Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
WalkingDude
Příspěvky: 4925
Registrován: 01 srp 2014 14:37
Dal "To se mi líbí": 119 krát
Obdržel "To se mi líbí": 838 krát

Re: Hokej

Příspěvek od WalkingDude »

Robert Zaruba je fakt trochu mimo. Nejde o nazory, ale o ty argumenty a pak nasledne chovani v diskuzich.
Tak určitěéé. Jak řikám. Je to sport...
Nezmi
Příspěvky: 4
Registrován: 30 lis 2020 18:29
Dal "To se mi líbí": 1 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Nezmi »

1)
Mám potřebu si tady strašně ulevit. Čert vem naše vypadnutí, fakt smůla a malinký detaily. Co se ale nedá jen tak spláchnout jsou rozhodčí. Necejtím se ukřivděně že by nás poškodili víc než ostatní (ale asi jo). Ale to jak letos kompletně nezvládali všechny série, všechny zápasy Playoff to fakt bolely oči. Snad ani jeden zápas už od předkola nebyl bez chyby rozhodčích. Jestli a do jaké míry to ovlivnilo zápas / sérii, nechám jako předmět k diskuzi. Nicméně jak tu někdo psal, ten zvláštní metr nejvíce seděl Třinci.

2)
se chci zeptat jestli někdo neví jestli zde opravdu bude GK děat Willda s Kloudym?
Díky :)

Děkuju za krásnou základní část a za super atmosféru v Playoff. Za rok snad s pohárem nad hlavou :)
monfils88
Příspěvky: 849
Registrován: 20 pro 2015 09:18
Dal "To se mi líbí": 15 krát
Obdržel "To se mi líbí": 22 krát

Re: Hokej

Příspěvek od monfils88 »

No co jsem tak slyšel a četl tak příští ročník nás čeká docela příval cizinců do Extraligy a jsem na to zvědav Jeden z nejlepších střelců Slovenské ligy dokonce bývalí hráč Florida Panthers nebo finská legenda a další
Ale jedno zajímavé jméno o něj bude hodně zájem
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... ax-gerlach

Super věk a docela produktivní hráč sice v horších ligách ale určitě bude v něm potenciál
FOGLIK
Příspěvky: 5279
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 390 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

monfils88 píše: 30 dub 2023 15:13 No co jsem tak slyšel a četl tak příští ročník nás čeká docela příval cizinců do Extraligy a jsem na to zvědav Jeden z nejlepších střelců Slovenské ligy dokonce bývalí hráč Florida Panthers nebo finská legenda a další
Ale jedno zajímavé jméno o něj bude hodně zájem
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... ax-gerlach

Super věk a docela produktivní hráč sice v horších ligách ale určitě bude v něm potenciál
Američan se Slovenským jménem, že by se chystal do Čech? :)
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

monfils88 píše: 30 dub 2023 15:13 No co jsem tak slyšel a četl tak příští ročník nás čeká docela příval cizinců do Extraligy a jsem na to zvědav Jeden z nejlepších střelců Slovenské ligy dokonce bývalí hráč Florida Panthers nebo finská legenda a další
Ale jedno zajímavé jméno o něj bude hodně zájem
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... ax-gerlach

Super věk a docela produktivní hráč sice v horších ligách ale určitě bude v něm potenciál
Ale akorát jde do Popradu, no.
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Už se nemusí nikdo snažit. Největší přestupová bomba už je venku...
Fu9xmDoWwAUKkYR.png
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

monfils88 píše: 30 dub 2023 15:13 No co jsem tak slyšel a četl tak příští ročník nás čeká docela příval cizinců do Extraligy a jsem na to zvědav Jeden z nejlepších střelců Slovenské ligy dokonce bývalí hráč Florida Panthers nebo finská legenda a další
Ale jedno zajímavé jméno o něj bude hodně zájem
https://www.eliteprospects.com/player/2 ... ax-gerlach

Super věk a docela produktivní hráč sice v horších ligách ale určitě bude v něm potenciál
Do Brna jde Juhamatti Aaltonen. Bez pochyby velké finské jméno, ale 37 let, Marcinko 35. Jsem na Brno zvědav příští sezonu, co z toho vyleze.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

acrylic píše: 30 dub 2023 17:15 Do Brna jde Juhamatti Aaltonen. Bez pochyby velké finské jméno, ale 37 let, Marcinko 35. Jsem na Brno zvědav příští sezonu, co z toho vyleze.
Spíš už mu je skoro 38 let. Výkonnost furt solidní má, aspoň z pohledu ofenzivních statistik, i když teda minusů sbírá v posledních letech mraky. Trochu zvláštní přestup. Kariérně top Fin jde na samým sklonku kariéry do soutěže, kterou v životě nehrál, Nějaká perspektiva toho transferu je hodně krátkodobá.

Každopádně je prdel to sledovat. Spousta přestupů, spousta z nich jistě ne levných a taky nová vlna cizinců. Nás se aktuální škatulata netýkají, takže povzdechy a články o tom, jak jeden miliardář ničí trh, asi letos vycházet nebudou... :smile:
Sweník
Příspěvky: 13980
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1148 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1123 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

No pěkně Boston, horší než my... :-(

Rozpuštěný, vypuštěný pro Čechy pravděpodobně..
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Sweník píše: 01 kvě 2023 03:58 No pěkně Boston, horší než my... :-(

Rozpuštěný, vypuštěný pro Čechy pravděpodobně..
Pro mě žádné velké překvapení, měl jsem v tipovačce Floridu. Opět se ukázalo, že play off je úplně jiná soutěž a v NHL dvojnásob.
Kdo mě teda překvapil daleko víc, tak je Seattle, respektive Colorado. Tam jsem čekal jednoznačnou záležitostí. Na Avs se podepsala dlouhodobá absence kapitána a celkově náročná sezóna co se týče zranění. Hrát to na jednu lajnu nestačilo ani na Krakeny. Tam mám zatím jedinou chybu u postopujicich.

Tak ještě dnes. V tipovačce mám teda postup Rangers, ale tam bych strašně rád měl chybu druhou :)
Tesla a Devils
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Příklad Bostonu ukazuje, že play off a základní část je jiná soutěž, a o to víc si cením našeho bronzu....

Jsem zvědaví na Zachu na co se zase vymluví, aby nemusel na repre, ale v letošní formě by se hodil...třeba bude chlap a jednou nás bude reprezentovat, škoda, že asi Krejču neuvidíme, prý je zraněný říkali na Nova sportu, tak uvidíme...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

acrylic píše: 01 kvě 2023 08:05 Pro mě žádné velké překvapení, měl jsem v tipovačce Floridu. Opět se ukázalo, že play off je úplně jiná soutěž a v NHL dvojnásob.
Kdo mě teda překvapil daleko víc, tak je Seattle, respektive Colorado. Tam jsem čekal jednoznačnou záležitostí. Na Avs se podepsala dlouhodobá absence kapitána a celkově náročná sezóna co se týče zranění. Hrát to na jednu lajnu nestačilo ani na Krakeny. Tam mám zatím jedinou chybu u postopujicich.

Tak ještě dnes. V tipovačce mám teda postup Rangers, ale tam bych strašně rád měl chybu druhou :)
Tak mě se poslední zápasy základní části Seattle líbil a klidně by mohl zopakovat příběh Vegas letos, Colorado bohužel ty zranění a některý odchody na nich zanechali větší stopu, mrzí mě, že nedávají větší šanci Pavlovi, vždy když chytal tak nikdy nezklamal....uvidíme....vyhrát Stanley Cup může každý z těch týmů....Letos bych to klidně viděl na Edmonton konečně má velkou šanci, ale nedivil bych se ani Floridě...
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

1. Května a na našem webu stále stará soupiska 😂
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pcehockeyfan25 píše: 01 kvě 2023 08:24 1. Května a na našem webu stále stará soupiska 😂
Svátek práce přece :-D
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1161
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 498 krát
Obdržel "To se mi líbí": 295 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Georgre píše: 01 kvě 2023 08:14 Tak mě se poslední zápasy základní části Seattle líbil a klidně by mohl zopakovat příběh Vegas letos, Colorado bohužel ty zranění a některý odchody na nich zanechali větší stopu, mrzí mě, že nedávají větší šanci Pavlovi, vždy když chytal tak nikdy nezklamal....uvidíme....vyhrát Stanley Cup může každý z těch týmů....Letos bych to klidně viděl na Edmonton konečně má velkou šanci, ale nedivil bych se ani Floridě...
Tak ono i Colorado mělo velmi silný závěr základní části. U nich bylo i velké selhání v TDL, že v podstatě nikoho nepřivedli a přitom oni měli být jedni z nejaktivnějších. Edmonton je bezpochyby silnější než loni, ti naopak posílili slušně a mají i relativně dobrého brankáře i když si pořád myslím, že ta obrana a třetí/čtvrtý útok je průměr. Nicméně faktor McD a Leon dělá hodně.
Dallas bude taky silný. O něm se moc nemluví, ale ten taky může dojít hodně daleko.
Východ je extrémně vyrovnaný a ty týmy, ať už to budou jakékoliv, tak dojdou do finále nejspíš značně pomláceni.

Dnes si hold vstanu a užiju si další sedmý zápas. Snad pro tentokrát se šťastnějším koncem, než u Dynama.
Tesla a Devils
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 128 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Georgre píše: 01 kvě 2023 08:14 Tak mě se poslední zápasy základní části Seattle líbil a klidně by mohl zopakovat příběh Vegas letos, Colorado bohužel ty zranění a některý odchody na nich zanechali větší stopu, mrzí mě, že nedávají větší šanci Pavlovi, vždy když chytal tak nikdy nezklamal....uvidíme....vyhrát Stanley Cup může každý z těch týmů....Letos bych to klidně viděl na Edmonton konečně má velkou šanci, ale nedivil bych se ani Floridě...
On by letos urcite vic sanci dostal, protoze v sezone Georgiyev rozhodne nebyl takovy stavebni kamen jako loni Kuemper, ale ono je to tezky, kdyz Pavel v sezone zase 3 mesice byl na marodce a vratil se az na play off (podobne jak Frodo), proste nechces davat golmana, co 2 mesice ani netrenoval hned do zapasu play off..
Jinak ta marodka Colorada byla letos neuveritelna. Smula a dost mozna i dan za lonskou dlouhou sezonu...O to vetsi respect Tampe, ze dokazala byt 3x za sebou ve finale
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7705
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 114 krát
Obdržel "To se mi líbí": 779 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Ne každej Last dance končí šťastně...
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

