Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Zenit zase perlí. A za týden třeba úplnou náhodou budou výsledky testů z finále, pak bude psát co?

Jinak Vítek musí trvat na opakování ...

Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Ty vole, mě baví ty rozumy, že jako blbý, že jsou to trdla, že se stala chybka atd a teda je vykopnem, no a frčíme dál.
To je prostě dopingový průser v nejvyšší hokejové soutěži v Česku na úrovní semifinále play-off, pravděpodobně nejsledovanější soutěže ve sportu v republice. To se dotkne sponzorů (sponzorovat sport kde se dopuje?), to se dotkne mládeže, to se dotkne reputace všech….

Vždyť to fakt bylo stoprocentní pozitivní zjištění dopingu u všech vybraných hráčů po tom zápase. Prostě exemplární trest, vykopnout mechov z ligy, flastr jako blázen A zpřísněné dopingové kontroly pro všechny účastníky ligy. Jestli tomu neutnou hlavu hned, riskují, že se to potáhne s českým hokejem dál. A to je veliký risk.
Uživatelský avatar
Autobusák
Příspěvky: 4336
Registrován: 09 pro 2018 17:24
Dal "To se mi líbí": 768 krát
Obdržel "To se mi líbí": 920 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Autobusák »

Tohle je balzám na duši a satisfakce za špinění našeho klubu. :joy: :clap: :tophat:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Ono je v kontextu toho se nyní děje i toto: V pondělí 15. května 2023 proběhlo jednání představenstva hokejového klubu Mountfield HK, a.s., na kterém byly přijaty změny ve vedení společnosti s ohledem na odstoupení Ing. Miroslav Schöna z funkce předsedy představenstva a jeho rezignaci na členství v představenstvu společnosti.

Jasně může to být souhra náhod, ale neměl už nějaké info a tak se raději nestáhl dřív než to prasklo.
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

Supr fotky ze Zmrdova
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Štenkovan píše: 30 kvě 2023 21:11 Ono je v kontextu toho se nyní děje i toto: V pondělí 15. května 2023 proběhlo jednání představenstva hokejového klubu Mountfield HK, a.s., na kterém byly přijaty změny ve vedení společnosti s ohledem na odstoupení Ing. Miroslav Schöna z funkce předsedy představenstva a jeho rezignaci na členství v představenstvu společnosti.

Jasně může to být souhra náhod, ale neměl už nějaké info a tak se raději nestáhl dřív než to prasklo.
Prasopes to zabalil prej z jinejch vaznejch důvodů.....tipuju nějakou hnusnou nemoc....
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

:pivko:
IMG_9757.jpeg
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Hokej je o pozitivních emocích. Tohle prožiju radši než “zprávu dne”.

Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Zloději a podvodníci

Měli by být vyloučeni z proběhlého ročníku a skončit na posledním místě

Banda feťácká
Tesla
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Tohleto je přesně to vojebávání, který mě vytáčí... vlastně dobráci, srdcaři, chtěli pomoct mančaftu..... vosel jeden

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... i-hloupost
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Rokytnice píše:Tohleto je přesně to vojebávání, který mě vytáčí... vlastně dobráci, srdcaři, chtěli pomoct mančaftu..... vosel jeden

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... i-hloupost
Tak jo, tak se začne je omlouvat, ne, vzali doping, ať vědomě nebo nevědomě je mne buřt, za cílem se dat výkonnostně dohromady v probíhajícím semifinále. To je prostě doping, tečka. Stejně jako je doping lajna Mandáta.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Rokytnice píše: 30 kvě 2023 22:09 Hokej je o pozitivních emocích. Tohle prožiju radši než “zprávu dne”.

Hezký je to, jim to přeje doufám každý

Ad pozitivní emoce ... i v Mechově měli v play off nejméně tři hráči pozitivní emoce... :]

Doufám, že bude zlodějský klub exemplárně potrestán. Noty na to jsou. Takže jsem zvědavej, jestli se použijí

Hoši. To je prostě Mechov. Smradlavá kotlina republiky. Zasypat to vápnem ..

@digitalmouse - mazec ta návštěvnost. Určitě sem lezou, aby si početli, jak je chválíme :]
Tesla
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Rokytnice píše: 30 kvě 2023 22:09 Hokej je o pozitivních emocích. Tohle prožiju radši než “zprávu dne”.

Hezký je to, jim to přeje doufám každý

Ad pozitivní emoce ... i v Mechově měli v play off nejméně tři hráči pozitivní emoce... :]

Doufám, že bude zlodějský klub exemplárně potrestán. Noty na to jsou. Takže jsem zvědavej, jestli se použijí

Hoši. To je prostě Mechov. Smradlavá kotlina republiky. Zasypat to vápnem ..

