Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Gumid píše: 29 kvě 2023 22:30 Ale, ale.

Není úplná pravda, že si Kari Jalonen sám vybíral své spolupracovníky. „Měl možnost si sám obsadit jedno jediné místo a sice videokouče. Na žádné další místo neměl Kari nárok,“ potvrdil během pondělka Sportu agent Jiří Hamal, který Jalonena zastupuje a byl u uzavření smlouvy s ním.
Smrdí to zleva, zprava. Takhle to vypadá, že výkonný výbor původní si tam dosadil brněnskou kliku, Hadovi se řeklo, že Jalonen měl volnou ruku, ale nikoho nepožadoval.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Dodej taky, že měl právo veta a kdykoliv kohokoliv měnit.
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Ono to celé bylo trošku jinak a dá se to dohledat. Král už byl v rezignaci a o nic se starat nechtěl. Bříza se připravoval na volby do IIHF, druhým viceprezidentem by Zábranský a dostal to od VV na starost. V první fázi se zkoušel najít domácí trenér mimo Růžičky, Hadamczika a Jandače. Nadějně chvíli vypadal tandem Hořava - Gross, ale i ti odmítli. Na řadu pak přišel zahraniční trenér ovšem s podmínkou, že asistenti budou domácí. Opět všichni odmítli, že "cizákovi" pomáhat nebudou. Někteří i uraženě, že si na ně s oslovením na trenéra reprezentace nevzpomněli. Tak to zbylo na navrhovatele, když už to celé spískal s tím, že se vzdá funkce viceprezidenta. Stačí si to zadat do googlu a historie se vám rázem opět oživí.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

stará hokejka píše: 30 kvě 2023 07:28 Dodej taky, že měl právo veta a kdykoliv kohokoliv měnit.
Ano, to je pravda. Ale ani potom, si sám vybrat nemůže. Na druhou stranu mít lávku komplet zahraniční také nejde.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Gumid píše: 30 kvě 2023 07:43 Ano, to je pravda. Ale ani potom, si sám vybrat nemůže. Na druhou stranu mít lávku komplet zahraniční také nejde.
Může? Nemůže?
Případné nové obsazení by schvalovaly (vybíraly) pochopitelně obě strany a musely by se na něm shodnout.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Jak tu již padlo, nikdo nechtěl kouče nároďáku dělat

Z nouze vzali Jalonena, o kterém dopředu věděli, jaký systém hry praktikuje

Teď, když se objevil někdo, kdo by nároďák vzal (údajně Rulík?), se okamžitě začalo hrotit, že se ten hnusný styl hokeje nelíbí. Najednou. Přitom Jalonen byl přijat s tím, že se od něj nečeká změna systému hry. On nic neměnil

Hokej se vyrovnal, skoro každý už to umí hrát...rozhoduje vždy něco navíc. Ať už nadšení, které se patrně u Lotyšů těžko zopakuje, nebo kvalitu, kterou skoro vždy nakonec ukáže Kanada

Letos vybouchli jak Fini, tak Švédi. Naše velké vzory, modly, trenéři tam jezdí na stáže..a letos jim to nevyšlo. I přesto, že si je bereme za velké vzory

Je to prostě sport, stane se. Sestavení týmu není aretmetika, je to spíš alchymie. Nešlape ti kabina, jsi poloviční

Já nemám dobrý pocit z toho, že se v nároďáku do realizačních týmů berou nutně bývalí top hráči bez nějakých úspěchů na poli koučingu či managementu. To je záruka ničeho. Například Havlátova nekomunikace s Noskem a Laukem...pro mě nepochopitelné

Nevěřím na jakousi " českou cestu"...kvalita hokejistů se vylepšuje prakticky všude, kde se k tomu najdou zdroje a zaplatí lidi
A myslím si, že se Opa zbytečně poslal do pasti, protože nebere mimo hráčů Slovenska žádnou jinou národnost
Mimo Kauta, který asi dopadne, pak bude doma těžko hledat další kvalitu. Jelikož nás v příští sezoně čeká dost zápasů, mohl nechat naskautovat i nějaké zajímavé hráče, kteří se třeba ukázali na MS. Nebo v AHL. Nebo někde. Co si pamatuji, my, fans, jsme s nimi neměli nikdy problém. A když už se tak Opa rozhodl, že si to nenechal pro sebe, aby to v případě změny názoru nemusel hloupě obhajovat. Vždy je lepší mít otevřeno víc možností řešení. Můj názor

