Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

s příchodem fotbalem do Hradce, přichází slušná konkurence hokeji....to bude boj o díváka
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

https://isport.blesk.cz/clanek/blesk-sp ... -sami.html

jde o stimulanty, ke zvýšení sportovního výkonu.... :crazy: :crazy: :crazy:

zloději a podvodníci
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Stars píše: 02 čer 2023 10:05 s příchodem fotbalem do Hradce, přichází slušná konkurence hokeji....to bude boj o díváka
Myslím, že to nakonec ani moc velký boj nebude a hokej prohraje. Fotbal tam měl vždycky větší tradici a větší fanouškovskou základnu. Když k tomu přičteme krásný nový stadion, kterému ten náš bohužel nesahá ani po kotníky a velmi solidní předváděnou hru v letošní sezoně, tak si skutečně myslím, že hradecký hokej má velký problém. Do toho teď ještě dopingová kauza, očekávám rychlou sestupnou trajektorii a přesun Hradce zpět do role fotbalového města. Dobrá zpráva pro nás, protože pokud má někdo ze sponzorů z východních Čech raději hokej než fotbal, tak bude mít čím dál méně důvodů dát ty peníze Hradci než nám.
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

av69 píše: 02 čer 2023 10:26 Myslím, že to nakonec ani moc velký boj nebude a hokej prohraje. Fotbal tam měl vždycky větší tradici a větší fanouškovskou základnu. Když k tomu přičteme krásný nový stadion, kterému ten náš bohužel nesahá ani po kotníky a velmi solidní předváděnou hru v letošní sezoně, tak si skutečně myslím, že hradecký hokej má velký problém. Do toho teď ještě dopingová kauza, očekávám rychlou sestupnou trajektorii a přesun Hradce zpět do role fotbalového města. Dobrá zpráva pro nás, protože pokud má někdo ze sponzorů z východních Čech raději hokej než fotbal, tak bude mít čím dál méně důvodů dát ty peníze Hradci než nám.
Presne, jak u me hokej a fotbal u nas... Hokej sleduji x let , zapasy osobne, online, rozhovory , forum .. vsechno...
Fotbal Pardubic ?? Nekdy se stane , ze v pondeli si prectu vysledek z vikendu .. na fotbale Pardubic jsem byl v zivote asi 2x . online jsem se nikdy nedival ..
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Chlapík potvrzen do Sparty jako předloni dominoval i když to Spartě zase bylo k ničemu ale Švýcarsko nic moc na MS měl smůlu ale podle výkonů v přípravě tam ani neměl co dělat
🔴⚪
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://www.hokej.cz/fanousci-motoru-vy ... de/5074416

Pamatuju že se u nás taky kdysi hlasovalo
🔴⚪
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Pec92 píše: 02 čer 2023 11:52 Chlapík potvrzen do Sparty jako předloni dominoval i když to Spartě zase bylo k ničemu ale Švýcarsko nic moc na MS měl smůlu ale podle výkonů v přípravě tam ani neměl co dělat
Dat v prvni sezone v podprumernym tymu ve Svajcu v 50 zapasech 24 golu mi neprijde nic moc. Celkem 36 bodu je hodne slusny. Pro Spartu vyborna posila.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Chlapíka bych bral hned a jsem rád, že se tihle kluci vrací. Lize to pomůže.
Teď je otázka jestli se k němu vrátí i Špágr, a jestli "jen" do ligy, nebo i přímo do Sparty ...?
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Taky si myslím ,že Chlapík je pro Spartu výborná posila.
Už se tuší koho že to Varaďa chce, praváka na přesilovku ??
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Valda píše: 02 čer 2023 12:03 Chlapíka bych bral hned a jsem rád, že se tihle kluci vrací. Lize to pomůže.
Teď je otázka jestli se k němu vrátí i Špágr, a jestli "jen" do ligy, nebo i přímo do Sparty ...?
Tak tak, nebuďme nepřející. Pro ligu určitě dobře, jen škoda, že ji zase opouští Tomášek.

A k nám snad taky někdo dorazí, pokud si to VV přeje.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Valda píše: 02 čer 2023 12:03 Chlapíka bych bral hned a jsem rád, že se tihle kluci vrací. Lize to pomůže.
Teď je otázka jestli se k němu vrátí i Špágr, a jestli "jen" do ligy, nebo i přímo do Sparty ...?
Nebo do Pardubic? :dance:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25 píše: 02 čer 2023 12:54 Nebo do Pardubic? :dance:
:thumbup:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

kedar píše: 02 čer 2023 12:08 Taky si myslím ,že Chlapík je pro Spartu výborná posila.
Už se tuší koho že to Varaďa chce, praváka na přesilovku ??
Já si troufnu říct, že Propulse to tuší :)) jen všichni tiše čekáme, až nám něco prozradí :thumbup:
Tesla a Devils
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Propulse píše: 02 čer 2023 11:59 Dat v prvni sezone v podprumernym tymu ve Svajcu v 50 zapasech 24 golu mi neprijde nic moc. Celkem 36 bodu je hodne slusny. Pro Spartu vyborna posila.
To sice ano ale četl jsem někde že od něj čekali 50 a plus bodů... V naší lize může zase atakovat 60 bodů ale taky nemusí
🔴⚪
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Buček mohl vloni zabojovat o NHL, místo toho podepsal v podprůměrným Nižněkamsku, kde ho po šesti zápasech vyhodili. Vzal ho Třinec, tam taky žádnej šlágr. Tak teď bude rád za Nitru.... Aneb jak prosrat slušně našláplou kariéru...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

