Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
David007
Příspěvky: 197
Registrován: 18 zář 2016 20:15
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 35 krát

Re: Hokej

Příspěvek od David007 »

Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Georgre píše: 08 čer 2023 07:02 Myslíš, že je až tak velkej kápo? Tak je to možné..ale podle mě ho budou slušně grilovat Jalonena...
Nezapomeň, že je to bývalý viceprezident svazu a dlouhé roky seděl ve VV, se všemi se zná a vliv asi má opravdu velký. Lojza s ním do střetu patrně nepůjde, to by taky mohl na příští valné hromadě skončit. Můj názor.
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 08 čer 2023 07:29 Nezapomeň, že je to bývalý viceprezident svazu a dlouhé roky seděl ve VV, se všemi se zná a vliv asi má opravdu velký. Lojza s ním do střetu patrně nepůjde, to by taky mohl na příští valné hromadě skončit. Můj názor.
Tak to vím, že tam byl....ale Lojzi se to podle mě týkat nebude, bude to určitě 6:4 a on se zdrží případně....rozhodne to podle mě Kmoníček a Bříza...a tady si nejsem jistej na jakou stranu se přikloní....a nebo to bude pat a 5:5 a bude muset Lojza rozhodnout, a pak máš asi pravdu proti němu nepůjde...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Dojem z rozhovoru s pánom Szembergom se taký čudný...
Georgre
Příspěvky: 4880
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Tak zrušili tiskovku, kolega Emil bude mít pravdu, Karilonen éra bude pokračovat a můžeme se těšit na hnusný hokej...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Tak to jsem zvědavý co řeknou na Svahu
🔴⚪
mach
Příspěvky: 4317
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 250 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Pec92 píše: 08 čer 2023 10:22 Tak to jsem zvědavý co řeknou na Svahu
Co by 🤣🤣🤣
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Doufám, že Jalonen skončí, nejspíš to bude podobný případ jako Růžička, taky měl kdysi s nějakou hrou úspěchy, ale z minulosti se žít nedá. To i pod tím Pešánem jsme se aspoň snažili hrát hokej. Zábranský a Erat ti jsou tam úplně k ničemu.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

pepa píše: 08 čer 2023 14:53 Tak jsme v Čechách, no :
https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz
Havlát má vypracovat vizi, to nemůže dopadnout špatně, jsem hned klidnější.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 08 čer 2023 15:09 Havlát má vypracovat vizi, to nemůže dopadnout špatně, jsem hned klidnější.
Buď ti lidé ze Svazu nemají rozum, nebo zkrátka jen dostal od Hada za úkol udělat špinavou práci.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

pepa píše: 08 čer 2023 14:53 Tak jsme v Čechách, no :
https://www.sport.cz/clanek/hokej-repre ... .seznam.cz
Ani me snad to neprekvapuje. Od Hada jsem cekal vetsi koule, ale asi mafie a kamaracoft dela divy.....proste kazdej se boji udelat jakekoliv rozhodnuti, tak radsi nerozhodnou. Posunou to a pak se rekne "nechame to tak, uz je kratce pred MS a nedelalo by to dobrotu, neni na to cas a vhodna doba a blebleble... ". A takhle je to se vsim (a nejen v hokeji).
No nic, tesme se na pristi extraligovou sezonu.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 343 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Tak končí jedna komééédie , zlo prohrávááá a dobro žije :) O tom čí má být nebo nemá být referendum o tom bych vypsal referendum :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7657
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sweník píše: 08 čer 2023 15:13 Buď ti lidé ze Svazu nemají rozum, nebo zkrátka jen dostal od Hada za úkol udělat špinavou práci.
Ono je to jednoduchý. Lojza nesehnal většinu. Tahle hra skončila. Analýzou se to jen dotáhne.

Osobně je mi to jedno. Jestli mám na něco vyloženě stabilní názor už tak deset let, tak na to, že obsazení postu trenéra repre je sice záležitost viditelná a sledovaná, ale její důležitost není ani zdaleka tak zásadní.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Klidně bych Jalonena nechal i když by si měl trenér asistenty vybrat tak ale pokud by měl Radim zájem dal bych ho k němu... Kari by cepoval obranu a Radim by trochu něco udělal s herním stylem plus by měl útočníky
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jinak koukám, že u sousedů už někteří jedinci prozřeli a uvědomují si, do jaké situace se jejich milovaný klub dostal. Zkrátka že nejde o žádný komplot ani bezvýznamné pochybení.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 08 čer 2023 16:28 Ono je to jednoduchý. Lojza nesehnal většinu. Tahle hra skončila. Analýzou se to jen dotáhne.

Osobně je mi to jedno. Jestli mám na něco vyloženě stabilní názor už tak deset let, tak na to, že obsazení postu trenéra repre je sice záležitost viditelná a sledovaná, ale její důležitost není ani zdaleka tak zásadní.
https://www.sport.cz/clanek/hokej-ms-ko ... ku-4265045

Tak zapomněli jsme asi oba na třetí variantu. Jalonen pryč, ale neměli jistou náhradu, možná Rulík odmítl, i proto zrušení tiskovky. V každém případě kdyby Had dnes prohrál, tak oficiálně potvrdí pokračování Jalonena.

