Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
in-spyder
Příspěvky: 1741
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

tomaso25 píše: 11 kvě 2023 15:24 Z toho rozhovoru, co dal isportu, jsem nezaznamenal, že si stěžuje. A to fakt nepatřím mezi jeho fandy.

BPA rozhodlo hlavní balík tv práv prodat placený tv, což je legitimní, ale zároveň už tím se nastavily podmínky tak, že o tenhle balík veřejnoprávní televize soutěžit nemohla. Mě docela překvapilo, že si v neděli bude ČT vybírat utkání. Tipoval jsem, že to bude jako před pár lety u fotbalu, kde mohli dávat jen jeden neatraktivní přenos typu Dukla - Zlín.

Že se hlavní sporty, což jsou u nás v podstatě jen dva, přesunou na placený kanály je trend a nic proti tomu nemám. Jen doufám, že to hokeje přinese víc peněz. Jestli se tak stane, zatím úplně nevíme.
Mne na tom rozhovoru srala jedna věc, ale to tak nějak vystihuje Zenita. On několikrát argumentuje, že jsou veřejnoprávní, apod. To je v pořádku. ale jaký potom má smysl vyjádření, že juniorku vysílat nebude, že po tom rozšíření s kterým Záruba (ano, Záruba, ne ČT) nesouhlasí nemá chuť to podporovat. To je jako prosím co? On na jednu stranu argumentuje "veřejnou" stranou věcí, ale na druhé straně vydává tato rozhodnutí, na která s prominutím jeho osobní pohled sere bílý tesák? Nebudu nerad, když se mu to jeho mistrování a všeználkovství za peníze veřejnosti někde trochu vymstí.

Jinak 23 zápasů: ČT chtěla hrací neděle, sezóna vychází na 23 hracích nedělí, proto 23 zápasů. Ano, ČT neprohrála, oni totiž více nechtěli.
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7485
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 582 krát
Obdržel "To se mi líbí": 773 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 752
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 301 krát
Obdržel "To se mi líbí": 224 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

speedmetal píše: 11 kvě 2023 16:04 No S ČTna vrchol...., ale co takové Cyklotoulky. U toho jsem se už párkrát přistihl, že ani nedýchám. Doufám, že jim z poplatků platí ubytování, kola a ty žranice.
Přesně. S ČT na vrchol a Cyklotoulky berou dech, majstrštykem programový náplně ČT sport je ale Panorama live.
Dizzy
Příspěvky: 3551
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 47 krát
Obdržel "To se mi líbí": 109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Borek píše: 11 kvě 2023 18:04 Přesně. S ČT na vrchol a Cyklotoulky berou dech, majstrštykem programový náplně ČT sport je ale Panorama live.
Na Panoramu nesahat:)
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Gumid píše: 11 kvě 2023 18:02
To není dobrá zpráva, sic jistou zaujatost vůči němu asi budu nucen přiznat, nicméně radost z toho nemám. Ale na stranu druhou, předminulou sezónu jej nejprve mediálně vyhodili a pak se z něj stal asistent, teď si ho Varaďa do trenérského štábu nevybral, opět byl mediálně vyhozen a stává se s něj trenér béčka. Nu, uvidíme jak se s tím popasuje. S příchodem Hrušky se Svobodou začala mít ta hra hlavu i patu. I díky Baďoučkovi. Já na béčko koukal poměrně dost.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2737
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 609 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Můžeš si dát žádost do redakce PUKu, Pavle :wave:
JirkaPCE
Příspěvky: 3550
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 403 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Král k béčku je dobrá volba, samozřejmě zakomplexovaný Ryšavý si opět neodpustil trapné rýpnutí.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 578
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

JirkaPCE píše: 11 kvě 2023 19:01 Král k béčku je dobrá volba, samozřejmě zakomplexovaný Ryšavý si opět neodpustil trapné rýpnutí.
No, já si myslím, že to je pravda.. Baďouček si připravoval tým na příští sezónu a měl i smlouvu. Kopanec z klubu dostal na poslední chvíli když to nečekal.. jak má teď shánět angažmá? Nelíbí se mi to.
Stars
Příspěvky: 6719
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Král dostal trafiku...táhnou z klubu měl on a ne pan Baďouček, tohle za mě ne.....Ryšavý je žumpa no comment
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Možná bychom si mohli položit otázku jestli "béčko" zachránil Baďouček nebo tragický Šumperk.
Každopádně se s trafikou pro Krále neztotožňuji.
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

speedmetal píše: 11 kvě 2023 16:04 No S ČTna vrchol...., ale co takové Cyklotoulky. U toho jsem se už párkrát přistihl, že ani nedýchám. Doufám, že jim z poplatků platí ubytování, kola a ty žranice.
Pred rokem v lete s covidem jsem to objevil a bylo to fajn. Pak se to malinko zmenilo v peklo, kdyz jsem ten jeden dil videl asi osmkrat po sobe behem toho tydne ;-)

Zrejmne si s jednim dilem vystaci treba mesic? :sweat_smile:

