Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už jen za tu jednu věc...kdy živě tvrdil Jalonen, že od začátku MS určuje brankáře Orct, což všichni jsme věděli, že nebyla pravda, už za toto bych ho vyhodil, že si dovolil live lhát....

Já si myslím, že to bylo 5:5 a Lojza nechtěl rozhodnout, pač by všichni říkali, že to je diskriminaci, já věřím, že Jalonena odvolají...a pokud ne, musí skončit Zábranský, Erat a Havlát...

K Jalonenovi zpátky Nedvěd na pozici GM a asistenty Rulík a klidně Martinec z Hradce či Holaň z Vítkovic....tomu bych se nebránil, ale ty tři komeťáci musí odejít...pak budu spokojený...ale věřím, že to dobře dopadne a RR uvidíme u repre...pokud ovšem, jak naznačil nějaký kolega neodmítl a nechce dokončit práci u 20...pak rok nechat Jalonena, ať si tu ostudu užije doma u nás..a pak RR..horší to být nemůže
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Sweník píše: 08 čer 2023 17:38 Jinak koukám, že u sousedů už někteří jedinci prozřeli a uvědomují si, do jaké situace se jejich milovaný klub dostal. Zkrátka že nejde o žádný komplot ani bezvýznamné pochybení.
Jen abychom se ještě nedivili, že budou osvobozeni, zatím platí presumpce nevinny, zatím nebyl zveřejněn B vzorek, sám Roman Kreuziger by mohl vyprávět...takže abychom pak nebyli překvapeni....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Georgre píše: 09 čer 2023 05:52 Jen abychom se ještě nedivili, že budou osvobozeni, zatím platí presumpce nevinny, zatím nebyl zveřejněn B vzorek, sám Roman Kreuziger by mohl vyprávět...takže abychom pak nebyli překvapeni....
Nemyslím, že případ Křižáka byl stejný. Tam šlo o interpretaci hodnot v jeho biometrickém pase za nějaký období. Neměl konkrétní nález z konkrétní kontroly narozdíl od mechovskejch bobulářů. A když s tím šli veřejně ven, tak B vzorek je už jen formalita. Mají to zkrátka spočítaný. Otázka je jen jakej bude flastr pro ně i pro klub. Věřím tomu, že kdyby to bylo jen na APK, tak to upečou tak, aby se vlk nažral a koza zůstala co nejvíc celá. Ale ono to bohužel pro ně nebude jen a pouze o APK.....
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak Pasta střílí ostrýma... 61 gólů v základní části, 5 v PO a pak jeden nejdůležitější v nastavení :-)

Gratulace a všechno nejlepší... :-)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ze všech vyjádření Kmoníčka vyplývá jednoznačně, co je nejvíc ohrožuje. Trest pro klub. Celá komunikace ven je v duchu: Klub nic nevěděl a tři pozitivní nálezy ze tří jsou náhoda a problém jen těch tří hráčů. Je to konstrukce hodně pochybná, ale budou ji držet, dokud to půjde. Přinejmenším část sponzorů a partnerů čeká, jak to dopadne.
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tomaso25 píše: 09 čer 2023 10:13 Ze všech vyjádření Kmoníčka vyplývá jednoznačně, co je nejvíc ohrožuje. Trest pro klub. Celá komunikace ven je v duchu: Klub nic nevěděl a tři pozitivní nálezy ze tří jsou náhoda a problém jen těch tří hráčů. Je to konstrukce hodně pochybná, ale budou ji držet, dokud to půjde. Přinejmenším část sponzorů a partnerů čeká, jak to dopadne.
3 ze 3 jasně ukazuje, že v tom jelo víc hráčů, a klub bude zatloukat, zatloukat
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tomaso25 píše: 09 čer 2023 10:13 Ze všech vyjádření Kmoníčka vyplývá jednoznačně, co je nejvíc ohrožuje. Trest pro klub. Celá komunikace ven je v duchu: Klub nic nevěděl a tři pozitivní nálezy ze tří jsou náhoda a problém jen těch tří hráčů. Je to konstrukce hodně pochybná, ale budou ji držet, dokud to půjde. Přinejmenším část sponzorů a partnerů čeká, jak to dopadne.
Tak reálně jim ani žádná jiná strategie nezbývá, jakkoliv je tahle dost absurdní a vystavět na tom alespoň trochu stabilní konstrukci bude dost nereálné. Ale už se těším na ten příběh o třech černých zbloudilých duších, které si shodou okolností obstarali totožnou látku a co čert nechtěl, tak dopingová komise vylosovala ke kontrole zrovna ty tři, zatímco celý zbytek kádru byl samozřejmě křišťálově čistý.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 09 čer 2023 10:13 Ze všech vyjádření Kmoníčka vyplývá jednoznačně, co je nejvíc ohrožuje. Trest pro klub. Celá komunikace ven je v duchu: Klub nic nevěděl a tři pozitivní nálezy ze tří jsou náhoda a problém jen těch tří hráčů. Je to konstrukce hodně pochybná, ale budou ji držet, dokud to půjde. Přinejmenším část sponzorů a partnerů čeká, jak to dopadne.
Žádná sranda to pro ně ustát nebude. Upekli mezi sebou v klubu nějakou dohodu? Kdo ví.

