Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
JirkaPCE
Příspěvky: 3601
Registrován: 01 srp 2014 22:32
Dal "To se mi líbí": 95 krát
Obdržel "To se mi líbí": 442 krát

Re: Hokej

Příspěvek od JirkaPCE »

killer46 píše: 03 kvě 2023 14:10 Začínají se objevovat informace, že má Rulík namířeno do Sparty a Varaďa k nám. Za mě je to dost nelogický krok. Rulík tady u týmu položil nějaké základy, na kterých se dá stavět a věřím, že příští rok bychom měli na to dojít co nejdál. Takto se bude zase začínat od znova, tým si bude zvykat na nového trenéra, styl atd.
Pokud se to potvrdí, tak vyhodit trenéra, protože se na první pokus nepovedl titul, je hodně nelogický a nekoncepční krok.
Uživatelský avatar
mechanik
Příspěvky: 282
Registrován: 16 čer 2020 19:30
Dal "To se mi líbí": 36 krát
Obdržel "To se mi líbí": 38 krát

Re: Hokej

Příspěvek od mechanik »

Varaďa in, Rulík out a Ríša Král zpátky k mládeži.. jen jestli Dědek netlačí na tu pilu až moc
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

mechanik píše: 03 kvě 2023 14:48 Varaďa in, Rulík out a Ríša Král zpátky k mládeži.. jen jestli Dědek netlačí na tu pilu až moc
Jestli Ríša půjde k mládeži, tak uživateli zdeněk se zbortí jeho svět. Bude o dost těžší vymyslet konstrukci jak za vše špatné od přesilovek až po špatně nabroušené brusle může Král.
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Paulovič i po sezoně trénuje střelu v přesilovce z první a s hokejbalovým míčkem se mu to daří o poznání lépe než s pukem, viz video níže ze sobotního zápasu, čas 00:40. Ve videu můžete vidět i gól odcházejícího Matýse.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

FvM64MjWcAAZlk3.jpeg.jpg
havlitom
Příspěvky: 625
Registrován: 29 úno 2016 07:32
Bydliště: Praha
Dal "To se mi líbí": 8 krát
Obdržel "To se mi líbí": 69 krát

Re: Hokej

Příspěvek od havlitom »

Pokud je to pravda, píšu podruhé, že jsem zaskočen a nelíbí se mi to.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Chlapi, já su z teho jakýsi vyděšený. Ještě jsem nerozdýchal platbu za permice a teď ještě toto!

Já sice nebyl z angažování pana Rulíka dvakrát nadšený, jisté pochybnosti jsem měl a to i během sezóny se mi některé věci nelíbily, ale měnit ho po jediné sezóně, která nedopadla tak zle, mi nepřijde příliš konstruktivní. Počínal bych si s větším nadhledem, být majitelem. Možná nám letos paradoxně hladký průlet základní částí uškodil (podobně jako Bostonu). Konec konců, do finále se nakonec doškrábali dva tými, které měly v sezóně pasáž, kdy byly na odpis. Asi je to zocelilo. :)
Naposledy upravil(a) pepa dne 03 kvě 2023 15:45, celkem upraveno 1 x.
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Smysl by to davalo, pokud by ve Sparte skoncil ten svedsky asistent, Horava chtel obnovit praci s Rulikem, tomu vadil Herman v zadech a prisel s tim, ze by rad odesel. Ale pokud vzesla iniciativa od netrpeliveho Dedka, tak v tom smysl nevidim. Jediny duvod je, ze videl trinecky beton a chce to hrat taky? Neveri Rulikovi, prestoze za nej loni vysazel Boleslavi asi nemaly penize? Kdo sem pujde priste, az Varada skonci? I kdyby to ted nedopadlo, jakou duveru asi citi soucasny trenersky stab?

Nevi nekdo z insideru, odkud vzesla iniciativa? Pokud je to teda cely pravda...
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

tomaso25 píše: 03 kvě 2023 14:58 FvM64MjWcAAZlk3.jpeg.jpg
To jako , že by konečně byl pokoj od Salfy? :) A souboje Heřman x Varaďa, tvl., chtěl bych být malá muška v rohu místnosti.. :)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 03 kvě 2023 15:47 To jako , že by konečně byl pokoj od Salfy? :) A souboje Heřman x Varaďa, tvl., chtěl bych být malá muška v rohu místnosti.. :)
Klub může začít prodávat Dynamo lahvičky s testosteronem.. :-)
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

pepa píše: 03 kvě 2023 15:47 To jako , že by konečně byl pokoj od Salfy? :) A souboje Heřman x Varaďa, tvl., chtěl bych být malá muška v rohu místnosti.. :)
Tak Zlinskému Dědek řekl, že změny na lavičce nejsou v plánu. Tak trochu tipuji impulz od Rulíka. Zřejmě necítil důvěru, pokud oťukávali před několika dny Varaďu, Hořák asi Rulíkovu situaci vnímal, hodil laso a celé se to rozjelo.
in-spyder
Příspěvky: 1752
Registrován: 03 říj 2014 10:43
Dal "To se mi líbí": 25 krát
Obdržel "To se mi líbí": 331 krát

Re: Hokej

Příspěvek od in-spyder »

A to jako Varaďa půjde do týmu, kde mu do toho bude kecat kromě několika násobně více fanoušků i kompletní osazenstvo vedení klubu? Nechtěl náhodou jít do týmu, kde to chtěl mít v merku od mládeže po A tým?

