Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

tau píše: 02 kvě 2023 12:09 Frodo nebyl z nejlevnějších... A mít tady dva brankáře, jednoho s nadprůměrným a jednoho se špičkovým platem, to je i na bohatý kub podle mě luxus... Letos to fungovalo i bez Froda, kterej byl převážnou část sezony zraněný. Jeho pozici dvojky přebere levnější Kloudy... Problém nastane pokud by se Vilda nedej bože na delší dobu zranil....
Když bude fungovat útok, tak soupeře prostě přestřílíme, a titul vyhrajeme i s Kloudym, stejně jako minule s Růžičkou. Když nebude fungovat útok, tak nám nepomůže ani Will v top formě. Na Kácu se tady taky nadávalo, a jak to dopadlo.
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Itchy píše: 02 kvě 2023 12:32 Dá se říct smutný čtení.
Upřímně, čekal jsem to horší... Osmý místo juniorů a desátj flek dorostu je vcelku dobrej, obě kategorie hrály playoff.....Máme teď v juniorech a dorostu slabší ročníky...A bohužel slabší ročníky budou i nadále, ve vší nahotě se ukazuje práce šéfa mládeže Hemského....
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Muf píše: 02 kvě 2023 10:12 Zdražení chápu, zřejmě bude oprávněné, byť jsem čekal, že bude tak o 25%, samozřejmě očekávám pokles prodaných pernamentek :think:

Faktem je, že obdobné navyšování cen by mohlo potkat větší množství klubů. Náklady klubů raketově rostou a prozatím jsem nezaznamenal, že by se k tomu kluby začali stavět tak, že půjdou cestou snížení odměn hráčům - ono je to spíše naopak.

Každopádně podle mého názoru se nůžky mezi bohatšími a hojně navštěvovanými kluby začnou ještě více rozevírat. Dokonce si myslím, že vybraným menším klubům půjde brzy o "krk" a ekonomicky jim nebude dávat ELH žádný smysl.
Po celou sezónu byla pravidelně hodně velká poptávka, z toho plyne téměř logické vyústění v podobě vyšší ceny. Pouze konstatuju.
Uživatelský avatar
Muf
Příspěvky: 3929
Registrován: 02 srp 2014 19:17
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Muf »

stará hokejka píše: 02 kvě 2023 13:50 Po celou sezónu byla pravidelně hodně velká poptávka, z toho plyne téměř logické vyústění v podobě vyšší ceny. Pouze konstatuju.
Za mne je to v pořádku, já mám výhradu jen ke drobnostem

1. parkování - tady chápu, že toto není přímo v silách klubu, nicméně máme zde město jako akcionáře a nevidím ochotu vyjít dojíždějícím více vstříc

2. Catering - za mne pořád průměr - zlatý stánek Globus

3. Mít možnost postoupit pernamentku např. na zápas, kdy vím, že nemohu dorazit
zdendik
Příspěvky: 140
Registrován: 16 zář 2014 08:10
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 11 krát

Re: Hokej

Příspěvek od zdendik »

to parkování tedy nevidím jako drobnost jinak ale souhlas :goodpost:
uvolnění permice do prodeje nad tím by se mohli na klubu zamyslet
příklad (neříkám že je to úplně super a bez much) fotbal Sparta - https://chodimnaspartu.cz/#bodovy-system
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Muf píše: 02 kvě 2023 14:03 Za mne je to v pořádku, já mám výhradu jen ke drobnostem

1. parkování - tady chápu, že toto není přímo v silách klubu, nicméně máme zde město jako akcionáře a nevidím ochotu vyjít dojíždějícím více vstříc