Tuším, že Jalonena vyhodí, protože bude MS u nás. Mně je to v celku jedno. Jen si přeji, aby k tomu šel opravdu dobrý kouč. A kvalifikací nebyla mmj kontrola občanky, zda je vhodný, co se týče národnosti. Je fakt, že zatím to takto vystřelil pouze Opa
Češi v zahraničí hrají pod cizinci a nemyslím si, že by to pro ně byl problém

Co se týče Dynama, tak za Vencu jsem rád. Byl to skvělý hokejista a v Třinci ukázal, že je z něj i kvalitní kouč. Držím mu palce a věřím, že to bude dobrý

Tak hezké léto, kolegové 🏖️
Tesla
OnPce
Příspěvky: 231
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

woe píše: 30 kvě 2023 09:16 Jak tu již padlo, nikdo nechtěl kouče nároďáku dělat

Z nouze vzali Jalonena, o kterém dopředu věděli, jaký systém hry praktikuje

Teď, když se objevil někdo, kdo by nároďák vzal (údajně Rulík?), se okamžitě začalo hrotit, že se ten hnusný styl hokeje nelíbí. Najednou. Přitom Jalonen byl přijat s tím, že se od něj nečeká změna systému hry. On nic neměnil

Hokej se vyrovnal, skoro každý už to umí hrát...rozhoduje vždy něco navíc. Ať už nadšení, které se patrně u Lotyšů těžko zopakuje, nebo kvalitu, kterou skoro vždy nakonec ukáže Kanada

Letos vybouchli jak Fini, tak Švédi. Naše velké vzory, modly, trenéři tam jezdí na stáže..a letos jim to nevyšlo. I přesto, že si je bereme za velké vzory

Je to prostě sport, stane se. Sestavení týmu není aretmetika, je to spíš alchymie. Nešlape ti kabina, jsi poloviční

Já nemám dobrý pocit z toho, že se v nároďáku do realizačních týmů berou nutně bývalí top hráči bez nějakých úspěchů na poli koučingu či managementu. To je záruka ničeho. Například Havlátova nekomunikace s Noskem a Laukem...pro mě nepochopitelné

Nevěřím na jakousi " českou cestu"...kvalita hokejistů se vylepšuje prakticky všude, kde se k tomu najdou zdroje a zaplatí lidi
A myslím si, že se Opa zbytečně poslal do pasti, protože nebere mimo hráčů Slovenska žádnou jinou národnost
Mimo Kauta, který asi dopadne, pak bude doma těžko hledat další kvalitu. Jelikož nás v příští sezoně čeká dost zápasů, mohl nechat naskautovat i nějaké zajímavé hráče, kteří se třeba ukázali na MS. Nebo v AHL. Nebo někde. Co si pamatuji, my, fans, jsme s nimi neměli nikdy problém. A když už se tak Opa rozhodl, že si to nenechal pro sebe, aby to v případě změny názoru nemusel hloupě obhajovat. Vždy je lepší mít otevřeno víc možností řešení. Můj názor

Tuším, že Jalonena vyhodí, protože bude MS u nás. Mně je to v celku jedno. Jen si přeji, aby k tomu šel opravdu dobrý kouč. A kvalifikací nebyla mmj kontrola občanky, zda je vhodný, co se týče národnosti. Je fakt, že zatím to takto vystřelil pouze Opa
Češi v zahraničí hrají pod cizinci a nemyslím si, že by to pro ně byl problém

Co se týče Dynama, tak za Vencu jsem rád. Byl to skvělý hokejista a v Třinci ukázal, že je z něj i kvalitní kouč. Držím mu palce a věřím, že to bude dobrý

Tak hezké léto, kolegové 🏖️
Když mně se ten hokej fakt nelíbil a stavět to na klukách z Varů a Brna, kteří nedotáhnou nahoru ani své kluby v lize je šílený. Jasně, dva zranění centři, to je průser a smůla, ale to, že jsou Špaček, Smejkal a Tomášek z formy vidět musel, prostě už ta jeho nominace nebudila nadšení.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

woe píše: 30 kvě 2023 09:16
Letos vybouchli jak Fini, tak Švédi. Naše velké vzory, modly, trenéři tam jezdí na stáže..a letos jim to nevyšlo. I přesto, že si je bereme za velké vzory
Ano letos oba týmy vypadly ve čtvrtfinále, stejně jako my... Ale z posledních deseti MS mají Finové dvě zlata, tři stříbra a zlato z poslední olympiády. Švédi z MS tři zlata a bronz, stříbro z OH 2014. My jeden bronz.. Takže to asi nedělají tak špatně a není důvod k nim na stáže trenéry neposílat....
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Tohle je krása, Lotyšské Nagano :-)
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