@digitalmouse - mazec ta návštěvnost. Určitě sem lezou, aby si početli, jak je chválíme :]
Tesla
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

digitalmouse píše: 30 kvě 2023 18:37 Jednou stranou bych to udělal taky, druhou stranou mají nějaká pravidla ohledně užívání léčiv a potravinových doplňků a ty jim dají pěkně přes držku. Takže žaloby k hovnu.
S žalobou proti výrobci neuspějí... Žrali něco, co je ve sportu považovaný za doping. Jejich problém, jejich chyba. V každý hráčský smlouvě je jasně daný, že sportovci nesmějí podobný látky na vlastní pěst užívat.Pokud si nesjou jistí, mají konzultovat s klubovým lékařem. Takže buďto věděli co berou, nebo vzali na vlastní pěst a nekonzultovali, nebo brali s posvěcením lékařů... Jak to bylo, na to sere pes, to ať si v Mechově vyřeší mezi sebou....
Jelikož vyhmátli hned tři najednou a byl to stoprocentní záchyt, je nabíledni, že v tom nejeli jen tihle tři. Zdá se, že to tam byla běžná praxe a bylo jen otázkou času, kdy to praskne....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4734
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 98 krát
Obdržel "To se mi líbí": 735 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Tyhle afery kazdeho jenom otravuji. Ja bych Mechow vyloucil ze souteze. Na dozivoti. To jako do konce zivota
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Ale konečně se dočkali. Jsou jich plné noviny a internet. 👍
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Si tak můžeme sesumírovat co klubu hrozí a jaký bude pokračování celý kauzy....
Sankce za doping více než dvou hráčů jsou dost neurčitý (ztráta bodů, diskvalifikace ze soutěže, jiné sankce). Je to asi na uvážení a rozhodnutí příslušný komise. Nevím, kdo bude o sankci a trestu pro klub rozhodovat. Jestli extraliga, antidopingová agentura, ČSLH, nebo ještě někdo úplně jinej).
Bude-li rozhodovat extraliga nebo svaz, bude podle mě potrestání mírnější. Pokuta, možná jim seberou pár bodů do další sezony. Na tvrdsí sankce - třeba odebrání stříbrných medailí nebo snad dokonce úplnou diskvalifikaci tyhle dvě instituce nemají koule....Víme, jak to tam je prolezlý kamarádšftem a různým "jánabráchováním"... Takže ve stylu "nějak vás potrestat musíme, ale uděláme to tak, aby byl trest přijatelný pro všechny"...
Bude-li rozhodovat nějaký vyšší, na kamarádšoftech nezávislý orgán, bude trest asi vyšší... Ale nejsem si jistej, jestli nějakej nezávislej orgán má pravomoc vyloučit klub ze soutěže.... To asi může jen vedení tý soutěže. takže jsme zase u instituce prolezlý kamarádšoftem.....

Ti tři hráči si určitě nějakou dobu v evropských soutěžích o puku nešťouchnou.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

ad) doping
Sport obecně by se měl konečně sebrat a zlikvidovat problém dopingu. Ať si každý bere, co chce a ať je každý zodpovědný za své chování. Je to nekonečný hon, ve kterém nemůže nikdo nikdy vyhrát.
Čtu tady slova o vyřazení Mechova, atd. atd. Co si na tom kdo vezme? V podstatě je doping i užívání ibuprofenu, aulinu... Přehlušují bolest a obtíže, ale neléčí. Nikomu to nevadí...
Ať si každý sportovec řekne sám sobě, co mu za co stojí.
Najděte si někde názory doktora Hnízdila na doping. A přitom já ho zažil ve škole (dvacet let zpět FTVS), kde vyučoval problematiku dopingu, lépe řečeno antidopingu. Řekl jsem mu tehdy veřejně, že je to nesmyslný boj proti neuchopitelné hydře. Tenkrát mi odpověděl, že proti dopingu se musí bojovat trvale... Dnes už tak nemluví...
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1093 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

PL8 píše: 31 kvě 2023 10:36 ad) doping
Sport obecně by se měl konečně sebrat a zlikvidovat problém dopingu. Ať si každý bere, co chce a ať je každý zodpovědný za své chování. Je to nekonečný hon, ve kterém nemůže nikdo nikdy vyhrát.
Čtu tady slova o vyřazení Mechova, atd. atd. Co si na tom kdo vezme? V podstatě je doping i užívání ibuprofenu, aulinu... Přehlušují bolest a obtíže, ale neléčí. Nikomu to nevadí...
Ať si každý sportovec řekne sám sobě, co mu za co stojí.
Najděte si někde názory doktora Hnízdila na doping. A přitom já ho zažil ve škole (dvacet let zpět FTVS), kde vyučoval problematiku dopingu, lépe řečeno antidopingu. Řekl jsem mu tehdy veřejně, že je to nesmyslný boj proti neuchopitelné hydře. Tenkrát mi odpověděl, že proti dopingu se musí bojovat trvale... Dnes už tak nemluví...
Můžeš to zkusit napsat do vítkovické kabiny..