Ale pro ty tři kluky kteří se během pár dní stali From Hero to Zero to může být existenční a když už nic tak zatraceně složitý na jejich hlavu....
frysta
Příspěvky: 3344
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 239 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tomaso25 píše: 09 čer 2023 10:13 Ze všech vyjádření Kmoníčka vyplývá jednoznačně, co je nejvíc ohrožuje. Trest pro klub. Celá komunikace ven je v duchu: Klub nic nevěděl a tři pozitivní nálezy ze tří jsou náhoda a problém jen těch tří hráčů. Je to konstrukce hodně pochybná, ale budou ji držet, dokud to půjde. Přinejmenším část sponzorů a partnerů čeká, jak to dopadne.

Třeba jen trpělivě čekají na výsledky dalších hráčů. Nedivil bych se, kdyby nedopovali je ti, jak lámali hokejky. :)
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

frysta píše: 09 čer 2023 11:03 Nedivil bych se, kdyby nedopovali je ti, jak lámali hokejky. :)
nebo měli jinou medikaci :-)

Bayer jako velký mechovský sponzor umí udělat ze slabého silného, z hodného agresivního,. z rapla beránka, z kluka holku nebo cokoliv, co tě napadne. Boroš hledal ve skládečku dávku pro sebe no a tak ty lahvičky trochu zamíchal. Chybka, kterou umíme udělat všichni ;-)
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8189
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 441 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 09 čer 2023 11:45 nebo měli jinou medikaci :-)

Bayer jako velký mechovský sponzor umí udělat ze slabého silného, z hodného agresivního,. z rapla beránka, z kluka holku nebo cokoliv, co tě napadne. Boroš hledal ve skládečku dávku pro sebe no a tak ty lahvičky trochu zamíchal. Chybka, kterou umíme udělat všichni ;-)
a z blba ještě většího blba - Lef
Kely
Příspěvky: 1341
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

frysta píše: 09 čer 2023 11:03 Třeba jen trpělivě čekají na výsledky dalších hráčů. Nedivil bych se, kdyby nedopovali je ti, jak lámali hokejky. :)
Tak oni mají sakra zamotaný hlavy.

Vyřazení ze soutěže je za mě blbost a ani bych jim to nepřal.

Odebrání 2 místa se z prvu zdá jako prkotina ,ale není. Sponzorské prémie za 2 místo jsou vylaceny a aby je klub vracel :ruleta: :ruleta:

Spíše nejlehčí postih je odebraní cca 12 až 18 bodů do nasledující sezony. Postoupit z předkola nebude problém. Kádr na to mají.

Hrači dostanou 2 roky a po pulce jim bude prominut trest ,tak to vidím já .A asi by to bylo s ohledem jak krátká je kariéra hokejisty v pohodě.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Kely píše: 09 čer 2023 12:52 Tak oni mají sakra zamotaný hlavy.

Vyřazení ze soutěže je za mě blbost a ani bych jim to nepřal.

Odebrání 2 místa se z prvu zdá jako prkotina ,ale není. Sponzorské prémie za 2 místo jsou vylaceny a aby je klub vracel :ruleta: :ruleta:

Spíše nejlehčí postih je odebraní cca 12 až 18 bodů do nasledující sezony. Postoupit z předkola nebude problém. Kádr na to mají.

