Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 567 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

...... jsem myslel, že ji budou je stěhovat do ekonomický přijatelnějších prostor.....ne rušit....to by byla celkem ostuda, řekl bych... 🤔🤔🤔
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Tak ono se vlastně nic nestalo. A vůbec to klukům nepomohlo. Proč je to tedy zakázané?

https://pardubicky.denik.cz/hokej_regio ... -2023.html
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Nevím jestli sním či bdím, ale zdá se mně, že média jsou poměrně zdrženlívá ohledně dopingu v Mechově. Nebude to tím, že je Mountfield dosti důležitým zdrojem příjmů těch všelijakých tištěných či internetových portálů?
Nechci domyslet ten hon na čarodějnice, kdyby (nedej bože) se to stalo u nás....
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

speedmetal píše: 31 kvě 2023 17:26 Nevím jestli sním či bdím, ale zdá se mně, že média jsou poměrně zdrženlívá ohledně dopingu v Mechově. Nebude to tím, že je Mountfield dosti důležitým zdrojem příjmů těch všelijakých tištěných či internetových portálů?
Nechci domyslet ten hon na čarodějnice, kdyby (nedej bože) se to stalo u nás....
No tak oni se toho očividně boji, jak čert krize. Mechov, nemechov, on je to docela precedens v ELH.

Takže koumáci nahore koumou, co s tim, pač si evidentně nevědi zatim, co s tim….
Naposledy upravil(a) Dizzy dne 31 kvě 2023 17:31, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

PL8 píše: 31 kvě 2023 10:36 ad) doping
Sport obecně by se měl konečně sebrat a zlikvidovat problém dopingu. Ať si každý bere, co chce a ať je každý zodpovědný za své chování. Je to nekonečný hon, ve kterém nemůže nikdo nikdy vyhrát.
Čtu tady slova o vyřazení Mechova, atd. atd. Co si na tom kdo vezme? V podstatě je doping i užívání ibuprofenu, aulinu... Přehlušují bolest a obtíže, ale neléčí. Nikomu to nevadí...
Ať si každý sportovec řekne sám sobě, co mu za co stojí.
Najděte si někde názory doktora Hnízdila na doping. A přitom já ho zažil ve škole (dvacet let zpět FTVS), kde vyučoval problematiku dopingu, lépe řečeno antidopingu. Řekl jsem mu tehdy veřejně, že je to nesmyslný boj proti neuchopitelné hydře. Tenkrát mi odpověděl, že proti dopingu se musí bojovat trvale... Dnes už tak nemluví...
OK. A rovnou bych tohle řešení aplikoval i na odstranění problémů s kriminalitou. Stejně nikdy všechny lumpy nechytěj, tak ať si každej dělá, co chce. Taky beztrestně.
Dizzy
Příspěvky: 3533
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Každopádně roztomilá causa pro naše severní atlety z NDR….
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

speedmetal píše: 31 kvě 2023 17:26 Nevím jestli sním či bdím, ale zdá se mně, že média jsou poměrně zdrženlívá ohledně dopingu v Mechově. Nebude to tím, že je Mountfield dosti důležitým zdrojem příjmů těch všelijakých tištěných či internetových portálů?
Nechci domyslet ten hon na čarodějnice, kdyby (nedej bože) se to stalo u nás....
Čeká se, na jakou zakázanou látku byli pozitivní. A zároveň, spekuluji, spustil Moutfield záchrannou PR akci na minimalizaci mediálních škod. Pro většinu médií je to velmi velký reklamní partner. Třeba pro Blesk a Sport dominantní.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2650
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 567 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Borek píše: 31 kvě 2023 17:30 OK. A rovnou bych tohle řešení aplikoval i na odstranění problémů s kriminalitou. Stejně nikdy všechny lumpy nechytěj, tak ať si každej dělá, co chce. Taky beztrestně.
......a na chlast za volantem bych taky nezapomínal. Stejně jezdí vožralu mraky a chytí jich jen pár. A řidič má být veselej, ta co..... :whistle:

..... ale jinak je fakt zábavný sledovat ty blbce ze severu, jak se vzájemně utvrzují ve skutečnosti, že kokeš jednoho plejera je daleko, ale daleko horší průser než mancaft nejspíš z valné části nasáklej třeba glukokortikoidama.... :wave:
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Mimochodem na stránkách antidopingového výboru se dá dohledat kompletní seznam testů provedených v letošním roce. Výsledek? Jeden atypický nález z volejbalu, 158 negativních. A tři pozitivní hokejisté Hradce.

