Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Mount Blanc se opravdu nenachází ve Švýcarsku Roberte…
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Pec92 píše: 21 kvě 2023 21:39 Opět zkritizuju Košťálka tempu MS nestačí vzadu strašné chyby co známe všichni z extraligy ... Kdyby náhodou se chtěl někdo hádat 😀 vidím to tak já můj názor 100 lidí 100 názorů
Není jediný, kdo dělá chyby. Moc nechápu přínos Zábranského, ten je tam asi jenom kvůli tomu, aby tahal z pozice asistenta hráče do Komety.
Dizzy
Příspěvky: 3534
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 43 krát
Obdržel "To se mi líbí": 102 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Pec92 píše: 21 kvě 2023 21:39 Opět zkritizuju Košťálka tempu MS nestačí vzadu strašné chyby co známe všichni z extraligy ... Kdyby náhodou se chtěl někdo hádat 😀 vidím to tak já můj názor 100 lidí 100 názorů
To není problém Koštálka, nýbrž vsech. Ve first class na beky dojizdime dlouhodobě, po dekády…

A při vsi úctě ke KV lajne která hraje výborně, tak takhle má hrát 4lajna a ne druhá, potažmo presilovková.

Smejkal Lenc, Špágr, Tomášek= hrůza. Kaut to je tak na Třebíč.

“Diky” zranění Chytila a Sedla, tak suma sumárum máme průměrnou první unit a nadprumernou čtvrtou KV lajnu, tot vše….

Vozuch se Zohornou vejš. Zbytek útoku bych zjebal na první dobrou….
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7660
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 744 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

cam22 píše: 21 kvě 2023 21:19 Smejkal bude v NHL dělat co?Maskota?
Furt je to hráč, co má za sebou dvě výborný sezony ve Finsku a Švédsku. Za to dostal smlouvu. Ottawa může jen získat a když ne, tak za rok bude zpátky v Evropě. Navíc zrovna on teď hraje s rozbitou hubou, to asi není moc komfortní.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dizzy píše: 21 kvě 2023 21:47 To není problém Koštálka, nýbrž vsech. Ve first class na beky dojizdime dlouhodobě, po dekády…

A při vsi úctě ke KV lajne která hraje výborně, tak takhle má hrát 4lajna a ne druhá, potažmo presilovková.

Smejkal Lenc, Špágr hrůza. Kaut to je tak na Třebíč.

Máme průměrnou první unit a nadprumernou čtvrtou KV lajnu, tot vše….

Vozuch se Zohornou vejš. Zbytek útoku bych zjebal na první dobrou….
To souhlasím... Obránci nejsou ....jediný kdo trochu hraje je Kempný občas chybu udělá ale rozhodně nejlepší... Dvořka není nejrychlejší ale uhraje toho víc než Koště... Jordán to je parodie na obránce v dnešním hokeji ... Pomalý nekonstruktivní rozehrávka tragédie... Ono se stačí podívat na úbytek beku v NHL to je šílená propast proti tomu co bylo dřív... Proto je škoda že se zranil Jiříček dělal hrubé chyby na modré v Brně ale alespoň by se obehrával mladý kluk s budoucností to samé Svozil... Lepší než lenochodi typu Kundrátek, Jordán atd
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8197
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

24cenda píše: 21 kvě 2023 21:36 Tak dnes neměl Pardubický sportovní fanoušek nejlepší den. Nejprve fotbalisti prohra se Zlínem a hrubice Nici. Pak basketbalisté prohra v sedmém semifinále s Děčínem. Na a do třetice hokejky.
Ale to jak Nitu pak smázl do médií Kováč, no nevim 🤔
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

jimmypop píše: 21 kvě 2023 20:33 Slušnej fičák. Kde jsou ty doby, co my jsme byli ti lepší.
Tak to bychom hodne omládli… :grinning:
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

V Tipovačce věřilo Švýcarům proti nám 62% lidí. To se jim pak musí blbě hrát :)
kedar
Příspěvky: 2017
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

FOGLIK píše: 22 kvě 2023 08:49 V Tipovačce věřilo Švýcarům proti nám 62% lidí. To se jim pak musí blbě hrát :)
Bohužel, realita.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Mě by spíše zajímal Špaček. Ten je úplně neviditelný to samé Kaut. Jsou fakt tak mimo formu, nebo jim nesedí styl. To samé Tomášek neviditelný. Ale ten byl stín už nevyčníval v lize.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

62% - každej chce mít svý jistý :)

Švýcaři prostě přijeli tohle MS vyhrát. Jestli se jim to povede, nevím, ale mají na to a byla by to pro ně bomba!
I pro hokej!
Už jsem byl dlouho unavenej z MS, kde si hazelo kvarteto týmů s tím, že vždy někdo z tý 6 vypadl/neměl formu zrovna. Teď se hokej rozšířil a ostatní týmy taky koušou. Ne jako Švýcaři, ale koušou. Třeba právě Švýcaři mohou teď po dlouhý době zúročit co do hokeje investovali a ukázat cestu dalším a pak ta placka z MS bude neskutečně cenná.

