Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jinak obávám se, že Dvořkovi asi MS nevyjde. Ale Hyka hrál dnes zatím výborně, takže budeme pravděpodobně moct sledovat Sedla, Hyku a Koště.. A "našeho" Vožucha.

Kautik celkem bída. Jestli takhle hrál i v NHL, nebyl by osobností ani v extralize, když to trochu přeženu..

Edit: Mimochodem s Vožuchem dnes Zárubu Pospíšil parádně setřel.. :-)
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Sweník píše: 07 kvě 2023 18:14 Jinak obávám se, že Dvořkovi asi MS nevyjde. Ale Hyka hrál dnes zatím výborně, takže budeme pravděpodobně moct sledovat Sedla, Hyku a Koště.. A "našeho" Vožucha.

Kautik celkem bída. Jestli takhle hrál i v NHL, nebyl by osobností ani v extralize, když to trochu přeženu..

Edit: Mimochodem s Vožuchem dnes Zárubu Pospíšil parádně setřel.. :-)
Co mu řekl ?
🔴⚪
Pardubak1923
Příspěvky: 542
Registrován: 16 bře 2021 17:44
Dal "To se mi líbí": 76 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pardubak1923 »

Pec92 píše: 07 kvě 2023 20:09Co mu řekl ?
Zaruba mlel zas neco o tom, ze nechape jak jsme si mohli nechat ujit Vozenilka, Pospisil mu rekl ze mu v te dobe taky neprisel dobry a videl to stejne jako ty kluby, neco v tom smyslu.
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3347
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Tak jsem se spletl, Dvořák ano, Hyky je mi líto. Už jen z toho důvodu, že Sedlo bez něj bude určitě nosič vody, zazdí ho "dole".. Hyka byl dnes jeden z mála, co to uměl rozhýbat, bez ohledu na klubovou příslušnost se mi líbil. Těším se na něj příští rok u nás.

Naopak, přesilovku asi bude řídit Koště, snad konečně někdo využije jeho neskutečný potenciál. Na něj se těším už teď.
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Poctivě jasem repre sledoval a u dvou jmen mám fakt otazník - Sobotka, Němeček. Uvidíme, koho vlastně zapíší, jestli budou ochotni čekat na konec druhé série SC?
Že nejede Hyka je jen dobře pro něj, ať si odpočine, zotaví se a pořádně potrénuje před příští sezónou.
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 07 kvě 2023 20:20 Poctivě jasem repre sledoval a u dvou jmen mám fakt otazník - Sobotka, Němeček. Uvidíme, koho vlastně zapíší, jestli budou ochotni čekat na konec druhé série SC?
Že nejede Hyka je jen dobře pro něj, ať si odpočine, zotaví se a pořádně potrénuje před příští sezónou.
Určitě na Paláta či Kamfa budou čekat....nikdo jiný mě nenapadá...škoda Texassu, že postoupil Matěje tak neuvidíme
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Pardubak1923 píše: 07 kvě 2023 20:11 Zaruba mlel zas neco o tom, ze nechape jak jsme si mohli nechat ujit Vozenilka, Pospisil mu rekl ze mu v te dobe taky neprisel dobry a videl to stejne jako ty kluby, neco v tom smyslu.

Oni mleli páté přes deváté. Prý my a Sparta jsme dle Roberta za blbce. No Pospec řešil jeho Finsko.. V každém případě Zárubu odpálkoval, když řekl, že se mu v Pardubicích Vožuch taky nelíbil a vůbec mu nevěřil. Proto Zárubovi řekl, ať se radši ptá Vožucha, ne Pardubic a Sparty..
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Emil Havránek píše: 07 kvě 2023 20:20 Poctivě jasem repre sledoval a u dvou jmen mám fakt otazník - Sobotka, Němeček. Uvidíme, koho vlastně zapíší, jestli budou ochotni čekat na konec druhé série SC?
Že nejede Hyka je jen dobře pro něj, ať si odpočine, zotaví se a pořádně potrénuje před příští sezónou.
No Němečka vůbec nechápu. Dřevák.. Jak dnes zlomil v oslabení hokejku a dostali jsme gól, to fakt chceš.. :-))
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

