Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
dtaire
Příspěvky: 531
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 38 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

Kula
Příspěvky: 2084
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

No tak stále se něco děje
Pokud iniciativa Dědka je to negativista :joy:
Pokud iniciativa Rulíka tak on taky chce bejt všude a opravdu repre ať i ta 20 je delší práce než ten turnaj - na druhou stranu spolehát na asistenty, který po zápase seděj spolu v hospodě a on jede do Kv je taky blbý.
Když zmizí od A Salfický, Král tak vše bude lepší
Jo jak mě výše kolega předběhl taky jsem si říkal, že Heřman udělá Varaďu tomu se za měsíc a půl postavěj hvězdy pro špatné výsledky bude odvolán a Ríša na doživotí.
No a jsme zase zpět :rofl:
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Rulíka jsem měl rád a pokud nechtěl končit nechal bych ho tu ještě příští sezónu... Na druhou stranu jestli se Varaďa teda opravdu potvrdí což hokej.cz právě udělal nemuselo by to být tak zlé pokud teda bude i sportovní manažer a Ríša půjde pryč z lavičky za mě ideální vím že se tu Krále pár lidí hodně zastává ale za mě jsem rád že bude pryč... A Dědek má s těmi přesilovkami pravdu to rozhoduje zápasy a za celý rok nikdo nezkusil namíchat hráče z první a druhé pětky plus neustálé nasazování Pauloviče byl opravdu výsměch
🔴⚪
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1115 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

av69 píše: 03 kvě 2023 16:28 Přesně, před zápasem bychom tu vždy uspořádali konsilium, dali dohromady sestavu, lajny na přesilovky a určitě by nám to šlo! :pivko: :clap: A kdyby náhodou ne, tak za to může Král...
nás si ale Bohuš nemůže dovolit :)
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5822
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 162 krát
Obdržel "To se mi líbí": 867 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

A už se někdo zamyslel nad tím koho angažujeme po Varaďovi, pokud neudělá za rok titul? Defacto dva nejlepší čeští trenéři.... To už pak tady není koho lepšího brát.... Pak už šéfové budou nakukovat do NHL, nebo já nevím.... :-)....
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4870
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 108 krát
Obdržel "To se mi líbí": 808 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Jsem znechucen. Koncepcni prace? Hnus. Nejvic se tesim az bude chtit tym vycutnout trenera jako se delo za posledni leta nekolikrat. To se nasmeju.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3316
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 548 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tau píše: 03 kvě 2023 16:40 A už se někdo zamyslel nad tím koho angažujeme po Varaďovi, pokud neudělá za rok titul? Defacto dva nejlepší čeští trenéři.... To už pak tady není koho lepšího brát.... Pak už šéfové budou nakukovat do NHL, nebo já nevím.... :-)....
Babcock je volnej, ne? :grinning:
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Jestli se Rulík skutečně urazil kvůli celkem věcným odpovědím Dědka na Zlinského otázky, tak by spíš Dědek zasloužil obdiv za to, jak rychle sehnal kvalitní náhradu.. ;-)
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Dynamík Jistič píše: 03 kvě 2023 16:45 Babcock je volnej, ne? :grinning:
Za rok bude volný Jalonen 🤔😀
🔴⚪
Stars
Příspěvky: 6717
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 912 krát
Obdržel "To se mi líbí": 604 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Sweník píše: 03 kvě 2023 16:47 Jestli se Rulík skutečně urazil kvůli celkem věcným odpovědím Dědka na Zlinského otázky, tak by spíš Dědek zasloužil obdiv za to, jak rychle sehnal kvalitní náhradu.. ;-)
Nevěř vše sparťanům..
Uživatelský avatar
Holly833
Příspěvky: 2036
Registrován: 07 srp 2014 18:24
Dal "To se mi líbí": 3585 krát
Obdržel "To se mi líbí": 476 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Holly833 »

Pec92 píše: 03 kvě 2023 16:47 Za rok bude volný Jalonen 🤔😀
Přílohy
Plha.jpg
Pec92
Příspěvky: 2345
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 250 krát
Obdržel "To se mi líbí": 446 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Holly833 píše: 03 kvě 2023 16:50
😀😀
🔴⚪
Sweník
Příspěvky: 13947
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1129 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1109 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Stars píše: 03 kvě 2023 16:49 Nevěř vše sparťanům..
Jakým Sparťanům? Tahle teorie mne napadla hned, na to není třeba Sparťany. Je to celkem logické a jasné. Navíc kolega Kely taky naznačuje, že Dědek si asi žádný vyhazov nevymyslel. No uvidíme, ono skutečnosti brzy jistě vyplují na povrch.
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8468
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 492 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1115 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Dynamík Jistič píše: 03 kvě 2023 16:45 Babcock je volnej, ne? :grinning:
Ten má teď čerstvé pralesní titul se Zlínem, ten bude taky mimo naše možnosti
av69
Příspěvky: 2564
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1474 krát
Obdržel "To se mi líbí": 907 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Sweník píše: 03 kvě 2023 16:55 Jakým Sparťanům? Tahle teorie mne napadla hned, na to není třeba Sparťany. Je to celkem logické a jasné. Navíc kolega Kely taky naznačuje, že Dědek si asi žádný vyhazov nevymyslel. No uvidíme, ono skutečnosti brzy jistě vyplují na povrch.
Kolega Kely naznačuje, že něco ví, ale nepoví, to je tu takový populární typ příspěvku.
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

pepa píše: 03 kvě 2023 15:34 Chlapi, já su z teho jakýsi vyděšený. Ještě jsem nerozdýchal platbu za permice a teď ještě toto!

