Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Me osobne by opravdu zajimalo, co AH a nas majitel akci Jalonen sleduje, to je pro me zahada, to si opravdu mysli, ze ,,Cesky trener,, jako neco zasadne zmeni, nebo by letos zmenil? O co vlastne hrajou, ze kopou proti repre treneroj jiz pred zacatkem turnaje to bych rad vedel. AH v roli prezidenta zatim nepredvedl vubec nic, mozna teda nechodi se sluzebni kartou na nakupy do Parizske a to se da povazovat za posun k lepsimu…:) Tercem je KJ, ale co takovy M. Havlat, za rok 4 x na tejden v CR jinak za morem, vysledek jeho prace? Ze to bez posil z NHL nepujde to asi kazdy vidi, nedorazil temer nikdo, o te komunikaci s hraci si kazdy muze udelat postupne obrazek take…, Cesky trener to bude mit pristi rok v Praze lehci, tech hracu by i bez komunikace mohlo snad dorazit vice, jestli to bude stacit to se teprv uvidi…
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5783
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 816 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

dokud se Lotyši mrcasili v KHL byl pro ně na MS úspěch, když postoupili ze základní skupiny... teď mají téměř kompletní obranu a nějaký útočníky z extraligy a hrajou o medaile... a pak že je naše liga špatná... ;-)
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Jedna vlaštovka jaro nedělá :nene: :shifty:
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Tak jestli máme platit smlouvu Rulíkovi dokud nebude někde v angažmá tak bych se tlaku na českého trenéra u repre Dědkovi nedivil...
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Kula píše: 26 kvě 2023 12:52 Tak jestli máme platit smlouvu Rulíkovi dokud nebude někde v angažmá tak bych se tlaku na českého trenéra u repre Dědkovi nedivil...
😁 to me nenapadlo….
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2649
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 566 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Laky29
Příspěvky: 121
Registrován: 07 dub 2016 08:43
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Laky29 »

Kula píše: 26 kvě 2023 12:52 Tak jestli máme platit smlouvu Rulíkovi dokud nebude někde v angažmá tak bych se tlaku na českého trenéra u repre Dědkovi nedivil...
Neber to Mechovský fórum moc vážně :dance:
Přílohy
Bez názvu.png
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Kula píše: 26 kvě 2023 12:52 Tak jestli máme platit smlouvu Rulíkovi dokud nebude někde v angažmá tak bych se tlaku na českého trenéra u repre Dědkovi nedivil...
Tvrdil to jasne uz loni. Plus se odvolaval na to, kolik stoji.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Danik23 píše: 26 kvě 2023 12:21 Me osobne by opravdu zajimalo, co AH a nas majitel akci Jalonen sleduje, to je pro me zahada, to si opravdu mysli, ze ,,Cesky trener,, jako neco zasadne zmeni, nebo by letos zmenil? O co vlastne hrajou, ze kopou proti repre treneroj jiz pred zacatkem turnaje to bych rad vedel. AH v roli prezidenta zatim nepredvedl vubec nic, mozna teda nechodi se sluzebni kartou na nakupy do Parizske a to se da povazovat za posun k lepsimu…:) Tercem je KJ, ale co takovy M. Havlat, za rok 4 x na tejden v CR jinak za morem, vysledek jeho prace? Ze to bez posil z NHL nepujde to asi kazdy vidi, nedorazil temer nikdo, o te komunikaci s hraci si kazdy muze udelat postupne obrazek take…, Cesky trener to bude mit pristi rok v Praze lehci, tech hracu by i bez komunikace mohlo snad dorazit vice, jestli to bude stacit to se teprv uvidi…
,,Cesky trener,, povětšinou nedrží kluky tolik u strategie přešlapování na místě před vlastní modrou a nechá je taky hrát hokej.

Samozřejmě, výjimky se najdou, ale tolik na vysvětlenou, aby bylo jasno a netahalo se do toho něco o národnosti.
To jsi ale určitě sám mezi řádky viděl a pochopil Dědkovu ironii :)
Danik23
Příspěvky: 715
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 234 krát
Obdržel "To se mi líbí": 200 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

stará hokejka píše: 26 kvě 2023 14:24 ,,Cesky trener,, povětšinou nedrží kluky tolik u strategie přešlapování na místě před vlastní modrou a nechá je taky hrát hokej.

