Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Cavalera
Příspěvky: 2334
Registrován: 13 pro 2014 15:02
Dal "To se mi líbí": 9 krát
Obdržel "To se mi líbí": 46 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Cavalera »

fredy10 píše: 17 kvě 2023 10:03 Tak Sedlo bohužel dohrál a letí domů... :disappointed_relieved:
Není potřeba šířit paniku.Sedlo má dva dny volna a pak se uvidi.
Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Mnozí z vás tu Jalonenovi nepřejí, což já třeba nechápu, ale nastalou situaci bych už nazval smůlou na zranění.
A zároveň se do vás, hnojometníků i pustím, proč se RR neozval, že by měl o trénování repre zájem po tom spratkovi z Liberce? Byl zticha stejně jako ostatní. Kdyby tenkrát Zábranský jako viceprezident svazu nesehnal Jalonena, což si pak do mrtě vyžral a musí dělat za trest asistenta, tak se tam dneska plácá paní Jandačová s Kalousem nebo Růžička, nikoho jiného by to toho neuvrtali. Hadamczik už tehdy cílil jinam. Ale dost možná by Přerost s Petrem zájem měli, jen je nikdo neoslovil. Naštěstí!
Tak tristní ta situace byla. Bohužel.
Naposledy upravil(a) Emil Havránek dne 17 kvě 2023 12:46, celkem upraveno 1 x.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Není důvod k panice Láďa Sobotku začne bruslit a chodit před bránu .... Doufám že bude Lukáš brzy v pořádku:)
🔴⚪
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Emil Havránek píše: 17 kvě 2023 12:44 Mnozí z vás tu Jalonenovi nepřejí, což já třeba nechápu, ale nastalou situaci bych už nazval smůlou na zranění.
A zároveň se do vás, hnojometníků i pustím, proč se RR neozval, že by měl o trénování repre zájem po tom spratkovi z Liberce? Byl zticha stejně jako ostatní. Kdyby tenkrát Zábranský jako viceprezident svazu nesehnal Jalonena, což si pak do mrtě vyžral a musí dělat za trest asistenta, tak se tam dneska plácá paní Jandačová s Kalousem nebo Růžička, nikoho jiného by to toho neuvrtali. Hadamczik už tehdy cílil jinam. Ale dost možná by Přerost s Petrem zájem měli, jen je nikdo neoslovil. Naštěstí!
Tak tristní ta situace byla. Bohužel.
Tak RR ještě před měsícem v rozhovoru tvrdil , že by na dospělou repre neměl ani pomyšlení.
Propulse
Příspěvky: 6682
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 115 krát
Obdržel "To se mi líbí": 655 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Cavalera píše: 17 kvě 2023 12:22 Není potřeba šířit paniku.Sedlo má dva dny volna a pak se uvidi.
Jestli mu za dva dny sroste zlomenina patni kosti, tak treba i jo :)))) Dedek ho chtel mit dneska v CR. Na repre se rozhodli jinak. Ale sance, ze by nastoupil je minimalni. Ale nejsem doktor :)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pcehockeyfan25 píše: 17 kvě 2023 13:39
Honzo neni zač, my máme 3 ks
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Propulse píše: 17 kvě 2023 13:32 Jestli mu za dva dny sroste zlomenina patni kosti, tak treba i jo :)))) Dedek ho chtel mit dneska v CR. Na repre se rozhodli jinak. Ale sance, ze by nastoupil je minimalni. Ale nejsem doktor :)
No tvl, zlomenina znamená klid i na několik měsíců.. Snad nebude nějak komplikovaná. :-/
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Sweník píše: 17 kvě 2023 13:57 No tvl, zlomenina znamená klid i na několik měsíců.. Snad nebude nějak komplikovaná. :-/
Tohle jsem chtěl napsat. Za mne to není žádná sranda. V podstatě nelze toto ustát bez následků. Pro fotbalistu velký problém, pro hokejistu menší, ale ne malý....

Ale je zlomenina a zlomenina uvidíme.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8198
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 443 krát
Obdržel "To se mi líbí": 979 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Sweník píše: 17 kvě 2023 13:57 No tvl, zlomenina znamená klid i na několik měsíců.. Snad nebude nějak komplikovaná. :-/
za dva dny v prvni unit, presilovky, oslabeni, IT 25min 🤔
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Propulse píše: 17 kvě 2023 13:32 Jestli mu za dva dny sroste zlomenina patni kosti, tak treba i jo :)))) Dedek ho chtel mit dneska v CR. Na repre se rozhodli jinak. Ale sance, ze by nastoupil je minimalni. Ale nejsem doktor :)
Pokud se jedná skutečně o tuto diagnózu, tak by byl Sedlák blázen, pokud by podstupoval další případné zhoršení stavu.

Předpokládám, že Sedlo má za sebou maximálně RTG, ale že by stihli magnetickou rezonanci a následně CT pro úplné určení stavu :think:

Ani se nedivím, že ho Dědek chce hned nazpět, vždyť tady se můžeme klidně bavit i o tom, jestli bude moct do Vánoc nastoupit....
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Tvl tak to těm informacím z Rigy nějak nehovim......v nemocnici nebyl, takže rentgen má asi masér v kutlochu a dva dny klidu pomůžou... :crazy: Jestli je to fakt zlomený a oni ho tam nesmyslně nechávaj, tak to se Dědek počítám posere vzteky...... :think:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Zlomeninu patní kosti jsem utrpěl , k tomu poškození šlach kolem úponu u achilovky, což ukázala až rezonance a 10 týdnů jsem tu nohu nemohl skoro zatěžovat. Pak jsem ještě absolvoval 12x plazma terapii a do plné zátěže jsem mohl tak po třech měsících. Doufám, že Sedlo to bude mít kratší...


Jinak puk pak pivo - Honza Mandát.
Tesla a Devils
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Pick píše: 17 kvě 2023 14:35 Tvl tak to těm informacím z Rigy nějak nehovim......v nemocnici nebyl, takže rentgen má asi masér v kutlochu a dva dny klidu pomůžou... :crazy: Jestli je to fakt zlomený a oni ho tam nesmyslně nechávaj, tak to se Dědek počítám posere vzteky...... :think:
:) asi slyseli krepitaci kostnich ulomku pri pohybu nohy..:) no zcela vazne, mobilni rengeny taky existuji, ve veterine je konaci vozi i v aute, myslim, nekteri..:)
kazdopadne, pokud je to az tak vazne, tak nerozumim proc by to mel nejak dale zkouset, Dedkoj bych se nedivil, ze by ku.. tlacil na jeho navrat,
Na Kariho zde sama kritika, ja bych az tak prisny nebyl, nevim co by tam kdo delal jineho za zazraky (to, ze si sam kope hrob s akci brankar, to je jina..), kazdopadne se jim to opravdu sakra hrouti cele...
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Myslím, že to chce jen trochu klidu :-)

Jak u Sedla, tak tady se závěry zdravotnického konzilia :-)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 577
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 225 krát
Obdržel "To se mi líbí": 136 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

acrylic píše: 17 kvě 2023 14:41 Zlomeninu patní kosti jsem utrpěl , k tomu poškození šlach kolem úponu u achilovky, což ukázala až rezonance a 10 týdnů jsem tu nohu nemohl skoro zatěžovat. Pak jsem ještě absolvoval 12x plazma terapii a do plné zátěže jsem mohl tak po třech měsících. Doufám, že Sedlo to bude mít kratší...


Jinak puk pak pivo - Honza Mandát.
Máte odkaz na toho Mandyho prosím?
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Pcehockeyfan25 píše: 17 kvě 2023 15:17 Máte odkaz na toho Mandyho prosím?
Zatím asi pouze zde

https://podcasters.spotify.com/pod/show ... dt-e246b9s
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3277
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 739 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

digitalmouse píše: 17 kvě 2023 15:24
To se libí Robert Záruba :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Krutohustor
Příspěvky: 34
Registrován: 20 úno 2021 09:29
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 5 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Krutohustor »

V nakym rozhovoru jsem cetl, ze zakladni veci jako rentgen maji primo v zazemi stadionu
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

FOGLIK píše: 17 kvě 2023 15:35 To se libí Robert Záruba :)
Tak na TW techniku moc nepotřebuješ. Mohl k tomu hodit ještě nějakou pěknou grafiku. :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Příspěvky: 2996
Registrován: 05 pro 2016 20:31
Dal "To se mi líbí": 654 krát
Obdržel "To se mi líbí": 365 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jirka. »

Ať normálně Dědek zavolá přímo Sedlovi a řekne mu, ať se "sám" rozhodne odjet, že se necítí. Chápu že Sedlo si chtěl zahrát, ale jestli nám ho tam náš svaz zničí úplně, tak to jim do smrti nezapomenu zmetkům. Já tedy osobně, pokud bych byl v pozici jako Sedlo, že už do NHL nechci a mám tady krásnou smlouvu, tak reprezentaci ukážu prostředníček a ještě s komentářem na to jak posuzovali zákroky na něj během sezony, ať si to vyžerou, teď by se to tak hodilo, kdyby se na to posranýmu svazu a tomu arogantovi z finska vybodl.
100 let klubu...,100 let našeho Dynama :pivko: Dynamo proti všem!! :wave:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Jirka. píše: 17 kvě 2023 18:14 Ať normálně Dědek zavolá přímo Sedlovi a řekne mu, ať se "sám" rozhodne odjet, že se necítí. Chápu že Sedlo si chtěl zahrát, ale jestli nám ho tam náš svaz zničí úplně, tak to jim do smrti nezapomenu zmetkům. Já tedy osobně, pokud bych byl v pozici jako Sedlo, že už do NHL nechci a mám tady krásnou smlouvu, tak reprezentaci ukážu prostředníček a ještě s komentářem na to jak posuzovali zákroky na něj během sezony, ať si to vyžerou, teď by se to tak hodilo, kdyby se na to posranýmu svazu a tomu arogantovi z finska vybodl.
Tohle Sedlo samozřejmě neudělá, protože má charakter... Samozřejmě ale taky moc dobře ví, že se zlomenou patou hrát nelze...
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 661 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

To co zde čtu ohledně Sedláka to už je velká histerie!
Kdyby tohle někdo psal na jakýmkoli konkurenčním fóru to by bylo tady haló!...
Odpovědět