Ale že bych kvůli tomu sázel na soupeře - to asi fakt ne.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Valda píše: 22 kvě 2023 09:26 62% - každej chce mít svý jistý :)

Švýcaři prostě přijeli tohle MS vyhrát. Jestli se jim to povede, nevím, ale mají na to a byla by to pro ně bomba!
I pro hokej!
Už jsem byl dlouho unavenej z MS, kde si hazelo kvarteto týmů s tím, že vždy někdo z tý 6 vypadl/neměl formu zrovna. Teď se hokej rozšířil a ostatní týmy taky koušou. Ne jako Švýcaři, ale koušou. Třeba právě Švýcaři mohou teď po dlouhý době zúročit co do hokeje investovali a ukázat cestu dalším a pak ta placka z MS bude neskutečně cenná.

Ale že bych kvůli tomu sázel na soupeře - to asi fakt ne.
Nechci aby to znělo blbě, ale Švýcaři praktikují to co jsme hráli my v sezóně. Jediný rozdíl oni jedou bez výraznějších hluchých míst. Ale to stále neznamená, že může přijít čtvrtfinále a průšvih.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

RR - mám pro něj slabost. Ale když tenkrát v rozhovoru řekl, že bude dojíždět, tak mě to zarazilo ...v těch hlavních okamžicích se tým trošku klepal a tam měl trenér zasáhnout, ale nedal to. Asi ta vazba nevznikla ...
Jsem moc rád, že tento trenér prošel naší organizací a bohužel to nevyšlo.
Na Varaďu se těším a myslím, že se zatím málo mluví o Aleši Krátoškovi - ten si své odvedl u jiných týmů a do počtu u nás nebude. Co si cením, že chce Varaďa nastavit celou instituci, nejen "áčko" - i to mi u Radima chybělo, hlavně s jeho zkušenostmi s mládeží a tendencí s ní pracovat.
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

FOGLIK píše: 22 kvě 2023 09:29 Nechci aby to znělo blbě, ale Švýcaři praktikují to co jsme hráli my v sezóně. Jediný rozdíl oni jedou bez výraznějších hluchých míst. Ale to stále neznamená, že může přijít čtvrtfinále a průšvih.
To se stát může, ale chtějí toto MS vyhrát je vidět na první pohled. Nám na druhou stranu odpadli 3 kluci, co byli rozdíloví. Ale prostě jim to líp lepí, víc si věří - u nás si to přehazujeme jak bramboru (viděl jsem pár třetin, takže je to spíš "feeling" než rozbor) a bohužel se nám smála dost lepí na paty. No ta hluchá místa mě straší už z ligy :)
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 738 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Valda píše: 22 kvě 2023 09:34 To se stát může, ale chtějí toto MS vyhrát je vidět na první pohled. Nám na druhou stranu odpadli 3 kluci, co byli rozdíloví. Ale prostě jim to líp lepí, víc si věří - u nás si to přehazujeme jak bramboru (viděl jsem pár třetin, takže je to spíš "feeling" než rozbor) a bohužel se nám smála dost lepí na paty. No ta hluchá místa mě straší už z ligy :)
Je pravda, že mě naše hra teda zatím vůbec nevtáhla. Člověk to sleduje tak v podstatě bez emocí.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Valda píše: 22 kvě 2023 09:26 62% - každej chce mít svý jistý :)

Už jsem byl dlouho unavenej z MS, kde si hazelo kvarteto týmů s tím, že vždy někdo z tý 6 vypadl/neměl formu zrovna. Teď se hokej rozšířil a ostatní týmy taky koušou. Ne jako Švýcaři, ale koušou. Třeba právě Švýcaři mohou teď po dlouhý době zúročit co do hokeje investovali a ukázat cestu dalším a pak ta placka z MS bude neskutečně cenná.



Aby tam za chvilku neklepal maďar.... :see_no_evil:
Valda
Příspěvky: 2662
Registrován: 04 srp 2014 10:32
Dal "To se mi líbí": 67 krát
Obdržel "To se mi líbí": 88 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Valda »

Itchy píše: 22 kvě 2023 10:32 Aby tam za chvilku neklepal maďar.... :see_no_evil:
Uz slysim lehke klepani na dvere ..."knock, knock" :))
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 729
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 256 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Na prvním šampionátu co jsem sledoval (Praha '72), jsme dali Švýcarům 19:1, pořád jsem si nezvyk, že bysme v zápasech neměli bejt favoritem my. V hospodě jsem byl jedinej, kdo vsadil na naše, tvl že prej ty borci co jim přijeli, s mládeží jak pracujou... OK, hráče znám, ale když jsem chtěl vyjmenovat úspěchy jejich mladežnických týmů deset let dozadu, vygůglili jeden. Buď blbě hledali nebo další setrvačná mantra.
Jinak plus minus padesátka špílů na MS za náma, z toho čtyřicet víc o hovně než o hokeji. Turnaj co je parodií na vrchol repre sezony. Zaplať pánbů, že se člověk má čeho chytit a na co těšit aspoň na klubový úrovni. Nikdy nepřestanu bejt panDědkovi dost vděčnej.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Valda píše: 22 kvě 2023 09:31 RR - mám pro něj slabost. Ale když tenkrát v rozhovoru řekl, že bude dojíždět, tak mě to zarazilo ...v těch hlavních okamžicích se tým trošku klepal a tam měl trenér zasáhnout, ale nedal to. Asi ta vazba nevznikla ...
Jsem moc rád, že tento trenér prošel naší organizací a bohužel to nevyšlo.
Na Varaďu se těším a myslím, že se zatím málo mluví o Aleši Krátoškovi - ten si své odvedl u jiných týmů a do počtu u nás nebude. Co si cením, že chce Varaďa nastavit celou instituci, nejen "áčko" - i to mi u Radima chybělo, hlavně s jeho zkušenostmi s mládeží a tendencí s ní pracovat.
Pokud mohu reagovat na Tvuj prispevek, me RR zklamal, na me to pusobi tak, ze si to u nas opravdu udal jako dobrou staci za dobre penize (pravdepodobne:), se vsema dalsima aktivitama, bydlenim v KV a dojizdenim do PCE (to samo o sobe, v normalni organizaci/firme nikdo normalni nemuze akceptovat, na takove pozici, a navic to vypovida o nove prichozim....), a pro me nejvetsi zklamani (a nevim cim to presne je)- velkej provar v Semi, tam za me od treneru nebylo nic, na me to pusobilo, tak, ze co si ten team uhraje sam o sobe to bude, pro me nektere zapasy byl totalni provar a zklamani a to zejmena u trenerskeho stabu, je to muj fanouskovsky pohled pouze..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Borek píše: 22 kvě 2023 13:44 Na prvním šampionátu co jsem sledoval (Praha '72), jsme dali Švýcarům 19:1, pořád jsem si nezvyk, že bysme v zápasech neměli bejt favoritem my. V hospodě jsem byl jedinej, kdo vsadil na naše, tvl že prej ty borci co jim přijeli, s mládeží jak pracujou... OK, hráče znám, ale když jsem chtěl vyjmenovat úspěchy jejich mladežnických týmů deset let dozadu, vygůglili jeden. Buď blbě hledali nebo další setrvačná mantra.
Jinak plus minus padesátka špílů na MS za náma, z toho čtyřicet víc o hovně než o hokeji. Turnaj co je parodií na vrchol repre sezony. Zaplať pánbů, že se člověk má čeho chytit a na co těšit aspoň na klubový úrovni. Nikdy nepřestanu bejt panDědkovi dost vděčnej.
:goodpost:

Již mnoho let tvrdím, že MS v ledním hokeji by mělo být ve dvouletém cyklu, a střídat by se mohlo např. s nějakým formátem ME. Otázkou je zda-li vůbec pořádat např. v olympijském roce.
Již řadu let nevidím nejen u našich hráčů opravdovou touhu něco na tomto turnaji dokázat, spíše si pamatuji kvanta omluvenek apod. :think:

Nebýt "čarodějnic" s čímž mám MS tak nějak spojené, tak se přiznám, že možná ani neregistruji, že se hraje. Eurohockey tour již roky nesleduji, a s MS k tomu v základních skupinách nemám daleko.

U klubového hokeje to mám, ale vše tak jak má být :thumbup:
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Danik23 píše: 22 kvě 2023 14:20 Pokud mohu reagovat na Tvuj prispevek, me RR zklamal, na me to pusobi tak, ze si to u nas opravdu udal jako dobrou staci za dobre penize (pravdepodobne:), se vsema dalsima aktivitama, bydlenim v KV a dojizdenim do PCE (to samo o sobe, v normalni organizaci/firme nikdo normalni nemuze akceptovat, na takove pozici, a navic to vypovida o nove prichozim....), a pro me nejvetsi zklamani (a nevim cim to presne je)- velkej provar v Semi, tam za me od treneru nebylo nic, na me to pusobilo, tak, ze co si ten team uhraje sam o sobe to bude, pro me nektere zapasy byl totalni provar a zklamani a to zejmena u trenerskeho stabu, je to muj fanouskovsky pohled pouze..
Za mne RR nastavil pro celou základní část velmi dobrý proces i systém, který byť někdy se štěstím tak vedl k bodům a nakonec i k 1. místu po ZČ. Fungovalo to i v jeho nepřítomnosti.

Osobně to nevidím tak přísně, a ani nepotřebuji, aby trenér lítal po lavičce celý zápas jako kašpar, nebo hulákal neustále na rozhodčí.

Popravdě náš konec v plaoyff rozhodlo několik detailů, a za mne RR, byť mohl být někdy odvážnější rozhodně nezklamal.

Krok majitele klubu s angažováním VV však považuji za správný - a to už jsme zase u těch detailů :think:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Muf píše: 22 kvě 2023 14:32 Za mne RR nastavil pro celou základní část velmi dobrý proces i systém, který byť někdy se štěstím tak vedl k bodům a nakonec i k 1. místu po ZČ. Fungovalo to i v jeho nepřítomnosti.

Osobně to nevidím tak přísně, a ani nepotřebuji, aby trenér lítal po lavičce celý zápas jako kašpar, nebo hulákal neustále na rozhodčí.

Popravdě náš konec v plaoyff rozhodlo několik detailů, a za mne RR, byť mohl být někdy odvážnější rozhodně nezklamal.
Tak to se neshodnem, za me z RR a od teamu nebyla zadna reakce na vyvoj zapasu, kdyz se nedarilo.., Ja osobne neuznavam sednuvti si zadkem na nekolik mist, myslim si, ze to dlouhodobe nikam moc nevede, rekl bych ze EHL team s nejvyssimi ambicemi potrebuje trenera na plny uvazek, navic je celkem sranda, ze toto je jiz nejakou dobu kritizovano ze vsech stran (kumulace funkci..) po jeho absenci myslim jsme sli dolu a casovani na PO bylo +/- stejne jako predchozi 2 sezony... ale tak mohu se mylit, a za me RR zklamal, buh vi kdy bude sance na finale/titul tak velka jako byla letos...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Danik23 píše: 22 kvě 2023 14:41 Tak to se neshodnem, za me z RR a od teamu nebyla zadna reakce na vyvoj zapasu, kdyz se nedarilo.., Ja osobne neuznavam sednuvti si zadkem na nekolik mist, myslim si, ze to dlouhodobe nikam moc nevede, rekl bych ze EHL team s nejvyssimi ambicemi potrebuje trenera na plny uvazek, navic je celkem sranda, ze toto je jiz nejakou dobu kritizovano ze vsech stran (kumulace funkci..) po jeho absenci myslim jsme sli dolu a casovani na PO bylo +/- stejne jako predchozi 2 sezony... ale tak mohu se mylit, a za me RR zklamal, buh vi kdy bude sance na finale/titul tak velka jako byla letos...
A navic pro me zklamani hodnoceni sezony.. tam to asi p. Dedek videl obdobne...
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Domnívám se, že šance na finále/titul bude v příští sezóně stejná jako letos. Tým zůstává po kupě byť o rok starší, ale zas faktor Václav V. Jsem zvědav a těším se na další sezónu 👍
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pick píše: 22 kvě 2023 14:52 Domnívám se, že šance na finále/titul bude v příští sezóně stejná jako letos. Tým zůstává po kupě byť o rok starší, ale zas faktor Václav V. Jsem zvědav a těším se na další sezónu 👍
Ja to myslel tak, ze Spa, Brno, Lib byl out a konstalace semi byla vice nez prizniva..ciste statisticky pred zacatkem sezony, mame stejne sance jako ostatni to je pravda:) Ja take verim VV a tesim se na pristi sezonu...
Odpovědět