Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5348
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 468 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

lucas003 píše: 03 kvě 2023 23:28Ne..
Ale jo :-)

Pokud se bude vyhravat, je jedno kdo tady bude. Pocitat strely muzes, ale vyhra vzdycky bere vsechno….
frysta
Příspěvky: 3459
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 287 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

tau píše: 03 kvě 2023 23:21 Pokud s hokejem a la Třinec budeme vyhrávat tituly jako Třinec, nebo alespoň pravidelně hrát minimálně o medaile, tak tu halu zaplní....

Tak na finále bez pochyb, to by vyprodal i Salfa 20000 halu, ale možná by rádi i v sezóně nějaké větší příjmy. Co je ale podstatnější, příchod Varadi samozřejmě neznamená automaticky Třinec style. Buď si poradí se současným kádrem, nebo to fakt překope. Kdybych si mohl něco hodně přát, je pozornost mládeži. Když to trochu přeženu, klub s takovou historii, zázemím a financemi nemůže mít slabé ročníky...to je hodně smutné dědictví a zatím tam nevidím žádné změny.
subris
Příspěvky: 3187
Registrován: 22 říj 2017 20:26
Obdržel "To se mi líbí": 312 krát

Re: Hokej

Příspěvek od subris »

.... #zadynamo
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

lucas003 píše: 03 kvě 2023 20:03 Přeháním samozřejmě...
Já bych se nedivil, kdyby PD měl dohodu třeba s AH...Rulík k repre, podle mě jasný kandidát na repre, pak budeme spokojeni všichni, nedokážu si ho zatím představit ve Spartě....u repre ano....nikoho lepšího nevidím na post repre
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

mach píše: 03 kvě 2023 21:22
Díky Frodo...ať se ti daří, ale ne proti nám :-D pokud jdeš do KV....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3398
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 614 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... azdnu.html

Je to už více než pět týdnů, co hokejové Spartě skončila sezona. Od té doby? Ticho po pěšině. V klubu jako na trní čekají na kroky majitele Karla Pražáka. Hlavní otázka: zůstane v čele týmu trenér Miloslav Hořava? Poslední zprávy říkají, že ano. Doplnit by ho mělo nečekané jméno. Radim Rulík. Ještě před týdnem by málokdo čekal, že úspěšný kouč bude z Pardubic odejit. Teď se k tomu schyluje. A v Praze už nahazují udici.

Ambice, s nimiž do sezony vstupovali, ve Spartě nenaplnili. Nejdřív hluboká krize na startu, pak nádech pod novým koučem Miloslavem Hořavou. Následoval bolavý kopanec mezi nohy v podobě konce ve čtvrtfinále play off. Nad síly byl ocelový gigant z Třince.

Pro všechny v klubu to byla nečekaná ťafka. „Budeme si to muset zanalyzovat. Pohovory budou probíhat nejen s hráči, ale také s námi. Hráči, trenéři i my ve sportovním vedení. Každý má na výsledku svůj podíl. V tuto chvíli je předčasné mluvit o budoucnosti nás všech,“ říkal den po vyřazení sportovní manažer Sparty Jaroslav Hlinka.

Brzy po vyřazení odcestoval na dovolenou majitel klubu Karel Pražák. Potřeboval si vyčistit hlavu, rozmyslet si co dál. Zbylé vedení organizace nechal v nejistotě. Sám si začal vyhodnocovat, kterou cestou pod jeho vládou rudé esko půjde.

Mimo jiné se zabývá otázkou trenérů. Co je za krachem v play off? Byl Hořava správná volba? Přišel by konec i s Varaďou v zádech? Zdroje deníku Sport říkají, že linku s Václavem Varaďou žhavil i v minulých týdnech.

Až v posledních dnech však měla jednání utichnout. Teď už je znám důvod. Pro nečekaný trenérský veletoč se podle všeho rozhodl pardubický boss Petr Dědek.

Pokud opravdu klapne finální ladění detailů s Varaďou, Dědek tím povalí první kostičku domina. Ta spadne na vedle stojící kvádr se jménem Radima Rulíka. Uznávaný kouč se teprve během středy vracel z dovolené. S koncem v Dynamu evidentně nepočítal.

Následovat bude kostička s tím, kam po tomto sledu událostí povedou Rulíkovy kroky. V zákulisí se mluví právě o zájmu Sparty. Jedno je jisté: blízký přítel a někdejší Hořavův kolega by o tohle angažmá jednoznačně stál. Spolu už pracovali u české dvacítky, v Litvínově, Mladé Boleslavi a taky ve Spartě v sezoně 2010/11.

Navážou znovu na úspěšnou spolupráci? „Bez komentáře,“ odmítl se k věci vyjádřit tiskový mluvčí Pražanů Marek Táborský. Podle informací Sportu byl sportovním úsekem osloven také trenér Pavel Gross.

V momentě, kdy však Rulík v Pardubicích opravdu skončí a Sparta ho oficiálně osloví, si lze těžko představit, že by nabídku odmítl. Zatím jde pouze o teorii, která má ale už nyní reálné obrysy.

Co by to pro klub z metropole znamenalo? Velmi pravděpodobně skončí švédský asistent Hans Wallson. Od svého listopadového příchodu měl na starost útočníky. Jeho přínos si pochvalovali, na druhou stranu znát byla neznalost hráčů a jejich využitelnost na různých útočných postech.

Nejasná je taky budoucnost sportovního vedení klubu, tedy Petra Tona a Jaroslava Hlinky. Oba jsou mimochodem aktuálně bez platné smlouvy, která jim skončila k poslednímu dubnu. Dál však do svých holešovických kanceláří docházejí a pracují. Zda zůstanou, není jasné.

Podle některých zdrojů je ve hře možnost, že by Hořava převzal Hlinkovy pravomoci a byl by zodpovědným za stavbu kádru. Příští dny ukážou, zda scénář dostane stvrzující razítko.
Obrázek Za Dynamo!
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

digitalmouse píše: 04 kvě 2023 06:02 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-ti ... azdnu.html

Je to už více než pět týdnů, co hokejové Spartě skončila sezona. Od té doby? Ticho po pěšině. V klubu jako na trní čekají na kroky majitele Karla Pražáka. Hlavní otázka: zůstane v čele týmu trenér Miloslav Hořava? Poslední zprávy říkají, že ano. Doplnit by ho mělo nečekané jméno. Radim Rulík. Ještě před týdnem by málokdo čekal, že úspěšný kouč bude z Pardubic odejit. Teď se k tomu schyluje. A v Praze už nahazují udici.

Ambice, s nimiž do sezony vstupovali, ve Spartě nenaplnili. Nejdřív hluboká krize na startu, pak nádech pod novým koučem Miloslavem Hořavou. Následoval bolavý kopanec mezi nohy v podobě konce ve čtvrtfinále play off. Nad síly byl ocelový gigant z Třince.

Pro všechny v klubu to byla nečekaná ťafka. „Budeme si to muset zanalyzovat. Pohovory budou probíhat nejen s hráči, ale také s námi. Hráči, trenéři i my ve sportovním vedení. Každý má na výsledku svůj podíl. V tuto chvíli je předčasné mluvit o budoucnosti nás všech,“ říkal den po vyřazení sportovní manažer Sparty Jaroslav Hlinka.

Brzy po vyřazení odcestoval na dovolenou majitel klubu Karel Pražák. Potřeboval si vyčistit hlavu, rozmyslet si co dál. Zbylé vedení organizace nechal v nejistotě. Sám si začal vyhodnocovat, kterou cestou pod jeho vládou rudé esko půjde.

Mimo jiné se zabývá otázkou trenérů. Co je za krachem v play off? Byl Hořava správná volba? Přišel by konec i s Varaďou v zádech? Zdroje deníku Sport říkají, že linku s Václavem Varaďou žhavil i v minulých týdnech.

Až v posledních dnech však měla jednání utichnout. Teď už je znám důvod. Pro nečekaný trenérský veletoč se podle všeho rozhodl pardubický boss Petr Dědek.

Pokud opravdu klapne finální ladění detailů s Varaďou, Dědek tím povalí první kostičku domina. Ta spadne na vedle stojící kvádr se jménem Radima Rulíka. Uznávaný kouč se teprve během středy vracel z dovolené. S koncem v Dynamu evidentně nepočítal.