Samozřejmě, výjimky se najdou, ale tolik na vysvětlenou, aby bylo jasno a netahalo se do toho něco o národnosti.
To jsi ale určitě sám mezi řádky viděl a pochopil Dědkovu ironii :)
Abych se priznal, tak jsem to uplne nepochopil :) narodnostni linku razi borci, ja ne:) ja se jen divim, kazdopadne pokud prijde zmena, tak se uvidi, snad bude smerem k lepsimu!
Kula
Příspěvky: 2009
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 656 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Laky29 píše: 26 kvě 2023 13:59 Neber to Mechovský fórum moc vážně :dance:
Tak to jsem neviděl, ale myšlenka stejná :grinning:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7440
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 736 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Rozhovor s panem Havlátem si dejte, to je materiál. :grinning:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1397 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 26 kvě 2023 18:41 Rozhovor s panem Havlátem si dejte, to je materiál. :grinning:
Překvapilo, že útočník Bostonu Jakub Lauko říkal, že jste s ním celý rok nemluvil, to samé ani s Tomášem Noskem. Proč?
„Moje práce je oslovovat hráče, o které máme zájem. Moje práce není obvolávat třicet, čtyřicet, padesát kluků, kteří bydlí v Americe. Jinak jsem s kluky, o které máme zájem, mluvil během celého roku, chodil jsem za nimi i na zápasy.“

Pravidelně ale v NHL nehraje ani dvacet hráčů. Není chyba neoslovit jako manažer přes sezonu všechny?
„Já s těmi lidmi v kontaktu nebyl?“

To se ptám já vás. Jakub Lauko říká, že ne.
„Něco jsem teď o tom řekl. Moje práce není volat všem šedesáti lidem, co v Americe bydlí. Je jedno, kde hrají, ale kontaktujeme toho, o koho máme zájem.“

Tím pádem jste celou sezonu viděli, Lauko s Noskem jsou pro vás úplně mimo seznam a národní tým takové hráče vůbec nepotřebuje?
„Jak jsem to řekl, tak to je. Všichni hráči, kteří mohli, dovolilo jim to zdraví a my je chtěli, přijeli. Byli bychom samozřejmě rádi, kdybychom tady měli víc kluků z NHL, před rokem přijeli. Ale situace je v tomhle specifická, že každý rok se může měnit.“


Tahle pasáž je úplně neskutečná. Co mu chybí ve schopnostech a pracovitosti bohatě vynahrazuje arogancí, přesně takové kolem repre potřebujeme, takoví to zlepší. Máme v NHL v porovnání s minulostí nebo silnějšími státy jen pár hráčů a nemůžeme si dovolit někoho z nich povýšeně ignorovat. I kdyby se do nominace nakonec nevešli, tak je povinností manažera repre s nimi udržovat pravidelný kontakt a zajímat se. Tohle je úplně neuvěřitelné. :sick:
in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

av69 píše: Překvapilo, že útočník Bostonu Jakub Lauko říkal, že jste s ním celý rok nemluvil, to samé ani s Tomášem Noskem. Proč?
„Moje práce je oslovovat hráče, o které máme zájem. Moje práce není obvolávat třicet, čtyřicet, padesát kluků, kteří bydlí v Americe. Jinak jsem s kluky, o které máme zájem, mluvil během celého roku, chodil jsem za nimi i na zápasy.“

Pravidelně ale v NHL nehraje ani dvacet hráčů. Není chyba neoslovit jako manažer přes sezonu všechny?
„Já s těmi lidmi v kontaktu nebyl?“

To se ptám já vás. Jakub Lauko říká, že ne.
„Něco jsem teď o tom řekl. Moje práce není volat všem šedesáti lidem, co v Americe bydlí. Je jedno, kde hrají, ale kontaktujeme toho, o koho máme zájem.“

Tím pádem jste celou sezonu viděli, Lauko s Noskem jsou pro vás úplně mimo seznam a národní tým takové hráče vůbec nepotřebuje?
„Jak jsem to řekl, tak to je. Všichni hráči, kteří mohli, dovolilo jim to zdraví a my je chtěli, přijeli. Byli bychom samozřejmě rádi, kdybychom tady měli víc kluků z NHL, před rokem přijeli. Ale situace je v tomhle specifická, že každý rok se může měnit.“