Hrači dostanou 2 roky a po pulce jim bude prominut trest ,tak to vidím já .A asi by to bylo s ohledem jak krátká je kariéra hokejisty v pohodě.
Tady je těžké to, že už nikdo asi neprokáže, jak to opravdu bylo, respektive, kolik jich opravdu bylo. Pokud by byla pravda to, co nyní oficiálně tvrdí (což se mi moc nezdá), tak budiž, ať jim vezmou nějaký bod a dají pokutu. Ale pokud je pravda to, co se domýšlíme, tudíž že jich zobalo mnohem víc a s vědomím klubu, tak bych je vyřadil ze soutěže hned! Vžij se do mysli Vítkovických hráčů. Hráli parádní hokej, dřeli jak koně a o medaili přišli kvůli takovéhle prasečině? Někteří z těch kluků třeba už v životě takhle blízko medaili nebudou..... To se ani nijak odčinit nedá.... Vyhození klubu z ligy je jen chabá náplast....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Vyloučení Hradce z ELH je samozřejmě lákavá představa, těžko v sobě v jejich případě potlačit nějakou škodolibost. Na druhou stranu pokud zůstanu realistou, tak za dostačující považuju odebrání druhého místa se všemi bonusy, které se k tomu váží + pokuta v řádech milionů Kč + odebrání alespoň 20 bodů do další sezony. Cokoliv menšího budu vzhledem k závažnosti provinění brát jako výsměch.
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Můj osobní názor je, že Hradec žádný postih nedostane (a nebo třeba jenom symbolicky pokutu v řádu nižších stotisíců). Nechá se to chvilku uležet (už teď to není žhavé téma), pak se potrestají ti kluci a bude to vyřešené..
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

A vy jste tenkrát neměli strach z koksové šťáry?
Jak by to asi dopadlo?
A v lize?
Teď buďte laskaví a nepřejte nikomu nic osudového. Tím se stanete o trochu lepší. V dnešním prolhaném světě.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 09 čer 2023 13:23 A vy jste tenkrát neměli strach z koksové šťáry?
Jak by to asi dopadlo?
A v lize?
Teď buďte laskaví a nepřejte nikomu nic osudového. Tím se stanete o trochu lepší. V dnešním prolhaném světě.
Tak znovu. Můžeš to poslat do kabiny těm klukům z Ostravy.. :-)
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

PL8 píše:A vy jste tenkrát neměli strach z koksové šťáry?
Jak by to asi dopadlo?
A v lize?
Teď buďte laskaví a nepřejte nikomu nic osudového. Tím se stanete o trochu lepší. V dnešním prolhaném světě.
Ne neměl, kdyby byla koksova šťára a byly v tom minimálně tři hraci, tak at dostaneme flastr poradny, odebrane body a poperte se s tím. Pád do druhého sledu, ač je to přípustné, je dle mne moc, jedine kdyby se ukázalo přímé zapojeni klubu. Tady se bohužel neukazalo, ačkoliv o tom jestli bylo či ne, lze směle pochybovat díky výsledku 3/3