2. Catering - za mne pořád průměr - zlatý stánek Globus

3. Mít možnost postoupit pernamentku např. na zápas, kdy vím, že nemohu dorazit
Tvé drobnosti nejsou jen drobnosti (krom bodu č. 3, snad), ale dle mého soudu docela zásadní nedostatky, bohužel.
To ve spojení s tak enormním zdražením bude do očí bijící ještě víc.
Jakub82
Příspěvky: 2638
Registrován: 04 bře 2019 15:52
Dal "To se mi líbí": 207 krát
Obdržel "To se mi líbí": 205 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Jakub82 »

Nějak neřeším cenu permice, ale vadí mně přímo tragický doprovodný program neboli tragická dostupnost parkování, tragický catering. Klidně ať mně nabídnou hot dog za 150, ale musí to mít úroveň a ne ten shit. Chcete za Colu 65Kč, tak dejme tomu ok, ale aspoň originál a ne ten shit za pět korun.
S parkováním je zodpovědné město, ale to musí vědět co pro Pardubice znamená hokej. Každý den v novinách, teď Spengler Cup, LM. To je pro město hodně a město si to musí uvědomit.
FOGLIK
Příspěvky: 5145
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 740 krát
Obdržel "To se mi líbí": 344 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Muf píše: 02 kvě 2023 14:03 Za mne je to v pořádku, já mám výhradu jen ke drobnostem

1. parkování - tady chápu, že toto není přímo v silách klubu, nicméně máme zde město jako akcionáře a nevidím ochotu vyjít dojíždějícím více vstříc

2. Catering - za mne pořád průměr - zlatý stánek Globus

3. Mít možnost postoupit pernamentku např. na zápas, kdy vím, že nemohu dorazit
Mě ty permice taky vyrazili dech. Máme 4 ackový a ten nárůast je teda brutální. Nechápu pak to fňukání na Spartě se zvýšením na úroveň našich loňských cen. Za mě teda Carering ne průměr ale děs.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Jj jídlo děsný.....já jako fanoušek fotbalové Dukly, to se nedá s Juliskou srovnat, maxi cigáro 85 kč, pikantní klobása 70 kč, kola do půllitru 40 kč, bramboráky, chleba se škvarkovou a cibuli.....klub má na čem pracovat
Uživatelský avatar
tau
Příspěvky: 5786
Registrován: 03 srp 2014 14:26
Dal "To se mi líbí": 153 krát
Obdržel "To se mi líbí": 822 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tau »

Po zkušenostech z minulých let na hokeji nic nežeru, nic nepiju... Max si koupím sušenku a vodu v automatu, ale to jen výjimečně... Jsou prostě meze, přes který z principu nehodlám lézt... A "občerstvení" v bufetech na zimáku j jednou z nich... Další je třeba předražený pití a popkorn v multikinech... Prodávat něco s marží několika set procent mně přijde nemravná zlodějina...
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Nové parkování vznikne na louce mezi současnými parkovišti, naproti bráně borců.
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1091
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Nejvíc mně teda vadí ta formulace ohledně LM. Protože mám pocit, že nám permanetkarum nedrží místa. Což považuju za velký špatný. A marně přemýšlím kterej klub to ještě takhle udělal a to napříč sporty.
Uživatelský avatar
Rokytnice
Příspěvky: 252
Registrován: 23 lis 2018 17:30
Dal "To se mi líbí": 24 krát
Obdržel "To se mi líbí": 175 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Rokytnice »

Ohledně permic vše bylo napsané. Jako řacha to je, o tom žádná. Pokud bych si mohl přát, tak super hokej a super služby. Prvního se snad dočkám, v druhé nevěřím. Ale bohužel v Pardubicích je fandění Dynamu diagnóza. Tak jsem se nadechl, zavřel oči a odpálil Apple pay. Už aby byl podzim. PS: S tou ligu mistrů mě taky nasrali.
Pec92
Příspěvky: 2297
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 244 krát
Obdržel "To se mi líbí": 418 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... zajem.html

