Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

av69 píše: 28 kvě 2023 16:49 Lotyšům to nejde nepřát, historický moment na domácím MS, krásný příběh.
Říznout Švéďáky, Švýcaráky, Amíky, to není jen tak. Plus ty naše. :grinning:
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Lotyši na cestě za bronzem porazili Česko, Švýcarsko, Švédsko a USA.

Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Gumid píše: 28 kvě 2023 17:14 Říznout Švéďáky, Švýcaráky, Amíky, to není jen tak. Plus ty naše. :grinning:
Bronz vlastně získala česká ELH a hlavně Litvajz! 😎
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

in-spyder píše: 28 kvě 2023 12:39 Ahoj, dávám to tam, bohužel jsem se dostal domů pozdě v noci a vůbec mne nefungovala konektivita. Dal jsem tam jenom finále, o třetí místo začíná za chvíli.
To jsi určitě udělal kvůli mě, protože já jsem na to tipování úplně zapomněl a měl bych Acko :)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Holly833 píše: 28 kvě 2023 17:14 Lotyši na cestě za bronzem porazili Česko, Švýcarsko, Švédsko a USA.

Jak k tomu příijdeme my, taky jsme porazili Slováky , Nory ,Kazachy a Slovince:)
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

FOGLIK píše: 28 kvě 2023 17:19 Jak k tomu příijdeme my, taky jsme porazili Slováky , Nory ,Kazachy a Slovince:)
Slováci se dostali do vybrané společnosti!
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

stará hokejka píše: Škoda 6. bodů :)
Můžeš to napravit večer Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 28 kvě 2023 18:09 Můžeš to napravit večer Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pozdě, to byl právě strategicky dokonalý plán na trhák :))
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak vidíme ke kdo chválí USA azámoří všeobecně , vyvolají se zde vzory když nás někdo porazí vždy to je ten top soupeř.. Zde na fóru mám pocit , že se chtějí minimálně inřenýři kombinovanými top plejery na hraně NHL! Toto je nesmysla dokud zde hrál hráč/hráči, kde se nic nekopírovalo z Evropy viz teoretik Lener ani ze zámoří a hrála se ta naše vychcanost a kreatita tak sesvětu či Evropě stačilo!
Piego
Příspěvky: 15
Registrován: 20 kvě 2021 16:07
Obdržel "To se mi líbí": 2 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Piego »

Zajímavá myšlenka ;) vůbec není špatná
Kula píše: 28 kvě 2023 20:29 Tak vidíme ke kdo chválí USA azámoří všeobecně , vyvolají se zde vzory když nás někdo porazí vždy to je ten top soupeř.. Zde na fóru mám pocit , že se chtějí minimálně inřenýři kombinovanými top plejery na hraně NHL! Toto je nesmysla dokud zde hrál hráč/hráči, kde se nic nekopírovalo z Evropy viz teoretik Lener ani ze zámoří a hrála se ta naše vychcanost a kreatita tak sesvětu či Evropě stačilo!
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Kanada tam přijede ani ne s béčkovým, ale s déčkovým výběrem, který půlku MS odehraje na půl plynu a nakonec to stejně zase vyhrají.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

av69 píše: 28 kvě 2023 21:20 Kanada tam přijede ani ne s béčkovým, ale s déčkovým výběrem, který půlku MS odehraje na půl plynu a nakonec to stejně zase vyhrají.
jj, pri jejich zapase s Norama me to tak napadlo :)
jimmypop píše: 22 kvě 2023 17:15 se tesim, az to ta Kanada, ktery je dnesni zápas evidentně úplně u prdele, zase cely vyhraje
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Na tomto turnaji bylo vidět jak jde náš hokej do hajzlu. U Lotyšska to byla anomálie, ale Němci už budou pomalu lepší. Je to neskutečná bída náš hokej.
To bruslení našich hráčů je komické oproti zámořským týmům a i špičky Evropy. Švýcarsko, Finsko, Švédsko, Německo.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Kanada může snad přivézt i Juniory a stejně vyhraje nebo bude finále 😀 prostě to hold umí no i tenhle podceňovaný tým ukázal že jsou nejlepší ... Do Prahy čekám že Kanada vyšle o jména ještě mnohem kvalitnější tým vždy pro ně byla Praha dobrá destinace... Pokud nebudeme mít štěstí a nebudou volní Pasta, Kubalda, Nečas a další tak to taky může být pěkná ostuda... Třeba nám zahrajou první lajnu hráči z Kladna nebo Olomouce 😉 sranda
🔴⚪
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Tak hlavně to mistrovství ukázalo, že ani není potřeba moc borců z NHL a lze hrát na pohled fajn hokej. My jsme na turnaji vesměs hráli sračku, jasný, stane se, v nějakých zápasech, ale my jsme měli od začátku problém skoro v každém zápase. Kdo si vzpomene nyní na průběh zápasu se Slovinskem třeba, že.

Našemu hokeji hlavně nejvíce překáží to, že se od začátku čeká, že budeme všechny válcovat a s top týmy si to rozdáme na férovou. Se podívejme na Lotyše, Němce, ale podívejme se i na Švýcary, kteří sice vypadli ve čtvrtfinále, ale narovinu, vadilo by to po takových výkonech? To se prostě stalo a stane se to znovu, viz naši na Slovensku, kde nyní vzpomínáme, jaký jsme tam hráli skvělý hokej.

