Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
maggot.87
Příspěvky: 59
Registrován: 10 zář 2021 22:20
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od maggot.87 »

24cenda píše: 06 čer 2023 21:52 Tam to znám, řada 3,místo 21.
Fajn a je zájem o permici :)?
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

JirkaPCE píše: 06 čer 2023 15:45 Ještě je tam Mandát, ten si myslím, že bude taky v áčku. Jinak pokud by někdo do útoku přišel a s tím byl spojený i nějaký odchod, tak Paulovič by měl být první na řadě.
Nojo Mandy úplně jsem na něj zapomněl na kluka ušatého 😀 no uvidíme každopádně dobře že bude široký kádr...
🔴⚪
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Že se tady zmiňuje Mandy
Pořád čekám co se bude dít s tím dopingem v mechově a ono nic " ticho po pěšině "
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

kedar píše: 07 čer 2023 12:24 Že se tady zmiňuje Mandy
Pořád čekám co se bude dít s tím dopingem v mechově a ono nic " ticho po pěšině "
To je jednoduché. Všechny kluby pravděpodobně vědí, že za tohle neexistuje jiná možnost než vyloučení z extraligy. Jenže kvůli vzájemným kamarádšoftům asi zkouší, zda by neprošel mírnější trest. Patrně čekají, co by sponzoři snesli. A Kmoníček teď prosí na jednotlivých klubových adresách. Záruba si dokonce myslí, že proběhne kšeft hlas proti Jalonenovi za pomoc od Hada..
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

SPA oznamila finskeho reprezentanta Lajunena a krome nej drive top posily... Irving, Mozík, Chlapík... Myslim , ze jsme jediny , kdo jeste nikoho neprivedl ...Snad se take dockame... vim . vim jadro tymu je dobre a je cas ... ale pral bych si top pravaka na presilovku a durazneho silneho obrance...
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

denyip píše: 07 čer 2023 13:45 SPA oznamila finskeho reprezentanta Lajunena a krome nej drive top posily... Irving, Mozík, Chlapík... Myslim , ze jsme jediny , kdo jeste nikoho neprivedl ...Snad se take dockame... vim . vim jadro tymu je dobre a je cas ... ale pral bych si top pravaka na presilovku a durazneho silneho obrance...
Toho pravaka se s nejvetsi pravdepodobnosti dockas.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Tak spartička zbrojí jako každý rok od 2007....

Je tady někdo, kdo si z toho chce kousat nehty? ;-)
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Sparta posiluje - my se musíme jako klub taky zamyslet, jestli náš kádr nemá někde limity. Osobně si myslím, že loni ten bronz i o nich vypovídá.
Co lze vypozorovat na Spartě - bude chtít "tvrdit muziku":
Najman 187/98, Chlapík 187/94, Lajunen 188/97, Irving 185/93, Mozík 190/94 ...
Plus má Pavla Kousala a dva výborný gólmany.
Ale pořád věřím, že ji dáme :) Jen u ní máme nějakej psychickej blok a na tom snad Vašek zapracuje ...!

Za praváka jsem rád.
Těch tipů je několik (pokud budeme brát v potas i třeba Vláďu Svačinu).
Ale přeci jen ...Paulo je hodně platnej hráč, ale na PP to není a Řeka se taky od toho faulu/zranění spíš hledá.
Sparta asi naplnila své představy a trh se tak zmenšil.

Fasela radši nekomentovat ...
fido
Příspěvky: 3332
Registrován: 29 bře 2016 17:10
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 82 krát

Re: Hokej

Příspěvek od fido »

Něco mi říká, že Adam Musil pod VV rozkvete. Už v PO se mi líbil, ale VV umí s hráči podle mne lépe komunikovat a to Adam potřebuje...
HC Doufáme Pardubice
HC Drama Pardubice
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Valentin Claireaux - Vitek
.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Propulse píše: 07 čer 2023 13:53 Toho pravaka se s nejvetsi pravdepodobnosti dockas.
A bude to "jen" pravák, nebo to bude "top" pravák? 🤔🤔🙂
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Jak zpívali Visáči: "Jenom to nejlepší, je pro tebe dobrý!" :thumbup:

Ale počítám s tím, že Venca vymáčkne z mančaftu mnohem víc, než si borci jsou vůbec schopni představit :wave:
Život jde dál...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

V Českých Budějovicích vznikne národní hala pro míčové sporty. Odhad nákladů je 1,3 miliardy korun.