Jestli se to vše potvrdí tak Krejča to bylo jasný že nebude pochopitelně a chápu i Pastu vždy když to šlo přijel takže když nedorazí což asi ne rozhodně mu to nemám za zlé... Noska nechápu pokud neoslovil rozhodně 10x lepší defenzivní centr než jejich oblíbenec Černoch ale ze všeho nejvíc mě zajímá na co se vymluví Zacha 😂
🔴⚪
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pec92 píše: 02 kvě 2023 22:35 https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-re ... zajem.html

Jestli se to vše potvrdí tak Krejča to bylo jasný že nebude pochopitelně a chápu i Pastu vždy když to šlo přijel takže když nedorazí což asi ne rozhodně mu to nemám za zlé... Noska nechápu pokud neoslovil rozhodně 10x lepší defenzivní centr než jejich oblíbenec Černoch ale ze všeho nejvíc mě zajímá na co se vymluví Zacha 😂
Pokud Zacha odmítne a není zraněný, tak bych se na něj už vysral a nadobro ho vyřadil z repre, protekční spratek to je....nesympatický, asi dobrý hokejista, ale toto mě sere, že se pořád vymlouvá
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
stará hokejka
Příspěvky: 1378
Registrován: 23 pro 2019 11:15
Obdržel "To se mi líbí": 277 krát

Re: Hokej

Příspěvek od stará hokejka »

Rokytnice píše: 02 kvě 2023 20:28 Ohledně permic vše bylo napsané. Jako řacha to je, o tom žádná. Pokud bych si mohl přát, tak super hokej a super služby. Prvního se snad dočkám, v druhé nevěřím. Ale bohužel v Pardubicích je fandění Dynamu diagnóza. Tak jsem se nadechl, zavřel oči a odpálil Apple pay. Už aby byl podzim. PS: S tou ligu mistrů mě taky nasrali.
Ano, ty služby, ať parkováním počínaje, tak třeba zamčenýma hajzlama konče, nové ceně neodpovídají.
dtaire
Příspěvky: 524
Registrován: 03 srp 2014 19:01
Dal "To se mi líbí": 37 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dtaire »

tomaso25 píše: 30 dub 2023 15:41 Už se nemusí nikdo snažit. Největší přestupová bomba už je venku...

Fu9xmDoWwAUKkYR.png
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 730
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 259 krát
Obdržel "To se mi líbí": 208 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Ještě k sedmýmu špílu Rangers - Devils, bo jsme se včera zhádali v hospodě, jestli to byl nebo nebyl faul. Většina byla pro, nechápu...

Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Borek píše: 03 kvě 2023 09:40 Ještě k sedmýmu špílu Rangers - Devils, bo jsme se včera zhádali v hospodě, jestli to byl nebo nebyl faul. Většina byla pro, nechápu...

Za mě. I jako opravdu velký fanda Devils. Toto je čistý hit. Nebezpečný, ale čistý Trouba tohle prostě umí. Co mě nasralo daleko víc, že Tima nešel nikdo "mstít" . Trouba si v pohodě celý zápas dohrál.