Následovat bude kostička s tím, kam po tomto sledu událostí povedou Rulíkovy kroky. V zákulisí se mluví právě o zájmu Sparty. Jedno je jisté: blízký přítel a někdejší Hořavův kolega by o tohle angažmá jednoznačně stál. Spolu už pracovali u české dvacítky, v Litvínově, Mladé Boleslavi a taky ve Spartě v sezoně 2010/11.

Navážou znovu na úspěšnou spolupráci? „Bez komentáře,“ odmítl se k věci vyjádřit tiskový mluvčí Pražanů Marek Táborský. Podle informací Sportu byl sportovním úsekem osloven také trenér Pavel Gross.

V momentě, kdy však Rulík v Pardubicích opravdu skončí a Sparta ho oficiálně osloví, si lze těžko představit, že by nabídku odmítl. Zatím jde pouze o teorii, která má ale už nyní reálné obrysy.

Co by to pro klub z metropole znamenalo? Velmi pravděpodobně skončí švédský asistent Hans Wallson. Od svého listopadového příchodu měl na starost útočníky. Jeho přínos si pochvalovali, na druhou stranu znát byla neznalost hráčů a jejich využitelnost na různých útočných postech.

Nejasná je taky budoucnost sportovního vedení klubu, tedy Petra Tona a Jaroslava Hlinky. Oba jsou mimochodem aktuálně bez platné smlouvy, která jim skončila k poslednímu dubnu. Dál však do svých holešovických kanceláří docházejí a pracují. Zda zůstanou, není jasné.

Podle některých zdrojů je ve hře možnost, že by Hořava převzal Hlinkovy pravomoci a byl by zodpovědným za stavbu kádru. Příští dny ukážou, zda scénář dostane stvrzující razítko.
Díky
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

To se zase vyrojilo mediálních odborníků, radílků, všechnovímů a všeználků... od Ryšavého po Zárubu... Všichni řesně vědí, že angažování Varadi je špatně a k úspěchu to nepovede....
Naposledy upravil(a) tau dne 04 kvě 2023 08:56, celkem upraveno 1 x.
FOGLIK
Příspěvky: 5263
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 816 krát
Obdržel "To se mi líbí": 386 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Salfa o něčem mluví a pak za týden všechno jinak? :)
FOGLIK
Příspěvky: 5263
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 816 krát
Obdržel "To se mi líbí": 386 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

tau píše: 04 kvě 2023 08:54 To se zase vyrojilo mediálních odborníků radílků, všechnovímů a všeználků... od Ryšavého po Zárubu... Všichni řesně vědí, že angažování Varadi je špatně a k úspěchu to nepovede....
Já si osobně taky myslím, že Varaďa může klidně narazit. Za mě Rulík pro Pce seděl stylem, ale přijde mi , že tam něco skřípalo směrem nahoru. Jako by měl svázané ruce. Hráči sice tvrdili , že je Rulík přisný, ale na druhou stranu jako by se hráčů bál.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

FOGLIK píše: 04 kvě 2023 08:58 Já si osobně taky myslím, že Varaďa může klidně narazit.
Může a nemusí... čas ukáže... a když uspěje, ti samí Ryšaví budou ve svých blábolivých analýzách hlásat, jakej skvělej tah s angažováním Varadi Dynamo udělalo.....
Stars
Příspěvky: 6741
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 923 krát
Obdržel "To se mi líbí": 623 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

tau píše: 04 kvě 2023 08:54 To se zase vyrojilo mediálních odborníků, radílků, všechnovímů a všeználků... od Ryšavého po Zárubu... Všichni řesně vědí, že angažování Varadi je špatně a k úspěchu to nepovede....
Souhlas, njn u nás je každý vocas odborník nebo celebrita....není to tak dávno co by jeden zasypal vápnem a nechal být..
Emil Havránek
Příspěvky: 896
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 211 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Moje kardinální otázka, byť asi zůstane nezodpovězena je - jak moc do toho všeho Heřman zasahoval?
Dizzy
Příspěvky: 3583
Registrován: 20 zář 2016 10:40
Dal "To se mi líbí": 48 krát
Obdržel "To se mi líbí": 122 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dizzy »

Toho pštrosa angazujeme kdy konečně?
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Emil Havránek píše: 04 kvě 2023 09:16 Moje kardinální otázka, byť asi zůstane nezodpovězena je - jak moc do toho všeho Heřman zasahoval?
Tipuju, že minimálně ze 40 - 50% určitě
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7702
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 777 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

tau píše: 04 kvě 2023 09:09 Může a nemusí... čas ukáže... a když uspěje, ti samí Ryšaví budou ve svých blábolivých analýzách hlásat, jakej skvělej tah s angažováním Varadi Dynamo udělalo.....
Nejen mediálních, dodal bych. Takovej fejsbuk je úplně boží. Každej tomu rozumí úplně nejvíc.

Viz zkratka Varaďa hraje beton. Obranu měl propracovanou, o tom žádná. Ale čtyřikrát z pěti sezon byl v top4 ve vstřelených gólech v základní části. V jedný sezoně byl v téhle statistice pátej. Že pak v playoff přepínal víc do účelnosti, to je další věc.

Ještě to ani není ofiko, sám sebe za velkýho fandu výměny trenéra nepovažuju, ale některý výrony jsou vyloženě k smíchu.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

tomaso25 píše: 04 kvě 2023 09:31 Nejen mediálních, dodal bych. Takovej fejsbuk je úplně boží. Každej tomu rozumí úplně nejvíc.
To v rámci duševní pohody nesleduju a upřímně je to něco jinýho - facebook jsou fanoušci. Sice tvářící se jako největší odborníci, ale pořád jen obyčejní lidé s minimálním dosahem... Kdežto tihle mediální brumlové nějaký dosah mají. Navíc si hrají na óbrodborníky....
Sweník
Příspěvky: 13957
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1112 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Myslíte ten Ryšavého žvást? Píše jen to, co chce nepřející stádo slyšet. Fanoušci soupeřů si mohou ještě přisadit, z článku mají jistě radost.
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2760
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

K vývoji událostí kolem Radima Rulíka: cca hodinu nazpět jsem mu držel dveře, když si vynášel věci z kanclu do auta. Tož tak :sadd:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3398
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 375 krát
Obdržel "To se mi líbí": 614 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Obrázek Za Dynamo!
Georgre
Příspěvky: 4924
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 105 krát
Obdržel "To se mi líbí": 232 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Škoda, že se nedozvíme něco od Radima, podle mě tam bude závazek mlčenlivosti :-)
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
dáda74
Příspěvky: 241
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

FOGLIK píše: 04 kvě 2023 08:58 Já si osobně taky myslím, že Varaďa může klidně narazit. Za mě Rulík pro Pce seděl stylem, ale přijde mi , že tam něco skřípalo směrem nahoru. Jako by měl svázané ruce. Hráči sice tvrdili , že je Rulík přisný, ale na druhou stranu jako by se hráčů bál.
Varada je perfekcionalista. Chce kecat i řidiči autobusů do toho kudy jet. Ale ne proto, aby byl za vseznalka, ale proto aby ušetřil třeba 15min z cesty. Herman diktoval jak hrát přesilovku? Ne, navíc v půli sezony se sebrat a jet na u20 je problém. Já vím, že za vše může ríša král, nebo salfa a zbytek heřman. Hlavni delal vse skvěle ...Ale buď jak buď přichází (pokud to klapne) nesmlouvava autorita, která proseje kádr. Je stejne prisny k sobe i k hráčům. Kdo se nepodridi půjde ( viz marosz atd v třinci. )
kedar
Příspěvky: 2024
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 88 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Taky by mě zajímalo co za koncem Rulíka vlastě stojí..
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5846
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 171 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Psal jsem už těsně po vypadnutí v semifinále - sezona nebyla úspěšná, protože hlavní cíl, minimálně finále, nebyl splněn. A možná jedním z důvodů nesplnění cíle byla i špatná práce trenérů v semifinálové sérii... Takže třeba proto se vyvodily důsledky.... Jen můj názor...
Odpovědět