Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

acrylic píše: 15 kvě 2023 11:04 Edmonton jako tým nějak zvlášť nemusím, ale těm dvěma to prostě nejde nepřát. Osobně jsem si myslel, že když přešli přes LA, tak Vegas zvládnou, ale ty jejich výpadky ve druhých třetinách a opět a zase slabé příspěvky ostatních hráčů je opět stály postup. Do toho slabá obrana i brankář. Přitom po TDL a sezóně některých hráčů (Hopkins,Hyman, uzdravený Kane.atd) to vypadalo, že budou zase o kus silnější v play off.
Viděl jsem jeden zápas série a trochu mi připomínali nás. Naproti tomu Vegas do toho neskutečně šli, většinu gólů tam nacpali téměř z brankoviště. Když jsem na to koukal, hned mě napadlo, že Edmonton dopadne špatně. Škoda, že jsem si na postup Vegas nevsadil.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

https://www.hokej.cz/sedlak-opet-lidrem ... ny/5073989

Nedávno navíc v Pardubicích podepsal novou pětiletou smlouvu, takže by měl v extralize bojovat až do roku 2028. Sám ale přiznal, že klauzule o případném odchodu do NHL je součástí kontraktu. Kdyby na MS ještě jednou zaujal zámořské skauty…

„Nemám to moc v hlavě, od podpisu už pár týdnů uběhlo. Radost mám každopádně velkou, je to závazek vůči týmu i fanouškům. Těším se, co přijde, protože taková smlouva je pro mě i super výzva,“ vzkázal na východ Čech.
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

acrylic píše: 15 kvě 2023 11:04 Edmonton jako tým nějak zvlášť nemusím, ale těm dvěma to prostě nejde nepřát. Osobně jsem si myslel, že když přešli přes LA, tak Vegas zvládnou, ale ty jejich výpadky ve druhých třetinách a opět a zase slabé příspěvky ostatních hráčů je opět stály postup. Do toho slabá obrana i brankář. Přitom po TDL a sezóně některých hráčů (Hopkins,Hyman, uzdravený Kane.atd) to vypadalo, že budou zase o kus silnější v play off.
Kdyz vypadli Rangers :) tak jsem pral Kanadskym teamum, a je po nich..:), kazdopadne jak Edmonton, tak treba Toronto mozna teamy s perfektnimi individualitami, ale k uspechu to nevede, cesta je asi trochu jinde, videl jsem posledni zapasy Olejaru a tam se jede opravdu na par borcu, asi je to umeni poskladat vyborny team, kdyz Ti treba 4 hraci reprezentuji 60 % moznych mzdovych nakladu pod stropem, pak je tam asi ta disproporce mezi lajnama pokud to nejak netrefis velka a ani Connor s tim nic neudela :), atd..
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

Itchy píše: 15 kvě 2023 11:20 https://www.hokej.cz/sedlak-opet-lidrem ... ny/5073989

Nedávno navíc v Pardubicích podepsal novou pětiletou smlouvu, takže by měl v extralize bojovat až do roku 2028. Sám ale přiznal, že klauzule o případném odchodu do NHL je součástí kontraktu. Kdyby na MS ještě jednou zaujal zámořské skauty…

„Nemám to moc v hlavě, od podpisu už pár týdnů uběhlo. Radost mám každopádně velkou, je to závazek vůči týmu i fanouškům. Těším se, co přijde, protože taková smlouva je pro mě i super výzva,“ vzkázal na východ Čech.
Sedlo je pro celou extraligu klenot, ať si říká kdo chce co chce. Smlouva, kterou zde podepsal je bezesporu na místní poměry exkluzivní, nicméně měl i nějaké osobní důvody, proč se rozhodl pro návrat.

To jak se mu aktuálně daří, je dle mne právě ten důvod, že dostal novou a tu správnou chuť do hokeje - prostě se vymanil z toho nekonečného tlaku NHL.

Pokud by přeci jen "neodolatelná" nabídka z NHL přišla, tak to vezmu jako fakt a budu mu to přát, ale je to dle mne v tuto chvíli předčasné.

