Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Jelikož mě to opravdu zajímalo, tak jsem si přes Elite projel naší soupisku U20 pět let nazpět a výsledky si vyhodnoťte sami, já jen dodám materii:
NHL - Dostal chytá, Lauko a náš Matěj nakukují
AHL - 18 hráčů
ECHL - 4
NLA - 1
Extraliga - 21
Liiga - 4
Prales - 7
- - -
NCAA - 1
WHL - 6
OHL - 3
QMJHL - 4

Neskončil z nich nikdo, ale to dost možná přijde u těch předchozích ročníků. Pokračování večer. Tedy snad.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Mě by zajímalo, jestli tomu Kmoníček opravdu věří, že z toho ti hráči vyjdou bez trestu nebo je to jenom taktika, jak celou situaci zlehčovat, aby klub vyvázl s co nejnižším trestem.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

JirkaPCE píše: 24 črc 2023 18:02 Mě by zajímalo, jestli tomu Kmoníček opravdu věří, že z toho ti hráči vyjdou bez trestu nebo je to jenom taktika, jak celou situaci zlehčovat, aby klub vyvázl s co nejnižším trestem.
Nevěří, ale jak uklidnit chlapa co nebere prachy, čeká na verdikt a mohl by začít mluvit. Musíš ho ujišťovat všechno bude v pohodě buď v klidu máme to pod kontrolou.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

I prodloužení smlouvy Ála Kmoňda nezávazně přes noviny slibuje... :laughing:
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Kdy začíná příprava na ledě?
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Liboros píše: 24 črc 2023 21:53 Kdy začíná příprava na ledě?
Celý tým příští týden
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Pec92 píše: 24 črc 2023 16:32 O tomhle jsem nemluvil tak klídek o tabulkách se mluví už roky a nic se neděje a asi ani nebude... Každého názor pro mě je současný limit cizinců hodně a vůbec kravina je že se jim ruší po třech sezónách to že je cizinec... Ostatní věci jsem nejmenoval.. ale když už je o tom zmínka za mě bylo nejlepší když do playoff chodilo 8 týmů... Samozřejmě některé kluby měli brzy po sezoně ale základní část měla většinou stokrát větší náboj až do konce... Sorry za můj názor ale jsme ve svobodné zemi 🤟
Omlouvám se, ale já myslel, že reaguji obecně na Emila Havránka - ne kriticky, ale jen jako příklad stesku k současnému stavu hokeje... Asi jsem blbě označil "uvozovky" v nabídce...
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Štenkovan píše: 24 črc 2023 21:15 Nevěří, ale jak uklidnit chlapa co nebere prachy, čeká na verdikt a mohl by začít mluvit. Musíš ho ujišťovat všechno bude v pohodě buď v klidu máme to pod kontrolou.
Prave ze bere. Jako “drzhubny” jak to cele bylo. Ale nekteri z akteru mlcet nechteji a chteji s tim jit ven.. v Hradci neprozivaji idealni zacatek sezony.
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Takže opožděné pokračování ze včerejška. MS U20 v letech 2015 - 2019:
NHL - 11
AHL - 4
Extraliga - 19
Prales - 7
SHL - 4
Liiga - 5
NLA - 1
Extraliga (SVK) - 1
Ligue (FR) - 1
EIHL (VB) - 1
KHL - 2
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše: 25 črc 2023 07:48 Prave ze bere. Jako “drzhubny” jak to cele bylo. Ale nekteri z akteru mlcet nechteji a chteji s tim jit ven.. v Hradci neprozivaji idealni zacatek sezony.
Asi nějak takhle :wave:

Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Titanic se potapel a na palube se jeste vyhravalo …

Cekam, ze jim to tam letos rupne…
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pick píše: 24 črc 2023 15:59 Zapomněl dodat, že hned po tréninku jde ještě dobrovolničit do hospicu..... :whistle:
Pan Pavel se zamiloval, láska to je pocit, když ho miluješ není co řešit ….(zloději a podvodníci)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Stars píše: 25 črc 2023 09:20 Pan Pavel se zamiloval, láska to je pocit, když ho miluješ není co řešit ….(zloději a podvodníci)
Tak on hlavně nemá o čem moc psát. Už asi došlo k vyčerpání Vencova fondu rozhovorů.... ;-))

A řekl bych, že je tady (zatím :-)) už celkem hmatatelně cítit jistá komunikační střídmost, což není vůbec na škodu ....
Ampersand
Příspěvky: 868
Registrován: 20 led 2021 15:46
Dal "To se mi líbí": 109 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Ampersand »

JirkaPCE píše: 24 črc 2023 17:35 Překvapuje mě, že se k dopingu Hradce ještě nevyjádřil majitel Vítkovic.
Majitel se nevyjádřil, ale kapitán ano.