Emil Havránek píše:Poctivě jasem repre sledoval a u dvou jmen mám fakt otazník - Sobotka, Němeček. Uvidíme, koho vlastně zapíší, jestli budou ochotni čekat na konec druhé série SC?
Že nejede Hyka je jen dobře pro něj, ať si odpočine, zotaví se a pořádně potrénuje před příští sezónou.
Tady to vidíš jako ja, úplný souhlas. Navíc Hyka mne nepřišel nějak extra, u nej mám pocit ze mu ta nemoc a tou sezonou docela zamavala. Ačkoliv ho to musí mrzet, tak z tohoto hlediska je to dobre.

Sobotka pro mne začíná být záhada století, plus navíc jeho lze čekat, ze zapisou hned.

Kaut? No jako takhle co jsem ho viděl na NT tak fakt NHL nevím, nevím. Dle mne to je strašně vysoko a ten kluk tam za mne zahazuje roky, kdy mohl hrát jednu z hlavních roli v Evropě.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1115 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Na repre TK se vehementne hlasil sefkomentator veřejnoprávního media a malem ho ani nevyvolali :)) btw pochopil nekdo, o co mu tim dotazem slo? Proste se musel za kazdou cenu na neco zeptat
JirkaPCE
Příspěvky: 3549
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 90 krát
Obdržel "To se mi líbí": 402 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

Když vidím tu nominaci, která opravdu podle jmen opravdu moc velkou hrůzu nenahání, tak nechápu, proč nechtěli Vránu, který měl zájem jet. Měl nějaké problémy, minulé mistrovství mu nevyšlo, ale pořád je to hráč kvalitou o dost výš než většina nominovaných.
dtaire
Příspěvky: 531
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

jimmypop píše: 07 kvě 2023 20:41 Na repre TK se vehementne hlasil sefkomentator veřejnoprávního media a malem ho ani nevyvolali :)) btw pochopil nekdo, o co mu tim dotazem slo? Proste se musel za kazdou cenu na neco zeptat
Černochovi natočili medailon, že odjezdil všechno, nejlíp pochopil systém trenéra a pak se za odměnu dostal a teď přijde Vožuch a berou ho taky? Nemožné! :nene:
Snad se Dan dostane i do finální nominace. Zatím není moc jasné, kdo je na hraně
Emil Havránek
Příspěvky: 889
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 204 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Georgre píše: 07 kvě 2023 20:24 Určitě na Paláta či Kamfa budou čekat....nikdo jiný mě nenapadá...škoda Texassu, že postoupil Matěje tak neuvidíme
K Matějovi přidejme i Rouska, Kulicha, Krále (ten je ovšem v taxi squadu Toronta) a Radima Zohornu - poslední čtyři jmenovaní se potkají ve finále Severní divize AHL: Toronto Marlies - Rochester Americans, takže už opravdu jen NHL.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5824
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 162 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Před rokem Záhuba Vožucha ani pořádně neznal a teď furt bude mudrovat nad tím, proč se tady před třema lety neprosadil....
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

tau píše: 07 kvě 2023 21:07 Před rokem Záhuba Vožucha ani pořádně neznal a teď furt bude mudrovat nad tím, proč se tady před třema lety neprosadil....
I proto ho Pospec s nadhledem setřel.

