Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Já bych důvod vypadnutí neviděl v přesilovkách, i když určitě mohly být lepší, a už vůbec ne v brankáři. V titulkových sezónách jsme přehrávali soupeře drtivým útokem, a když se podíváme na bodování, tak alespoň půl bodu na zápas má jen Ciencala, Sedlák, Hyka, Kousal, Zohorna, Čerešňák a Rákos. Třetí a čtvrtá lajna nic moc, i při pohledu na +- - Poulíček, Mandát, Paulovič -1, Musil, Kolář -2, Říčka, Vála -3. A to je v tom započítána i Olomouc, statistiky s Třincem by byly ještě mnohem horší.
Třeba takový Radil, který měl být hvězda ligy, za 11 zápasů 2+2. Tady bych viděl problém, ne v přesilovkách. I kdyby jsme místo 16% měli 25% využití, tak by jsme podle mě stejně nepostoupili, protože jsme jich proti Třinci měli hrozně málo. Nevím, v čem je přesně problém, ale do další sezóny musíme zapracovat na střílení gólů, jinak titul nevyhrajem.
Adam
Příspěvky: 1772
Registrován: 27 dub 2017 19:02
Dal "To se mi líbí": 20 krát
Obdržel "To se mi líbí": 3 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Adam »

Krátce k Rangers - myslím, že Slováci se modlí, aby Rangers rychle vypadli, protože jestli nepřijede Halák, tak je jejich nejlepší brankář povolatelný na MS Tomek z Litvínova 😀
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Ke kapitole rozhodčí - včera jsem měl možnost sledovat finále od druhé přestávky dál. Přišlo mi, že se ve studiu museli domluvit, že na rozhodčí musí jít jenom chvála, takže Pospec skoro v každém svém vstupu říkal, jak to rozhodčí pískají super, že mají bezva cit pro hru a že pískají jenom opravdu ty evidentní zákroky a že přesně tak to má být.

Pak začla třetí třetina a už to jelo - první zpomalený záběr - Pospec: tak tady to držení bylo trochu delší asi by se to dalo písknout (Třinečák tam visí na Hradečákovi a drží mu ruku), ale rozhodčí se rozhodli to neposoudit jako nedovolený zákrok, i když podle pravidel by se to mohlo potrestat. Ale rozhodčí to velmi dobře nechali plynout.

Druhý zpomalený záběr - hůl v obličeji - Pospec: Hůl v obličeji opravdu byla, ale bylo to spíš takové opření, ne seknutí. Pravidla sice říkají, že hokejista by sice měl být odpovědný za svojí hůl, ale tady rozhodčí vyhodnotili, že to nemělo takový vliv na hru, takže za mě zase velmi správné rozhodnutí ..

Třetí zpomalený závěr - tam už Pospece nedokážu interpretovat, protože sám do mikrofonu při obhajobě rozhodčích, kdy nepískli další evidentní faul, říkal, že se do toho vysvětlování nějak zamotal ..

Tak co to je? Prostě buď něco podle pravidel faul je a nebo není. Na nějaký "cit pro hru" nehraju .. pak jede U18 na mistrovství světa a proti Slovákům jdou 6krát za třetinu sedět a diví se ..

Uznávám výhru Třince a všechna čest - udělat 4 tituly za sebou, to je na klobouček. Ale tohle nastavení rozhodčích, kdy drtivou většinu zákroků pustí v rámci jejich "citu pro hru" jim k výhře hodně pomohlo. Nechci tím říct, že se připískávalo pro Třinec, ale jejich taktice tento styl rozhodování vyloženě seděl. Kdyby se pískalo jako na začátku sezony, tak si myslím, že Třinec ve čtvrtfinále skončil a my si to dali se Spartou o titul ..

Nezbývá než doufat, že se borci v pruhovaném do příští sezony z letoška poučí a že z play off neudělají podobnou bramboračku jako letos ..
Uživatelský avatar
Itchy
Příspěvky: 5350
Registrován: 01 bře 2016 22:38
Dal "To se mi líbí": 158 krát
Obdržel "To se mi líbí": 469 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Itchy »

Gumid píše: 29 dub 2023 07:37 Obrázek
To mu psal Poulicek, ne?