Slovensko i Kazaši pro mne není to pravé měřítko, z čímž by spousty slovenských fanoušků na severu určitě nesouhlasilo :wave:
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1398 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Jakkoliv bych Sedlovi NHL přál, tak si myslím, že potřetí do téže řeky nepůjde. Zároveň nepřeceňujme význam MS pro týmy NHL, v zámoří MS nikoho zase tolik nezajímá a pokud už někoho sledují, tak spíš nadějné mladé hráče. I kdyby pokračoval v krasojízdě, tak si nemyslím, že dostane nabídku, která by ho přiměla o ní přemýšlet. Ale je to škoda, protože takovýto pan hokejista měl určitě na to, aby v NHL zanechal výrazně větší stopu.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

„V příštím ročníku NHL dojde k omezení zákroků, při kterých se při nájezdu do pásma při přečíslení omezí obránce, jako to udělal Gudas při gólu v prodloužení. Celý rok se tohle nepískalo, takže ani teď se to nepíská, ale bude se to řešit po sezoně,“ tvrdí rezolutně Biron.

https://www.nastartu.cz/zamorska-nhl-bu ... .sznhp.box
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Itchy píše: 15 kvě 2023 14:41 „V příštím ročníku NHL dojde k omezení zákroků, při kterých se při nájezdu do pásma při přečíslení omezí obránce, jako to udělal Gudas při gólu v prodloužení. Celý rok se tohle nepískalo, takže ani teď se to nepíská, ale bude se to řešit po sezoně,“ tvrdí rezolutně Biron.

https://www.nastartu.cz/zamorska-nhl-bu ... .sznhp.box
Mozna bude stacit piskat fauly ne? :))
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Hodně by mě překvapilo, kdyby Sedlovi nabídl někdo z NHL něco, co by dávalo smysl jak jemu, tak tomu týmu, zvlášť když se tam jasně ví, že když neměl odpovídající čas na ledě, nebo jistotu prvního týmu, tak se sebral a vrátil se do Čech.
A jak už se zde psalo, zase bych úplně nepřeceňoval význam MS proti Slovensku a Kazachům u třicetiletého hráče u skautů NHL.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Hudáček zaslouženě ven. V extralize? Radši bez komentáře...
Obrázek Za Dynamo!
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3237
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 470 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

digitalmouse píše: 15 kvě 2023 16:54 Hudáček zaslouženě ven. V extralize? Radši bez komentáře...
Ona nám to zase Tonda Wawrzacz na Twitteru vysvětlí :wave:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8190
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 442 krát
Obdržel "To se mi líbí": 977 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

digitalmouse píše: 15 kvě 2023 16:54 Hudáček zaslouženě ven. V extralize? Radši bez komentáře...
Tady bych se ho ale zastal. Tyhle zvratny klicky u mantaku to je zadost o sebevrazdu. Kdyz jsou oba v rychlosti a blizko u sebe tak co ma ten bez puku zahrat? Uplne jinej případ než ten zakrok Kanadyra
Emil Havránek
Příspěvky: 858
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 186 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Já bych se odchodu Sedláka nebál. Do NHL těžko, vloni podepsal za 800.000 USD jen kvůli tomu, že by si vyčítal, že to nezkusil. Nabídku do prvních dvou lajn nedostane, stejně jako adekvátní peníze. A u nás má patrně takovou smlouvu, že se mu finančně nevyplatí jinam po Evropě chodit.
NHL v Evropě loví ve stylu - za málo peněz hodně muziky - jelikož snad všechny kromě Arizony k tomu tlačí platový strop.
A ke dnešku - jsem zvědav, jak to trenéři seskládají? Přikláním se k názoru strčit ho do první lajny. Nevím jak je silný na buly, ale alternovat by mohl s Červusem.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Emil Havránek píše: 15 kvě 2023 17:04 Já bych se odchodu Sedláka nebál. Do NHL těžko, vloni podepsal za 800.000 USD jen kvůli tomu, že by si vyčítal, že to nezkusil. Nabídku do prvních dvou lajn nedostane, stejně jako adekvátní peníze. A u nás má patrně takovou smlouvu, že se mu finančně nevyplatí jinam po Evropě chodit.
NHL v Evropě loví ve stylu - za málo peněz hodně muziky - jelikož snad všechny kromě Arizony k tomu tlačí platový strop.
A ke dnešku - jsem zvědav, jak to trenéři seskládají? Přikláním se k názoru strčit ho do první lajny. Nevím jak je silný na buly, ale alternovat by mohl s Červusem.
Vsadím se že tam dají Sobotku a jsme bez první lajny
🔴⚪
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Na mistrovstvi se Hudacka rozhodci vyndat neboji, na rozdil od tech v extralize.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