To je ale zase píčovina placená z eráru.. Nač nám taková stavba bude? Když už se sem dostane nějaký větší podnik typu MS, ME v basketu, volejbale, florbale nebo jiných halových sportech, je tady několik dostačujících multifukčních arén. A další přibude v Pardubicích, snad i v Jihlavě. Proč stavět takovou halu. Navíc v Budějovicích, kde je basket passé a a hraje se tam jen liga žen a mužů ve volejbale... a na to by stačila hala pro tři tisíce lidí...
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 07 čer 2023 17:16 V Českých Budějovicích vznikne národní hala pro míčové sporty. Odhad nákladů je 1,3 miliardy korun.

To je ale zase píčovina placená z eráru.. Nač nám taková stavba bude? Když už se sem dostane nějaký větší podnik typu MS, ME v basketu, volejbale, florbale nebo jiných halových sportech, je tady několik dostačujících multifukčních arén. A další přibude v Pardubicích, snad i v Jihlavě. Proč stavět takovou halu. Navíc v Budějovicích, kde je basket passé a a hraje se tam jen liga žen a mužů ve volejbale... a na to by stačila hala pro tři tisíce lidí...
Nejdřív by měli do Budějovic dotáhnout silnici :)
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... -kaut.html
Nedal byste to sem někdo celé?
Předem děkuju
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Bude to běh na dlouhou trať, možná jde nyní o mission impossible. Zdroje deníku Sportu a webu iSport.cz přímo z tábora Dynama však hovoří jasně: Pracuje se na tom, zkouší se a zjišťuje, co je možné. Pravdou je, že nástupce Radima Rulíka v roli kouče bronzového klubu si dal s Michaelem Špačkem sraz a o možnosti navléci východočeský trikot se pobavili.

Všeobecně se ví, že Václav Varaďa má pro Špačkovy dovednosti slabost. Když před dvěma roky v zimě vešlo ve známost, že před lednovou uzávěrkou přestupů bude tento hráč k dispozici pro konec sezony, mlsné domácí kluby začaly podávat přihlášky hráčově zástupcům. Hromadný spurt nakonec vyhráli Oceláři v čele s Varaďou.

Špaček mu ve vyřazovací fázi náramně posloužil, patřil mezi rozdílové hráče – v 16 partiích pobral 14 bodů (2+12). Parádní doplněk sestavy a stylu VV! „Michael je kluk, který hokej miluje,“ říkal Varaďa nedávno ve studiu iSport.cz během MS v Rize.

Kombinačně schopného praváka má pardubický náčelník v merku znovu. Řeknete si, že majitel Petr Dědek vytáhne z pokladny bankovky a je hotovo. Ovšem tak snadné to vůbec není.

Z dostupných informací ze zákulisí vyplývá, že stávající zaměstnavatel Ambri-Piotta nechce o Špačkově uvolnění ani slyšet. V tuto chvíli prý určitě ne. Výše odstupného údajně nehraje až tak roli, protože ve výkonnostně průměrném Ambri potřebují především hráčskou kvalitu. A tou suverénně nejproduktivnější hráč týmu poslední sezony rozhodně je. Pro klub znamená vyšší hodnotu i než ojedinělá finanční protihodnota. A varianta hráčské výměny? To je na dlouhé lokte.

Do toho přicházejí informace ze Švýcarska o tom, že v Ambri zvýšili rychlost a vědomi si akutního děje, brzy by mohli svému klíčovému útočníkovi nabídnout vylepšení stávajícího kontraktu. A nikoli zrovna o drobné. Podle důvěryhodného zdroje se hokejistův měsíční plat v přepočtu na koruny pohybuje za hranicí 1 milionu korun.

