Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
fansDKnL
Příspěvky: 1679
Registrován: 08 říj 2017 12:50
Dal "To se mi líbí": 103 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fansDKnL »

Emil Havránek píše: 24 čer 2023 17:03 Já mám pocit, že někoho v pralese chytli a byl pozitivní na THC. Já to někde četl, ale podrobnosti si nevybavuju.
Já jsem zaslechl před vanocema o jednom obranci z Liberce, který pak nehrál 3/4 sezóny a měl napsáno u jména otřes mozku
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1465
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 322 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

To je trefa.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

fansDKnL píše: On se možná Klíma ještě rozpovida. On to je takový hajzlik. Starej Stohanzl řekl, že jim to dal HK doktor. Stovicek co je zastupuje si hned na začátku před podepsani zastupovani řekl od každého 100tisic
Z toho rozhovoru jsou zajímavé dvě věci, takové podprahové. První je, ze omlouváním na nějaký podpůrný suplement na dostání se do formy jim muže paradoxně přitížit, pze ano, přesně to je doping, podpora výkonu. A ne lajna někde na party v baru, kdy to je jen totální blbost jedince, ne podpora výkonu. Tady za mne s touhle verzi Hradec moc teda netrefil do černého.

A druhá věc je to, ze jen idealista po popisu toho jak se losují hraci na doping by si myslel, ze se trefili, ani se nemohli nepřímo trefit tím, ze by se třeba všichni tri nějak utrhli ze řetězu, zázračné se vraceli dříve po výpadku. Čili to byl plošnější problém, nyní neprokazatelný, ale asi těžko bez přičinění někoho z klubu. I kdyby měli společného trenéra, společného fyzio, společného doktora, společného šamana, nebo kohokoliv, nemohla to být úplně soukromá iniciativa těch hráčů bez vědomi někoho z klubu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

fansDKnL píše: 24 čer 2023 21:57 On se možná Klíma ještě rozpovida. On to je takový hajzlik. Starej Stohanzl řekl, že jim to dal HK doktor. Stovicek co je zastupuje si hned na začátku před podepsani zastupovani řekl od každého 100tisic
To je masakr. A někteří ti jejich blázni si vůbec neuvědomují, že dopingem totálně zmastili jednu z nejdelších sérií play-off..

Bez jejich bobulí by možná proběhla úplně jinak, minimálně závěr. Vše šlo do prodloužení a oni podezřele "létali". Ostatně proto na ně asi komisaři vlétli. Čížek tam jasně říká, že jdou po podezřelých sportovcích..

Vítci by měli dostat stříbro, teď už je to asi jasné, ale pochybuji, že je bude nějak těšit. Stejně jako by ho nechali MHK, taky bych už z toho neměl radost a styděl se za svůj klub.. :-/

Díky nim je jedna z medailí pro všechny vlastně na blitku.. To si fakt přála celá Extraliga...

Je mi z nich taky zle.. :sick:
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Mně připadá boj s dopingem už jako zastaralá věc - koneckonců to tady někdo píše: že tím znehodnotili kvalitní zápas...(necituji, ale takhle nějak...). Pro diváka je kvalitní zápas alfa omega. Jak ho bylo dosaženo je už věc druhá. Zajímá se někdo,že třeba Doors (nebo Nirvana nebo Metallica) tvořili v rauši? Historie drog říká, že byla celá řada umělců, kteří dovedli celý život žít s drogou v synergii. Udrželi ji na uzdě a vytěžili z ní fantazii... Řeší to někdo? Ptáte se vy, jestli vaše oblíbená kapela jela (jede) v koxu nebo v kanabiolu nebo v pivě nebo ve vašem oblíbeném rumečku?
Ve sportu ta přidaná fantazie nějak nikomu nechybí. Pro mě škoda.
Co jsem tím chtěl říct: český sport by si měl zařídit vlastní laboratoř, byť nesystémovou s Vadou, a třeba v playoffs odebírat vzorky všem účastníkům podle zápisu. Chcete mít bezdopingovo? Jediná cesta. A za rok by bylo po dopingu. Obrazně řečeno.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

