Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

JirkaPCE píše: 25 črc 2023 21:48 V nějakém rozhovoru myslím říkal, že v extralize jedině Olomouc a ani by to pro něj nedávalo smysl, aby šel na těch pár měsíců někam jinam. I když na fóru Komety o něm určitě budou snít, dokud nepodepíše jinde, stejně jako o Voráčkovi než nejspíš kvůli zdraví definitivně neukončí kariéru.
Pro MS mu bude dávat smysl , aby hrál co nejdéle.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

FOGLIK píše: 25 črc 2023 21:55 Pro MS mu bude dávat smysl , aby hrál co nejdéle.
Tak konkrétně v jeho případě nebude žádný problém, pokud by měl případně delší pauzu. I kdyby celou sezónu nehrál a nastoupil až tam, tak bude patřit k nejlepším.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

FOGLIK píše: 25 črc 2023 21:24 A osobně si myslím, že to nemusí být ani Olmik.
Nejspíš to Olomouc bude... Ale kdo ví třeba ho bude lákat vyhrát titul a posílí nějaký silnější mančaft ale myslím si že spíš ten Olmik... No uvidíme každopádně když se dívám na soupisku Bostonu tak si možná ještě s Pastou zahraje poslední turnaj 😀
🔴⚪
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Přečetl jsem si rozhovor se Šmídem....
A to je přesně to, co často kritizuju... Nikdo nemáme právo hráče jakkoli soudit nebo kritizovat za jejich výkony. A tím méně na to mají právo mediální mr__y typu Kuchaře, Ryšavého a dalších, kteří mají tu moc a dosah svými osobními názory ovlivnit nejen desetitisíce fanoušků, ale hluboce ovlinit i konkrétního sportovce, o kterém píší.... Nikdo z nás totiž neví, co který hráč prožívá v soukromí, jeho případný osobní nebo zdravotní problémy, možný problémy třeba v rodině atd.... Je toho spousta, co hráčovu výkonnost může ovlivnit a o čem fanoušek nebo novinář nemá ponětí... Sportovci nejsou roboti, jsou to normální lidé...
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

JirkaPCE píše: 25 črc 2023 18:05 Pokud jde Krejčímu vyloženě o domácí MS, tak si myslím, že nastoupí v extralize za Olomouc.
Já bych se nedivil panu Dědkovi, kdyby se o něj pokusil....vidět ho ještě jednou v PCE to by bylo super, vím, že šance je 0,000% ale byl by to krásný sen
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pasta je teď šťastný, že má dceru, ale v koutku duše, jen jestli nebude litovat, že podepsal Boston, nečekám v horizontu 5 let boj o Stanley Cup, minulý rok byla na dlouho poslední šance....teď to bude bída, což mě jako fanouška mrzí...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

tau píše: 26 črc 2023 07:32 Přečetl jsem si rozhovor se Šmídem....
A to je přesně to, co často kritizuju... Nikdo nemáme právo hráče jakkoli soudit nebo kritizovat za jejich výkony. A tím méně na to mají právo mediální mr__y typu Kuchaře, Ryšavého a dalších, kteří mají tu moc a dosah svými osobními názory ovlivnit nejen desetitisíce fanoušků, ale hluboce ovlinit i konkrétního sportovce, o kterém píší.... Nikdo z nás totiž neví, co který hráč prožívá v soukromí, jeho případný osobní nebo zdravotní problémy, možný problémy třeba v rodině atd.... Je toho spousta, co hráčovu výkonnost může ovlivnit a o čem fanoušek nebo novinář nemá ponětí... Sportovci nejsou roboti, jsou to normální lidé...
Něco na tom bude,ale pak je i druhá stránka,klub je platí za výkony,prezentaci na veřejnosti,ke sponzorům atd... jestli by pak nemělo být něco jak v NHL , hráč jde do asisten. programu a léčí se. Zde se vše tají a pak můžou ty mediální m... vytvářet bulvár.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Obávám se, že tenhle vnější "tlak" na sportovce a je nutné zlo a je třeba, aby se s tím ti dotyční dokázali popasovat. Sportovec a zvláště ten úspěšný je prostě hodně vidět a do jisté míry je považován za jakýsi "veřejný" majetek a kde kdo má tak pocit, že se k němu má právo kdykoliv a k čemukoliv vyjádřit....Na druhou stranu spousta těchto dotyčných si sama nabíhá na lopatu svým počínáním mimo sport. A co se našeho bulváru týče, tak tady bych řekl, že poslední dobou zde došlo docela ke zkulturnění této oblasti. Bylo hůř. :shifty:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Mech píše: 26 črc 2023 08:58 Něco na tom bude,ale pak je i druhá stránka,klub je platí za výkony,prezentaci na veřejnosti,ke sponzorům atd... jestli by pak nemělo být něco jak v NHL , hráč jde do asisten. programu a léčí se. Zde se vše tají a pak můžou ty mediální m... vytvářet bulvár.
Nemám problém s tím, když hráče kritizuje majitel klubu, vedení nebo trenéři. Protože s nimi hráč svý případný problémy může řešit...
Příklad? Hráč hraje pár zápasů blbě, trenér si ho vezme do kamrlíku a řeší to s ním... Trenére, dítěti rostou zuby a v noci nespí, pořádně se nevyspím ani já.... Trenére, máme úmrtí v rodině, atd. atd..... Prostě si to ormálně v klidu vyříkají, vysvětlí.... Ale nedokážu si představit, že hráč hraje tři zápasy blbě, pisálek ho natře v novinách, hráč vezme telefon a vysvětluje mu svý soukromý záležitosti, kvůli kterým třeba hraje blbě.....
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