I kdyby přišel jenom Kaut, tak to bude stačit. My spíš potřebujeme vzhledem k těm dalším soutěžím pro širší kádr mít v béčku hráče použitelné pro áčko. Takže rozhodně nejsme v situaci, že potřebujeme nějaké cizince.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

JirkaPCE píše: 30 kvě 2023 14:21 I kdyby přišel jenom Kaut, tak to bude stačit. My spíš potřebujeme vzhledem k těm dalším soutěžím pro širší kádr mít v béčku hráče použitelné pro áčko. Takže rozhodně nejsme v situaci, že potřebujeme nějaké cizince.
Proto škoda toho Hanouska. Ten nebyl špatný.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Na druhou stranu všechno stojí peníze a i když s nima Dědek nemá problém, nějaký mantinely by měl klub mít... Teď třeba platíme dva hlavní trenéry, přičemž jeden už pro nás nepracuje...a to může být bajvoko třeba půlmíč měsíčně... Další náklady budou na Ligu mistrů, Spengler Cup atd. Sezona bude hodně drahá a konkrétně třeba Hanousek pro béčko sice dobrej, ale tipuju že na poměr první ligy drahej hráč....
FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

av69 píše: 30 kvě 2023 12:55 Tohle je krása, Lotyšské Nagano :-)
To spíš vypadá , že tam byli úplně všichni :)
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

FOGLIK
Příspěvky: 5144
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 737 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Ted jsem koukal na prodané permice a k dispozici je ze stadionu už jen 5000 míst. To je hustý teda.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Gumid píše: 30 kvě 2023 15:24 :grinning: To bylo posměšků


https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... =onesignal
:wave: :wave: :wave:
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Feťáci z Mechova. Zdravíme Radunu ze Sportu. A to ještě nedorazil Bartošák :))
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 30 kvě 2023 15:24 :grinning: To bylo posměšků


https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... =onesignal
:joy: :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7442
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

lucas003 píše: 30 kvě 2023 15:31 Feťáci z Mechova. Zdravíme Radunu ze Sportu. A to ještě nedorazil Bartošák :))
Bartošák má prostě čuch na to, kam přestoupit.

V Indy Fuel bude radost z posil.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Já se smát nebudu. Záleží na okolnostech, jestli to byly léky, nebo vědomé atd.
Pokud je to vědomé, řeknu snad jen: Dobře jim tak.
Jednou jsou nastavena nějaká pravidla a komu záleží aby byl v pohodě, udělá vše aby je dodržel.

Mandy by mohl vyprávět a taky si to, nutno říct správně, vyžral se vším všudy.
Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

lucas003 píše: 30 kvě 2023 15:31 Feťáci z Mechova. Zdravíme Radunu ze Sportu. A to ještě nedorazil Bartošák :))
Plus že nevybrali na kontrolu Blaina..

Ale jak píše kolega, třeba jsou v tom fakt nevinně. I když tak jednoduchý pokyn jako dát vědět lékaři, co chci do sebe nacpat, by měli hráči zvládnout. Nabízí se otázka, zda chtěli, aby o tom někdo věděl..
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Sweník píše: 30 kvě 2023 15:40 Plus že nevybrali na kontrolu Blaina..

Ale jak píše kolega, třeba jsou v tom fakt nevinně. I když tak jednoduchý pokyn jako dát vědět lékaři, co chci do sebe nacpat, by měli hráči zvládnout. Nabízí se otázka, zda chtěli, aby o tom někdo věděl..
To zaprvý a zadruhý... můžu trochu pochopit že pokud jde o klíčové zápasy tak hráči sami chtějí hrát, třeba jsou do toho trochu tlačeni klubem...ale zdraví máme jen jedno. Na to by měly pamatovat obě strany. Je to "jen sport".

Pokud si něco vzali (byť nevědomky - viz. článek na iSport) a neinformovali klub/doktora, jejich boj.
Obrázek Za Dynamo!
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Prý byli vybráni tři na testy a všichni pozitivní. Škoda, že netestovali celej tým, to by asi mohlli rovnou zavřít krám :DDDD
Uživatelský avatar
hans68
Příspěvky: 2061
Registrován: 01 srp 2014 23:02
Dal "To se mi líbí": 16 krát
Obdržel "To se mi líbí": 40 krát

Re: Hokej

Příspěvek od hans68 »

Hlavně ze fetky z Pardubic🤣🤣🤣trapaci 😀😀😀
Odpovědět