PL8 píše: 25 čer 2023 07:32 Mně připadá boj s dopingem už jako zastaralá věc - koneckonců to tady někdo píše: že tím znehodnotili kvalitní zápas...(necituji, ale takhle nějak...). Pro diváka je kvalitní zápas alfa omega. Jak ho bylo dosaženo je už věc druhá. Zajímá se někdo,že třeba Doors (nebo Nirvana nebo Metallica) tvořili v rauši? Historie drog říká, že byla celá řada umělců, kteří dovedli celý život žít s drogou v synergii. Udrželi ji na uzdě a vytěžili z ní fantazii... Řeší to někdo? Ptáte se vy, jestli vaše oblíbená kapela jela (jede) v koxu nebo v kanabiolu nebo v pivě nebo ve vašem oblíbeném rumečku?
Ve sportu ta přidaná fantazie nějak nikomu nechybí. Pro mě škoda.
Co jsem tím chtěl říct: český sport by si měl zařídit vlastní laboratoř, byť nesystémovou s Vadou, a třeba v playoffs odebírat vzorky všem účastníkům podle zápisu. Chcete mít bezdopingovo? Jediná cesta. A za rok by bylo po dopingu. Obrazně řečeno.
Takhle to rozhodně nevidím látky ovlivňující tvůrčí schopnosti nepůsobí na každého stejně a i na stejného jedince působí občas dost rozdílně. Zato doping hokejisty je jen fyzicky. Vime přesně kterou látku a kolik je potřeba přidat, aby byl správný efekt. Další výhoda je ta, že působí na všechny stejně a nezáleží na momentálním rozpoložení. V boji proti dopingu v hokeji je potřeba nejdřív najít vůli. Pak je potřeba najít finance. Ostatní půjde samo. Vůle moc není a prachy taky ne. Jak zajistit, aby byla vůle netuším, ale zajištění peněz není problém. Použil bych stejnou metodu jako když jdeš do kina. Taky z každý vstupenky je 1 Kč na fondu na český filmy. No v hokeji by to šlo na dopingovou kontrolu. Jeden test z moči stojí cca 5000 laborka, doprava a odběrový komisař. Při počtu 2 000 000+ diváků ročně maš rázem na 400+ testů. To znamená 8 hráčů každé kolo. Což je velkej posun, protože nyní testovali 24 hokejek za rok ve všech soutěžích. Ale jak píšu dřív je vůle to udělat?
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Štenkovan píše: 25 čer 2023 16:24 Takhle to rozhodně nevidím látky ovlivňující tvůrčí schopnosti nepůsobí na každého stejně a i na stejného jedince působí občas dost rozdílně. Zato doping hokejisty je jen fyzicky. Vime přesně kterou látku a kolik je potřeba přidat, aby byl správný efekt. Další výhoda je ta, že působí na všechny stejně a nezáleží na momentálním rozpoložení. V boji proti dopingu v hokeji je potřeba nejdřív najít vůli. Pak je potřeba najít finance. Ostatní půjde samo. Vůle moc není a prachy taky ne. Jak zajistit, aby byla vůle netuším, ale zajištění peněz není problém. Použil bych stejnou metodu jako když jdeš do kina. Taky z každý vstupenky je 1 Kč na fondu na český filmy. No v hokeji by to šlo na dopingovou kontrolu. Jeden test z moči stojí cca 5000 laborka, doprava a odběrový komisař. Při počtu 2 000 000+ diváků ročně maš rázem na 400+ testů. To znamená 8 hráčů každé kolo. Což je velkej posun, protože nyní testovali 24 hokejek za rok ve všech soutěžích. Ale jak píšu dřív je vůle to udělat?
Asi na tom, co píšeš něco je, ale na mě už je to až příliš "dokonalé". Na zjištění, že něco brali (a co) asi stačí běžná laborka (neoficiální určitě ne bůro za odběr). Pokud si to liga odsouhlasí, může to být klidně směroplatné. Nikam bych výsledky nehlásil, oficiální laborku bych bral jako nutné zlo a podřídil bych se jí s ohledem na mezinárodní hokej. Ale možná bych se začal hodně ptát na výsledky testů v NHL (s ohledem na účast hráčů na MS).
Jinak - na každého působí všechno jinak - včetně fyzična, nejen duševna, ale o to mi ani tak nešlo. Šlo mi o princip.
Když ležíš ve špitále po těžké orgánové operaci, asi by každý přivítal steroidy na rekonvalescenci. Jsou to drogy, je to doping... A já říkám: radši pod kontrolou než partyzánsky. Ale každý na to má svůj názor. Takže nic proti ničemu.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Už se vyprdněte na ty Mechováky, stejně tušim že to vyšumí do ztracena 🙈

Neví spíš někdo jak to vypada s nějakou tou posilou do útoku pro Teslu? 🙂👌
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Já doufám v toho Kautíka. Věřím, že by byl obrovskou posilou. Při správné volbě spoluhráčů něco jako předloni Chlapík ve Spartě. Venca by z něj určitě vydoloval hodně..
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

PL8 píše: 25 čer 2023 17:47 Asi na tom, co píšeš něco je, ale na mě už je to až příliš "dokonalé". Na zjištění, že něco brali (a co) asi stačí běžná laborka (neoficiální určitě ne bůro za odběr). Pokud si to liga odsouhlasí, může to být klidně směroplatné. Nikam bych výsledky nehlásil, oficiální laborku bych bral jako nutné zlo a podřídil bych se jí s ohledem na mezinárodní hokej. Ale možná bych se začal hodně ptát na výsledky testů v NHL (s ohledem na účast hráčů na MS).
Jinak - na každého působí všechno jinak - včetně fyzična, nejen duševna, ale o to mi ani tak nešlo. Šlo mi o princip.
Když ležíš ve špitále po těžké orgánové operaci, asi by každý přivítal steroidy na rekonvalescenci. Jsou to drogy, je to doping... A já říkám: radši pod kontrolou než partyzánsky. Ale každý na to má svůj názor. Takže nic proti ničemu.
Jenže pod kontrolou to nebude, protože hokej je pyramida. Hrajou jen ti nejlepší. Tím pádem se na jejich místa tlačí mladší a z nižších soutěží. A na uvolněné místo v pralese se tlačí někdo z ještě nižší soutěže a tu bys teda musel mít pod kontrolou taky. Za mně je teda jednoduší 0 tolerance jak je nyní. Je to bezpečnější varianta, ale samozřejmě taky není dokonalá.
subris
Příspěvky: 3189
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 314 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... nebyl by den, kdybych si o klubu něco nepřečetl.


https://www.hokej.cz/sezona-pardubic-br ... va/5074776
.... #zadynamo
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Sweník píše: 25 čer 2023 18:38 Já doufám v toho Kautíka. Věřím, že by byl obrovskou posilou. Při správné volbě spoluhráčů něco jako předloni Chlapík ve Spartě. Venca by z něj určitě vydoloval hodně..
To by se “Kautík” musel hodně zmatořit. Jeden povedenej blafák ten celkovej tragickej výkon na weltmajstersaftu fakt nezachrání. ELHVýkonnostně 3-4 lajna. Pač ta jeho nehokejovost byla až komická, a hokejové srovnání s Chlapikem, to snad nemůžeš myslet vážně….
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dizzy píše: 26 čer 2023 00:52 To by se “Kautík” musel hodně zmatořit. Jeden povedenej blafák ten celkovej tragickej výkon na weltmajstersaftu fakt nezachrání. ELHVýkonnostně 3-4 lajna. Pač ta jeho nehokejovost byla až komická, a hokejové srovnání s Chlapikem, to snad nemůžeš myslet vážně….
Si tak říkám, jestli je zrovna letošní MS nějak zásadní ukazatel výkonnosti hráčů. Třeba v případě Kauta je, ale to nedokážu posoudit.

