Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

respekt k hokeji, co Nemci predvadej
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 745 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7658
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Mně nevadí, že prohrajeme v čf. To se stává, to je realita českýho hokeje. Ale vadí mi to, že tam není náboj, kterej mají právě dnešní Němci a mají hokejově nějak zásadně lepší mančaft? Já si to nemyslím.

Mně vadí ta chcíplost. Ale je u tam někdo, kdo tam z lávky tuhle emoci a zápal dodá? Kari bohužel ne, Zábranský je jako sfinga a vidíme, jak úspěšnej při koučování Komety v posledních letech byl.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 27 kvě 2023 20:10 Mně nevadí, že prohrajeme v čf. To se stává, to je realita českýho hokeje. Ale vadí mi to, že tam není náboj, kterej mají právě dnešní Němci a mají hokejově nějak zásadně lepší mančaft? Já si to nemyslím.

Mně vadí ta chcíplost. Ale je u tam někdo, kdo tam z lávky tuhle emoci a zápal dodá? Kari bohužel ne, Zábranský je jako sfinga a vidíme, jak úspěšnej při koučování Komety v posledních letech byl.
Mně také vadí ta "chcíplost", jen doufám, že příští trenér vše zvedne. Ideální kandidát by byl zase Pytlák, ale toho už nemáme (zodpovědní ať si přemýšlí, proč nemohl k repre dřív). Venca je náš, takže fakt asi RR. Ten sice nebude řvoun, ale své know-how by určitě uměl uplatnit i u seniorské reprezentace..

Kari byl poslední volba Svazu, své si splnil, jistě je to férový chlap, ale chápu Hadův strach před domácím MS. Ten musí cítit přímo paniku.
Kvalitní soupiska, nekoukatelný hokej a nakonec pravděpodobné vyřazení ve čtvrtfinále.. Taky bych z toho asi už teď nespal. ;-)
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Co Martin Stloukal? Ten motivační řeči umí :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

woe píše: 27 kvě 2023 06:37 Kdepak jsou zdejší mravokárci?

Když se pan Dědek odprezentuje jako xenofobní ubožák, žádná připomínka? Nic? Ticho?
Kdepak. Je to jeste horsi.

Na prevzeti Pouzarova poharu poslal misto sebe svyho sestiletiho kluka. Bylo to skandalni a flagrantni zneuziti detske prace.

A na foru co? Ticho…. :nene:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Itchy píše: 27 kvě 2023 21:54 Kdepak. Je to jeste horsi.

Na prevzeti Pouzarova poharu poslal misto sebe svyho sestiletiho kluka. Bylo to skandalni a flagrantni zneuziti detske prace.

A na foru co? Ticho…. :nene:
přesně. Zlatej kamión. Nebo erár.
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Xenofobie zůstává xenofobií. Jasná a čistá demonstrace. Ale udělal to Opa, musíte se to snažit okecat, že? Vypadá to hloupě, hošani :]
Tesla
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 101
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 52 krát
Obdržel "To se mi líbí": 49 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

Včera jsem v restauraci u vedlejšího stolu vyslechl rozhovor skupinky lidi, kteří evidentně neplácali do větru a prý na přání VV klub pracuje na příchodu Voženílka. Nevíte o tom někdo něco?
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5785
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 819 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

woe píše: 28 kvě 2023 06:13 Xenofobie zůstává xenofobií. Jasná a čistá demonstrace. Ale udělal to Opa, musíte se to snažit okecat, že? Vypadá to hloupě, hošani :]
věta "je čas pro českého trenéra" mně teda rozhodně nepřijde xenofobní...
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

ani nevim proc, ale nejak mi naskocila tahle scenka. Hosani.

snorry
Příspěvky: 851
Registrován: 20 lis 2016 23:06
Dal "To se mi líbí": 40 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od snorry »

woe píše: 28 kvě 2023 06:13 Xenofobie zůstává xenofobií. Jasná a čistá demonstrace. Ale udělal to Opa, musíte se to snažit okecat, že? Vypadá to hloupě, hošani :]


Je čas na německého trenéra jsem také xenofobní nacek?😉
Dobrý šermíř na hovno když nepřátel je nerovno

Klaun Salfický VEN!!!
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

woe píše: 28 kvě 2023 06:13 Xenofobie zůstává xenofobií. Jasná a čistá demonstrace. Ale udělal to Opa, musíte se to snažit okecat, že? Vypadá to hloupě, hošani :]
Nene, vážně jsi to v tom hledal?
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6127
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 275 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu. Vedle lidských jedinců je pozorována i u dalších živočichů. Je to forma strachu ze všeho neznámého, především z cizinců a všeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), respektive všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.)

Já vidím strach mocipánů, že na příštím MS s cizákem na lávce vybouchneme. Ale. Český trenér nerovná se záruka kvality. Ale jasně, za to, že se na to letos hráči vybodli, může trenér. Vždy je lehčí vyměnit kapelníka. A to se i stane.

Kdyby Opa řekl, že se musí najít lepší trenér, tak ok, ale letošní parta kouče vykoupala. Odvolají ho. Už se těším na toho nového. Pravého Čecha. To bude panečku jiná, hráči se samou radostí přetrhnou, to je jasný.
Třeba ho hráči taky podělaj. Ale to už bude v pohodě. Protože je přeci NÁŠ :]
Btw nikdo si nevšímá, že to hráči vzali na sebe a uznali, že je to jejich vina, že hráli jak leklé ryby. To je pro někoho moc složité, že?