Tahle pasáž je úplně neskutečná. Co mu chybí ve schopnostech a pracovitosti bohatě vynahrazuje arogancí, přesně takové kolem repre potřebujeme, takoví to zlepší. Máme v NHL v porovnání s minulostí nebo silnějšími státy jen pár hráčů a nemůžeme si dovolit někoho z nich povýšeně ignorovat. I kdyby se do nominace nakonec nevešli, tak je povinností manažera repre s nimi udržovat pravidelný kontakt a zajímat se. Tohle je úplně neuvěřitelné. :sick:
Však ona pozice Havlata, který byl nevím jak dlouho mimo hokej je fantastická, místo toho aby si užíval prachů co mu naroďák dává a objel si všechny hráče, užil si cestování a atmosféru NHL, tak vyplodí tohle, a ještě povýšeně řekne “kdo bydlí v Americe”. Však tohle se tady kritizovala několik let zpět, a tak jsme si vzali člověka, co žije v emerice aby se to odbouralo (časové posuny, přítomnost, logistika)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Rahmed
Příspěvky: 1549
Registrován: 03 srp 2014 21:56
Bydliště: Těšín
Dal "To se mi líbí": 735 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rahmed »

Gumid píše: 26 kvě 2023 18:41 Rozhovor s panem Havlátem si dejte, to je materiál. :grinning:
Arogantní hovado :thumbdown:
Aspoň je vidět, jak to v realizačním týmu "funguje" :crazy:

A z pozice novopečeného neúspěšného GM nazvat Dědka laikem taky slušnej úlet... myslel jistě hokejovou stránku, ale :ruleta:
Život jde dál...
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Gumid píše: 26 kvě 2023 18:41 Rozhovor s panem Havlátem si dejte, to je materiál. :grinning:
Za mě naprosto typické odpovědi člověka, který se na něco vys..l, ví že má průser a tak reaguje arogantně útočně. Tohle je prostě přiznání, že to odfláknul.
Vakr
Příspěvky: 60
Registrován: 19 bře 2021 10:24
Dal "To se mi líbí": 13 krát
Obdržel "To se mi líbí": 12 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Vakr »

Takový logistický dotaz, v čem je lepší pro Poláky Ostrava, než Praha. Do Varšavy jsem se nalétal dost a rozhodně mi přijde lepší spojení z 80% Polska do Prahy, než do Ostravy. Nebo mi něco uniká?
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

A to já půjdu proti proudu. Lauko je zcela zástupný problém. Vždyť ten hrál úplný kulový i ve Varech, při covidové výluce. A jestli si má někdo sednout na prdel z jeho 10+7 v 35 zápasech v AHL, tak to fakt ne. Vždyť už i ten Kaut má lepší statistiky a tady jej zatracujete.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Emil Havránek píše: 26 kvě 2023 19:15 A to já půjdu proti proudu. Lauko je zcela zástupný problém. Vždyť ten hrál úplný kulový i ve Varech, při covidové výluce. A jestli si má někdo sednout na prdel z jeho 10+7 v 35 zápasech v AHL, tak to fakt ne. Vždyť už i ten Kaut má lepší statistiky a tady jej zatracujete.
Ono nejde jenom o góly a nahrávky viděl si nějaký zápas Bostonu když Lauko nastoupil? Já jo a hrál skvěle... Taky trenér s ním byl spokojený navíc ve Varech už to jsou taky dva roky hráči rostou věkem a zkušenostmi... Kaut se mi nelíbí nemůžu hodnotit jako hrál za mořem neviděl jsem ani jeden zápas ale na MS mi to stačilo... A 2020 tady taky pár zápasů odehrál měl 1+0 a že by nějak vyčníval to se taky nedá říct když už hodnotíme výkony pár let dozadu... Ale každého názor 👍
Naposledy upravil(a) Pec92 dne 26 kvě 2023 19:27, celkem upraveno 1 x.
🔴⚪
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1397 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Emil Havránek píše: 26 kvě 2023 19:15 A to já půjdu proti proudu. Lauko je zcela zástupný problém. Vždyť ten hrál úplný kulový i ve Varech, při covidové výluce. A jestli si má někdo sednout na prdel z jeho 10+7 v 35 zápasech v AHL, tak to fakt ne. Vždyť už i ten Kaut má lepší statistiky a tady jej zatracujete.
Tady nejde o Lauka, ale o všeobecný přístup k hráčům v NHL. Protože ve chvíli kdy hráčů v NHL máme jen kolem 40 a jejich obvolání zabere dvě odpoledne, tak by s nimi GM měl být v pravidelném kontaktu a udržovat dobrý vztah. Protože nikdy dopředu nevíš kdo za rok dva vyletí nahoru a zařadí se z kategorie "bydlí v Americe" do kategorie hráčů, které chceme v reprezentaci. A v ten moment se ochota hráče reprezentovat může odvíjet i od toho jak s ním bylo do té doby jednáno.
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Třeba by Nosek stejně nejel, když nemá smlouvu, ale neprojevit o něj vůbec zájem, stejně tak nechtěli Vránu, který měl zájem jet. A pak se brečí, že nám chyběla kvalita. Hlavně že se tam ploužil Sobotka, od ničeho k ničemu lítali oblíbenci z Varů.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Emil Havránek píše: 26 kvě 2023 19:15 A to já půjdu proti proudu. Lauko je zcela zástupný problém. Vždyť ten hrál úplný kulový i ve Varech, při covidové výluce. A jestli si má někdo sednout na prdel z jeho 10+7 v 35 zápasech v AHL, tak to fakt ne. Vždyť už i ten Kaut má lepší statistiky a tady jej zatracujete.
Treba by ten mancaft nebyl tak zdechlej….