Jinak ještě můj pohled k českým hráčům Bruins..
Nechápu absolutně ten pohled většiny českých fans. Chápu, že pro květnového fanouška hokeje není nic než MS. Ale je potřeba se uvědomit, jak strašně náročné psychicky to pro ty hráče Bostonu musí být. Máte rekordní základní část, pilíře a legendy klubu hrály s největší pravděpodobností poslední zápas v kariéře. (Bergeron, Krejčí) vedete 3:1 na zápasy, ještě nakonec v extrémně náročném sedmém zápase otočíte z 0:2 na 3:2 a stejně nakonec ten zápas a sérii ztratíte v prodloužení.
Když jsem viděl výraz Bergerona bezprostředně po tom gólů, tak ač nejsem fanouškem Bruins, tak mi jich bylo regulérně líto. A co první napadne českého fanouška? Dobrý, vypadli, tak hurá všichni na ms. Havlát zvedne telefon, tak kluci, je konec, přijedete? Takto to vážně nefunguje. To zklamání a frustrace musí být tak obrovská, že ti hráči absolutně v prvních dnech nepřemýšlí nad tím, jestli pojedou na nějaké ms, co se opakuje každý rok. Pro Boston už taková šance nemusí přijít několik let. To, že nepřijede Krejča beru v podstatě jako hotovou věc, na něm bylo vidět, že jak on, tak Bergeron hrají zranění. U Pasty bych se taky nedivil. On v Bostonu pokračuje hlavně proto, že chce být následovník a chce pokračovat v tom, co v tom klubu zanechal právě Bergeron a Krejčí. Kolikrát o nich mluví s tak velkým respektem a úctou nejen jako k hokejistům, ale především lidsky, že bych absolutně pochopil, kdyby po náročné sezoně a pro ně tak krutém konci, prostě na tohle neměl ani pomyšlení.
Zacha - nikdy jsem ho neměl rád. Do teď si pamatuju, jak jsem chtěl, aby Devils draftovali v ten rok Rantanena. Byl jsem upřímně rád, když z Devils odešel. Ale u něj se už smiřme s tím, že on po tom všem na reprezentaci nejspíš jezdit nebude a ve spoustě důvodů mu i rozumím.
Nosek nemá smlouvu a taky měl zdravotní problémy.

Toť můj názor.
Tesla a Devils
Georgre
Příspěvky: 4882
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 101 krát
Obdržel "To se mi líbí": 219 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

acrylic píše: 03 kvě 2023 10:07 Za mě. I jako opravdu velký fanda Devils. Toto je čistý hit. Nebezpečný, ale čistý Trouba tohle prostě umí. Co mě nasralo daleko víc, že Tima nešel nikdo "mstít" . Trouba si v pohodě celý zápas dohrál.

Jinak ještě můj pohled k českým hráčům Bruins..
Nechápu absolutně ten pohled většiny českých fans. Chápu, že pro květnového fanouška hokeje není nic než MS. Ale je potřeba se uvědomit, jak strašně náročné psychicky to pro ty hráče Bostonu musí být. Máte rekordní základní část, pilíře a legendy klubu hrály s největší pravděpodobností poslední zápas v kariéře. (Bergeron, Krejčí) vedete 3:1 na zápasy, ještě nakonec v extrémně náročném sedmém zápase otočíte z 0:2 na 3:2 a stejně nakonec ten zápas a sérii ztratíte v prodloužení.
Když jsem viděl výraz Bergerona bezprostředně po tom gólů, tak ač nejsem fanouškem Bruins, tak mi jich bylo regulérně líto. A co první napadne českého fanouška? Dobrý, vypadli, tak hurá všichni na ms. Havlát zvedne telefon, tak kluci, je konec, přijedete? Takto to vážně nefunguje. To zklamání a frustrace musí být tak obrovská, že ti hráči absolutně v prvních dnech nepřemýšlí nad tím, jestli pojedou na nějaké ms, co se opakuje každý rok. Pro Boston už taková šance nemusí přijít několik let. To, že nepřijede Krejča beru v podstatě jako hotovou věc, na něm bylo vidět, že jak on, tak Bergeron hrají zranění. U Pasty bych se taky nedivil. On v Bostonu pokračuje hlavně proto, že chce být následovník a chce pokračovat v tom, co v tom klubu zanechal právě Bergeron a Krejčí. Kolikrát o nich mluví s tak velkým respektem a úctou nejen jako k hokejistům, ale především lidsky, že bych absolutně pochopil, kdyby po náročné sezoně a pro ně tak krutém konci, prostě na tohle neměl ani pomyšlení.
Zacha - nikdy jsem ho neměl rád. Do teď si pamatuju, jak jsem chtěl, aby Devils draftovali v ten rok Rantanena. Byl jsem upřímně rád, když z Devils odešel. Ale u něj se už smiřme s tím, že on po tom všem na reprezentaci nejspíš jezdit nebude a ve spoustě důvodů mu i rozumím.
Nosek nemá smlouvu a taky měl zdravotní problémy.