Vykopnem cizáka, hajzla jednoho, to je správný řešení :] Nic než národ, že?
Tesla
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Nebuď směšný :) Modeluješ to do polohy předsudků, které v tom chceš vidět.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

woe píše: 28 kvě 2023 11:25 Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu. Vedle lidských jedinců je pozorována i u dalších živočichů. Je to forma strachu ze všeho neznámého, především z cizinců a všeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), respektive všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.)

Já vidím strach mocipánů, že na příštím MS s cizákem na lávce vybouchneme. Ale. Český trenér nerovná se záruka kvality. Ale jasně, za to, že se na to letos hráči vybodli, může trenér. Vždy je lehčí vyměnit kapelníka. A to se i stane.

Kdyby Opa řekl, že se musí najít lepší trenér, tak ok, ale letošní parta kouče vykoupala. Odvolají ho. Už se těším na toho nového. Pravého Čecha. To bude panečku jiná, hráči se samou radostí přetrhnou, to je jasný.
Třeba ho hráči taky podělaj. Ale to už bude v pohodě. Protože je přeci NÁŠ :]
Btw nikdo si nevšímá, že to hráči vzali na sebe a uznali, že je to jejich vina, že hráli jak leklé ryby. To je pro někoho moc složité, že?

Vykopnem cizáka, hajzla jednoho, to je správný řešení :] Nic než národ, že?
Máš pravdu, PSG má moc cizinců, má to být postaveno na nejlepších francouzských hráčích, aby mělo svou identitu....napsal rasistický a xenofobní francouzský tisk....blázníš?
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

woe píše: 28 kvě 2023 11:25 Xenofobie je projev chování, který spočívá v nedůvěře, odporu a nepřátelství ke všemu cizímu. Vedle lidských jedinců je pozorována i u dalších živočichů. Je to forma strachu ze všeho neznámého, především z cizinců a všeho cizího (tedy z projevů odlišných kultur, zemí, náboženství, apod.), respektive všeho, co přichází z ciziny, případně co je (co pochází) mimo vlastní sociální útvar (skupinu, podnik, kmen, národ, stát apod.)

Já vidím strach mocipánů, že na příštím MS s cizákem na lávce vybouchneme. Ale. Český trenér nerovná se záruka kvality. Ale jasně, za to, že se na to letos hráči vybodli, může trenér. Vždy je lehčí vyměnit kapelníka. A to se i stane.

Kdyby Opa řekl, že se musí najít lepší trenér, tak ok, ale letošní parta kouče vykoupala. Odvolají ho. Už se těším na toho nového. Pravého Čecha. To bude panečku jiná, hráči se samou radostí přetrhnou, to je jasný.
Třeba ho hráči taky podělaj. Ale to už bude v pohodě. Protože je přeci NÁŠ :]
Btw nikdo si nevšímá, že to hráči vzali na sebe a uznali, že je to jejich vina, že hráli jak leklé ryby. To je pro někoho moc složité, že?

Vykopnem cizáka, hajzla jednoho, to je správný řešení :] Nic než národ, že?
Tak kde začít. Kdo vybíral hráče co hráli? Trenér. Kdo mixoval gólmany jak figurky na orloji? Trenér. Tenhle styl, 1.tr. 2 střely (Jé honzo vy máte neskutecnou střelu :crazy: , 3.tr snad 4 .... to je skutečně trapas. Hokej musí hráče bavit, neříkej že kromě přátel defenzivniho hokeje tohle nekoho bavi. Hraci to vzali na sebe... a uz si videl ze by hraci prijeli a rekli ten trener je bridil, ten nám to prohrál... pesan dostával opravnene bidu a tento distingovany pán má být z obliga? Že se hezky směje a zajimave rozpravi s rozumbrady z médií? Ne, všem se má měřit stejně. A nikdo neříkal nikdy více cizince, ale že je čas pro českého. Takže hledat něco co není, by vypadalo spíš na nějakou neziskovku.... či fans S , kteří mají z PD opravdu mindrak a mohli se zbláznit že "jejich" Kovář souhlasí že je moc cizinců v lize.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Chlapi hodíte tam ještě poslední dva zápasy do tipovacky?
🔴⚪
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Pec92 píše: 28 kvě 2023 12:19 Chlapi hodíte tam ještě poslední dva zápasy do tipovacky?
Ahoj, dávám to tam, bohužel jsem se dostal domů pozdě v noci a vůbec mne nefungovala konektivita. Dal jsem tam jenom finále, o třetí místo začíná za chvíli.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

in-spyder píše: 28 kvě 2023 12:39 Ahoj, dávám to tam, bohužel jsem se dostal domů pozdě v noci a vůbec mne nefungovala konektivita. Dal jsem tam jenom finále, o třetí místo začíná za chvíli.
Nevadí díky že to vůbec děláš 👍
🔴⚪
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Lotyšům to nejde nepřát, historický moment na domácím MS, krásný příběh.
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

av69 píše: 28 kvě 2023 16:49 Lotyšům to nejde nepřát, historický moment na domácím MS, krásný příběh.
Přesně tak. Jen doufám, že naši koukali, včetně realizáku. Mohli vidět, že s USA jde hrát i jinak než připosranýho zanďoura..
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Opravdu markantní rozdíl jak odehráli jak Němci tak Lotyši zápas s USA a ani k tomu nepotřebovali zahraničního trenéra a Němci nejlepší útočníky z NHL
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

in-spyder píše: 28 kvě 2023 12:39 Ahoj, dávám to tam, bohužel jsem se dostal domů pozdě v noci a vůbec mne nefungovala konektivita. Dal jsem tam jenom finále, o třetí místo začíná za chvíli.
Škoda 6. bodů :)
Odpovědět