Zároveň se ví, že 26letý pardubický rodák, jenž v klubu působí od mládežnických soutěží, v sobě doposud neuzavřel zámořský příběh. Někdejší volba Winnipegu (2015, 4. kolo) se zkoušela procpat do NHL ještě přes juniorku v Red Deeru a posléze farmu v dresu Manitoby, ale na výtah do Jets nikdy nedošlo.

Což Špačkovi přineslo obrovské zklamání a z toho důvodu od podzimu 2020 působí v Evropě. Z finské Tappary Tampere se přes Třinec dostal do švédské Frölundy a následně do Ambri.

Špaček musí vědět, že v NHL by za stávajících okolností nedostal adekvátní šanci a potřebný prostor. Muselo by se absolutně vše sejít, aby na druhý pokus vyhrál a prosadil se i z eventuální nízké platové hladiny. Úplně mu nepomáhá ani velmi skromná produktivita z posledních dvou šampionátů, kde pod Karim Jalonenem zapsal v 18 partiích jediný gól a k nim přidal dvě asistence.

Pokus o uskutečnění Špačkova comebacku do Pardubic po osmi letech úzce souvisí s Varaďovými záměry postupně si vycizelovat kádr k obrazu svému.

Je nasnadě, že do stávající sestavy nemíní hodit granát. Není totiž důvod, soupiska je na extraligové poměry ukrutně nabitá. Na druhou stranu se dá úspěšně polemizovat nad tím, zda si Varaďa míní ponechat v týmu všechny hráče pod smlouvou. Kdyby nedošlo k pohybu, mohli bychom mluvit o velkém překvapení. Dynamo by rádo přivedlo útočníka s držením hole vpravo.

Vedle jedné koleje, kde se ocitá zájem o Špačka, najdeme i druhou. A na ní se ocitá Martin Kaut, Špačkův spoluhráč z nedávného šampionátu v Rize a Tampere. Kautovi končí kontrakt v San Jose, kam během minulé sezoně přešel z Colorada. Za celý ročník absolvoval za oba týmy v NHL celkem 36 zápasů, připsal si 8 bodů (4+4).

Kaut je dravé křídlo, ovšem ne extra bodový hráč. S Varaďou se však zná z někdejší spolupráce v národním týmu do dvaceti let. Nejde zcela říci, že tu je řeč o plánu B, pokud by záměr A se Špačkem nevyšel. Ale do jisté míry to tak může být.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I podle toho článku to vypadá, že Kaut by mohl být určitě reálnější.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 07 čer 2023 19:24
Dovedete si někdo představit, že by třeba Čero zrušil platnou smlouvu a šel hrát k Rusákům?

Já jsem tak rád, že máme inteligentní hráče. To je snad lepší i než ten titul. To si na něj radši ještě nějaký čas počkám, než tahat sem takové idioty..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Tak on i čistě hokejově Hudáček letos zase takový zázrak nebyl. Na výkony z Liberce rozhodně nenavázal.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Hudáček by se do Ruska hodil. Takové angažmá mu přeju. Z prvního řádku ale pořádně zamrazilo. Už dlouho jsem nečetl o Moskvě s větší radostí. :)
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pokud se nepletu dnes je den D pro Jalonena a jeho partu ne? Nebo až zítra? Pokud si mohu tipnout, tak Jalonen ven a RR dovnitř....a plány pana Dědka se naplní...je to jen můj názor, že má interní dohodu s AH...jak to vidíte vy ostatní?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Georgre píše: 08 čer 2023 04:35 Pokud se nepletu dnes je den D pro Jalonena a jeho partu ne? Nebo až zítra? Pokud si mohu tipnout, tak Jalonen ven a RR dovnitř....a plány pana Dědka se naplní...je to jen můj názor, že má interní dohodu s AH...jak to vidíte vy ostatní?
Jenom zopakuji svůj názor - pokud chce Zábranský pokračovat, pak se nestane vůbec nic.
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 08 čer 2023 06:51 Jenom zopakuji svůj názor - pokud chce Zábranský pokračovat, pak se nestane vůbec nic.
Myslíš, že je až tak velkej kápo? Tak je to možné..ale podle mě ho budou slušně grilovat Jalonena...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Odpovědět