Toť můj názor.
To bych podepsal, navíc za rok se hraje MS u nás, tak pokud budu přemýšlet, tak nepojedu do Rigy, ale doma bych si rád zahrál...já jim fandil a věřil, že ten SC dají, bohužel to je hokej.....gólmani nepodrželi, a jak říkáš, myslím, že to byla poslední šance, teď tam bude přestavba a moc šanci jim nedávám....chyběla minuta....a dokážu pochopit hráče, že určitě nemyslí na MS....to se hned nedá po takovým KO...ale my to známe viz Plzeň, když nás vyřadili a byli jsme první po ZČ...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Georgre píše: 03 kvě 2023 11:55 To bych podepsal, navíc za rok se hraje MS u nás, tak pokud budu přemýšlet, tak nepojedu do Rigy, ale doma bych si rád zahrál...já jim fandil a věřil, že ten SC dají, bohužel to je hokej.....gólmani nepodrželi, a jak říkáš, myslím, že to byla poslední šance, teď tam bude přestavba a moc šanci jim nedávám....chyběla minuta....a dokážu pochopit hráče, že určitě nemyslí na MS....to se hned nedá po takovým KO...ale my to známe viz Plzeň, když nás vyřadili a byli jsme první po ZČ...
Tam jde bohužel i dost věcí za trenérem. Ullmark měl údajně taky nějaká zranění. Takže zdaleka nemohl podat ten výkon, jako v základní části a jaký od něj Bruins potřebovali. Daleko dřív měl dostat šanci Swayman a ne až v sedmém zápase doma, kde už ta nervozita a tíha na Bostonu hrozně ležela.
Jak geniálně táhl ten tým v základní části, tak v play off vyhořel. Ale odtud se to radí a chytračí :)).
Je to těžký, aby tým došel až na SC, musí se sejít strašně moc věcí a ten tým hlavně musí zvládat klíčové momenty těch zápasů i když třeba nehraje v sérii líp a to přesně vyšlo Floridě. + Naprosto klíčový faktor Tkachuk. To byl hráč celé série. Boston si s ním absolutně nevěděl rady.
Tesla a Devils
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

acrylic píše: 03 kvě 2023 12:12 Tam jde bohužel i dost věcí za trenérem. Ullmark měl údajně taky nějaká zranění. Takže zdaleka nemohl podat ten výkon, jako v základní části a jaký od něj Bruins potřebovali. Daleko dřív měl dostat šanci Swayman a ne až v sedmém zápase doma, kde už ta nervozita a tíha na Bostonu hrozně ležela.
Jak geniálně táhl ten tým v základní části, tak v play off vyhořel. Ale odtud se to radí a chytračí :)).
Je to těžký, aby tým došel až na SC, musí se sejít strašně moc věcí a ten tým hlavně musí zvládat klíčové momenty těch zápasů i když třeba nehraje v sérii líp a to přesně vyšlo Floridě. + Naprosto klíčový faktor Tkachuk. To byl hráč celé série. Boston si s ním absolutně nevěděl rady.
Asi není náhodou, že Florida má s Bostonem bilanci 2-2 z utkání v základní části. Pastrňák prý Floridu jako soupeře vyloženě nemusí...
av69
Příspěvky: 2532
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1400 krát
Obdržel "To se mi líbí": 854 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

Vyhodnocení tipovačky

Sezona je za námi a tak je čas na vyhodnocení tipovačky. Bylo hrozně zajímavé sledovat jak se pořadí přelévalo, jak moc s kartami zamíchaly tipy na pořadí po ZČ a jak do toho mnohdy potom ještě velmi razantně zasáhl dvojnásobek bodů za zápasy playoff. Doufám, že vás tenhle nový formát tipovačky bavil.