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

PL8 píše: 09 čer 2023 13:23 A vy jste tenkrát neměli strach z koksové šťáry?
Jak by to asi dopadlo?
A v lize?
Teď buďte laskaví a nepřejte nikomu nic osudového. Tím se stanete o trochu lepší. V dnešním prolhaném světě.
Pokud by se ukazalo, ze koksovani bylo klubem organizovane, tak bych tehdy videl jako naprosto v poradku, kdyby klub byl vyloucen ze vseho, vcetne existence. Stejne tak se na to divam i v pripade Hradce, pokud by to bylo rizene z klubu, tak ten klub nemuze nadale fungovat.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Zloději a podvodníci... dobrá kombinace, mě je jedno jaký trest dostanou...systematické dopováni ....
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Nekoukal jsem, jestli se už něco podobného v době nedávno minulé stalo v některé z vyspělých hokejových lig (pozitivní všichni vybraní z jednoho mancaftu), ale pokud nikoliv, tak zde bude nastavován precedens, což může bejt problém. Ono to totiž asi není jen o APK nebo nějakým místním dopingovým orgánu...je potřeba naplnit i další konsekvence, ale uvidíme. Za mě sebrat medaile, a -30 bodů do další sezóny a můžou si gratulovat.
Forbit
Příspěvky: 89
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 61 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Ja si porad myslim, ze mate hrozne velky oci. Bez ohledu na to, jaky trest je spravedlivy (jestli velky/maly/exemplarni), je potreba brat jake prostredi tady v hokeji mame. Podle me se to cele zamete, vynese se nejaky verdikt, ve kterem budou hraci potrestani a tim to hasne. Pochybuju, ze si bude nekdo lamar hlavu s tim, ze je to precentni pripad ..
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Forbit píše:Ja si porad myslim, ze mate hrozne velky oci. Bez ohledu na to, jaky trest je spravedlivy (jestli velky/maly/exemplarni), je potreba brat jake prostredi tady v hokeji mame. Podle me se to cele zamete, vynese se nejaky verdikt, ve kterem budou hraci potrestani a tim to hasne. Pochybuju, ze si bude nekdo lamar hlavu s tim, ze je to precentni pripad ..
Tak precedens v případě hráčů by být neměl, čili 4 roky stop a snížení v případě “neúmyslu” na 2 roky. Dopingová pravidla v tomto případě nezáleží na hokeji, ale antidopingovce. Jakékoliv snížení by bylo flusnutí na pravidla.

S klubem to je již horsi, to ze to nebylo systematické asi nikdo neprokáže, pokud se neprorekne někde. Ale s ohledem na to, ze 3/3, tak flastr poradny, odecet bodu, puvodni vysledky jsou asi buřt, teoreticky bych jim vzal druhé místo maximálně, ale to je více otázek než odpovědi. Pokud by se prokázalo, ze v tom byl klub zapojen a bylo to systematické, ač třeba kvůli vyléčení z nemoci, tak vyloučeni je jediná cesta. Protože i podávání čehokoliv nelegálního s cílem přejít nemoc je neoprávněně zvýšení výkonu, čili doping. To si málokdo uvědomuje. Teoreticky to mohlo být tak, ze ti hraci mohli stát, takhle hráli. A nedělejne si iluze, ze to bylo jenom 1x ten den, potravinový doplněk beres delší časový úsek, aby měl efekt. Plus navíc někde se psalo o třech dopingovyhc látkách v tom prostředku, nevím jestli to je pravda.


Sent from my iPhone using Tapatalk
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Kmoníček baví. Někdo mu tam položil otázku ohledně trestů pro hráče a on mu odpovídá, že zapomněl na variantu, že z toho hráči můžou vyjít bez trestu.
PCE.MAN
Příspěvky: 1622
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Také si myslím, že někteří tady mají velké oči a je to spíš naše přání než realita která nastane. Můj názor je, že pokud to byly látky, které jsou považovány za doping, tak ti hráči musí dostat stejný trest jako Mandát, tedy 2 roky. Cokoli nižšího bych bral jako totální úlet. Kdyby měli dostat pár měsíců, tak se toho před play off nacpou všichni.

U klubu by mě pochopitelně nejvíc potěšil sestup, ale to je blbost. Dokonce si ani nemyslím, že jim vezmou druhé místo, i když by se to nabízelo.
No a nemyslím si ani, že přijdou o body do příští sezóny, i když bych si to přál. Bude se to omlouvat kecama o tom, že se provinili minulou sezónu, tak je nejde trestat do té další apod.
Žádné podřeknutí a nic jiného to nezmění. Říct můžeš cokoli, ale tohle musí být jednoznačně prokázáno a pokud nebyly odebrány vzorky, tak se to prokázat nedá.
Kdyby jim ve finále otestovali další tři hráče a zase by byli všichni pozitivní, tak to už by byla jiná, ale takhle si myslím, že se to hezky česky vyřeší tím, že klub o tom neměl ani šajnu, dostanou pokutu v řádu nižších statisíců a tím se to smázne pod koberec. Cokoli jiného pro mě bude příjemné překvapení. Moc bych se nedivil, kdyby ani tu pokutu nedostali, protože se řekne, že nejde prokázat, že o tom klub cokoli věděl.
Odpovědět