https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/hr ... hokej_itit
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Já při sledování kauzy Mechov dost nechápu jak to chtějí všichni sehrát. Protože zatím to vypadá, že se rozhodli problém svalit na tři hráče co byli pozitivní na doping. OK to je jedna rovina problémů, ale co chtěj dělat když klub dostane peněžitej trest. HK je vlastnej z 50% městem a tady to podle mně začne být zajímavé, protože město by mělo požadovat náhradu škody po tom kdo ji způsobil. Není to soukromej majitel co to může hodit za hlavu. Takže by se to mělo rozjet a nejde to zastavit. A v téhle situaci se dost rapidně může začít měnit názor hráčů na popis děje jak se do nich zakázána látka dostala. Ono teď je to ještě sranda a nic se neděje, ale až se řešení rozpohybuje tak může jít loajalita stranou. Já jsem přesvědčenej, že to bude ještě hodně zajímavý. Kdo to nakonec vezme na sebe. Zatím mně to připadá, že to řešej extrémně amatérský bez důkladné pořady z právníky. A verze co s ní přišli je ušitá horkou jehlou. A prohlášení co k tomu dávaj jsou spíš impulzivní, než promyšlený.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Pick píše: 31 kvě 2023 17:53 ......a na chlast za volantem bych taky nezapomínal. Stejně jezdí vožralu mraky a chytí jich jen pár. A řidič má být veselej, ta co..... :whistle:

..... ale jinak je fakt zábavný sledovat ty blbce ze severu, jak se vzájemně utvrzují ve skutečnosti, že kokeš jednoho plejera je daleko, ale daleko horší průser než mancaft nejspíš z valné části nasáklej třeba glukokortikoidama.... :wave:
Zrovna jeden z křišťálově čisté trojce playoff bojovníků by o tom chlastu za volantem mohl vyprávět :)
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Štenkovan píše: 31 kvě 2023 19:05 Já při sledování kauzy Mechov dost nechápu jak to chtějí všichni sehrát. Protože zatím to vypadá, že se rozhodli problém svalit na tři hráče co byli pozitivní na doping. OK to je jedna rovina problémů, ale co chtěj dělat když klub dostane peněžitej trest. HK je vlastnej z 50% městem a tady to podle mně začne být zajímavé, protože město by mělo požadovat náhradu škody po tom kdo ji způsobil. Není to soukromej majitel co to může hodit za hlavu. Takže by se to mělo rozjet a nejde to zastavit. A v téhle situaci se dost rapidně může začít měnit názor hráčů na popis děje jak se do nich zakázána látka dostala. Ono teď je to ještě sranda a nic se neděje, ale až se řešení rozpohybuje tak může jít loajalita stranou. Já jsem přesvědčenej, že to bude ještě hodně zajímavý. Kdo to nakonec vezme na sebe. Zatím mně to připadá, že to řešej extrémně amatérský bez důkladné pořady z právníky. A verze co s ní přišli je ušitá horkou jehlou. A prohlášení co k tomu dávaj jsou spíš impulzivní, než promyšlený.
Před veřejností a pro orgány to zaplatí hráči samotní, ve skutečnosti tajemný pan Nobody v klobouku a tmavých brýlích.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Machala podepsal do druhý francouzský ligy. Od chvíle, kdy ho zlikvidoval Jank, neodehrál téměř nic.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 31 kvě 2023 11:05 Přestat řešit doping určitě není řešení. Kdyby to bylo jen o tom ať si každý bere co chce bez ohledu na zdravotní následky, tak s tím nemám problém. Jenže takový člověk by získal legální neférovou výhodou nad někým, kdo chce sportovat normálně a není ochoten se kvůli výkonnosti zdravotně ničit. Jasně, nikdy nepostihneme vše a vždy budou dopující o krok napřed, ale narozdíl od legalizace drog neřešíme jen dopad na uživatele, ale řešíme snahu o vytvoření férového prostředí ve sportu, kde o úspěchu má rozhodovat dřina a schopnosti, nikoliv ochota si zničit zdraví.
S tím férovým přístupem se mi to velmi líbí. Nesouhlasím tolik s tou dřinou... to je trochu úsměvné, ale budiž.
Zkoušeli jste někde najít z MS testy na doping hráčů NHL? Asi je nenajdete, protože prostě nejsou. To jen k té spravedlnosti.
Význam dopingu je dnes, podle mého, přeceňovaný. A večírky napříč soutěžemi bych řešit nechtěl... Známe to, přece.
Já si, na rozdíl od vás, myslím, že vedlejší škody dopingu velmi rychle vrátí sportovce na zem. Stačí jeden příklad zástavy srdce, pár slov k tomu... Nikomu to nepřeju, právě proto pryč od dopingu.
A možná i od těch rumíků, o kterých tady tak zasvěceně píšete? Záleží na každém z nás...
A ta legální neférová výhoda je taky zvláštní.
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Pick píše: 31 kvě 2023 14:53 ...... jsem myslel, že ji budou je stěhovat do ekonomický přijatelnějších prostor.....ne rušit....to by byla celkem ostuda, řekl bych... 🤔🤔🤔
Tvl, co to je? Že tu zbytečnost v Harfě zrušili se nedivím, návštěvnost nula, prostor vybraný pod vlivem drog...ale to mu ty věci nemohl někdo odvézt? Trapas.
Dassty
Příspěvky: 1042
Registrován: 03 dub 2020 15:33
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 45 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dassty »

Líbí se mi, že ten blesk sport dokáže i na totálním Hradeckým pruseru, kde dopovalo více než 2 hraci. Stejně napsat článek o Pardubicích skoro… trapnost
speedmetal
Příspěvky: 1171
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 105 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

https://www.sport.cz/clanek/hokej-liga- ... .nexttoart
Jestli to tu bylo tak sorry. Za mě dobré.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dassty píše: 31 kvě 2023 21:36 Líbí se mi, že ten blesk sport dokáže i na totálním Hradeckým pruseru, kde dopovalo více než 2 hraci. Stejně napsat článek o Pardubicích skoro… trapnost
To každopádně... Ale zaujal mě Vyhlídal skoro jsem na to zapomněl...pamatuju že jsme tam vyhráli mám pocit 1:0 a Áda měl přes padesát zákroků
🔴⚪
frysta
Příspěvky: 3345
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Dassty píše: 31 kvě 2023 21:36 Líbí se mi, že ten blesk sport dokáže i na totálním Hradeckým pruseru, kde dopovalo více než 2 hraci. Stejně napsat článek o Pardubicích skoro… trapnost
To je naposledy, co mohli napsat "nejčastěji" u Pce, byť ten Kolafa teda...no, ale dobře. Pojďme se soustředit spíš na budoucnost. :)
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Hradecká kauza mi samozřejmě na tváři vyrobila úsměv.

Nicméně nemám rád hon na čarodějnice, bez bližších informací a dat nelze určit, jaký vliv na výkon hráčů zakázané látky měli.

Jedná se však o zcela novou situaci, kde především APK by mělo jednat rázně.

Dopředu nesouhlasím se sazbami pro hráče, v řádu let. Pokud tam není prokázaný záměr. Distanc do 12 měsíců za mne OK.

Klub, tam dopředu odhadnu pokutu 250 tis., a zamlouvá se mi myšlenka s odebráním bodů.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Hodně bych mu přál, aby kariéru nastartoval podobně jako jeho kamarád Nečas. Ale zároveň, že by mě jeho výkonu na MS nějak oslňovaly, to taky říct nemohu.
https://www.sport.cz/clanek/hokej-nhl-c ... ar-4134636
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ty noviny, to je peklo. Takže na to, co HK zvládl v jednom zápase, potřebovali hráči Pardubic cca 30 let a ještě napsat o Kolafovi, že to byl hráč Pardubic v takovémto kontextu, to chce velkou představivost. Zeman je starý senilni zapskly vůl, ale že "novináři" jsou žumpa, v tom má recht. I když, novináři? Vystudoval někdo z nich žurnalistiku? Nebo měl alespoň pořádnou praxi od píky? Podle těch fotek autorů asi těžko...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1550
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Mám tomu rozumět tak, že Paulo, úhelný kámen naší přesilovky, tam Vencovi nepasuje?! :think: :wave:
Život jde dál...
Dynamo-forever
Příspěvky: 466
Registrován: 30 říj 2014 20:25
Dal "To se mi líbí": 39 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamo-forever »

Je až neuvěřitelný u téhle kauzy to ticho v médiích, tam jsou jasně viditelné dlouhé prsty pana Krásného. Pár článků, že se vlastně nic moc nestalo a stačilo by to vyřešit stylem ty, ty, ty!
Stát se to v Dynamu, předhání se Ryšavý s Horákem ve článcích o tom, kolik let na Mírově by těm hráčům dali. A mechovská žumpa Špryňar by snad povolal i URNU a při psaní těch jeho hoven by z toho měl i mokrý trenýrky.
Odpovědět