Ale přesně, zeptat se na něj tehdy Záruby, asi by nevěděl ani klub, kde hraje. A teď sype moudra na kvadrát..
Georgre
Příspěvky: 4911
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 07 kvě 2023 21:03 K Matějovi přidejme i Rouska, Kulicha, Krále (ten je ovšem v taxi squadu Toronta) a Radima Zohornu - poslední čtyři jmenovaní se potkají ve finále Severní divize AHL: Toronto Marlies - Rochester Americans, takže už opravdu jen NHL.
Havlát říkal někde, že sledují 3 hráče...přidal bych asi ještě Faksu, těžko budou sledovat Vanečka....ale Faksa dle mě asi ne...na Kamfa se těší, Florida určitě postoupí, ten by se tam hodil, ale zase centr, ale je silný na buly....pak by asi Sedlo hrál 4 lajnu...i když možná by pasoval do druhý lajny...první centr Chytil....druhý by byl Kamf, třetí Špaček a 4 Sedlák....i když je tam ještě Sobotka....nedivil bych se kdyby Sedlo byl nahraně....Beránek za mě je taky na hraně, pak myslím Kautič je na hraně...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Tesla a Devils
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3347
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 360 krát
Obdržel "To se mi líbí": 588 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... stalo.html

Byla to hvězdná přehlídka. Ve Vídni na mistrovství světa v roce 2005 mohli nastoupit díky výluce i hokejisté z NHL, takže české zlato mělo mimořádnou hodnotu. Ale hlavní hrdina, gólman Tomáš Vokoun, jenž ve finále s Kanadou vychytal nulu, se na žádné fotce po titulu nesměje. To kvůli incidentu s Danym Heatleym. „Mrzí mě to, ale on to celé vyprovokoval,“ vrací se dvojnásobný mistr světa vůbec poprvé veřejně k tomu, co přesně se stalo. Jeho zpověď byla součástí Sport Magazínu o zlatých okamžicích českého hokeje na MS.

Dostal se do All Stars týmu, byl zvolený i nejlepším gólmanem celého šampionátu. Podával vrcholné výkony i přesto, že před turnajem neměl ideální formu. „Ale Růža mě podržel,“ říká Vokoun o hlavním kouči Vladimírovi Růžičkovi. Projděte si s námi vzpomínky brankáře, který ve zlato proměnil i druhé finále. O pět let později.

Andy Roach, díl druhý!

„Když se řekne šampionát 2005, nejvíc se mi vybaví čtvrtfinále s Amerikou. Zvlášť kvůli tomu, co se stalo o rok dřív při domácím mistrovství v Praze. Ve Vídni jsme prohrávali 0:2, nevypadalo to s námi před třetí třetinou moc dobře. Ale potom jsme to otočili, a opět přišly na řadu penalty. No a osud to zamotal tak, že v ten rozhodující moment na mě jel Andy Roach, který mě v Praze překonal, a vypadli jsme…

Tentokrát to bylo zrcadlově obrácené a naštěstí jsem ho vychytal. Vůbec by mě nenapadlo, že se to bude opakovat, ale takový je někdy hokej. Jako v životě. Člověk nikdy neví. Během nájezdů ve Vídni jsem to bral postupně. Vždycky se soustředím na toho, kdo proti mně pojede. Když ho neznám, aspoň si zjistím, jestli je to útočník, obránce, pravák nebo levák. U brankáře je hrozně důležité, aby neudělal první pohyb.

Což byl právě problém v Praze v roce 2004. Vůbec jsem Roache neznal. Jenom jsem si stačil říct, že je to obránce a pravák. Myslel jsem si, že bude střílet. Takže mě nachytal, protože jsem udělal první pohyb, a ta klička pro něj už byla lehká. Tentokrát jsem věřil, že nevystřelí. Naštěstí jsem zůstal v klidu, přečetl jsem to a jeho bekhendovou fintu jsem vystihl. Udělal jsem to, co bylo potřeba. Maximálně jsem se snažil, aby první pohyb udělal on.

Takže po roce to skončilo přesně opačně. Postoupili jsme do semifinále, což se nám v Praze před domácími fanoušky nepodařilo.“

Byla to unikátní situace

„A jestli jsem na Roache myslel už během nájezdů? Že by mohl jet? To ne. Bral jsem to postupně. První nájezd, druhý, pak další… Jakmile člověk kouká až moc dopředu, není to dobré. Musí být maximálně koncentrovaný. Může se stát, že dostaneš nějaký blbý gól a žádné příště už nebude. Každopádně byla neuvěřitelná náhoda, že po roce došlo k tomu samému, akorát to bylo přesně naopak. Byli jsme to my, kdo prohrával a musel dotahovat.

Ale tehdy v bráně jsem to nemyslel. Na to není čas. Hlavně v prodloužení víte, že si nesmíte dovolit žádnou chybu, takže v tu chvíli na penalty ještě nemyslíte. Až postupně mi došlo, jak čtvrtfinále s Amerikou probíhalo. Opravdu to byla unikátní situace, jak se historie opakovala. Proto je to pro mě z Vídně moment, který mi nejvíc utkvěl v paměti.“

Růža mi důvěřoval

„Tehdy byla výluka v NHL, takže se do Vídně sjeli úplně nejlepší hráči. Pokud jde o mě, byla to zvláštní sezona. Hrál jsem chvíli v Česku, potom ve Finsku, ale bylo to takové všelijaké z mojí strany. Na mistrovství jsme začali proti Švýcarům. Sice jsme vyhráli 3:1, ale pamatuju si, že jsem se necítil úplně nejlíp. Až postupně jsem se do toho dostával, rostlo mi sebevědomí. Snažil jsem se zůstat pozitivně naladěný a čekalo nás finále s Kanadou.

Ta byla hrozně nabitá, stejně jako ostatní týmy. Bylo znát, že mohly reprezentovat všechny zámořské hvězdy. I my jsme měli výtečné mužstvo, stačí se podívat na naši soupisku. Jarda Jágr, Martin Straka, Venca Prospal, v obraně Marek Židlický, Jarda Špaček… Tušil jsem, že určitě Kanadu můžeme porazit. I když turnajový systém je nevyzpytatelný, na rozdíl od play off nemusíte soupeře porazit čtyřikrát za sebou, ale stačí vám to jednou. Takže je to ošemetný. Stačí malinký výkyv formy, a je to v čudu.

Pokud se vám nedaří, není moc velký prostor se z toho vyhrabat. Ale funguje to i naopak. Já jsem před šampionátem neměl ideální sezonu, ale hrozně mi pomohlo, že jsem cítil důvěru od Růži. On mě podržel, což pro mě bylo hrozně moc důležitý.“

Sakra kvalitní mužstvo

„Od začátku finále jsem se cítil dobře. Snažil jsem se přenést formu z minulých zápasů. Když na to koukám zpětně, bylo to trochu jiné než v roce 2010, kdy jsme ve finále porazili Rusy. Tentokrát jsem tomu věřil víc, protože jsme měli opravdu nadupaný tým. Měli jsme sakra kvalitní mužstvo, úplně srovnatelné s dalšími velmocemi.

Šli jsme do toho s tím, že jsme věděli, že pokud budeme hrát dobře, můžeme vyhrát. Nebylo to o tom, že musíme hrát zanďoura a vyhazovat puky. Věřili jsme si na celoplošný hokej celý zápas. A podle mě jsme ve finále s Kanadou byli i lepší.

Oproti tomu v roce 2010 proti Rusům to bylo něco jiného. Byl to olympijský rok, takže se nám sešlo hodně omluvenek. Ale Rusům ne. Oni jsou národ, kde se reprezentace prostě neodmítá, takže byli neuvěřitelně našlapaní. Jeli jasně na zlatý hattrick, drželi vítěznou šňůru přes dvacet zápasů. Samozřejmě do každého utkání jdete s tím, že chcete vyhrát, ale jestli bych měl říct, že bych si na naši výhru v roce 2010 ve finále vsadil, tak bych lhal, kdybych řekl, že jo. Ve Vídni jsme si na Kanadu věřili mnohem víc.“