Se zbytkem příspěvku souhlas. Snad jen za Pytláka jsem v poslední době cítil, že trenér dává týmu nějaký X faktor.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Čiré spekulace plné rozporů Roberta Sáry mají jen zakrýt neschopnost Hadamczika odvolat Jalonena, hodně o to stál. A bylo mu zároveň řečeno, ať o tom raději ani nenechá hlasovat. Protože kdyby měl tu většinu, pak mu to bez mrknutí oka projde a může hledat trenéra nástupce. A vůbec to není o tom, že by Rulík snad odmítl, ten se k tomu nedávno v rozhovoru naopak vyjádřil pozitivně. V jednom má však pan novinář pravdu, papír snese všechno. A i termín dodání takové analýzy je opravdu úsměvný - 12 dní do dalšího zasedání. To se nenosí na stůl, takže mínus další čas. Ono by se to dala shrnout do pár pozitivně laděných rozvitých souvětí s burcující závěrečnou větou holou: MS vyhrajeme!
Skrivy395
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Sweník píše: 08 čer 2023 17:38 Jinak koukám, že u sousedů už někteří jedinci prozřeli a uvědomují si, do jaké situace se jejich milovaný klub dostal. Zkrátka že nejde o žádný komplot ani bezvýznamné pochybení.
A hned mám po přečtení této zprávy lepší den :thumbup: Každý den napjatě čekám co s nima teda bude. No jen si představte kdyby jim ty medaile fakt sebrali :D
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Snaha Hadamczika odvolat Jalonena je naprosto pochopitelná. Snad se to ještě povede. Kdo by se chtěl na domácím MS dívat na to, že desetkrát za zápas vystřelíme na bránu.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Skrivy395 píše: 08 čer 2023 18:55 A hned mám po přečtení této zprávy lepší den :thumbup: Každý den napjatě čekám co s nima teda bude. No jen si představte kdyby jim ty medaile fakt sebrali :D
Lepší by bylo, kdyby je vyloučili, medaile ať jim klidně nechají.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Skrivy395 píše: 08 čer 2023 18:55 A hned mám po přečtení této zprávy lepší den :thumbup: Každý den napjatě čekám co s nima teda bude. No jen si představte kdyby jim ty medaile fakt sebrali :D
Mnozí si určitě vzpomenou na zdejší déle trvající debatu o vlivu THC na výkon, probralo se to tu mnohokrát. Já se k tomu zatím nevyjadřoval. Ony zatím probíhají nějaké lhůty v celém procesu, takže je čas. Ale 3/3 a stejná pozitivní látka na doping. Takže mě zajímá výše pokuty pro klub (statisíce to fakt nebudou) a počet mínus bodů se který bude Mechov začínat příští ročník. APK jej nevyloučí, vznikl by precedens a ten nemá nikdo z ostatních členů zapotřebí. Co kdyby někdy?
Skrivy395
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

JirkaPCE píše: 08 čer 2023 19:00 Lepší by bylo, kdyby je vyloučili, medaile ať jim klidně nechají.
No to každopádně. Ale to už bychom asi chtěli moc
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Emil Havránek píše: 08 čer 2023 18:50 Čiré spekulace plné rozporů Roberta Sáry mají jen zakrýt neschopnost Hadamczika odvolat Jalonena, hodně o to stál. A bylo mu zároveň řečeno, ať o tom raději ani nenechá hlasovat. Protože kdyby měl tu většinu, pak mu to bez mrknutí oka projde a může hledat trenéra nástupce. A vůbec to není o tom, že by Rulík snad odmítl, ten se k tomu nedávno v rozhovoru naopak vyjádřil pozitivně. V jednom má však pan novinář pravdu, papír snese všechno. A i termín dodání takové analýzy je opravdu úsměvný - 12 dní do dalšího zasedání. To se nenosí na stůl, takže mínus další čas. Ono by se to dala shrnout do pár pozitivně laděných rozvitých souvětí s burcující závěrečnou větou holou: MS vyhrajeme!
Sára vůbec nevystihl průběh dnešních pohovorů a nezanesl do svého článku buď záměrně, nebo z nevědomosti fakt toho, že má být jasně dané, kdo za co konkrétně odpovídá, aby se případně po dalším MS v Praze opět neopakovaly vyhýbavé odpovědi zastřené mlhou.
No a pokud se v realizáku dokážou dohodnout už teď a dát na papír kdo to posral víc, tak letecký den ještě proběhne.
Námět na příběh v tomhle duchu popisoval už Dumas.
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 343 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Skrivy395 píše: 08 čer 2023 18:55 A hned mám po přečtení této zprávy lepší den :thumbup: Každý den napjatě čekám co s nima teda bude. No jen si představte kdyby jim ty medaile fakt sebrali :D
V radiu je super reklama :) Děkují za podporu fanoušků, že to byla fakt jízda : )
Odpovědět