Za mne je zásadní chyba, že se nenastavil nějaký trend v národním týmu. Jestli to bylo pod Jalonenem nebo Pešánem nebo Rulíkem, je úplně jedno. Ten trend by měl být takový, že tam bude dobrý mix hráčů mladší, střední i starší generace. Že se bude hrát hokej, který je našim hráčům vlastní, že reprezentace bude otevřená pro všechny. Ani jedno nebylo:
  • Věkový průměr - to je tragédie, obrana 0 pod 25 let, útok 3 pod 25 let (Němci 4/6, Lotyši 4/3, Švýcaři 3/3, Finsko 1/2, Švédsko 2/4, USA a Kanada raději nezmiňovat
  • Styl hry - nejsem odborník, ale tento styl hry, který hrajeme nemají ti hráči v sobě, takhle jsme nikdy nehráli, ale ok, proto se bral Jalonen, já s tím nemám problém, jen za mne to není správně (myšleno předváděná strategie hry), ale třeba to Jalonen dovede změnit
  • Otevřená reprezentace pro všechny - fakt? Machinace s brankáři, jeden zápas Svozila, zranění Jiříčka, kde si stejně myslím, že by ho nevzali sebou, parodie na manažera p. Havlát, jako fakt budou chtít, aby jim Svozil například jezdil na jeden zápas v přípravě a pak papa?
Tímto stylem se přesouváme do role Lotyšska, kde to jednou vyjít může, ale spíše cíl (úspěch) je stále čtvrtfinále. Že jsou Němci a Švýcaři nad námi, už je svým způsobem skoro jasné.
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Vyhodnocení tipovačky MS hokej 2023

Předem se omlouvám za pozdní vypsání finálových zápasů, totálně blbě se to sešlo (noční příjezd domů, nefunkční konektivita, nefunkční firewall :grr: , oprava a pak jsem na to zapomněl), tak snad to přežijete :pivko:

Tady jsou první tři, gratulace, slíbil jsem nějaký energetický balíček pro každého, tak prosím pošlete, kdo chcete, mne do soukromé zprávy Vaše (jméno, příjmení, email, telefon a pobočku Zásilkovny pro zaslání). Následně cca do 14 dní to odešlu.

Tímto jsme ukončili sezónu 2022/2023 a již se těšme na sezónu následující. Co se týče tipovaček, tak prosím náměty na změnu, připomínky, apod klidně napište zde na fórum, pro například diskuzi nebo pošlete mne do soukromé zprávy. Již nyní víme, že budeme tipovat:
  • Extraliga 2023/2024 - pouze zápasy Dynama
  • Liga mistrů 2023/2024 - a zde si jelikož je to novinka s účastí Dynama zatipujeme všechny zápasy včetně play-off
  • MS v hokeji v Praze 2024
  • ME ve fotbale 2024 - a okurkovou sezónu proložíme fotbálkem
Snímek obrazovky 2023-05-29 v 0.20.29.png
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Ráno jsem na kole projel kolem Davida Musila, jel taky na kole, na první trénink... No asi takhle, když by chtěl Tarantino natočit dvojku Pulp Fiction a sháněl někoho do role zabijáka, měl bych jeden tip... A když by chtěl zabijáky dva, S Vencou by byli ideální....
subris
Příspěvky: 3154
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 284 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Bomba pro extraligu? No nevím....bude mu 38. Bomba pro extraligu jsou podle mě top plejeri v nejlepším věku. Ne veteráni na sklonku kariéry. Řekl bych, že ELH není žádná zoufalá soutěž, který musej dodávat "kvalitu a lesk" borci tohoto typu....🤔 Ale rád se nechám překvapit.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Pick píše: 29 kvě 2023 14:24 Bomba pro extraligu? No nevím....bude mu 38. Bomba pro extraligu jsou podle mě top plejeri v nejlepším věku. Ne veteráni na sklonku kariéry. Řekl bych, že ELH není žádná zoufalá soutěž, který musej dodávat "kvalitu a lesk" borci tohoto typu....🤔 Ale rád se nechám překvapit.
Souhlasím když budou českým mladým klukům zabírat místo osmatřicetiletý cizinci tak se hokej nikam neposune... Rozdíl je že ač je finská i švédská liga opravdu hodně kvalitní hrajou tam pravidelně mladý kluci+ max 3-4 cizinci pak se nemůžeme divit že u nás vyhrává neustále bodování čtyřicetiletý Růžička s Gulašem a v závěsu Pech ty vole 🤦 neříkám že na to ty mladý mají ale když šanci nedostanou jdou do Švédska jako Pasta, Vrána a další
🔴⚪
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Kdyby podobnej článek vyšel před deseti lety, tak řeknu jo, to je bomba... Ale radovat se z příchodu průměrnýho osmatřicetiletýho cizince, tak to ten náš hokej bude zanedlouho fakt na úrovni Slovenska.... Co na to Robert Zenit? Z krátkodobý playoffový výpomoci Kosticyna se téměř posral.... A tenhle týpek mu nevadí? Možná je to proto, že Kosticyn šel do Pardubic, kdežto Fin jde do týmu, kterej "nikoho" nezajímá...
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Ahoj, dá se někde koupit nebo stáhnout film o Dynamu?
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Jakub82 píše: 29 kvě 2023 20:28 Ahoj, dá se někde koupit nebo stáhnout film o Dynamu?
tady
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7444
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Ale, ale.

Není úplná pravda, že si Kari Jalonen sám vybíral své spolupracovníky. „Měl možnost si sám obsadit jedno jediné místo a sice videokouče. Na žádné další místo neměl Kari nárok,“ potvrdil během pondělka Sportu agent Jiří Hamal, který Jalonena zastupuje a byl u uzavření smlouvy s ním.
Odpovědět