uvidim kde kdo bude v tabulce a pak se budu rozhodovat,, nevim no, opravdu me to neprijde uplne stastne, nahore bude hrat Sparta, Trinec my a treba nekdo dalsi a bude u Krejci losovacka? Nevim, skoda, ze se normalne nekousne, nerozhodne kde bude hrat, da to na srozumenou a naskocit klidne pozdeji, to bych celkem ocenil, takhle to na me pusobi oprvdu trochu divne..
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Danik23 píše: 16 srp 2023 11:53 Tak nejak se ja osobne nemohu ubranit pocitu tak trochu hokynarskemu pristupu, rad bych ho tu videl znova, ale uplne me tento zpusob vyjadreni a pristupu nekonvenuje, takove to ,, uvidim kde kdo bude v tabulce a pak se budu rozhodovat,, nevim no, opravdu me to neprijde uplne stastne, nahore bude hrat Sparta, Trinec my a treba nekdo dalsi a bude u Krejci losovacka? Nevim, skoda, ze se normalne nekousne, nerozhodne kde bude hrat, da to na srozumenou a naskocit klidne pozdeji, to bych celkem ocenil, takhle to na me pusobi oprvdu trochu divne..
Nechme Davida odpočívat, užívat si rodinu a v prosinci se na něj těšme...
Proč by to ohlašoval už dnes natvrdo "jdu do Dynama" a pak to 4 měsíce měl zbytečně od všech jak se říká "na talíři"... :whistle:
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Orosená_desítka píše: 16 srp 2023 12:30 Nechme Davida odpočívat, užívat si rodinu a v prosinci se na něj těšme...
Proč by to ohlašoval už dnes natvrdo "jdu do Dynama" a pak to 4 měsíce měl zbytečně od všech jak se říká "na talíři"... :whistle:
Ja tady Davida nechci. Vazne jako. Nesedi mi do koncepce a nehodlam leta poslouchat ze nam pripadne neco uhral Krejci
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Taky si myslím, že někde už nějaká předběžná klidně ústní dohoda proběhla. Nevěřím, že to začne skutečně řešit až někdy o vánocích. Není to jen o tom, že někdo dá budget, kterej chce a hurá, hraju tedy tady. Jde o styl hokeje toho týmu, icetime pro Krejču, místo v horních dvouch lajnách atd., atd... Rád bych ho samozřejmě viděl v našem triku, ale úplně si nemyslím, že to musí bejt za každou cenu... :think:
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Orosená_desítka píše: 16 srp 2023 12:30 Nechme Davida odpočívat, užívat si rodinu a v prosinci se na něj těšme...
Proč by to ohlašoval už dnes natvrdo "jdu do Dynama" a pak to 4 měsíce měl zbytečně od všech jak se říká "na talíři"... :whistle:
No jestli je to takto, tak to dobry :) ja jen reagoval na dnesni clanky a vyjadreni, kdo vi jak to bude...:) nicmene jak rikam, za me nevidim nic blbeho na tom rici, OLM nema nejvyssi ambice na titul, chci si o nej naposledy zahrat a pripravit se na MS a tak jsem se domluvil s tim a s tim, naskocim pozdeji, potrebuji oddychnout, nevim, proc a co by mu pak kdo mohl predhazovat, naopak jak rikam, na me by to pusobilo daleko lepe, ale tak to jsou jen takove nase reci a spekulace..:) nejmin nadseni jsou z toho nyni asi v tom OLM :))...
Danik23
Příspěvky: 729
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 253 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

WalkingDude píše: 16 srp 2023 12:40 Ja tady Davida nechci. Vazne jako. Nesedi mi do koncepce a nehodlam leta poslouchat ze nam pripadne neco uhral Krejci
Ja treba Tvuj postoj plne chapu, jeho prichod by splnoval asi trochu jine benefity, hadam, koncepce by to asi urcite nebyla..:)
ted si vem, co bychom museli poslouchat, pokud by ani on ve finale nic neuhral..(myslim tim alespon to finale..) :)
Jakub82
Příspěvky: 2669
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 217 krát
Obdržel "To se mi líbí": 209 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

David Krejčí je skvělý hokejista a působí dojmem velkého sympaťáka, ale taky si ho úplně nedovedu představit u nás. Na jednu stranu by to byla bomba na druhou stranu by mě bylo líto hráče co by pak nehrál. Vím, že je to špatný pohled na věc, ale prostě to tak mám. A už vínem si ho nedokážu představit v prvních dvou lajnach a do třetí je to prostě blbost.
Krutohustor
Příspěvky: 39
Registrován: 20 úno 2021 09:29
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Krutohustor »

Me zajima nas hokej a ne co si kdo o nas z frustrace povida a vede smerem k nam nejake prupovidky. A kdyz budu moct sledovat Davida jak bude rozdavat genialni prihravky, tak ho velice rad v tymu uvidim. Stejne jako tehdy Kosťa.
Odpovědět