Přišel jsem o bezprostřední emoce

„Pokud jde o finále 2005, cítil jsem se dobře. Snažil jsem se koncentrovat až do úplného konce, protože nikdy nevíte. Jdete sekundu po sekundě, minutu po minutě. Dál nekoukáte. Je pravda, že jsem měl formu, ale nikdy si nesmíte říct, že je hotovo. Stačí jediný špatný moment, chvíle nepozornosti, a může být všechno jinak. Takže to nebylo tak, že jsem si ke konci říkal, že už udržím nulu. To jsou myšlenky, které člověk musí vytěsnit. Jakmile si to začne říkat, může se to všechno pokazit.

Kanada se snažila s tím něco udělat až do posledních vteřin. A jak to mívala ve zvyku, uchýlila se k nefér věcem. Já to tak beru, je to součást sportu. I když to, co se stalo v závěru, mi zkalilo celý závěr šampionátu. Jde o to, co jsem řekl kanadskému útočníkovi Danymu Heatleymu. Je pravda, že pokud se podíváte na moje fotky po finále, na žádné jsem se neradoval. Přišel jsem o ty bezprostřední vítězné emoce, protože mě hrozně mrzelo, co se stalo. Nikdy jsem se k tomu moc nevracel, je to minulost, ale když je tenhle váš text věnovaný i zlaté Vídni, ještě k tomu něco povím.“



Heatley to vyprovokoval

„Když se ohlídnu zpátky, tak mě to mrzí. Protože si myslím, že jsem nic… Tedy takhle. Nic jsem nevyprovokoval. Když se na to dívám po letech, reagoval bych jinak. Nic bych neříkal, povznesl bych se nad to a jel se radovat se spoluhráči.

O co šlo?

Tomáš Vokoun byl ústřední postavou českého týmu. I když před MS neměl ideální formu, ve Vídni se dostal do skvělé pohody. Vychytal sedm vítězství z osmi zápasů, ve finále nedovolil silné Kanadě jediný gól a Češi uspěli 3:0. Chytil 29 střel. V brance zámořského výběru byl Martin Brodeur. Vokounovi zkazil závěr zápasu incident s Danym Heatleym.


Co přesně se stalo? Heatley mě napadnul, i slovně. Byl to on, kdo to vyprovokoval. Já jsem přece neměl důvod něco rozdmýchávat, zápas už byl rozhodnutý, právě jsme vyhráli titul mistrů světa. Proč bych to dělal? Takže jsem ho nijak neosočil, v tomhle mám čistý svědomí. Jenom jsem ve vypjaté chvíli, v bezprostředním afektu, reagoval na to, jak mě provokoval. No a připomněl jsem mu autonehodu, při které zavinil smrt spoluhráče. Prostě to ze mě vylítlo. Byl to mžik.

Vím, že jsem to neměl dělat. Od toho na ledě nejsem, abych se s někým dohadoval. Já jsem tam od toho, abych chytal střely soupeře. A tím to pro mě hasne. Potom mě to celý mrzelo, měl jsem ten moment v hlavě, takže dvě hodiny po zápase jsem se ani neradoval. Přitom jsme vyhráli zlato. Beru to tak, že právě tohle pro mě byl trest. Že jsem si neužil radost se spoluhráči. Je pravda, že když vidím fotky po utkání, na rozdíl od ostatních se neraduju. Bylo to pro mě hodně nepříjemný. Zavařil jsem si.“

Udělal ze mě zlé monstrum

„Bylo to nepříjemný i kvůli tomu, co se dělo potom. Heatley spoluhráčům neřekl celou pravdu, jak k tomu došlo. Takže na mě všichni Kanaďané byli hrozně naštvaní. Dokázal jsem je pochopit, protože bych asi reagoval stejně, kdyby šlo o parťáka z týmu. Jenže netušili, jak se to celé seběhlo.