tomaso25 píše: 01 kvě 2023 10:02 Ne každej Last dance končí šťastně...
Boston zřejmě čeká už nutné omlazení. Bergeron a Krejčí konec? Jsem zvědavej na Krejčího. Konec kariéry úplně? Nebo jenom konec v Bostonu? Toronto konečně postup po 19. letech. Doufám, že Floridu pošlou na dovolenou. Florida v čele s Tkachukem je pro mě neskutečně nesympatický tým.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Georgre
Příspěvky: 4933
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Dynamík Jistič píše: 01 kvě 2023 10:22 Boston zřejmě čeká už nutné omlazení. Bergeron a Krejčí konec? Jsem zvědavej na Krejčího. Konec kariéry úplně? Nebo jenom konec v Bostonu? Toronto konečně postup po 19. letech. Doufám, že Floridu pošlou na dovolenou. Florida v čele s Tkachukem je pro mě neskutečně nesympatický tým.
Krejčí na to stále má, teď jde o to jestli zůstane bydlet v Bostonu, nebo tam kde bydlí otec, pokud přijde do Čech, mohl by klidně 2-3 roky extraligu hrát jako Plekanec
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
Stingy
Příspěvky: 176
Registrován: 20 lis 2019 11:00
Dal "To se mi líbí": 214 krát
Obdržel "To se mi líbí": 48 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stingy »

No, co říkáte na ceny permic?
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3378
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 583 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Stingy píše: 01 kvě 2023 10:47 No, co říkáte na ceny permic?
No hezký je to no. Já mám třeba kategorii "C" a i po slevě je o 1.350,00 CZK dražší no. Můžu si tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno. Jenom doufám, že budu mít jako permanentkář i nějaké předkupní právo na svoje místo na LM. Sleva 20% na lístky je sice hezká, ale rád bych seděl na svém místě.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
Štenkovan
Příspěvky: 1128
Registrován: 15 zář 2014 08:55
Dal "To se mi líbí": 3 krát
Obdržel "To se mi líbí": 143 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Štenkovan »

Dynamík Jistič píše: 01 kvě 2023 11:05 No hezký je to no. Já mám třeba kategorii "C" a i po slevě je o 1.350,00 CZK dražší no. Můžu si tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno. Jenom doufám, že budu mít jako permanentkář i nějaké předkupní právo na svoje místo na LM. Sleva 20% na lístky je sice hezká, ale rád bych seděl na svém místě.
Tohle mě taky hodně zarazilo. Vůbec to negarantujou, že se má stadion vůbec dostaneš. A pokud chodíš s kamošema tak taky můžete sedět každej jinde. Pokud to tak opravdu je. Tak to znamená jediný, že na LG mistrů chce majitel získat pro sebe lukrativní vstupenky, které nemá k dispozici. A s tím to odneseme i my co sedíme na místech kde je jedno kdo sedí. Ale osobně si myslím, že nebude vyprodáno.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Proč by nezdražil, když je takový zájem o lístky? Vyplatí se mu to.
Johny92
Příspěvky: 89
Registrován: 26 bře 2022 13:37
Dal "To se mi líbí": 6 krát
Obdržel "To se mi líbí": 36 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Johny92 »

No jako permice slušná raketa. Vůbec nevím jak se k tomu postavit. Chápu všechny věci kolem, hráče, výročí, ale ten skok je obrovskej
car
Příspěvky: 394
Registrován: 23 lis 2018 21:03
Dal "To se mi líbí": 83 krát
Obdržel "To se mi líbí": 15 krát

Re: Hokej

Příspěvek od car »

Dynamík Jistič píše: 01 kvě 2023 11:05 No hezký je to no. Já mám třeba kategorii "C" a i po slevě je o 1.350,00 CZK dražší no. Můžu si tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno. Jenom doufám, že budu mít jako permanentkář i nějaké předkupní právo na svoje místo na LM. Sleva 20% na lístky je sice hezká, ale rád bych seděl na svém místě.
Zdražení není příjemný nikdy, od koupě permice mě určitě neodradí a kupuju si jí zas. Co si budem, kupovali jsme permice i v době kdy chodit na hokej bylo spíš za trest. V porovnání s tím, co za ty peníze teď dostáváme, je vlastně levnější než třeba před 5 lety. Já věřím, že prodej lupenů na LM bude stejný jako na play off, a místo budeme mít rezervovaný, v opačném případě by mě teda klub pěkně nasral. A to sem se na tu ligu mistrů fakt těšil.
Odpovědět