Já sice nebyl z angažování pana Rulíka dvakrát nadšený, jisté pochybnosti jsem měl a to i během sezóny se mi některé věci nelíbily, ale měnit ho po jediné sezóně, která nedopadla tak zle, mi nepřijde příliš konstruktivní. Počínal bych si s větším nadhledem, být majitelem. Možná nám letos paradoxně hladký průlet základní částí uškodil (podobně jako Bostonu). Konec konců, do finále se nakonec doškrábali dva tými, které měly v sezóně pasáž, kdy byly na odpis. Asi je to zocelilo. :)
Ty dva týmy se do finále doškrábaly díky své zatvrzelosti a urputnosti. Naše hráče o tom nikdo nedokázal přesvědčit a nedokázal vydolovat a nebo nám v týmu tito chybí.
Vondráček v tomto (jít příkladem) bohužel nesplnil očekávání a selhal.
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3316
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 31 krát
Obdržel "To se mi líbí": 548 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

jimmypop píše: 03 kvě 2023 16:56 Ten má teď čerstvé pralesní titul se Zlínem, ten bude taky mimo naše možnosti
Já slyšel, že v Gottwaldově nepanuje úplná harmonie. Že dva góly v baráži jsou prej vedení málo...
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4910
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 104 krát
Obdržel "To se mi líbí": 225 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

tau píše: 03 kvě 2023 16:40 A už se někdo zamyslel nad tím koho angažujeme po Varaďovi, pokud neudělá za rok titul? Defacto dva nejlepší čeští trenéři.... To už pak tady není koho lepšího brát.... Pak už šéfové budou nakukovat do NHL, nebo já nevím.... :-)....
Zapomněl jsi na Slávu Lenera, ten se učil od nejlepšího Ivana....
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1406
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 290 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

av69 píše: 03 kvě 2023 16:12 Pokud se to potvrdí, tak pro mě to bude velké zklamání. Ne proto, že bych Varaďovi nevěřil, ale proto jakou zprávu to dá o našem klubu. Netrpělivý majitel, který musí mít všechno hned a vyhodí trenéra, který vyhrál základní část a celkově skončil na třetím místě. Trenéra, který je považován za možná nejlepšího v ČR a který sem přicházel jako stavitel nové dlouhodobé koncepce. Takový způsob prezentace našeho klubu se mi vážně nelíbí a nemůžeme se pak divit až se o nás zase budou novináři a fanoušci jiných týmů otírat.
Pokud nechceš ten negativní zájem novinářů, tak nešiř spekulace.
Třetí větou děláš medvědí službu.
Pak to může vypadat, že víš co píšeš a někdo se toho chytí.
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

No, a to jsme měli strach z okurkové sezóny.... :))

Je pravda, že ty naše přesilovky mě neskutečně točily....
Uživatelský avatar
Tesla102
Příspěvky: 127
Registrován: 03 kvě 2023 16:34
Dal "To se mi líbí": 55 krát
Obdržel "To se mi líbí": 78 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Tesla102 »

No nadšený z toho nejsem, takhle koncepční práce nevypadá, ale je fakt že z Rulika jsem měl celou sezónu divný pocit, absolutně nereagoval na průběh zápasu a nedokázal změnit přesilovky. Nevím proč kupovali Koště s Čerešňákem, když přes ně ty přesilovky nehráli - ty to tam měli od modrý pálit co to jde.
Pokud je to pravda, tak to musíme jako fanoušci přijmout a popřat Varadovi ať se mu tu daří.
Jinak ještě teď se třesu a je mi zle z druhého domácího zápasu s Třincem - horší zápas jsem za 35 let co chodím na Teslu neviděl a bude mě strašit ještě hooodně dlouho.

A k tomu všemu ještě ty ceny permic.....🙈
Dynamo je samé překvápko 😀
Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2733
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 606 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Varaďa?? Třesu, šéfe, třesu.....😁😁
kedar
Příspěvky: 2022
Registrován: 23 úno 2016 12:44
Dal "To se mi líbí": 87 krát
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od kedar »

Rulík - Varaďa nevím co si o tom myslet, takže na hodnocení bych ještě počkal.
Ceny permanentek jsou fakt celkem síla , ale dalo se to i čekat, hlavně příští sezónu bych nerad slyšel, jak jsou hráči z domácího prostředí nervózní a proto se jim líp hraje venku ....
pepa
Příspěvky: 2082
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 432 krát
Obdržel "To se mi líbí": 249 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

kedar píše: 03 kvě 2023 17:21 Rulík - Varaďa nevím co si o tom myslet, takže na hodnocení bych ještě počkal.
Ceny permanentek jsou fakt celkem síla , ale dalo se to i čekat, hlavně příští sezónu bych nerad slyšel, jak jsou hráči z domácího prostředí nervózní a proto se jim líp hraje venku ....
Teď si na to kápnul. Oni to tak brutálně zdražili, aby nás tam nechodilo tolik a hráči nebyli nervní ...... :)
in-spyder
Příspěvky: 1740
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 326 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

A příští rok vyhraje Rulik se Spartou titul …


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět