Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
denyip
Příspěvky: 650
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 59 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

JirkaPCE píše: 03 kvě 2023 19:59 Přát kvůli tomu titul Spartě, to je dost mimo.
A to ani neví jak to ve skutečnosti bylo takového “fandy” Škoda není
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Gumid píše: 03 kvě 2023 20:26 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Za tohle by se nemusel stydět nejeden světový stand-up komik.. Roberte, ty válíš :clap:
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Gumid píše: 03 kvě 2023 20:26 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Takovejch vtipů doma máme. Ani na nich neutíráme prach. Dokážu ocenit legraci, ale tohle je tak na úrovni 10-ti letého dítěte.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3279
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 346 krát
Obdržel "To se mi líbí": 558 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Jsem zvědavej jak se bude Robertek tvářit až příští týden přijde o extraligu (zřejmě).
Obrázek Za Dynamo!
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Robert je chudák, berme to tak, on je spíše k politování
Uživatelský avatar
Caesar
Příspěvky: 1687
Registrován: 04 srp 2014 10:52
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Caesar »

Nevím, jestli se dokáži ztotožnit s touto změnou. Pochopil bych odchod Rulíka k repre. Ke konkurenci už moc ne.
žíly mi to netrhá. Ať ukáže co umí.
Robertek je k smíchu. Nora by mu měla dát po tlamě!
Naposledy upravil(a) Caesar dne 03 kvě 2023 20:43, celkem upraveno 1 x.
Vždy jen Dynamo!
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Já se na Vencu těším. Proti panu trenérovi Rulíkovinemám vůbec nic. Sezonu jsme si s ním užili parádní. Po bitvě je každý generál, ale když se zamyslím, co nám v minulé sezoně chybělo, Tak nám chyběl lídr. Na lavičce klidná síla, na ledě v podstatě taky. Sedlák je super, naprosto mimo rozměr ligy, ale leader to není. Nezblázni mančaft. Dále si od nového trenéra slibuju, že si s náma zebry přestanou vytírat prdel. Vědomí, že tě po špatně odpískané m zákroku dojebe varaďa, to taky nechceš. Sumasumárum. Já se chodím na hokej bavit. A jestli budeme drtit ligu pod Varaďou, tak super. A na případný zápas proti spartě vedené Rulíkem se těším už teď.
dáda74
Příspěvky: 235
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Gumid píše: 03 kvě 2023 20:26 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A už zhodnotil finále z pohledu cizinců. Vyhrál slovenský narodak, který ještě příští rok zvýší kontingent. Ono ani druhý finalista nešetří na cizacich. A jaký je pane vseznalku, přínos pro čs. hokej? A nějaká historka by paní Darino nebyla?
Davejar
Příspěvky: 191
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Případnou výměnu Rulíka za Varaďu běru čistě jako omlazení kádru. Nic víc :D
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

digitalmouse píše: 03 kvě 2023 20:34 Jsem zvědavej jak se bude Robertek tvářit až příští týden přijde o extraligu (zřejmě).
Bude onanovat nad Euro Hockey Tour a debata s takzvanými experty typu Moravec, Procházka bude 2x týdně
🔴⚪
mach
Příspěvky: 4319
Registrován: 29 led 2016 21:30
Dal "To se mi líbí": 94 krát
Obdržel "To se mi líbí": 251 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mach »

Emil Havránek
Příspěvky: 860
Registrován: 05 kvě 2020 21:29
Obdržel "To se mi líbí": 187 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Emil Havránek »

Sic to od některých takyfanoušků s rumunskou šálou opět schytám, že jsem úplně mimo, tak se jedno vysvětlení přímo nabízí. A to: naprosté vyjasnění pozic a mantinelů u vlastníků. A odkázání předsedy představenstva do patřičných mezí, tedy další nezasahování do sportovní části klubu. Což se asi doposud dělo. A ke škodě výsledku.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

mach píše: 03 kvě 2023 21:22
Je ho škoda bohužel je pravda že držet dva takové gólmany je nesmysl ale trochu mě hlodá vím že toho moc neodchytal ale v těch málo zápasech čapal lépe než Willda... Věřím že Willda bude příští sezónu lepší
🔴⚪
karel.opletal
Příspěvky: 8
Registrován: 19 led 2023 21:20

Re: Hokej

Příspěvek od karel.opletal »

Hlavní pozitivum je že by si Varaďa asi nenechal kecat do složení týmu od amatérské Salfického a Heřmana.... Pokud bude chtít určitě manažerské pravomoci.

Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk

Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 662 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

No možná je vše připraveno aby se mohl uskutečnit příchod Špačka či mladýho Zadiny
Uživatelský avatar
Kuba23
Příspěvky: 218
Registrován: 25 lis 2015 18:28
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 14 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kuba23 »

Trochu mi Rulík bude chybět, docela jsem si ho oblíbil. Hodně zkušený trenér, možná tady neměl úplně možnost ukázat vše, možná toho měl i s U20 moc a musel pozornost dělit, takže víc vlivu dal asákům. Každopádně mu bude držet palce, ať půjde k repre nebo do Sparty.

Na Varaďu se těším. Týmem žije, zkušeností taky plno, respekt určitě má a je jeden z nejlepších co u nás máme. Pokud bude mít pod sebou i sportovní úsek, tak ideální stav - co si postaví s tím bude pracovat a snad mu do toho nikdo nebude kecat.

Jen se už připravuji na tu hromadu hnoje od všech jak si Dědek zase kupuje co jde, nic mu není dobrý a podobný blitky každého volá, co má do prdele díru a dostal prostor k článku ako celou sezónu.

Záruba ať si políbí prdel, sebere si svoji bandu expertů, kde polovina z nic mluví jak dítě ze školky a odejde do věcných lovišť. Pá, pá
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Je nás zatím jen dvanáct registrovaných v tipovacce na MS tak se registrujte pánové ať je to zajímavější 😀
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 03 kvě 2023 20:26 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Haha.. A tohle se tváří jako největší odborník na nejen český hokej...
No, snad už bude brzy v důchodu, kam patří. Pak ať si píše vtipy, třeba mu někdo dá lajk.. :-)

Neskutečný kašpar. Jinde by onanoval nad návratem VV do extraligy, ale u nás si bude otírat držku o Dědka. V jeho pozici velmi ubohé a nedůstojné. Možná měl v sobě nějaký drink, ale takhle by šéf asi psát neměl.

No, i kdyby to smazal, zase ukázal, že jeho profesionalita a nadhled se ztrácí vniveč, což je u něj škoda.
Naposledy upravil(a) Sweník dne 03 kvě 2023 22:37, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 1906
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3362 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Sweník píše: 03 kvě 2023 22:09 Haha.. A tohle se tváří jako největší odborník na nejen český hokej...
No, snad už bude brzy v důchodu, kam patří. Pak ať si píše vtipy, třeba mu někdo dá lajk.. :-)
Myslím, že s „Přepiště dějiny!“ nebo „Vítej zlatý hattricku!“ může při jeho skromnosti a pokoře bourat sály či domácnosti u obrazovek ještě hodně dlouho.
zeno
Příspěvky: 763
Registrován: 21 lis 2018 11:43
Dal "To se mi líbí": 42 krát
Obdržel "To se mi líbí": 158 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zeno »

Tak nevim. Nic proti Varadovi-top trener a ma za sebou vysledky. Jan mi trochu vadi, ze koncepcni prace vypada jinak, nez ze se za jednu sezonu posle trener hned do kopru po sezone,ktera sice neskoncile obr uspechem,ale ani zadnym velkym propadakem. Obavam se 3 veci:
- nebude sahat Varada do kadru az prilis? Ten je postaven celkem dobre, ovsem otazka je, zda na styl, ktery chce Varada hrat
- hokej pod Rulikem me bavil. Osobne nechci celou sezonu koukat na Trinec-styl (byt ten styl je uspesnej), ostatne ani na nej nemame typove nektere hrace - tedy viz bod 1
- Varada chtel mit vloni velkou pravomoc, tu mu v extralize nikdo neslibil, proto odesel. Ted ji ma v Dynamu prislibenu? Jak se s tim popere Herman aspol?
Ale samozrejme netusim pozadi cele akce a presne duvody, ktere vedly Dedka k tomuto kroku (pristi sezona bude vzhledem k nasi ucasti na Spenglercupu atd. hodne narocna a treba Dedkovi vadilo Rulikovo "zaneprazneni" v U20....tezko rict, co dalsiho.....ze by se Rulik "urazil" kvuli Dedkovu prostorekemu vyjadreni ohledne presilovek, o tom pochybuju.......Spis bych bral, ze Dedek jako schopnej manager kouka vic dopredu a promejsli dalsi navaznosti a Varada mu do nich spis zapada. Cas ukaze. Ale jak rikam-osobne je mi Rulika lito, me bavil. A o tom to je-hokej je zabava.
Dojdem daleko. Diky, pane Dědku.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

Kula píše: 03 kvě 2023 19:43 Jo i když s Dědkem v hodně věcech nesouhlasím tak takto se to dělá. Par zdejšách sluníčkářů vše viědlo růžově alibisticky by jim stažilo i šestý místo bo byla bída, ale nakonec jak jsem psal dva (Král, Slfický) už jsou pryč
Majitel někomu naletěl nebyl materiál na titul vše na Sedláka nestačí
Očekávám nového kapitána a řez v kádru!
Zupr. Taky bych malinko šlápnul na pedál směr Sparta. Pořádně to proházet, vyplatit a nabrat další na 7 let. Když nebude titul, neváhat kopnout do prdele i Varaďu. Levný nebude, tak musí být výsledky. :)

Předpokládám, že ze zákulisí měli avízo, co se chystá a museli reagovat. Když tady objeví nového Pišteka s Píšou a naučí speciální formace využívat PP, tak vítej zlatý hattricku. :)
Hokejem a la Třinec ale novou halu nezaplní, snad to vědí.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

frysta píše: 03 kvě 2023 23:07 Hokejem a la Třinec ale novou halu nezaplní, snad to vědí.
Pokud s hokejem a la Třinec budeme vyhrávat tituly jako Třinec, nebo alespoň pravidelně hrát minimálně o medaile, tak tu halu zaplní....
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

tau píše: 03 kvě 2023 23:21 Pokud s hokejem a la Třinec budeme vyhrávat tituly jako Třinec, nebo alespoň pravidelně hrát minimálně o medaile, tak tu halu zaplní....
Ne..
lucas003
Příspěvky: 2665
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 124 krát
Obdržel "To se mi líbí": 410 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Doufám, že dostane Varada aspon pětiletou koncepční smlouvu, aby ho za rok po konci ve čtvrtfinále mohl vystřídat Sedlákův kámoš Tortorella :))
Odpovědět