Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

WalkingDude píše: 13 srp 2023 20:22 Ja nevim, ja bych Krejciho nechal konkurenci. Uz takhle je pretlak a akorat to rozesere kabinu.
I když je přetlak, tak takového hráče bych konkurenci nenechal. Ale pořád to jsou jenom spekulace.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

WalkingDude píše: 13 srp 2023 20:22 Ja nevim, ja bych Krejciho nechal konkurenci. Uz takhle je pretlak a akorat to rozesere kabinu.
Stále si myslím, že jde o urban legend, ostatně začla svým životem žít na našem fóru, ale jelikož jsme bráni za bernou minci, tak to má svůj další vývoj. Za sebe si nemyslím, že by k nám přišel, i když jej pan majitel s nabídkou určitě oslovil. Tedy můj odhad, proč by to taky neudělal?
Ale k meritu věci. Krejča by kabinu rozhodně nerozesral, všichni, ale opravdu všichni hráči, by k němu vzhlíželi jako ke svatému obrázku. A s Vencou by taky problém neměl: Stihli si proti sobě i zahrát při lockoutu v sezóně 2012/13. Krejča právě za nás a Venca pak za Werk.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

WalkingDude píše: 13 srp 2023 20:22 Ja nevim, ja bych Krejciho nechal konkurenci. Uz takhle je pretlak a akorat to rozesere kabinu.
Venca to ukočíruje ! Navíc ten nabitej program, Spengler v Davosu... A konkurenci přenechejme praskající cévky.. Proč posilovat jiné týmy. Přijdou i zranění a rázem je po přetlaku. A při přetlaku pomoc Béčku z Áčka... hezky to do sebe zapadá...

Případně třeba výměna někoho za obránce či brankáře ? Špičkový klub = nabitý kádr !
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tak jako tak by se měl Dědek ukázat s nějakým vánočním dárečkem.

neměl si loni začínat.... ;-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Itchy píše: 13 srp 2023 22:34 tak jako tak by se měl Dědek ukázat s nějakým vánočním dárečkem.

neměl si loni začínat.... ;-)
Já mám pocit, že to začlo už Ondrou Romanem.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Orosená_desítka píše: 13 srp 2023 21:08 Venca to ukočíruje ! Navíc ten nabitej program, Spengler v Davosu... A konkurenci přenechejme praskající cévky.. Proč posilovat jiné týmy. Přijdou i zranění a rázem je po přetlaku. A při přetlaku pomoc Béčku z Áčka... hezky to do sebe zapadá...

Případně třeba výměna někoho za obránce či brankáře ? Špičkový klub = nabitý kádr !
Ale musis chca nechca vyradit dalsiho centra, to mi teda ukaz jakeho. Ne ze jsou tu lepsi treba, ale tihle kluci si to odmakali vc. letni driny a pak budou cumet z hlediste? Ja teda vzdycky radsi uvidim Poulu nebo Adu nez pana Krejciho. Oni jsou Dynamo, Krejca fakt ne. A jeden hrac tym nedela, tak jakepak posilovani konkurence. At si to klidne v Olomouci odjezdi
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

WalkingDude píše: 14 srp 2023 09:49 Ale musis chca nechca vyradit dalsiho centra, to mi teda ukaz jakeho. Ne ze jsou tu lepsi treba, ale tihle kluci si to odmakali vc. letni driny a pak budou cumet z hlediste? Ja teda vzdycky radsi uvidim Poulu nebo Adu nez pana Krejciho. Oni jsou Dynamo, Krejca fakt ne. A jeden hrac tym nedela, tak jakepak posilovani konkurence. At si to klidne v Olomouci odjezdi
Proč bych teď ukazoval, koho nahradí ? Já nevím kdo bude v prosinci zraněný, kdo bude mimo formu, případně uražený...
Takže času dost tohle řešit...
V NHL se taky mydlí o pozici v Áčku hodně hráčů, to samé v Bayernu, Arsenalu, City, Realu...
Prostě konkurence. Samozřejmě před pěti lety taková nebyla a bralo se vše, co bylo levné...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak já bych nepredjimal ani nestahoval kalhoty, protože není vůbec jisto, že se dojde až k brodu. Zatím je to jen JPP. Nikdo navíc neví, jak na tom budeme se zraněníma atd. Každopádně Krejčí je plejer, na kterého se chodí a ohrnovat nad ním nos by byla dle mě chyba. A pokud by to třeba pro Poulíčka znamenalo, že z něj dočasně bude třináctej útočník, tak je to sice blbý, ale holt hrajou ti aktuálně nejlepší. Za zásluhy můžeš dostat diplom nebo medaile, ale těžko icetime..... :think:
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Je to tak. Jde o jednoho hráče. V roce 2004 seděla celá jedna petka, když tu byli Hejduk,bBulák, Hemák, pak ještě Rozsíval ... A ta jedna petka se potulovala po hostováních celou jednu sezonu...
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 157
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 89 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

No to nevím, jestli je většina fanoušků pro červené. Za mě doma jednoznačně bílé a po X letech to byl balzám na oči vidět Teslu doma opět v bílé👍
24cenda
Příspěvky: 272
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 74 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

Také se mi bílá líbí víc
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

....tak určitě, sliby se mají plnit nejenom o vánocích .... :roll:
https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace ... entace_hrj
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Pick píše: 14 srp 2023 12:43 ....tak určitě, sliby se mají plnit nejenom o vánocích .... :roll:
https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace ... entace_hrj
Preju mu k vanocum rozum od Dedy Mraze
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://www.iihf.com/en/news/54170/iihf ... ockey_club

Trochu jinej případ, ale jaký to štěstí že se "naše" kluky podařilo vyvázat z kontraktů v KHL.
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

digitalmouse píše: 14 srp 2023 15:56 https://www.iihf.com/en/news/54170/iihf ... ockey_club

Trochu jinej případ, ale jaký to štěstí že se "naše" kluky podařilo vyvázat z kontraktů v KHL.
Ten kluk to nemá zrovna jednoduché. :sadd:
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Hoj, musím se pochlubit. V aukci dresů z bronzové sezóny jsem ukořistil dres Vondráčka. Hraných dresů mám ve sbírce víc a rozhodl jsem se, že si je nechám dát do rámu a doma na zeď, ať jsou vidět. Dnes jsem je vyzvedl a tdy je výsledek. Na živo je to totální pecka :))
Obrázek
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7565
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 610 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Davejar píše: 14 srp 2023 19:47 Hoj, musím se pochlubit. V aukci dresů z bronzové sezóny jsem ukořistil dres Vondráčka. Hraných dresů mám ve sbírce víc a rozhodl jsem se, že si je nechám dát do rámu a doma na zeď, ať jsou vidět. Dnes jsem je vyzvedl a tdy je výsledek. Na živo je to totální pecka :))
Obrázek
Takto z obou stran je to nejlepší. Když tě naserou, otočíš. :grinning: Máš to od Nielsen CZ?
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Davejar píše: 14 srp 2023 19:47 Hoj, musím se pochlubit. V aukci dresů z bronzové sezóny jsem ukořistil dres Vondráčka. Hraných dresů mám ve sbírce víc a rozhodl jsem se, že si je nechám dát do rámu a doma na zeď, ať jsou vidět. Dnes jsem je vyzvedl a tdy je výsledek. Na živo je to totální pecka :))
Obrázek
Cool
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Mám takový tušení že přece jenom před začátkem ligy jeden útočník odejde a tipuju Řeku... Třeba ne ale uvidíme
🔴⚪
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Pec92 píše: 15 srp 2023 10:19 Mám takový tušení že přece jenom před začátkem ligy jeden útočník odejde a tipuju Řeku... Třeba ne ale uvidíme
Je to možné, pokud je někdo na hraně, tak by to mohl být on, nicméně jsme v situaci, kdy nepotřebujeme nutně někoho pouštět.

Předpokládám, že si VV bude chtít podržet co nejširší kádr, zápasů nás čeká hodně a přijdou výpadky formy i zranění, není za mne tedy důvod s tímto krokem spěchat.

Jiná věc je, že se určitě pár hráčů nedostane pravidelně do sestavy. :think:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Muf píše: 15 srp 2023 11:47 Je to možné, pokud je někdo na hraně, tak by to mohl být on, nicméně jsme v situaci, kdy nepotřebujeme nutně někoho pouštět.

Předpokládám, že si VV bude chtít podržet co nejširší kádr, zápasů nás čeká hodně a přijdou výpadky formy i zranění, není za mne tedy důvod s tímto krokem spěchat.

Jiná věc je, že se určitě pár hráčů nedostane pravidelně do sestavy. :think:
Uvidíme no jsem zvědavý a natěšený 😀
🔴⚪
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3436
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »



Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět