Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Frodo skvelej gólman, ale i jako člověk mimo led, přejme mu prostor.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pcehockeyfan25 píše: 12 čer 2023 13:14 Frodo skvelej gólman, ale i jako člověk mimo led, přejme mu prostor.
Neskutečně pozitivní člověk. Jemu snad ani nejde nepřát. No nebudeme to teď mít s Vary jednoduché..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Pcehockeyfan25 píše: 12 čer 2023 13:14 Frodo skvelej gólman, ale i jako člověk mimo led, přejme mu prostor.
Mně zklamal, že nedal fíka do prázdý..... řečeno s velkou nadsázkou.... :-)

Dobrej rozhovor, dobrej týpek.

Jestli jsme ho mohli zkusit v PO...myslel jsem si že jo, ale budu věřit, že si k tomu i ten Brázdil tehdy svoje řekl a nechali tam Wilíka tak jak to cítili.

Holt budeme pálit nahoru.... :-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Taky si myslím, že Frodla mohli v playoff zkusit, i když se určitě nedá říct, že Wil chytal špatně, ale ta úspěšnost zákroků byla slabší. Ale už to podivné střídání Frodla na začátku sezóny na Kometě ukázalo, komu bývalý trenér víc věřil.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Nic proti Frodlikovi, ale podle mne o Willdově přítomnosti rozhodlo hlavně to ne moc povedené play-off, tam bohužel především proti Motoru moc nepodržel, to v rozhovoru nezaznělo. Plus samozřejmě to, že byl Willda součástí "balíčku", ty kluky lákalo jít sem společně.

Ale jinak fakt sympatický týpek.
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Jako musím říct náš trojlístek z KHL Sedlák ten snad předčil i očekávání neskutečný hráč přesně jak Frodo řekl... Hyka působil ne úplně dominantně ano pohyb vynikající ale něco tam chybělo nicméně převážně za to mohla ta nemoc co ho na 3 měsíce vyřadila věřím že teď se mu smůla vyhne a bude mnohem lepší. . Willda to je prostě oříšek on vyloženě špatně nechytal ale neměl čísla určitě to může být že jsme soupeře nepustily do hodně střel a někdy mě přišlo že měl i smůlu.... Nicméně za mě musím říct že když nastoupil Frodo samozřejmě jen dvanáct zápasů ale i tak tahal tam neuvěřitelné zákroky třeba doma se Spartou... Možná škoda toho zranění mohli si to kluci rozdat v dobrém ve větším stylu... Frodovi přeju ať se mu ve Varech daří a vychytá si třeba zahraničí a kdo ví třeba se jednou vrátí 👍 A věřím i Willdovi že ho to příští sezónu hlavně v playoff bude víc trefovat fakt člověk nemůže říct že by chytal špatně kolikrát zacloněné nahození od modré měl smůlu že ho to netrefovalo bohužel Kacetla jo a proto jsme prohráli
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ozeni.html

Tak už se to mete..

I když pokud se v článku píše pravda, tak za mne docela silná káva a těžké ovlivnění celé série. Jestli tohle fakt extralize a sponzorům nebude vadit, to bych se divil.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3999
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 81 krát
Obdržel "To se mi líbí": 572 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 13 čer 2023 07:08 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ozeni.html

Tak už se to mete..

I když pokud se v článku píše pravda, tak za mne docela silná káva a těžké ovlivnění celé série. Jestli tohle fakt extralize a sponzorům nebude vadit, to bych se divil.
Necháme to vysmrdět a pak si na to nikdo ani nevzpomene. Pěkně si od toho Mechov myje ruce. :whistle:

Hráči budou potrestáni určitě, pořád je to v rozporu s tím, co mají profesionální hráči dodržovat.

V článku je prakticky i zmínka o konkrétním preparátu. Celkem snadno se dá vyhledat, že dřívější verze "šarže" obsahovali mj. amfetamin. Tady bych se ani nedivil, že do východní Evropy se mohl dostat i ve své původní verzi - to by sice hráče neomlouvalo, ale určitou šanci by jim to dávalo.

Každopádně, tento "doplněk stravy" je určen zejména pro ty, kteří sypou poměrně pravidelně, takže tam se na tu kvalitu asi úplně nedbá.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Výrobce se chlubí, že jde o „moderní předtréninkový doplněk obsahující ve svém složení nejúčinnější, povzbuzující a podporující látky potřebné pro regeneraci“.

Už tohle tvrzení mělo hráče trknout, s výrobkem měli běžet za doktorem a s ním konzultovat, jestli to mohou brát nebo ne... Evidentně to hráči neudělali... Nebo to neudělali proto, že jim látku sám klub dával/doporučil...
Uživatelský avatar
Orosená_desítka
Příspěvky: 1204
Registrován: 04 srp 2014 09:38
Dal "To se mi líbí": 1142 krát
Obdržel "To se mi líbí": 368 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Orosená_desítka »

Tak liga mistrů doma 31.srpna, 7.září a 9.září - těším se !!!!!!!
:dance:
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pan Ryšavý alá novinářská žumpa volá do Hradce

PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Sweník píše: 13 čer 2023 07:08 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... ozeni.html

Tak už se to mete..

I když pokud se v článku píše pravda, tak za mne docela silná káva a těžké ovlivnění celé série. Jestli tohle fakt extralize a sponzorům nebude vadit, to bych se divil.
Chcete právo, tak ho možná dostanete. Pochybuji, že se ukáže, že na příbalovém letáku bylo varování, že jde o zakázané substance. Podle mého už ten termín předtréninkový přípravek říká, že před soutěží už bude v těle nedohledatelný...
Neříkám, že se Mechov ničeho nedopustil (vsadil bych na klubovou filozofii), ale říkám, že je to zbytečné. Pamatujete na případ Šarapovová? Přípravek na srdeční tachykardii (či něco podobného). Do určité doby povolený, pak najednou zakázaný... Počítání dnů, kdy to bylo ještě dovolené a kdy už ne... K čemu to je? Po objevení použití se měl okamžitě testovat celý mechovský tým.
Problém je, že vyhodnocení trvá tak dlouho. Je problém pro český sport zaplatit certifikaci antidopingové laboratoře? Musí se s tím nejblíž do Mnichova (nebo jak je to přesně)? Musí být i podmínky kolem toho celého tak kostnaté (nahlášení místa pobytu zítra a za týden a za měsíc...)?
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

PL8 píše: 13 čer 2023 11:04 Chcete právo, tak ho možná dostanete. Pochybuji, že se ukáže, že na příbalovém letáku bylo varování, že jde o zakázané substance. Podle mého už ten termín předtréninkový přípravek říká, že před soutěží už bude v těle nedohledatelný...
Neříkám, že se Mechov ničeho nedopustil (vsadil bych na klubovou filozofii), ale říkám, že je to zbytečné. Pamatujete na případ Šarapovová? Přípravek na srdeční tachykardii (či něco podobného). Do určité doby povolený, pak najednou zakázaný... Počítání dnů, kdy to bylo ještě dovolené a kdy už ne... K čemu to je? Po objevení použití se měl okamžitě testovat celý mechovský tým.
Problém je, že vyhodnocení trvá tak dlouho. Je problém pro český sport zaplatit certifikaci antidopingové laboratoře? Musí se s tím nejblíž do Mnichova (nebo jak je to přesně)? Musí být i podmínky kolem toho celého tak kostnaté (nahlášení místa pobytu zítra a za týden a za měsíc...)?
Blbej zákon je furt zákon.

V týhle logice bychom mohli všichni lítat na červenou protože proč ne, nic tam nejelo..... A najdu dalších tisíc věcí....

Neumím to okecat, sorry.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2764
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tak určitě. Na flašce chlastu taky nepíšou, že se po vypití nesmí řídit... :wave:
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 156
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 64 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Jsme v ČR a všichni víme jak to dopadne. Vsichni 3 hříšníci budou potrestání, klub se od nich distancuje a ještě bude vedením ligy pochválen jak dokázal s vlastními hráči zatočit😡
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Itchy píše: 13 čer 2023 11:13 Blbej zákon je furt zákon.

V týhle logice bychom mohli všichni lítat na červenou protože proč ne, nic tam nejelo..... A najdu dalších tisíc věcí....