Pokud byste měli jakékoliv nápady, podněty, chtěli dát něco jako výhru do dalších tipovaček nebo cokoliv jiného, tak pište. Teď je právě čas kdy můžeme diskutovat nějaké úpravy na příští ročník.

Teď už ale sláva vítězům a přikládám tabulku prvních devíti. Všem ohromná gratulace a prosím všechny uvedené, aby mě kontaktovali do soukromé zprávy kvůli předání výhry.
tipovacka_vysledky.jpg
Abyste věděli na co se těšit, tak ještě připomínám skvělé výhry, které se z velké části podařilo zajistit díky štědrosti firmy Floorwood.cz a.s.( https://www.floorwood.cz/ ), které tímto ještě jednou moc děkuji!

1.místo - https://www.alkohol.cz/produkty/malteco ... -40-12632/
2.místo - poukázka do fanshopu na 1500 Kč
3.místo - bílý fandres Lukáše Radila, XL.
4.místo - poukázka do fanshopu na 1000 Kč
5.místo - https://www.destilerka.cz/fleret-beskyd ... li-40-0-7l
6.místo - kšiltovka Dynamo
7.místo - kulich Dynamo
8.místo - šála Dynamo
9.místo - klasika mezi vodkami, Finlandia.

Díky všem za účast a vidíme se u dalších tipovaček! :pivko:
killer46
Příspěvky: 87
Registrován: 14 lis 2018 15:31
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 18 krát

Re: Hokej

Příspěvek od killer46 »

Začínají se objevovat informace, že má Rulík namířeno do Sparty a Varaďa k nám. Za mě je to dost nelogický krok. Rulík tady u týmu položil nějaké základy, na kterých se dá stavět a věřím, že příští rok bychom měli na to dojít co nejdál. Takto se bude zase začínat od znova, tým si bude zvykat na nového trenéra, styl atd.
PL8
Příspěvky: 2143
Registrován: 17 úno 2017 14:59
Dal "To se mi líbí": 453 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od PL8 »

av69 píše: 03 kvě 2023 13:20 Vyhodnocení tipovačky

Sezona je za námi a tak je čas na vyhodnocení tipovačky. Bylo hrozně zajímavé sledovat jak se pořadí přelévalo, jak moc s kartami zamíchaly tipy na pořadí po ZČ a jak do toho mnohdy potom ještě velmi razantně zasáhl dvojnásobek bodů za zápasy playoff. Doufám, že vás tenhle nový formát tipovačky bavil.

Pokud byste měli jakékoliv nápady, podněty, chtěli dát něco jako výhru do dalších tipovaček nebo cokoliv jiného, tak pište. Teď je právě čas kdy můžeme diskutovat nějaké úpravy na příští ročník.

Teď už ale sláva vítězům a přikládám tabulku prvních devíti. Všem ohromná gratulace a prosím všechny uvedené, aby mě kontaktovali do soukromé zprávy kvůli předání výhry.

tipovacka_vysledky.jpg

Abyste věděli na co se těšit, tak ještě připomínám skvělé výhry, které se z velké části podařilo zajistit díky štědrosti firmy Floorwood.cz a.s.( https://www.floorwood.cz/ ), které tímto ještě jednou moc děkuji!

1.místo - https://www.alkohol.cz/produkty/malteco ... -40-12632/
2.místo - poukázka do fanshopu na 1500 Kč
3.místo - bílý fandres Lukáše Radila, XL.
4.místo - poukázka do fanshopu na 1000 Kč
5.místo - https://www.destilerka.cz/fleret-beskyd ... li-40-0-7l
6.místo - kšiltovka Dynamo
7.místo - kulich Dynamo
8.místo - šála Dynamo
9.místo - klasika mezi vodkami, Finlandia.

Díky všem za účast a vidíme se u dalších tipovaček! :pivko:
Nezúčastnil jsem se, ale velmi si cením vaší aktivity. To se fakt jen tak nevidí. Blahopřeji.
PL8
Odpovědět