To srovnání s Chlapíkem se může nabízet víceméně právě z jejich působení v Americe. Oba mají v AHL obdobný statistiky (dokonce stejnej průměr bodů), oba si sáhli na NHL bez reálný šance na průlom. I tam jsou jejich základní stats vlastně totožný. I Chlapík poslední sezonu před návratem do extraligy vyloženě paběrkoval a restart doma potřeboval. V tomhle ohledu je Kaut v podobný fázi kariéry. Jen v tom vlaku jede o dva roky později. Tím vůbec netvrdím, že si myslím, že by se mu mělo podařit to, co se povedlo Chlapíkovi.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kauta bych na základě letošního MS nehodnotil. Kdo tam něco předvedl? Do zranění Sedlo a stálice Kubalík a Červenka... Zbytek tak nějak šedej průměr až podprůměr....
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Pcehockeyfan25 píše: 26 čer 2023 08:42
Propulse
Příspěvky: 6704
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 666 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pokud by vysel Kauly, tak za me idealni kridlo k Hykovi a Sedlákovi.
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Propulse píše: 26 čer 2023 10:23 Pokud by vysel Kauly, tak za me idealni kridlo k Hykovi a Sedlákovi.
Přesně tohle mě taky napadlo, ty dva k sobě potřebují rychlejšího než je Cienciala.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Propulse píše: 26 čer 2023 10:23 Pokud by vysel Kauly, tak za me idealni kridlo k Hykovi a Sedlákovi.
ideální "zámořská" letka
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Z výkonů na MS bych opravdu nedělal závěry. I třeba takový Špaček který dřív v nějakých spekulacích taky padl, tak po výborné sezóně ve Švýcarsku tam taky nic nehrál stejně jako tady někým vychvalovaný Chlapík a další.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Braňo ví...... :thumbup:
Dizzy
Příspěvky: 3584
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

tomaso25 píše: 26 čer 2023 09:23 Si tak říkám, jestli je zrovna letošní MS nějak zásadní ukazatel výkonnosti hráčů. Třeba v případě Kauta je, ale to nedokážu posoudit.

To srovnání s Chlapíkem se může nabízet víceméně právě z jejich působení v Americe. Oba mají v AHL obdobný statistiky (dokonce stejnej průměr bodů), oba si sáhli na NHL bez reálný šance na průlom. I tam jsou jejich základní stats vlastně totožný. I Chlapík poslední sezonu před návratem do extraligy vyloženě paběrkoval a restart doma potřeboval. V tomhle ohledu je Kaut v podobný fázi kariéry. Jen v tom vlaku jede o dva roky později. Tím vůbec netvrdím, že si myslím, že by se mu mělo podařit to, co se povedlo Chlapíkovi.
No nevim. Když byl draftovanej, tak byl bruslivý svizny křídlo, bez techniky, který tahnul Nečas.

Ale teď na M/S jsem videl (čistě, individuálně vzato) těžkopádne pohybujíciho se chlapa, kterej byl všude pozde nedal kloudnou přihrávku na metr a do toho ještě špatně nahazoval, působilo to až komicky.

A to mám Kaulyho fakt rád.

Srovnání s Chlapikem vůči podobnosti kariér chápu, ale hokejovým stylem snad neexistuje v útoku větší protipól….
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kaut měl smůlu, že si ho vybralo Colorado, kde byla velká konkurence a ani pořádně nedostal šanci, se v NHL prosadit, za 5 minut ve čtvrté lajně toho opravdu moc předvést nemůže. Pokud by přišel, tak na extraligu je to minimálně nadprůměrný hráč.
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Odpovědět