Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Koště nakonec 1+1 ale není to ono snad mu to pomůže
🔴⚪
JirkaPCE
Příspěvky: 3491
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 380 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Sedlák se vyjádřil, proč letos v NHL skončil a i kdyby se mu mistrovství povedlo sebelíp, tak si myslím, že mu to nepomůže, aby v NHL takovou roli dostal. V zámoří mistrovství zase takovou váhu nemá, takže jeho odchodu bych se nebál.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Záhuba se ptá co by mohlo rozhodit Sedláka z pohody. Tak to už viděli v lize. Nepískání faulů. Tady se píská, co se v lize nepíská....
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Dizzy píše: 14 kvě 2023 20:20 41 procent playeru dnes v sestavě, co meli či mají neco s hcpce. Nepamatuju na weltmsjstršaftu…
Kde jsou borci z Třince a z Mechova? 🤔
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tau píše: 13 kvě 2023 09:55 Blbost.... Venca je Dědkův kůň a šéf ho i v případě nějakýho bodovýho výpadku podrží....
Jestli ho nepodepsal s tím, že tady prostě těch pět let bude, i kdyby mu měl vyměnit celý kádr, tak je blázen. Doufám, že svolali všechny hráče áčka i béčka a jasně jim řekli, že tenhle pán ( Varaďa) je tu všechny přežije a na koho ukáže, ten půjde. Aby se nám tu neobjevil nešvar odstřelování náročného trenéra...
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Sedlo je evropská špička a je až neuvěřitelný, že má dlouholetou smlouvu u nás.

Ale taky to je ukázka toho, jakej je rozdíl mezi NHL a Evropou. Kluby NHL určitě sledují evropský ligy i MS, ale berou z něj levný zboží na nižší pozice. Když to vyjde, super, když ne, tak je to nebolí.

Nabídne někdo jednocestnou smlouvu a místo v 6/9 útočníků třicetiletýmu hráči, kterej už dvakrát z NHL odešel do Evropy? Třeba jo, ale moc pravděpodobný to úplně není.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

in-spyder
Příspěvky: 1708
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 315 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše:Sedlo je evropská špička a je až neuvěřitelný, že má dlouholetou smlouvu u nás.

Ale taky to je ukázka toho, jakej je rozdíl mezi NHL a Evropou. Kluby NHL určitě sledují evropský ligy i MS, ale berou z něj levný zboží na nižší pozice. Když to vyjde, super, když ne, tak je to nebolí.

Nabídne někdo jednocestnou smlouvu a místo v 6/9 útočníků třicetiletýmu hráči, kterej už dvakrát z NHL odešel do Evropy? Třeba jo, ale moc pravděpodobný to úplně není.
Dnes cely zápas, místo toho, aby měli příběh, ze takovýto hráč chce hrát naši ligu, a je jedno ze u nas, celou dobu se divili co rozhodčí piskaji, no jo, kontrastu s play-off toho piskaji dost, to je fakt, kousek sebereflexe a zmínky toho kontrastu, nula.

Vím, ze to nejde porovnat, ale podívejme se na Sedla, v NHL by mu to dalo nejlíp na třetí lajnu, spíše čtvrtá, lepší maximálně tak v Arizoně. A pak je tam Kaut, ten rozdíl je obrovský.


Sent from my iPhone using Tapatalk
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Gumid píše: 15 kvě 2023 00:01
Už minimálně rok měl tenhle sráč, stejně jako jeho kámoš z Capitals, hrát tak maximálně za Petrohrad. Ostuda NHL :sick:
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

in-spyder píše: 15 kvě 2023 03:56 Dnes cely zápas, místo toho, aby měli příběh, ze takovýto hráč chce hrát naši ligu, a je jedno ze u nas, celou dobu se divili co rozhodčí piskaji, no jo, kontrastu s play-off toho piskaji dost, to je fakt, kousek sebereflexe a zmínky toho kontrastu, nula.