https://www.hokej.cz/trejbal-se-vraci-z ... ku/5075183

... nevím, zda byla možnost, aby hrál tady, ale určitě by šanci dostat mohl..
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

subris píše: 26 črc 2023 12:08 https://www.hokej.cz/trejbal-se-vraci-z ... ku/5075183

... nevím, zda byla možnost, aby hrál tady, ale určitě by šanci dostat mohl..
JJ, tohle je myslím škoda... Doufal jsem, že tady šanci dostane, třeba i v podobným režimu, jak teď podepsal ve Finsku (zkouška s opcí)....
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Na druhou stranu tim, ze u nas o hokejistech tolik pise a obecne se o ne vsichni zajimaji, tim je ten sport zajimavy pro sponzory a diky tomu si hokejky dobre vydelaji.

Kdyby nikoho nezajimali, tak si urcite na takovy penize nedosahnou. Hezky to popsal tedka Pogacar na TdF, kdy rikal, ze nekteri ti neukazneni divaci jsou pro ne nebezpecni a ze by byl rad, kdyby byli u trate ukaznenejsi. Ale zase ze chape, ze prave diky divakum muze jezdit na kole a zabezpecit se na cely zivot, ze to proste jsou spojene nadoby ..

Takze proste kdyz se rozhodnes pro sportovni karieru v nejakem popularnim sportu, tak s urcitou medialni masazi musis pocitat. Nebo at si v klidu jdou delat treba plavani a tam se o nich psat nebude :)
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Gulášek prodloužil v Kometě. Půjde o jeho nejdelší souvislé angažmá v jednom klubu vyjma domovského Zvolenu. A vím zároveň, že u nás nekončil v dobrém. Tedy co se vztahů s trenérem týče. Ale asi problém nebyl až tak na jeho straně.
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Emil Havránek píše: 26 črc 2023 16:29 Gulášek prodloužil v Kometě. Půjde o jeho nejdelší souvislé angažmá v jednom klubu vyjma domovského Zvolenu. A vím zároveň, že u nás nekončil v dobrém. Tedy co se vztahů s trenérem týče. Ale asi problém nebyl až tak na jeho straně.
Tam probehl problem primo v kabine. Mmj. byl problem i v tom, ze absolutne neplnil, co mel. Defacto si delal na lede co chtel..
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Propulse píše: 26 črc 2023 16:32 Tam probehl problem primo v kabine. Mmj. byl problem i v tom, ze absolutne neplnil, co mel. Defacto si delal na lede co chtel..
Nerozporuji, jen že v dalším angažmá tyto problémy zjevně nemá.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 26 črc 2023 16:50 Nerozporuji, jen že v dalším angažmá tyto problémy zjevně nemá.
Anebo mu to tolerují. Zrovna jsem si vzpomněl na to prodloužení proti Kometě, jak odjel někam úplně do háje a my v pohodě při přečíslení rozhodli. :-)

Jako při vší úctě k němu mi tenhle bek v týmu nechybí, ani si nemyslím, že by byl lepší než kterýkoliv obránce z naší základní šestice. S jeho skvělým skluzem má i tak do Makara hodně daleko. Inu hlava je u každého základ...
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Sweník píše: 27 črc 2023 00:16 Anebo mu to tolerují. Zrovna jsem si vzpomněl na to prodloužení proti Kometě, jak odjel někam úplně do háje a my v pohodě při přečíslení rozhodli. :-)

