Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Kautík od 43 min.

Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

.... další borec :whistle: :sick:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

:clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Gratulka :pivko:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://www.hokej.cz/plzen-zajimave-zbr ... hl/5075157

Na můj vkus je už těch cizinců v lize moc.. chápu že jsou ty posrany tabulky... ale dal bych limit cizinců na 5 a počítal do toho Slováky plus bych zrušil to že hráč po třech sezónách už není cizinec a hlavně zrušit už ty zasrany tabulky 🤦
🔴⚪
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Pec92 píše: 24 črc 2023 09:33 https://www.hokej.cz/plzen-zajimave-zbr ... hl/5075157

Na můj vkus je už těch cizinců v lize moc.. chápu že jsou ty posrany tabulky... ale dal bych limit cizinců na 5 a počítal do toho Slováky plus bych zrušil to že hráč po třech sezónách už není cizinec a hlavně zrušit už ty zasrany tabulky 🤦
Tabulky už jsou v dnešní době skoro nic, když to jde obejít ročním hostováním za 300k
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2067
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3690 krát
Obdržel "To se mi líbí": 491 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Dominik Simon - zkouška v Budějkách
Tomáš Plekanec - prodloužení o rok v Kladně
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I kdyby přišel do Kladna ještě Frolík, který toho loni moc nepředvedl, tak si myslím, že jim to stejně nepomůže a zase budou hrát baráž. Hlavně v útoku to je bída a drtivá většina útočníků je spíš prvoligová úroveň.
Vakr
Příspěvky: 63
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 16 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

To Kladno je buďto cizinec a nebo sportovní důchodce...a vlastně nejen Kladno 🫤
Emil Havránek
Příspěvky: 900
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 214 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Pec92 píše: 24 črc 2023 09:33 https://www.hokej.cz/plzen-zajimave-zbr ... hl/5075157

Na můj vkus je už těch cizinců v lize moc.. chápu že jsou ty posrany tabulky... ale dal bych limit cizinců na 5 a počítal do toho Slováky plus bych zrušil to že hráč po třech sezónách už není cizinec a hlavně zrušit už ty zasrany tabulky 🤦
Nejsmutnější je, že ti cizinci vlastně nikomu místo nezabírají. Na trhu nejsou tuzemští hokejisti s odpovídající výkonností. Bohužel. A kdybychom šli proti proudu, tedy méně cizinců v týmu, tak jde kvalita extraligy dolů. Můj názor.
Já se večer mrknu na elite a podívám se na cca posledních šest, sedm ročníků MS U20 a v exelu si udělám statistiku kde kdo skončil? Zajímá mě to, leč to pro nás asi nebude moc optimistické.
Propulse
Příspěvky: 6703
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 665 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Emil Havránek píše: 24 črc 2023 14:01 Nejsmutnější je, že ti cizinci vlastně nikomu místo nezabírají. Na trhu nejsou tuzemští hokejisti s odpovídající výkonností. Bohužel. A kdybychom šli proti proudu, tedy méně cizinců v týmu, tak jde kvalita extraligy dolů. Můj názor.
Já se večer mrknu na elite a podívám se na cca posledních šest, sedm ročníků MS U20 a v exelu si udělám statistiku kde kdo skončil? Zajímá mě to, leč to pro nás asi nebude moc optimistické.
Ja mam nazor uplne stejny.. bohuzel
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Emil Havránek píše: 24 črc 2023 14:01 Nejsmutnější je, že ti cizinci vlastně nikomu místo nezabírají. Na trhu nejsou tuzemští hokejisti s odpovídající výkonností. Bohužel. A kdybychom šli proti proudu, tedy méně cizinců v týmu, tak jde kvalita extraligy dolů. Můj názor.
Já se večer mrknu na elite a podívám se na cca posledních šest, sedm ročníků MS U20 a v exelu si udělám statistiku kde kdo skončil? Zajímá mě to, leč to pro nás asi nebude moc optimistické.
Máš bohužel pravdu. Paradoxně díky situaci v KHL a laťce kterou drží TRI, SPA, Dynamo a asi VIT s KOM, je extraliga ještě pořád zajímavou soutěží.

Rozhodně úplně zmizela kategorie hráčů na pomezí 1. ligy a extraligy a taková ta zdravá touha něco dokázat a chuť si zahrát právě nejvyšší soutěž je pryč. Hráčů s úrovní je málo a zbytek se bude toulat s nějakou jistotou po nižších soutěžích po celé Evropě.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Dnes je to třináct let od mého prvního pokusu o návrh dresů 😁
FB_IMG_1690152178082.jpg
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Zapomněl dodat, že hned po tréninku jde ještě dobrovolničit do hospicu..... :whistle:
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Emil Havránek píše: 24 črc 2023 14:01 Nejsmutnější je, že ti cizinci vlastně nikomu místo nezabírají. Na trhu nejsou tuzemští hokejisti s odpovídající výkonností. Bohužel. A kdybychom šli proti proudu, tedy méně cizinců v týmu, tak jde kvalita extraligy dolů. Můj názor.
Já se večer mrknu na elite a podívám se na cca posledních šest, sedm ročníků MS U20 a v exelu si udělám statistiku kde kdo skončil? Zajímá mě to, leč to pro nás asi nebude moc optimistické.
Chápu něco na tom je ale na druhou stranu abychom za chvíli nedopadli jak v Německu nebo Slovensku kde je pomalu 50% cizinců... To samozřejmě přehráním ale ...
🔴⚪
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Pec92 píše: 24 črc 2023 16:12 Chápu něco na tom je ale na druhou stranu abychom za chvíli nedopadli jak v Německu nebo Slovensku kde je pomalu 50% cizinců... To samozřejmě přehráním ale ...
Takhle, jak to stavíte, to nemá absolutně řešení. To je asi jako kdybych dal mladému šikovnému hodináři hroudu železa, majzlík a kladivo a řekl mu, že pokud z toho dokáže udělat kapesní hodinky, bude mít stoprocentní podporu a jisté místo v hodinářské dílně...
Zrušte tabulky, zrušte sestupy, zrušte tři body za vítězství a za dva tři roky budeme mluvit jinak. Jo, a nechte "široké" playoffs... Netlačte na body, ale na pořádný hokej...
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

PL8 píše: 24 črc 2023 16:22 Takhle, jak to stavíte, to nemá absolutně řešení. To je asi jako kdybych dal mladému šikovnému hodináři hroudu železa, majzlík a kladivo a řekl mu, že pokud z toho dokáže udělat kapesní hodinky, bude mít stoprocentní podporu a jisté místo v hodinářské dílně...
Zrušte tabulky, zrušte sestupy, zrušte tři body za vítězství a za dva tři roky budeme mluvit jinak. Jo, a nechte "široké" playoffs... Netlačte na body, ale na pořádný hokej...
O tomhle jsem nemluvil tak klídek o tabulkách se mluví už roky a nic se neděje a asi ani nebude... Každého názor pro mě je současný limit cizinců hodně a vůbec kravina je že se jim ruší po třech sezónách to že je cizinec... Ostatní věci jsem nejmenoval.. ale když už je o tom zmínka za mě bylo nejlepší když do playoff chodilo 8 týmů... Samozřejmě některé kluby měli brzy po sezoně ale základní část měla většinou stokrát větší náboj až do konce... Sorry za můj názor ale jsme ve svobodné zemi 🤟
🔴⚪
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pec92 píše: 24 črc 2023 16:32 O tomhle jsem nemluvil tak klídek o tabulkách se mluví už roky a nic se neděje a asi ani nebude... Každého názor pro mě je současný limit cizinců hodně a vůbec kravina je že se jim ruší po třech sezónách to že je cizinec... Ostatní věci jsem nejmenoval.. ale když už je o tom zmínka za mě bylo nejlepší když do playoff chodilo 8 týmů... Samozřejmě některé kluby měli brzy po sezoně ale základní část měla většinou stokrát větší náboj až do konce... Sorry za můj názor ale jsme ve svobodné zemi 🤟
Souhlasím, osm by bylo ideální. To co vymysleli, že z deseti to ještě rozšířili, že postupuje dvanáct, to už je úplný nesmysl.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pec92 píše: 24 črc 2023 16:12 Chápu něco na tom je ale na druhou stranu abychom za chvíli nedopadli jak v Německu nebo Slovensku kde je pomalu 50% cizinců... To samozřejmě přehráním ale ...
Vždyť tam už dávno přesně směřuje. Před 20 nebo dejme tomu ještě 15 lety chodili cizinci jako určitý zpestření nebo řešení konkrétní situace. Dnes už je to standard. Kritika tohodle jevu postupně utichá a s pokrčením ramen se to bere jako novej standard. A on taky je. Když je málo místních, myšleno v požadovaný kvalitě, přicházejí náhrady odjinud. Navíc když řada klubů dokáže i dobře zaplatit a zahraniční hokejky zjistily, že to tady nevypadá jak v Bělorusku.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pick píše: 24 črc 2023 15:59 Zapomněl dodat, že hned po tréninku jde ještě dobrovolničit do hospicu..... :whistle:
A pod tím Luňák nadšenej z toho, že pozdravil, zaplatil a poděkoval v pekárně.

Tak nějak mi to připomnělo reportáže, kde zaskočená sousedka z ulice do kamery říká, jak ten její soused byl slušnej, protože zdravil a že jeho manželka nosila permanentně tmavý brejle i v prosinci v pět odpoledne jí přišlo normální.
Smil Flaška z Pce
Příspěvky: 845
Registrován: 17 bře 2017 19:11
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Smil Flaška z Pce »

Taky si všiml jaký je rozdílný medialní zájem o tři náhodně vybrané a jaký byl u Mandáta

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... radce.html
JirkaPCE
Příspěvky: 3600
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Překvapuje mě, že se k dopingu Hradce ještě nevyjádřil majitel Vítkovic.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

:think:

Nejednalo se totiž o cílený doping, ale o doplněk stravy, který obsahoval zakázanou složku.

https://www.irozhlas.cz/sport/hokej/hok ... 241726_spu
Odpovědět