Vím, ze to nejde porovnat, ale podívejme se na Sedla, v NHL by mu to dalo nejlíp na třetí lajnu, spíše čtvrtá, lepší maximálně tak v Arizoně. A pak je tam Kaut, ten rozdíl je obrovský.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Je to tak, ja osobne jsem driv mel Pospisila, za to urcite lepsi v ramci expertni skupiny, minimalne mu alespon bylo rozumet, kdyz mluvil, u nekterych je casto problem to huhlani nejak pobrat, nyni se vic a vic divim co to mele, vcera snad cekal az nekdo nekomu usekne hokejkou hlavu, aby mohl rict, ze jde konecne o skutecny faul a ze se rozhodci trefili..,
jsem rad, ze Ct dostala tak nejak facku, a hokej tam bude mene, je to cas na nejakou sebereflexi z jejich strany, kdyz vidim nyni angazma P. Koukala tak to ani neni treba komentovat, to se tam rovnou muze vratit Richter..
Kauta bych nechal, na nem je dle me videt, jak mu neprospiva jeho pozice, pendlovani od niceho k nicemu na hrane NHL, nejlepe by udal, kdyby se na 2 roky vratil, porad verim, ze by to byl na extraligu hodne nadprumerny borec..
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

av69 píše: 15 kvě 2023 05:19 Už minimálně rok měl tenhle sráč, stejně jako jeho kámoš z Capitals, hrát tak maximálně za Petrohrad. Ostuda NHL :sick:
Toto je ostuda cele NHL a majitelu jednotlivych klubu, a tak to asi bohuzel zustane...
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

av69 píše: 15 kvě 2023 05:19 Už minimálně rok měl tenhle sráč, stejně jako jeho kámoš z Capitals, hrát tak maximálně za Petrohrad. Ostuda NHL :sick:
Tady se ještě někdo něčemu diví? Stačí se rozhlédnout....
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

av69 píše: 15 kvě 2023 05:19 Už minimálně rok měl tenhle sráč, stejně jako jeho kámoš z Capitals, hrát tak maximálně za Petrohrad. Ostuda NHL :sick:
Ten se do toho ruského ráje již nikdy nevrátí. Má US občanství.
pepa
Příspěvky: 2046
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 410 krát
Obdržel "To se mi líbí": 231 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

in-spyder píše: 15 kvě 2023 03:56 Dnes cely zápas, místo toho, aby měli příběh, ze takovýto hráč chce hrát naši ligu, a je jedno ze u nas, celou dobu se divili co rozhodčí piskaji, no jo, kontrastu s play-off toho piskaji dost, to je fakt, kousek sebereflexe a zmínky toho kontrastu, nula.

Vím, ze to nejde porovnat, ale podívejme se na Sedla, v NHL by mu to dalo nejlíp na třetí lajnu, spíše čtvrtá, lepší maximálně tak v Arizoně. A pak je tam Kaut, ten rozdíl je obrovský.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Přesně, zápas jsem neviděl celý, těch vyloučení vlastně moc nebylo, ale oni místo aby otevřeli oči a řekli, že takhle se má pískat, tak se pořád diví. Ještě, že to aspoň pískal Kanaďan. Pískat ten zápas tímhle způsobem třeba rakusak nebo Francouz, tak řeknou, že je vidět, že tomu nerozumí a půjdou si pro sladkost k Pešinovi. 🙄
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

av69 píše: 15 kvě 2023 05:19 Už minimálně rok měl tenhle sráč, stejně jako jeho kámoš z Capitals, hrát tak maximálně za Petrohrad. Ostuda NHL :sick:
On je fakt asi vymaštěný. Proč teda hraje v NHL , trošku si nevidí ani na nos.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Dizzy píše: 14 kvě 2023 20:20 41 procent playeru dnes v sestavě, co meli či mají neco s hcpce. Nepamatuju na weltmsjstršaftu…
Však jsou taky na netu zákoutí, kde se z údajně "morálních" důvodů reprezentaci nefandí. Proč taky fandit repre, když její trenér zákeřně ignoruje tvoje miláčky, že jo? :laughing:
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

tomaso25 píše: 15 kvě 2023 09:44 Však jsou taky na netu zákoutí, kde se z údajně "morálních" důvodů reprezentaci nefandí. Proč taky fandit repre, když její trenér zákeřně ignoruje tvoje miláčky, že jo? :laughing:
Ale Perret a jiní za nás hrát nemůžou. Vědí to?
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Tak Edmonton venku, zas to Connor a borci nedaj, je to celkem pesek a asi flustrujici, hrac odskocenej od vsech ostatnich, s nim dalsi borec z absolutni spicky NHL, v podstate zaruka, ze daji zapas co zapas minimalne 2 a vice golu (myslim tim ty 2) ale na uspech v PO to nestaci..
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tomaso25 píše: 15 kvě 2023 09:44 Však jsou taky na netu zákoutí, kde se z údajně "morálních" důvodů reprezentaci nefandí. Proč taky fandit repre, když její trenér zákeřně ignoruje tvoje miláčky, že jo? :laughing:
No tam je to fakt výkvět mindráků. :-)