A pravda, dychalo se malinko hur….
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5340
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 157 krát
Obdržel "To se mi líbí": 461 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

speedmetal píše: 11 kvě 2023 19:29 Možná bychom si mohli položit otázku jestli "béčko" zachránil Baďouček nebo tragický Šumperk.
Každopádně se s trafikou pro Krále neztotožňuji.
Znojmo
Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 743 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Bude to mít asi Varaďa s tím Heřmanem těžký! Nebo, že by poslední jeho akce v Chrudimi?
speedmetal
Příspěvky: 1174
Registrován: 04 srp 2014 20:34
Bydliště: Nivnice
Obdržel "To se mi líbí": 108 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od speedmetal »

Itchy píše: 11 kvě 2023 19:33Znojmo
I tak se to dá říct.
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1695
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

speedmetal píše: 11 kvě 2023 16:04 No S ČTna vrchol...., ale co takové Cyklotoulky. U toho jsem se už párkrát přistihl, že ani nedýchám. Doufám, že jim z poplatků platí ubytování, kola a ty žranice.
Cyklotoulky sleduji velmi rád!
Vždy jen Dynamo!
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Lidi úplně blázní jak jsem předvídal že Voženílek zatím není zapsaný na soupisce já neříkám formu má a kdyby jsem byl já trenér asi bych mu místo ve čtvrtém útoku dal ale trenér nejsem a respektuju to třeba se mi ani nelíbí že jel Sobotka ale říkám věc trenérů.... Před rokem ho nikdo neznal a teď dělají jak kdyby odmítnul Pastu blázni
🔴⚪
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Mech
Příspěvky: 163
Registrován: 02 úno 2019 13:32
Dal "To se mi líbí": 2 krát
Obdržel "To se mi líbí": 7 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Mech »

Pcehockeyfan25 píše: 11 kvě 2023 19:07 No, já si myslím, že to je pravda.. Baďouček si připravoval tým na příští sezónu a měl i smlouvu. Kopanec z klubu dostal na poslední chvíli když to nečekal.. jak má teď shánět angažmá? Nelíbí se mi to.
Jen jak si připravoval tým? Vše řídí Rolas
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Vypadá to, že budeme mít svou appku, snad umožní i to uvolňování permic v případě neúčasti, jak jsme tu během playoff diskutovali.
PCE.MAN
Příspěvky: 1627
Registrován: 11 kvě 2015 21:45
Obdržel "To se mi líbí": 75 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PCE.MAN »

Já respektuju, že si trenér poskládá sestavu jak chce. Jsou hráči kterým věří a ti, kteří se mu nezdají nebo mu nesedí. To se nedá nic dělat, ale pár věcí moc nechápu. V bráně se asi moc nesplete, ať tam dá kohokoli, ale já bych tam dal na začátek Hrubce.
V obraně bych asi nevzal Jordána, ten mě moc nenadchnul, naopak Jeřábek hrál skvěle, ale možná prostě trenér potřeboval kila.
V útoku nechápu víc věcí. Co je pro mě největší neznámá, proč sedí Vožuch na tribuně. Trenér sám říká, že potřebujeme hráče, co jsou na vlně. Když hrál ve 4.lajně, tak podle mě tam super zapadnul, ta lajna si vytvářela šance, prostě hráli dobře a Vožuch momentálně do čeho bouchne, to zaletí do branky. Proč toho nevyužít?
Taky mě nepřišel Sobotka že má nějakou velkou oslnivou formu. Přesto hraje centra a Sedlák jde na křídlo. Přitom Sedlák táhnul tým v play off a myslím že právem byl vyhodnocený jako nejlepší hráč ligy.
Jinak je volba trenéra asi celkem logická. Lepší hráče na výběr nemá. Rád bych sice viděl hrát Kauta, ale jestli jsou ostatní lepší, tak si musí počkat.
24cenda
Příspěvky: 269
Registrován: 28 pro 2018 10:09
Dal "To se mi líbí": 73 krát
Obdržel "To se mi líbí": 50 krát

Re: Hokej

Příspěvek od 24cenda »

av69 píše: 12 kvě 2023 10:49 Vypadá to, že budeme mít svou appku, snad umožní i to uvolňování permic v případě neúčasti, jak jsme tu během playoff diskutovali.
Mě to spíš připadá jako letopočet. 2028,ze by nějaká smlouva, nebo smlouvy. Třeba Will, Hyka, Sedlák?
av69
Příspěvky: 2566
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1477 krát
Obdržel "To se mi líbí": 913 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

24cenda píše: 12 kvě 2023 12:12 Mě to spíš připadá jako letopočet. 2028,ze by nějaká smlouva, nebo smlouvy. Třeba Will, Hyka, Sedlák?
Máš pravdu, tvůj tip bude asi blíže skutečnosti, nekoukal jsem na ten čas, ale 20:28 je asi jasná narážka na to co píšeš.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Nechci tady kazit iluze o Palatovi na MS, ale pokud přijede, tak budu hodně překvapený. Je po operaci, údajně play off dohrával s bolestmi a má za sebou v posledních letech nejdelší možné sezóny v NHL. Ten pokud odmítne, nikdo mu nemůže říct ani slovo
Tesla a Devils
Bikhu
Příspěvky: 336
Registrován: 07 bře 2020 11:27
Dal "To se mi líbí": 44 krát
Obdržel "To se mi líbí": 42 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Bikhu »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5827
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 163 krát
Obdržel "To se mi líbí": 870 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Hyčmen je jak ten seriálovej chlápek s buřinkou a deštníkem... jak že se jmenoval....? :-)
Odpovědět