Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Přišlo taky někomu, že Havlát se tváří jak největší píčus? Takovej ksicht na pěst.
PCE.MAN
Příspěvky: 1630
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 77 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

tomaso25 píše: 29 čer 2023 15:03 Je zajímavý sledovat, jakej zásadní vliv někteří žvanilové najednou přisuzují Dědkovi. Sice ani není ve výkonným výboru...

Na kauze socek je pozoruhodný, že je svaz ani nevlastnil.
Mně to taky nějak nehraje. Na jednu stranu všichni říkají, jaký je Dědek blázen, jak si vytváří mraky nepřátel a jak nemá tím pádem žádné spojence.
Potom ale ti samí zase říkají, že si Dědek na Výkonném výboru prosadí svou a že je to jeho práce.
Tak pokud jsou všude Dědkovi nepřátelé, tak jak to, že jich tedy 9 hlasovalo pro návrh a jen 2 byli proti?
Dědek by kolikrát mohl ubrat, to je fakt, ale média ho zbytečně démonizují. I když možná spíš pošuci na sociálních sítích než média.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Kuba23 píše: 29 čer 2023 15:11 Přišlo taky někomu, že Havlát se tváří jak největší píčus? Takovej ksicht na pěst.
.....a přitom nemá důvod. Asi je fakt pičus :shifty:
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 219
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Pick píše: 29 čer 2023 15:15 .....a přitom nemá důvod. Asi je fakt pičus :shifty:
Právě, taky jsem si říkal, že moc důvod nemá. Sice byl součástí neúspěšného týmu, ale místo mu v podstatě zůstane.
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Mě ta tiskovka trochu připomíná jako kdyby to imitoval Izer :) zvláště Nědvěd s Havlátem :)
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

PCE.MAN píše: 29 čer 2023 15:14 Mně to taky nějak nehraje. Na jednu stranu všichni říkají, jaký je Dědek blázen, jak si vytváří mraky nepřátel a jak nemá tím pádem žádné spojence.
Potom ale ti samí zase říkají, že si Dědek na Výkonném výboru prosadí svou a že je to jeho práce.
Tak pokud jsou všude Dědkovi nepřátelé, tak jak to, že jich tedy 9 hlasovalo pro návrh a jen 2 byli proti?
Dědek by kolikrát mohl ubrat, to je fakt, ale média ho zbytečně démonizují. I když možná spíš pošuci na sociálních sítích než média.
....."všichni říkají".... to spojení... všichni v tomto případě znamená různí žvanilové, odborníci na sociálních sítích, lidé kteří neumí dávat věci do souvislostí... všichni... :red:
Píšou se blbosti... A tím že to je na internetu, tak se tomu všeobecně věří... Bacha na tohle. Novináři = senzace, senzace, úderné titulky... A pak vždy bublina praskne... Samé spekulace. A pak většinou skutek utek...
Mám rád fakta : Hraje tu Sedlo, Hyčmen, Wilda, Zohy, Čero atd... Jsme ekonomicky silný klub, s ambicemi, se špičkovým trenérem... :dance:
Ano : Ostatní mohou závidět.... Neposmívám se, nepovyšuji, jen konstatuji... Též jsme byli v bahně...

Jak se všude nadávalo na odchod Rulíka : a rovnice výsledek ? Venca u nás, Radim u nároďáku. Všichni spokojeni... Ale skoro každý kdo má PC a klávesnici si na nás plivnul, že ?
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

VV a jeho osazenstvo to je taky příběh sám pro sebe.... :crazy: jasný, Guma nikdy nebyl nejostřejší tužka v penále, ale celá ta parta tam připomíná nejvíc besídku žáků zvláštní školy.... :modlitba:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Dědek tady jasně vystupuje proti Jalonenovi od loňska. V tom žádná změna.

A má podle mně pravdu i v tom, že celej výbor měl jít dávno k šípku. Nicméně máme co máme.

To, že jsme se předvedli jako banánová republika je taky pravda. Šlo o hlasy, chápu, ale tahle taškařice neměla úroveň. Jakkoli mně ten Jalo hokej na MS nebavil....
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Ale tak aspoň u sousedů by mohli mít radost. Třeba Rulík Blainovi a spol dá konečně šanci. :-))
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Sweník píše: 29 čer 2023 16:17 Ale tak aspoň u sousedů by mohli mít radost. Třeba Rulík Blainovi a spol dá konečně šanci. :-))
Já myslím, že v hledáčku měl Radim jen Klímu se Štohanzlem...... :wave:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Horák to je taky čtivo…a pak na mě vyskočí Ryšavý ať si předplatím isport…to je silný tabák
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pick píše:VV a jeho osazenstvo to je taky příběh sám pro sebe.... :crazy: jasný, Guma nikdy nebyl nejostřejší tužka v penále, ale celá ta parta tam připomíná nejvíc besídku žáků zvláštní školy.... :modlitba:
Ještě bych k těm jizlivejm, někdy oprávněně, komentářům pánů z redakci pridal, ze by měli zveřejnit odpověď Bédi na dotaz, proč ostatní členové výkonného výboru nic do médií neříkali … nikdo se jich neptal.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Grimley
Administrátor
Příspěvky: 2381
Registrován: 01 srp 2014 11:25
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Grimley »

Pardubice ole
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... -roli.html

A zase Dědek v nadpisu, neskutečný žralok.. :-))

Jako asi jsme z toho díky jmenování pana Rulíka vyšli dobře. Ale Dědek před dvěma měsíci nemohl tušit, že získá Varaďu. Na druhou stranu po uvolnění Rulíka a prohře nároďáku ve čtvrtfinále asi vycítil šanci a tím tweetem o českém trenérovi to dal jasně najevo. Jen možná šlo vše udělat kulantněji.. 9:2 je celkem jasný výsledek, takže těžko říct, o čem se tak dlouho rokovalo. O dalších postech jako tom nesmyslném pro Havláta (Hadův oblíbenec)? Nebo o Nedvědovi?

Ad Renáta: Možná ten audit smysl měl.. :-)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Nicneděláci ze zbytečné BPA si léta dělali z hokeje, jak z extraligy, tak z repre, dojnou krávu. Za tichého souhlasu Renáty a spol, kterým z toho bezpochyby taky něco káplo.... Bohužel většina toho "a spol" ve vedení českýho hokeje dál působí... Vykopat je všechny, lemply.... A BPA? nenažraná Obrmajerová doufám brzo narazí.... Jen vo týhle svoloči slyším, hned se mně chce blejt...
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1708
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 79 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Vlastne vse dopadlo nejlepe. Rulik k repre, Varada k nam
Zadnej problem.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Grimley píše: 29 čer 2023 19:01 Helemese Renáta

https://www.lidovky.cz/domov/cesky-svaz ... roj=sph_hp
Renáta se dneska na protest nebude koukat na Zlatou hokejku!
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 29 čer 2023 19:41 Renáta se dneska na protest nebude koukat na Zlatou hokejku!
To jim to trvalo.

Snad tam nenajeli amateri z Hane typu Istvan…
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7564
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 609 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Podle informací webu Lidovky.cz se policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zajímají o smlouvy a účetnictví Českého svazu ledního hokeje (ČSLH). Do jeho sídla na pražské Harfě si přišli ve čtvrtek odpoledne pro dokumenty spojené s hospodařením bývalého svazového vedení. Serveru Lidovky.cz to potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje. A byli také v sídle BPA sport marketing. Tato společnost byla posledních 15 let výhradním marketingovým partnerem ČSLH.


„Přišla sem v odpoledních hodinách policie a chtěla nějaké vysvětlení,“ řekla serveru Lidovky.cz Jana Obermajerová, ředitelka BPA. Neřekla ale, co detektivové požadovali. „To bohužel nevím, protože jsem se to sama nedozvěděla,“ dodala. Na otázku, jestli ví, že policie zasahuje i v sídle hokejové svazu, který sídlí ve stejné budově v jiném patře, uvedla, že nemá oprávnění takovou věc sdělovat.

Na telefonní lince ČSLH odpoledne hovory nikdo nebral. „K vašemu dotazu mohu pouze sdělit, že náš útvar zpravidla nesděluje, zda se nějakou konkrétní věcí zabývá či naopak nezabývá,“ odpověděl pak na dotaz serveru Lidovky.cz mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej.

Policejní zásah přišel prakticky ve stejnou chvíli, kdy vedení svazu v čele s prezidentem Aloisem Hadamczikem oznamovalo na tiskové konferenci výměnu trenéra národní reprezentace. Výkonný výbor ČSLH dnes odvolal Kariho Jalonena a na jeho místo vybral Radima Rulíka.

Podle informací webu Lidovky.cz mají vyšetřovatelé NCOZ spadeno na smlouvy, které se týkají partnerství svazu s BPA. „Vím, že generální sekretář dával policii nějaké dokumenty už dřív, že s nimi dělali,“ upozornil muž, který se mezi sportovními funkcionáři pohybuje desetiletí. Prezident svazu Hadamczik agenturu, která měla například vysílací práva k reprezentaci a obstarávala i sponzory ledního hokeje, kritizoval už loni.

Nejvíce vedení svazu vadí fakt, že chyběla kontrola činnosti nad BPA. Z interního auditu, který Hadamczik zadal KPMG, vyplynuly dle informací Lidovky.cz problematické finanční operace v řádu stovek milionů korun.

„Máte smlouvu na plnění za 90 milionů a najednou k 31. květnu 2022 došlo ke smlouvě o snížení o 19 milionů. My jako svaz jsme vždycky souhlasili,“ uvedl Hadamczik už loni v prosinci. To ale Obermajerová odmítá. „Do dnešního dne od něj nemáme žádnou čárku, ani audit jsme neviděli. Takže situace je úplně stejná jako loni v prosinci. Za svojí prací si stojíme. Zítra nám končí se svazem kontrakt,“ uvedla ředitelka BPA.

Hadamczik se loni obul i do předešlého vedení svazu v čele s Tomášem Králem, kterého ve funkci vystřídal v květnu 2022. „Tato firma neměla žádná pravidla, kontrolní mechanismy a řídili to jedinci, kteří si dělali, co chtěli. Nedělala se žádná výběrová řízení, která by vedla k lepší hospodárnosti,“ upozornil loni Hadamczik.

Audit také poukázal na nevýhodné finanční operace. Jednou z nich byla 50 milionová investice do firmy WSM. Místo geniálního zhodnocení hokejových peněz však společnost zkrachovala. Skončila s dluhy ve výši 2,2 miliardy korun vůči osmi tisíc podvedených klientů Podnikateli Jiřímu Kubíčkovi za to soud loni nepravomocně vyměřil osm let vězení, peněžitý trest devět milionů korun a maximální možný - tedy desetiletý - zákaz působení ve vedení firem.

Investici hokeje do WSM údajně neschválil ani výkonný výbor svazu, ačkoli jde o vrcholný orgán svazu. Královo vedení navíc prý rozhodlo, že nebude vymáhat ani škodu. „Jestli tam hledají organizovaný zločin, tak jim přeji hodně štěstí. Pokud je o ekonomickou stránku, tak ta byla pravidelně auditovaná, schvalovaná nejen odbornými komisemi, výkony výborem, ale také konferencí, kde byly také stanované strategie investování a podobně,“ řekl ve čtvrtek odpoledne serveru Lidovky.cz Král.

Že to mezi svazem a agenturou vře, je patrné i ze sociálních sítí reprezentace, o které se BPA starala. Kupříkladu twitterový účet @narodnitym sledovalo více než 100 tisíc fanoušků. Ve čtvrtek v tiskovém prohlášení firma uvedla, že se na další spolupráci s ČSLH nedohodla. „Vedení Českého hokeje se však rozhodlo neakceptovat ani jednu z nabídek a pokračovat svou vlastní cestou,“ uvedla.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

V draftu šlo jen sedm Čechů...Slováků osm....
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Ten hon na čarodějnice, chápejme Hada, Dědka a další, přijde od těch novinářů už místy nemístný. Od Bleskosportu, iDnes, Sportu, ale i ČT a jeho sportovní redakce si nepřečteme detailně rozebrané, osobní blogy, tweety a další příspěvky ve větší míře věnující se například toho komplotu s BPA s účty sociálních sítí, což je prasárna prvního kalibru, nedočteme se detailně rozebrané plus zákulisní info o šťáře na svazu o které píšou Lidovky. Hlavně že se dočteme komentář Obrbaby o tom, že nedostali audit (jako proč by jim ho někdo měl dávat?), ironické hodnocení že Jalonen se to dozvěděl z tiskovky (jasné, to je nesmysl), že řeší že Hadamczik píše píčoviny na twitter a nikdo jiný se nevyjadřuje, přičemž se jich nikdo neptá. Fakt to na mne působí celé jako že někdo strká prsty tam kam nemá (BPA, Renata, zpřízněné osoby) a z těch míst se asi ozývá nějaké ty ty ty.
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

in-spyder píše: 30 čer 2023 01:43 Ten hon na čarodějnice, chápejme Hada, Dědka a další, přijde od těch novinářů už místy nemístný. Od Bleskosportu, iDnes, Sportu, ale i ČT a jeho sportovní redakce si nepřečteme detailně rozebrané, osobní blogy, tweety a další příspěvky ve větší míře věnující se například toho komplotu s BPA s účty sociálních sítí, což je prasárna prvního kalibru, nedočteme se detailně rozebrané plus zákulisní info o šťáře na svazu o které píšou Lidovky. Hlavně že se dočteme komentář Obrbaby o tom, že nedostali audit (jako proč by jim ho někdo měl dávat?), ironické hodnocení že Jalonen se to dozvěděl z tiskovky (jasné, to je nesmysl), že řeší že Hadamczik píše píčoviny na twitter a nikdo jiný se nevyjadřuje, přičemž se jich nikdo neptá. Fakt to na mne působí celé jako že někdo strká prsty tam kam nemá (BPA, Renata, zpřízněné osoby) a z těch míst se asi ozývá nějaké ty ty ty.
Naprosto skvěle popsáno ! Souhlasím.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

až jednou nebude Dědek a Babiš tak novináři nebudou mít co žrát :wtf: :wtf:
Odpovědět