Vivat Francie a Slovensko! :joy:
Ale správně vyhodnotili, že jim v týmu chybí ještě Maďar. :wave:
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5318
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 151 krát
Obdržel "To se mi líbí": 428 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

tomaso25 píše: 15 kvě 2023 09:44 Však jsou taky na netu zákoutí, kde se z údajně "morálních" důvodů reprezentaci nefandí. Proč taky fandit repre, když její trenér zákeřně ignoruje tvoje miláčky, že jo? :laughing:
Ano, je zřejmý, že jsou místečka, kde se scházejí ještě větší hokejoví odborníci než my tady :joy: Nebál bych se říct hokejový "myslivny".

A Dizzyho statistika tomu samozřejmě moc nepomáhá... :laughing:

Tam se fandí Slovensku, Finsku. Sweníku, Maďar může být. No není to tam zas tak daleko a statistiky nevykazují žádný "padubáky"...

A pak že máme míň srandy než bejvávalo .... :grinning:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2654
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 569 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

To není zákoutí, to je žumpa.....jako každej máme svý oblíbence, ale pouhá skutečnost, že jsem dokulhal do finále zkrátka z pohledu nominace do repre neznamená nic. Místo aby si trochu užívali faktu, že v lize skončili výš než týmy s "hromadou" reprezentantů, tak blijou takovýhle sračky:
protekční Sobotkové, Jordánové, Tomáškové, Černochové a už vůbec ne fetacky Košťálkové Dvořákové, Voženílkové - těm přát nikdy nebud
.... :crazy: :modlitba:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Pick píše: 15 kvě 2023 10:33 To není zákoutí, to je žumpa.....jako každej máme svý oblíbence, ale pouhá skutečnost, že jsem dokulhal do finále zkrátka z pohledu nominace do repre neznamená nic. Místo aby si trochu užívali faktu, že v lize skončili výš než týmy s "hromadou" reprezentantů, tak blijou takovýhle sračky:.... :crazy: :modlitba:
Nechtěl jsem to zakomplexovaný fórum sem vůbec tahat, ale včera jsem tam po x měsících nahlédl, že se jako podívám, jak jim chutná úspěch pardubických hráčů v repre. A příspěvky, co jsem tak viděl, to jsem nečekal ani od nich. To je fakt banda stupidních, zakomplexovaných dementů. Nepřát vlastní reprezentaci jen proto, že tam hrají hráči Pardubic a Voženílek, to je fakt síla :wtf:

Asi taky budu fandit Švýcarsku, když tam přijede Hischier a Siegenthaler :wave:
Tesla a Devils
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Pick píše: 15 kvě 2023 10:33 To není zákoutí, to je žumpa.....jako každej máme svý oblíbence, ale pouhá skutečnost, že jsem dokulhal do finále zkrátka z pohledu nominace do repre neznamená nic. Místo aby si trochu užívali faktu, že v lize skončili výš než týmy s "hromadou" reprezentantů, tak blijou takovýhle sračky:.... :crazy: :modlitba:
tak na tohle jde jenom napsat : NEMÁTE TITUL .......A MY JICH MÁME 6...... :wave: :wave: :wave: :wave:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Danik23 píše: 15 kvě 2023 10:17 Tak Edmonton venku, zas to Connor a borci nedaj, je to celkem pesek a asi flustrujici, hrac odskocenej od vsech ostatnich, s nim dalsi borec z absolutni spicky NHL, v podstate zaruka, ze daji zapas co zapas minimalne 2 a vice golu (myslim tim ty 2) ale na uspech v PO to nestaci..
Edmonton jako tým nějak zvlášť nemusím, ale těm dvěma to prostě nejde nepřát. Osobně jsem si myslel, že když přešli přes LA, tak Vegas zvládnou, ale ty jejich výpadky ve druhých třetinách a opět a zase slabé příspěvky ostatních hráčů je opět stály postup. Do toho slabá obrana i brankář. Přitom po TDL a sezóně některých hráčů (Hopkins,Hyman, uzdravený Kane.atd) to vypadalo, že budou zase o kus silnější v play off.
Tesla a Devils
Odpovědět