Týmu jste šéfoval jako kapitán, co jste říkal na odhalený doping u tří hráčů Hradce Králové (Klíma, McCormack, Štohanzl), který vás vyřadil v semifinále?

Těžko se mi to hodnotí. Nechci to zlehčovat, ale taky nechci, aby bylo ticho po pěšině. Stala se tady jedna taková blbá věc v Pardubicích (útočník Jan Mandát měl pozitivní test na kokain) a všichni to řešili, rozebírali, slyšeli jsme o tom pořád. Ten kluk to měl dlouho na talíři, což je podle mého špatně. A pak dostal trest a nemohl dlouho hrát. Jsme lidi, každý má právo udělat chybu. Ale my dřeli celý rok, abychom pak došli do semifinále, kde se stalo tohle. Kdyby to měl jeden hráč, mávnete nad tím rukou. Ale když to mají všichni tři údajně náhodně vybraní, to je výsměch. Je jedno, jestli to bylo po prášcích na bolení hlavy nebo si vzali cokoliv jiného. Je to zvláštní, nechápu to. A ani se to nějak moc neřeší, tresty nepadly... Řešilo by se to stejně, kdyby se to stalo v jiném týmu?
Pindour

Re: Hokej

Příspěvek od Pindour »

Máš k tomu nějaké zákulisní informace?
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Propulse píše: 25 črc 2023 07:48 Prave ze bere. Jako “drzhubny” jak to cele bylo. Ale nekteri z akteru mlcet nechteji a chteji s tim jit ven.. v Hradci neprozivaji idealni zacatek sezony.
Je velice reálný, že trest pro hokejky bude 2 roky. Takže dva roky bez peněz pokud se nechytneš v Americe. A návrat po dvou letech do Extraligy velice nejistej. Ne každej bude mít štěstí jako Mandát. Částka za mlčení by musela být taková, aby se hráčům vyplatila. Když budou mlčet tak je po uplynutí trestu možná někdo zaměstná se slovy dáme druhou šanci. Když promluví tak stopka třeba nebude, ale v HK nepůjde pokračovat, protože tam budou za 1)nežádoucí, ale to když jsou pod smlouvou tolik nevadí. 2) HK by asi neustál setrvání v Extralize. Někdo by si je asi vzal, ale potížisty co moc mluví nikdo moc nechce. Je to těžká situace pro hráče jak to vyřešit. A co se týče vyplácení držhubného tak to musí být prachy mimo klub a to musí někdo platit že svojí kapsy hotově. A ten kdo to vyplácí se vystavuje dost velkému riziku. Netvrdím, že to tak není, ale uplácet hokejku za mlčení, když bych fakt nechtěl.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak Bergeron ,už nebude pokračovat. Čekal jsem , že tomu ještě dá rok šanci.
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Ale prece v Mechowe nejsou zas takovi dementi, ze nasypou pul muzstva pri SF nejakou zakazanou srackou a cekaji ze si komisar dopingovej nikoho nevybere nebo hmatne vedle? Jednoho typka risknes treba ale tohle je fakt ulet
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

FOGLIK píše: 25 črc 2023 17:28 Tak Bergeron ,už nebude pokračovat. Čekal jsem , že tomu ještě dá rok šanci.
Já taky. Jsem zvědav, jak to příští rok poskládají? Sic mají pod platovým stropem zhruba 5,5 mio USD, tak zdaleka nemají podepsáno co by chtěli. Třeba jsem naivní, ale nastane období nahánění Krejči ještě na jednu sezónu, nejlépe za hubičku. A shánění brankaře.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pokud jde Krejčímu vyloženě o domácí MS, tak si myslím, že nastoupí v extralize za Olomouc.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pcehockeyfan25 píše: 25 črc 2023 18:29
On má jenom strach, aby mu někdo z bouráku nečórnul rezervu, tak jí radši nosí všude s sebou :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

JirkaPCE píše: 25 črc 2023 18:05 Pokud jde Krejčímu vyloženě o domácí MS, tak si myslím, že nastoupí v extralize za Olomouc.
Naskočí v extralize na 90% ale až tak v listopadu spíš prosinci
🔴⚪
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Pec92 píše: 25 črc 2023 20:55 Naskočí v extralize na 90% ale až tak v listopadu spíš prosinci
A osobně si myslím, že to nemusí být ani Olmik.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

FOGLIK píše: 25 črc 2023 21:24 A osobně si myslím, že to nemusí být ani Olmik.
V nějakém rozhovoru myslím říkal, že v extralize jedině Olomouc a ani by to pro něj nedávalo smysl, aby šel na těch pár měsíců někam jinam. I když na fóru Komety o něm určitě budou snít, dokud nepodepíše jinde, stejně jako o Voráčkovi než nejspíš kvůli zdraví definitivně neukončí kariéru.
Odpovědět