jimmypop píše: 15 kvě 2023 17:01 Tady bych se ho ale zastal. Tyhle zvratny klicky u mantaku to je zadost o sebevrazdu. Kdyz jsou oba v rychlosti a blizko u sebe tak co ma ten bez puku zahrat? Uplne jinej případ než ten zakrok Kanadyra
S tím souhlasím, nicméně je právě trend takové zákroky vymýtit a i když je to blbý, mohl ho Hudáček nechat na pokoji. Ale je to složitý...adrenalin atd , chceš vybojovat puk...nejsme roboti.
Obrázek Za Dynamo!
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

karfi píše: 15 kvě 2023 17:16 Na mistrovstvi se Hudacka rozhodci vyndat neboji, na rozdil od tech v extralize.
A prekvapive to piska Hribik :eh:
Sweník
Příspěvky: 13894
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1092 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1074 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak Sparta kontruje Grossem. No jsem rád, že máme VV my.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Dynamík Jistič píše: 15 kvě 2023 16:56 Ona nám to zase Tonda Wawrzacz na Twitteru vysvětlí :wave:
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7441
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 742 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Sweník píše: 15 kvě 2023 17:33 Tak Sparta kontruje Grossem. No jsem rád, že máme VV my.
A podepíší jej, nebo byl Hořák jasná volba od začátku? :grinning:
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Kokoti ze severu uz se treti den uci vlastivedu 😂😂😂. Komu jako fandit🙂. Aktualne zase frci na Slovensko. Lepsi nez obranci z Pardubic.🙂. Jako chvili po finale jsem v sobe hledal silu uznat ty debily, ze jako jo… dobrej hokej, slusna organizace.
Uz je to zase v poradku. Jsou to strasny piče. 😂😂😂
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Tohle je faul? Ničemu už nerozumím....
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Gumid píše: 15 kvě 2023 17:37 A podepíší jej, nebo byl Hořák jasná volba od začátku? :grinning:
Ne, podminkou podpisu a nastupu Grosse je setrvani legendarniho Milose H. :)) tvl to me hlava nebere.. (asi se radil s Josefem..)
posilou do stabu funkcionaru ke spartanskym legendam bude novy srdcar Divoch:))
to je opravdu Cirkus Praha...
Mech
Příspěvky: 162
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

digitalmouse píše: 15 kvě 2023 17:19 S tím souhlasím, nicméně je právě trend takové zákroky vymýtit a i když je to blbý, mohl ho Hudáček nechat na pokoji. Ale je to složitý...adrenalin atd , chceš vybojovat puk...nejsme roboti.
Ale ten Hudáček musí vyhodnotit v jaké pozici je protihráč a ne rukama ho do mantinelu hodit.Jinak zde je výhoda, že to jdou kouknout na video...u nás jen tresty za vysokou hůl, věřím, že kdyby viděli zpětně na videu zákrok na Sedla tak taky Hudáček nedohrál.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3276
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 345 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Mech píše: 15 kvě 2023 17:48 Ale ten Hudáček musí vyhodnotit v jaké pozici je protihráč a ne rukama ho do mantinelu hodit.Jinak zde je výhoda, že to jdou kouknout na video...u nás jen tresty za vysokou hůl, věřím, že kdyby viděli zpětně na videu zákrok na Sedla tak taky Hudáček nedohrál.
Přesně tak. Ještě jednou jsem se podíval na video a měl dost času ho nechat na pokoji. Chápu že nechtěl třeba aby soupeř odehrál puk do nějaké šance, což by asi nešlo moc dobře řešit. Ale na ten zákrok měl dost času se vysrat a nedělat to.
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 15 kvě 2023 17:33 Tak Sparta kontruje Grossem. No jsem rád, že máme VV my.
velký souhlas :thumbup:
Odpovědět