Neumím to okecat, sorry.
Zatímco bobulaci už pracují na náhradě.. :wave:
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... oping.html
76marek
Příspěvky: 272
Registrován: 04 srp 2014 16:21
Dal "To se mi líbí": 11 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 76marek »

Ahoj, je tady někdo, kdo měl loni permici na stání a už si ji kupovat nechce? Syn by chtěl chodit do kotle, ale protože určitě nebude na každém zápase, tak dává smysl jen ta permice se slevou 10%. Kdyby někdo takový byl, tak prosím písněte. Díky moc.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Preworkouty mají s evropskou legislativou vesměs naprosto totožné složení, většinou se dnes už liší pouze poměry jednotlivých látek. Složení je v drtivé většině složené z veřejné dostupných a nijak škodlivých aminokyselin. Například citrulin, arginin, leucin, isoleucin, valin, beta alanin + kofein, zelený čaj, taurin apod. Dále pak electrolyty- sodík, draslík, měď atd. Shrnuto, podtrženo. V preworkoutech dostupných v Evropě není nic závadného, nebo zakázaného. Takže to musel být preworkout snadno objednatelný třeba z USA. Tam už se přimíchává v malých dávkách efedrin, clenbuterol a další srandy. Tam to dostanete v každém fitku. Tady je to zakázané a evropská legislativa to dost přísně hlídá.
Tesla a Devils
Laky29
Příspěvky: 124
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Tesla102 píše: 13 čer 2023 12:41 Jsme v ČR a všichni víme jak to dopadne. Vsichni 3 hříšníci budou potrestání, klub se od nich distancuje a ještě bude vedením ligy pochválen jak dokázal s vlastními hráči zatočit😡
Já z toho mám stejný pocit. Dle Loukoty se to potáhne dlouho, možná i roky a bez důkazů není možné nic řešit, ačkoliv statistika 3/3 je jasná. Začínám byt skeptický k tomu, že MHK bude jako klub nějak potrestán, neřkuli, že by vraceli medaile a 2 místo. Hráčům klub zajistil machra na obhajobu dopingových hříšníků. No nic, kapři si rybník nevypustí.
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1575
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 862 krát
Obdržel "To se mi líbí": 229 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

dáda74 píše: 13 čer 2023 12:48 Zatímco bobulaci už pracují na náhradě.. :wave:
Tak přece nevezmou někoho nezkušeného :roll: :wave:
Život jde dál...
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Myslím, že důkazy jsou jasné, pokud je potvrdí i vzorek B tři pozitivní že tří, takže trestu pro klub nic nebrání.
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

A jak budes trestat v probihajici sezone? Najednou se jim prubehu prosince odecte 10 bodu a padnou treba z 5.mista na 8.? To pochybuju.

Cim pozdeji vyrknou vysledek, tim mensi bude vule nejak dodatecne trestat klub - kor kdyz vysli pozitivne jenom 3 hraci a neexsituje zadny dukaz, ze by se prohresil nekdo dalsi.
JirkaPCE
Příspěvky: 3602
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 447 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Forbit píše: 13 čer 2023 18:08 A jak budes trestat v probihajici sezone? Najednou se jim prubehu prosince odecte 10 bodu a padnou treba z 5.mista na 8.? To pochybuju.

Cim pozdeji vyrknou vysledek, tim mensi bude vule nejak dodatecne trestat klub - kor kdyz vysli pozitivne jenom 3 hraci a neexsituje zadny dukaz, ze by se prohresil nekdo dalsi.
Ti můžou být hodně rádi, že jim netestovali další hráče po jiných zápasech. Zvlášť v šestém zápase kdy už hráči Vítkovic postupem času logicky sotva pletli nohama, když bylo dlouhé prodloužení i v předchozím zápase, tak tam byla jejich "kondice" opravdu obdivuhodná.
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1161
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 340 krát
Obdržel "To se mi líbí": 320 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Rahmed píše: 13 čer 2023 14:57 Tak přece nevezmou někoho nezkušeného :roll: :wave:
Ten bude dobrej do kabiny 😁
PL8
Příspěvky: 2156
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 481 krát
Obdržel "To se mi líbí": 243 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

Itchy píše: 13 čer 2023 11:13 Blbej zákon je furt zákon.

V týhle logice bychom mohli všichni lítat na červenou protože proč ne, nic tam nejelo..... A najdu dalších tisíc věcí....

Neumím to okecat, sorry.
Okecávám: tak třeba v Americe ta naše červená skoro není...
To je jak v tom vtipu, jak se po druhé válce baví Jugoš a Čech a Čech obdivuje Jugoše za to, jak bojovali od začátku proti Němcům. A Jugoš říká Čechovi - a proč jste vy nebojovali jako my? A Čech na to: no jo, když u nás to bylo zakázané...
Odpovědět