Ale konkretne o Lauka nejde.

Havlat mne prijde jako dobrej ulet. Proc vlastne musi delat GM bejvala hokejka?

Dedka celkem chapu. Smejdi to tam maji porad pekne porozdavany, Hnilickove, Zabransti….
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

av69 píše: 26 kvě 2023 18:49 Překvapilo, že útočník Bostonu Jakub Lauko říkal, že jste s ním celý rok nemluvil, to samé ani s Tomášem Noskem. Proč?
„Moje práce je oslovovat hráče, o které máme zájem. Moje práce není obvolávat třicet, čtyřicet, padesát kluků, kteří bydlí v Americe. Jinak jsem s kluky, o které máme zájem, mluvil během celého roku, chodil jsem za nimi i na zápasy.“

Pravidelně ale v NHL nehraje ani dvacet hráčů. Není chyba neoslovit jako manažer přes sezonu všechny?
„Já s těmi lidmi v kontaktu nebyl?“

To se ptám já vás. Jakub Lauko říká, že ne.
„Něco jsem teď o tom řekl. Moje práce není volat všem šedesáti lidem, co v Americe bydlí. Je jedno, kde hrají, ale kontaktujeme toho, o koho máme zájem.“

Tím pádem jste celou sezonu viděli, Lauko s Noskem jsou pro vás úplně mimo seznam a národní tým takové hráče vůbec nepotřebuje?
„Jak jsem to řekl, tak to je. Všichni hráči, kteří mohli, dovolilo jim to zdraví a my je chtěli, přijeli. Byli bychom samozřejmě rádi, kdybychom tady měli víc kluků z NHL, před rokem přijeli. Ale situace je v tomhle specifická, že každý rok se může měnit.“


Tahle pasáž je úplně neskutečná. Co mu chybí ve schopnostech a pracovitosti bohatě vynahrazuje arogancí, přesně takové kolem repre potřebujeme, takoví to zlepší. Máme v NHL v porovnání s minulostí nebo silnějšími státy jen pár hráčů a nemůžeme si dovolit někoho z nich povýšeně ignorovat. I kdyby se do nominace nakonec nevešli, tak je povinností manažera repre s nimi udržovat pravidelný kontakt a zajímat se. Tohle je úplně neuvěřitelné. :sick:
Jak kdybych slysel Pesana par let nazpatek.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Kdyby byl rozhovor o vaření, tak pan Ryšavý určitě ve dvou otázkách použije pan Dědek říkal....on a pan Kuchař to je materiál....ty se předhánějí, kdo napíše větší kokotinu....
Odpovědět