Jako při vší úctě k němu mi tenhle bek v týmu nechybí, ani si nemyslím, že by byl lepší než kterýkoliv obránce z naší základní šestice. S jeho skvělým skluzem má i tak do Makara hodně daleko. Inu hlava je u každého základ...
Přesně s tím souhlasím.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Emil Havránek píše: 26 črc 2023 16:29 Gulášek prodloužil v Kometě. Půjde o jeho nejdelší souvislé angažmá v jednom klubu vyjma domovského Zvolenu. A vím zároveň, že u nás nekončil v dobrém. Tedy co se vztahů s trenérem týče. Ale asi problém nebyl až tak na jeho straně.
Řekl bych, že když kdokoli střídá štace jako fusekle, tak bude problém i na jeho straně. Snad taky s rychle blížící 35 pochopil, že pokud nebude chtít začínat zase někde jinde, tak bude něco muset změnit i u sebe.

Jinak pro mě to vždycky byl nezařaditelnej hráč. Pohybem atraktivní, ale zároveň plašan. Klasickej ofenzivní bek nakonec taky není, bodů dělá málo.
kedar
Příspěvky: 2026
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Včera jsem poslouchal jak Kuchař s Ryšavým hodnotili kdo z extraligy nelépe posílil a tak, musel jsem se smát když se málem udělali jak posílila Bolka o Juhamatti Aaltonen , je mu sice 38 let ale i tak skvělá posila a vzápětí o hráči kterému je 33 let řekli že nejlepší už má za sebou , jsou to fakt hrozný odborníci,jak se jim to hodí. :grinning:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1124 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

kedar píše: 27 črc 2023 08:48 Včera jsem poslouchal jak Kuchař s Ryšavým hodnotili kdo z extraligy nelépe posílil a tak, musel jsem se smát když se málem udělali jak posílila Bolka o Juhamatti Aaltonen , je mu sice 38 let ale i tak skvělá posila a vzápětí o hráči kterému je 33 let řekli že nejlepší už má za sebou , jsou to fakt hrozný odborníci,jak se jim to hodí. :grinning:
Na to ti napíšu jediné slovo: Kosťa.. :-))
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

kedar píše: 27 črc 2023 08:48 Včera jsem poslouchal jak Kuchař s Ryšavým hodnotili kdo z extraligy nelépe posílil a tak, musel jsem se smát když se málem udělali jak posílila Bolka o Juhamatti Aaltonen , je mu sice 38 let ale i tak skvělá posila a vzápětí o hráči kterému je 33 let řekli že nejlepší už má za sebou , jsou to fakt hrozný odborníci,jak se jim to hodí. :grinning:
.... já si počkám, co řekne na to odborník nejdokonalejší - Zenit :-)
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 120 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

subris píše: 27 črc 2023 09:10 .... já si počkám, co řekne na to odborník nejdokonalejší - Zenit :-)
Za me je Zimak v pohode. Dal sem si to jako kombo s Za mantinelem a zajimavy jak to posilovani obe skupiny vidi dost jinak.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Týhle předsezónní analýzy všech těchhle odborníků je víceméně jen mlácení prázdný slámy v rámci okurkový sezóny, hlavně aby byl vytvořen nějakej obsah. Kdo chce mít představu kudy asi ten kterej pes poběží, koukne se na kurzy sázkovek a rázem má představu..... Bookmakeři nejsou blbci. Kupříkladu my běžíme za 3.30 a třeba ta skvěle posílená Bolka za 23..... tož tak :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 27 črc 2023 07:52 Řekl bych, že když kdokoli střídá štace jako fusekle, tak bude problém i na jeho straně. Snad taky s rychle blížící 35 pochopil, že pokud nebude chtít začínat zase někde jinde, tak bude něco muset změnit i u sebe.

Jinak pro mě to vždycky byl nezařaditelnej hráč. Pohybem atraktivní, ale zároveň plašan. Klasickej ofenzivní bek nakonec taky není, bodů dělá málo.
Holt ceka na prulomovou sezonu :-)

Mame vzadu borce, kteri davaji vetsi smysl.

Pokud si vzpominam, byl to zvlastni kousek i pri rozhovorech…
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Itchy píše: 27 črc 2023 11:56 Holt ceka na prulomovou sezonu :-)

Mame vzadu borce, kteri davaji vetsi smysl.

Pokud si vzpominam, byl to zvlastni kousek i pri rozhovorech…
Hlavně byl ctižádostivej a namachrovanej až doprdele. Kdyby už od zacatku plnil to co se po něm chtělo, tak z nej mohl bejt NHL bek , hned po prvním angažmá u nás….
Odpovědět