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-ispo ... -jsou.html
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Teda situace v HK mě lehký úsměv na tváři vytvořila, ale úplně nevím čemu patřil - asi ode všeho trochu.

Okamžitě se mi také vybavil případ Míši Vyhlídala a budu pokornější. On měl tehdá problémy tuším s váhou/tukem (tenkrát se na to v Pardubicích dost hledělo (zmiňoval to nakonec třeba i Kuba Kindl v "bez frází" a další, Láďa Lubina, Tronča snad i Rolas - prostě všichni ti, kteří se nenarodili jako hubeňouři). Přitom přibral "asi jen" 3-4 kila ...Tak si něco sehnal, výrobce neuvedl složení a bylo. On se odovolával, asi za to fakt nemohl, ale vše málo platné. Odjel za moře. Klub se distancoval, ale myslím že se i tehdá klukovi snažil pomoct.

Prolém v HK je, že to asi nebyla "akce jednotlivce" ale jeli na tom všichni. A že by si to vše hráči řešili sami? Nevím, ale moc tomu nevěřím. A to už pak průser je ...a nebo neskutečnej bordel v profesionálním klubu nepředstavitelnej.

"Přestat" doping řešit, jak píše kolega PL8, jestli to není podobná diskuze jako legalizace šedý ekonomiky (drogy, automaty ...). Já ve své naivitě si budu věřit, že "radost z nekale dosaženého úspěchu může mít pouze nečestný člověk", není to ten citát Mirka Dušína? :)

Mimochodem - byl jsem na představení Bratrstvo kočičí pracky od ústeckého činohorního klubu. Moc se jejich alternativní vize příběhu líbila, takže kdyby jste v okurkové sezóně hledali něco pro zasmáni, doporučuju :)
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Přestat řešit doping určitě není řešení. Kdyby to bylo jen o tom ať si každý bere co chce bez ohledu na zdravotní následky, tak s tím nemám problém. Jenže takový člověk by získal legální neférovou výhodou nad někým, kdo chce sportovat normálně a není ochoten se kvůli výkonnosti zdravotně ničit. Jasně, nikdy nepostihneme vše a vždy budou dopující o krok napřed, ale narozdíl od legalizace drog neřešíme jen dopad na uživatele, ale řešíme snahu o vytvoření férového prostředí ve sportu, kde o úspěchu má rozhodovat dřina a schopnosti, nikoliv ochota si zničit zdraví.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Caesar píše: 30 kvě 2023 21:49 https://pardubicky.denik.cz/zpravy_regi ... trida.html
Tak ja nevim...
Teď jsem si to přečetl, nejprve jsem si říkal super, konečně a pak: 375 parkovacích míst (to jako fakt takhle málo?), součástí bude tělocvična a na střeše hřiště (...), a nejlepší perličky na závěr, opozice je proti, protože se nemyslí na parkování rezidentů (jak jako parkování rezidentů, vždyť je parkovací dům na místě současného parkoviště u arény?), nicméně je to vyřešeno šalamounsky, 60% parkovacích míst si lze dlouhodobě pronajmout za cenu cca 15k ročně, 60%!

Anebo parkovací dům v podání města Pardubic ... (PS, pro porovnání v Atriu je cca 600 parkovacích stání).
havlitom
Příspěvky: 610
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

in-spyder píše: 31 kvě 2023 12:09 Teď jsem si to přečetl, nejprve jsem si říkal super, konečně a pak: 375 parkovacích míst (to jako fakt takhle málo?), součástí bude tělocvična a na střeše hřiště (...), a nejlepší perličky na závěr, opozice je proti, protože se nemyslí na parkování rezidentů (jak jako parkování rezidentů, vždyť je parkovací dům na místě současného parkoviště u arény?), nicméně je to vyřešeno šalamounsky, 60% parkovacích míst si lze dlouhodobě pronajmout za cenu cca 15k ročně, 60%!

Anebo parkovací dům v podání města Pardubic ... (PS, pro porovnání v Atriu je cca 600 parkovacích stání).
Postavili mi v Praze na sídlišti před barákem totéž a mám tedy úplně jiný názor - zaplať pánbůh za to. Platit budu rozhodně víc.
U areny je to na okraji souvislé zástavby, tedy když nastaví v časech mimo kulturní akce rozumné parkovací sazby, můžou tím odlákat auta z ulic Sladkovského, Smilova apod., kde by to naopak mohlo citelně podražit (myslim jednorázový poplatek). I těch cca 400 míst je docela velkej barák, u nás to bude mít 5 pater.
Odpovědět