tau píše: 02 čer 2023 13:33 Buček mohl vloni zabojovat o NHL, místo toho podepsal v podprůměrným Nižněkamsku, kde ho po šesti zápasech vyhodili. Vzal ho Třinec, tam taky žádnej šlágr. Tak teď bude rád za Nitru.... Aneb jak prosrat slušně našláplou kariéru...
Nekamarádí se s Martinem Réwayů? Jestli se kluci neradí spolu....
Tesla a Devils
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

acrylic píše: 02 čer 2023 12:58 Já si troufnu říct, že Propulse to tuší :)) jen všichni tiše čekáme, až nám něco prozradí :thumbup:
Tusi, mozna i vi :) neni to tak tezke tipnout spravne :) jen to bude slozitejsi, mozna to ani nedopadne - pod smlouvou, zajem z vice tymu..
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Taky si říkám, že vyvázat hráče z platné smlouvy ve Švajcu, pokud ho nechtějí pustit, nezvládne ani Dědek. Je aspoň chuť hráče jít k nám? Třeba právě kvůli VV..
Skrivy395
Příspěvky: 135
Registrován: 26 zář 2021 18:14
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Skrivy395 »

Stars píše: 02 čer 2023 10:05 s příchodem fotbalem do Hradce, přichází slušná konkurence hokeji....to bude boj o díváka
Už dlouho říkám, že se nemůžu dočkat až v Hradci otevřou fotbalový stadion. (a to mě fotbal absolutně nezajímá). Jak už tady někdo psal, Hradec je tradičně fotbalové město a nový stadion bude podle mě poslední hřebík do rakve toho pseudo hokejového klubu. Kauzička s dopingem je k tomu jen třešnička na dortu :thumbup: Kdybych si měl tipnout kde to Mountfield zakotví příště, říkám Znojmo.
Georgre
Příspěvky: 4881
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Skrivy395 píše: 02 čer 2023 14:43 Už dlouho říkám, že se nemůžu dočkat až v Hradci otevřou fotbalový stadion. (a to mě fotbal absolutně nezajímá). Jak už tady někdo psal, Hradec je tradičně fotbalové město a nový stadion bude podle mě poslední hřebík do rakve toho pseudo hokejového klubu. Kauzička s dopingem je k tomu jen třešnička na dortu :thumbup: Kdybych si měl tipnout kde to Mountfield zakotví příště, říkám Znojmo.
Jen trošku škoda, že tam nebude to bílé opláštění...ale i tak to bude super aréna....druhá nejlepší po Edenu...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pravák by se nám hodil ale určitě víc křídlo než další centr.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Dumám kam se ubírá kariéra Tomáše Mazury ...jen podle EP to člověk úplně nepochytí. Ale pro něj se asi z Ameriky domů nemá cenu vracet ...jen jsem si říkal, že s Matějem byli vybráni oba a oba šli jinou cestou. Tom Mazura víc jako Trejbal ...a pro život třeba daleko lepší než nejistota "klasického" hokejisty.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

acrylic píše: 02 čer 2023 09:55 Snad vůbec poprvé jsem se teda šel kouknout na fórum sousedů, abych si přečetl nějaké jejich názory na tu jejich probíhají kauzu.
Zkusil jsem dvě stránky a nic jiného, než nesmyslné dohadování, vzájemně urážení a nadávání jsem tam neviděl a zase jsem to zavřel.

Tady se taky kolikrát názorově neshodnene, nebo se v návalu emocí po zápase play off atd pošleme jednorázové někam, ale pořád je to v nějakých mezích a na úrovni dospělého, normálně smýšlejícího člověka a se vzájemným respektem.

Takže jsem si potvrdil, že lozit na jiné fórum, byť jen jako čtenář, nemá význam a vrátím se k tomu, že budu číst a přispívat jen tady. :)
Já jen čekal, kdy se tam někomu narodí v kebuli teorie o spiknutí, protože jinou cestou to nedokáže pobrat. A hle, už to tam jeden nejmenovej konspirátor vypotil... Všichni se jich bojí. :clap:
00.jpg
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Valda píše: 02 čer 2023 18:42 Dumám kam se ubírá kariéra Tomáše Mazury ...jen podle EP to člověk úplně nepochytí. Ale pro něj se asi z Ameriky domů nemá cenu vracet ...jen jsem si říkal, že s Matějem byli vybráni oba a oba šli jinou cestou. Tom Mazura víc jako Trejbal ...a pro život třeba daleko lepší než nejistota "klasického" hokejisty.
Myslím že dvě sezony odehraje v NCAA... ono mít titul z americký univerzity není pro budoucnost špatný. A to i kdyby se živili hokejem....
Jsem zvědavej jak to bude s Trejbalem, NCAA už hrát nemůže, zatím podle všeho nikde podepsáno nemá....
subris
Příspěvky: 3153
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

... Díky za zprávy o těch mladých za mořem. A jak to tam jde Fandovi Formankovi? o něm žádná zmínka..
.... #zadynamo
Odpovědět