On na mě řval, fyzicky mě napadnul, ječel, že mě zabije. Já se jen v tu chvíli bránil. Na jeho patnáctisekundový výlev vzteku jsem opáčil třemi slovy… Tak, abych mu zavřel hubu. Vím, že jsem to neměl dělat. Udělal jsem to moc silácky. Měl jsem to nechat být a jít slavit se spoluhráči. Ušetřil bych si spoustu nervů.

Chtěl jsem se mu jít potom omluvit, ale Kanaďané mě nepustili do kabiny. Byli strašně vytočení. Takže jsem jenom spoluhráči Scottu Walkerovi, s nímž jsem hrál v Nashvillu, vysvětlil, co se stalo. A že mě to mrzí a nemám problém se Danymu omluvit. On to totiž podal úplně jinak. Udělal ze mě agresora. Přitom on to rozpoutal, řval, že mě zabije a další věci, které ani nechci publikovat. Já jsem pak jenom reagoval. Ale podal to tak, že on byl chudáček, který za nic nemůže. A já to zlé monstrum.

Jasně, nejsem pyšný na to, co se stalo. Moc mě to mrzelo. Myslím si, že jsem lepší člověk, než jak na mě tehdy všichni koukali. S odstupem vím, že jsem to měl řešit jinak. Ale stalo se. Bohužel. Víc bych se k tomu už nechtěl vracet.“

MS proslavil i Jardův malíček

„Jinak byl šampionát obrovský zážitek. Měli jsme super partu, byli jsme moc rádi, že jsme měli v hledišti takovou podporu, protože dorazila spousta fanoušků z Česka. Cítili jsme, že máme velkou sílu. Zlato je o to cennější, že byla výluka, takže se sešli nejlepší hráči světa.

Mistrovství proslavil i Jarda Jágr. Nejenom tím, jak hrál výborně, ale také zlomeným malíčkem. Vím, že v Česku se to neustále řešilo. Bude hrát, nebude? Byly toho plné noviny. Ale my hráči jsme to moc neřešili. Pochopitelně jsme věřili, že se dá rychle do pořádku a pomůže nám na ledě. Určitě to nebylo tak, že bychom celé dny seděli na pokoji a bavili se o jeho malíčku. (smích) Ale on hrál i přes bolest a ukázal, jak moc mu záleží na reprezentaci.“
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5824
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 162 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stars píše: 08 kvě 2023 16:54 .
Pokud nevlastníte stovky milionů, zato extraligový klub ano, nemůžete donekonečna jen nakupovat hráčské zboží na trhu.

Článek o Budějovicích, ale mediální mrdk* si nedají pokoj, Dědek jim asi hodně vadí....
Propulse
Příspěvky: 6699
Registrován: 28 čer 2016 11:11
Dal "To se mi líbí": 116 krát
Obdržel "To se mi líbí": 662 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Propulse »

Dneska se podepisovalo dulezite prodlouzeni smluv :)
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7695
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 112 krát
Obdržel "To se mi líbí": 769 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Šafarčík z Beksy v rozhovoru z poločasu: "Jsme tady na severu na bouřlivou, vyhrocenou atmosféru zvyklí. Je to lepší, než hrát v Hradci Králové, kde přijde sedm lidí." :laughing:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1134
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 455 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Propulse píše: 08 kvě 2023 17:57 Dneska se podepisovalo dulezite prodlouzeni smluv :)
Traktor trio, nebo? :thumbup:
Tesla a Devils
Pce_lukas
Příspěvky: 407
Registrován: 10 dub 2022 12:33
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 111 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pce_lukas »

:eyes:Ronald Knot?
Přílohy
Snímek obrazovky 2023-05-08 184453.png
Snímek obrazovky 2023-05-08 184453.png (50.09 KiB) Zobrazeno 2253 x
Snímek obrazovky 2023-05-08 184437.png
Snímek obrazovky 2023-05-08 184437.png (26.47 KiB) Zobrazeno 2253 x
Snímek obrazovky 2023-05-08 184325.png
Odpovědět