Jedine co by dávalo klubu smysl by bylo, ze Rulik to hodne i z důvodu repre stavěl na asistentech. Ono repre není jen o dvou turnajích v sezóně, ale i o výběru, komunikaci a dalších x věcech v průběhu cele sezóny.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Sweník píše: 03 kvě 2023 16:01 Tak Zlinskému Dědek řekl, že změny na lavičce nejsou v plánu. Tak trochu tipuji impulz od Rulíka. Zřejmě necítil důvěru, pokud oťukávali před několika dny Varaďu, Hořák asi Rulíkovu situaci vnímal, hodil laso a celé se to rozjelo.
hláška, že změny momentálně nejsou na pořadu dne, zřejmě platila pro onen konkrétní den ;-)
denyip
Příspěvky: 664
Registrován: 04 srp 2017 18:05
Dal "To se mi líbí": 7 krát
Obdržel "To se mi líbí": 67 krát

Re: Hokej

Příspěvek od denyip »

Sweník píše: 03 kvě 2023 16:01 Tak Zlinskému Dědek řekl, že změny na lavičce nejsou v plánu. Tak trochu tipuji impulz od Rulíka. Zřejmě necítil důvěru, pokud oťukávali před několika dny Varaďu, Hořák asi Rulíkovu situaci vnímal, hodil laso a celé se to rozjelo.
Tak on kdyby Varada nevysel ... tak Rulik by zustal a nechces mit Rulika , ktery vi ,ze mel by nahrazen ...Na to je Dedek zkuseny harcovnik, aby v tom umel chodit
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Pokud se to potvrdí, tak pro mě to bude velké zklamání. Ne proto, že bych Varaďovi nevěřil, ale proto jakou zprávu to dá o našem klubu. Netrpělivý majitel, který musí mít všechno hned a vyhodí trenéra, který vyhrál základní část a celkově skončil na třetím místě. Trenéra, který je považován za možná nejlepšího v ČR a který sem přicházel jako stavitel nové dlouhodobé koncepce. Takový způsob prezentace našeho klubu se mi vážně nelíbí a nemůžeme se pak divit až se o nás zase budou novináři a fanoušci jiných týmů otírat.
karfi
Příspěvky: 121
Registrován: 05 srp 2014 22:45
Dal "To se mi líbí": 1 krát
Obdržel "To se mi líbí": 19 krát

Re: Hokej

Příspěvek od karfi »

Jako aby to jeste nebyla Hermanovina, ze tohle rozfouka, pak cukne Varadovi a dosadi tam nekoho svyho...
Kely
Příspěvky: 1344
Registrován: 01 srp 2014 23:13
Obdržel "To se mi líbí": 41 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kely »

av69 píše: 03 kvě 2023 16:12 Pokud se to potvrdí, tak pro mě to bude velké zklamání. Ne proto, že bych Varaďovi nevěřil, ale proto jakou zprávu to dá o našem klubu. Netrpělivý majitel, který musí mít všechno hned a vyhodí trenéra, který vyhrál základní část a celkově skončil na třetím místě. Trenéra, který je považován za možná nejlepšího v ČR a který sem přicházel jako stavitel nové dlouhodobé koncepce. Takový způsob prezentace našeho klubu se mi vážně nelíbí a nemůžeme se pak divit až se o nás zase budou novináři a fanoušci jiných týmů otírat.
Než něco napíšete ,dejte si čas.

Myslím ,že všichni zucastněný budou spokojený a my taky .

Proč se toto udalo má více důvodů ,než by se zdálo.
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Kely píše: 03 kvě 2023 16:19 Než něco napíšete ,dejte si čas.

Myslím ,že všichni zucastněný budou spokojený a my taky .

Proč se toto udalo má více důvodů ,než by se zdálo.
Taky nevěřím, že je to pouhý Dědkův rozmar.
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Těch otázek je vic? Nechtěl Rulík k Hořavovi? Nepůjde za rok k repre? Pak to smysl dává....

Pokud bude Varaďa řídit sportovní úsek, co bude s legendou?

My asi okurkovku mít nebudem, max na talíři...
Stars
Příspěvky: 6755
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 926 krát
Obdržel "To se mi líbí": 638 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Další věc, jestli je to pravda...
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5848
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 172 krát
Obdržel "To se mi líbí": 909 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Stejně to nechápu... Varaďa, Rulík, Král.... Přitom tady na fóru nás je tolik trenérů... Kvalitních, víme co a jak... šel by s náma jeden titul za druhým... a určitě levnější....
pepa
Příspěvky: 2109
Registrován: 04 zář 2019 14:40
Dal "To se mi líbí": 440 krát
Obdržel "To se mi líbí": 256 krát

Re: Hokej

Příspěvek od pepa »

Kely píše: 03 kvě 2023 16:19 Než něco napíšete ,dejte si čas.

Myslím ,že všichni zucastněný budou spokojený a my taky .

Proč se toto udalo má více důvodů ,než by se zdálo.
A nešlo by ty důvody tedy napsat??
av69
Příspěvky: 2588
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 952 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

tau píše: 03 kvě 2023 16:26 Stejně to nechápu... Varaďa, Rulík, Král.... Přitom tady na fóru nás je tolik trenérů... Kvalitních, víme co a jak... šel by s náma jeden titul za druhým... a určitě levnější....
Přesně, před zápasem bychom tu vždy uspořádali konsilium, dali dohromady sestavu, lajny na přesilovky a určitě by nám to šlo! :pivko: :clap: A kdyby náhodou ne, tak za to může Král...
Uživatelský avatar
digitalmouse
Administrátor
Příspěvky: 3435
Registrován: 01 srp 2014 13:50
Bydliště: Chrudim
Dal "To se mi líbí": 392 krát
Obdržel "To se mi líbí": 657 krát
Kontaktovat uživatele:

Re: Hokej

Příspěvek od digitalmouse »

Na hokej.cz už o tom píšou jako o hotový věci. Jinde zatím ne.
Obrázek Za Dynamo!
Odpovědět