Chci zpatky Dedka! :rofl:
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2765
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

Hmm, tak prej nejlepší soupeř...... :crazy:
av69
Příspěvky: 2589
Registrován: 26 úno 2016 12:15
Dal "To se mi líbí": 1537 krát
Obdržel "To se mi líbí": 958 krát

Re: Hokej

Příspěvek od av69 »

acrylic píše: 29 dub 2023 09:18 No, myslím si, že tu "ďábelskou" náladu jsem tu odstartoval spíš tím spojením s Dynamem :))
Tohle potvrzuju. I když už je Dynamo pryč, tak stejně pořád ze zvyku ráno kromě výsledku svého Colorada hledám i výsledek Devils :-))
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3380
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 33 krát
Obdržel "To se mi líbí": 585 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Pick píše: 29 dub 2023 10:53 Hmm, tak prej nejlepší soupeř...... :crazy:
Zenit prostě nikdy nezklame. Ten musel bouchnout nejedno šampíčko, když jsme vypadli :wave:
My i Sparta jsme s Třincem chtěli hrát hokej a to se jim evidentně rozbíjí lépe. V tom byl ten rozdíl Robine.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Pida11
Příspěvky: 608
Registrován: 17 říj 2014 16:27
Dal "To se mi líbí": 77 krát
Obdržel "To se mi líbí": 129 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pida11 »

Dynamík Jistič píše: 29 dub 2023 11:02 Zenit prostě nikdy nezklame. Ten musel bouchnout nejedno šampíčko, když jsme vypadli :wave:
My i Sparta jsme s Třincem chtěli hrát hokej a to se jim evidentně rozbíjí lépe. V tom byl ten rozdíl Robine.
Tak predpokladam, ze narazel jen na finalovy soupere za posledni 4 roky...aspon tak to chapu, i kdyz je to celkem nesikovne interpretovany :)
Davejar
Příspěvky: 197
Registrován: 05 led 2020 18:12
Dal "To se mi líbí": 5 krát
Obdržel "To se mi líbí": 53 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Davejar »

Čus všem,

chtěl jsem si svoje takové nějaké vyjádření sezony nechat schválně až po skončení finále.

Nejprve gratulace Třinci k zisku titulu. A gratuluji i sousedům ke druhému fleku... ( s.ere mě to, ale sportovně to udělat musím :D )

a teď k našemu Dynamu....

1) díky celému týmu, že máme na krku bronz... je to takový hořký, ale né proto, že jsme s Třincem padli po sedmém zápase...mě se ta série líbila...ale spíš ta jistota, že po čtvrtfinále s Olmíkem je ta medaile jistá, tak v tu chvíli jsem to úplně nedocenil... ale teď jsem za to rád :)

2) vrátím se k poslednímu zápasu s Třincem...ten nájezd na konci bych nepísknul...

3) obrovské díky za angažování tria z KHL...Willda u mě výbornej, Hyka...tam jsem čekal, že po té nemoci to nebude ono. Ale jeho provokace po vstřelených brankách za mě OK. A Sedlo?... to nemá cenu řešit :)) ale samozřejmě i Zohy, Bobby nebo Radil...za mě dobrý ( a není to myšleno, že dobrý je za tři )

4) tady s tím trochu bojuju...ale nevím proč, od Košťálka jsem čekal, že od modrý tam pojede jedna bomba za druhou...a to se nestalo...a od Dvořky hlavně v play-off, že to bude hooodně bolet, ale přišlo mi, že spíš jako rád debatuje...roli buldoka má u mě pořád A.Musil u kterého doufám, že zůstane. Celkově mě mrzí, že se u nás nechráněj spoluhráči...pořádnou odplatu jsem viděl jen od Sedláka a od Musila

5) díky za všechny doprovodné programy v této sezóně...i když od Bez Frází dokumentu jsem čekal více, i tak fajn, výstava na zámku, teď fotky v parku, předzápasový FanFest a hlavně rozlučka pro Sejka...moc fajn

6) co mě upřímně se.e, je ten hlad po vstupenkách...tvl vždyť já se na ten hokej skoro nedostal...ještě že se hraje i venku, kam se dají lístky v pohodě koupit. To je prostě neuvěřitelný a byl bych rád, kdyby se u nás podařilo zprovoznit uvolňování permanentek jako třeba v Třinci. Ale moje přání je i nová hala. Ale co mě v aktuální hale nejvíc štve, tak to je hudba...už je to snad několik sezón...za mě šílený. A chyběj mi i roztleskávačky, já se na pěknou holku vždycky rád mrknu :))

7) poslední věc ode mě, díky za tohle boží fórum...jsem tu denně i když tolik nepřispívám, po každý směně v práci je fórum první kam vlezu. Jsme dost nároční, někdy dobře, někdy bych řekl i na škodu...ale já to vlastně miluju. Takže v další sezóně zdar a už teď se těším :))
Forbit
Příspěvky: 96
Registrován: 29 dub 2021 20:26
Dal "To se mi líbí": 27 krát
Obdržel "To se mi líbí": 62 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Forbit »

Pida11 píše: 29 dub 2023 11:18 Tak predpokladam, ze narazel jen na finalovy soupere za posledni 4 roky...aspon tak to chapu, i kdyz je to celkem nesikovne interpretovany :)
Ani tak mi nepřijde, že je to šťasně podané. Minulý rok byla Sparta ve finále hodně silná a Třinec rozhodně nebyl lepší - spíš šťastnější. V tomhle finále mi přišlo, že tím silnějším byl Třinec ..
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

přestaňte o tom polemizovat. Kdyz to Roboš jednou vypálí na socky, tak je to prostě pravda pravdoucí.
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Georgre
Příspěvky: 4934
Registrován: 31 črc 2017 23:02
Dal "To se mi líbí": 107 krát
Obdržel "To se mi líbí": 236 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Georgre »

Pcehockeyfan25 píše: 29 dub 2023 13:01
Tvrdík, nebude to syn Michala?
Už se těším na play off, bude to dobré, dobré... :party: :party: :rock: :rock: :rock:
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

jimmypop píše: 29 dub 2023 12:59 přestaňte o tom polemizovat. Kdyz to Roboš jednou vypálí na socky, tak je to prostě pravda pravdoucí.
A hlavně je to směroplatný....
FOGLIK
Příspěvky: 5281
Registrován: 24 zář 2017 21:08
Dal "To se mi líbí": 830 krát
Obdržel "To se mi líbí": 393 krát

Re: Hokej

Příspěvek od FOGLIK »

Forbit píše: 29 dub 2023 12:35 Ani tak mi nepřijde, že je to šťasně podané. Minulý rok byla Sparta ve finále hodně silná a Třinec rozhodně nebyl lepší - spíš šťastnější. V tomhle finále mi přišlo, že tím silnějším byl Třinec ..
Za mě loni rozhodlo, žes e zranil Tomášek. Letos v playoff stín.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Georgre píše: 29 dub 2023 13:10 Tvrdík, nebude to syn Michala?
Jo a Paleček myslím vnuk Josefa..
Pec92
Příspěvky: 2357
Registrován: 10 kvě 2021 10:49
Dal "To se mi líbí": 251 krát
Obdržel "To se mi líbí": 452 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pec92 »

Že by nám dnes Kari zkoušel souhru útoku na další sezónu? 🤔
🔴⚪
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pec92 píše: 29 dub 2023 13:24 Že by nám dnes Kari zkoušel souhru útoku na další sezónu? 🤔
Ne asi :)
Uživatelský avatar
Borek
Příspěvky: 768
Registrován: 25 úno 2020 16:35
Dal "To se mi líbí": 344 krát
Obdržel "To se mi líbí": 263 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Borek »

Padlo tady už všechno a Dědek to v rozhovoru potvrdil. Vyřazení bylo dílem řady faktorů - trvale tragický přesilovky (v klíčových pasážích jsme si nikdy nepomohli), dvojí metr rozhodčích (výrazně v náš neprospěch), absence spolehlivýho snajpra (Říčkova nestřela v posledním mači jako výstižnej symbol), opakovaný herní výpadky (nevyhnuli jsme se jim ani v sedmým zápase, druhej špíl komplet; Rulík mluvil o psychice?), nevyužití domácího prostředí (už v ZČ jsme uhráli venku o 8 bodů víc než doma, jak to?) a v klíčových momentech nepomohla ani špetka štěstí. V sedmým zápase semifinále jsme byli jen centimetry od prodloužení, zatímco zloději gól od historický potupy. Že si zahráli finále oni s první lajnou Eberle, Miškář, Wei Ruike bylo omylem, ke kterýmu v extralize dochází maximálně jednou za dvacet let. Že je Záhuba unešenej z jejich vicemistrovskýho netitulu nepřekvapí. Co čekat od klauna, kterej to dopracoval k vážně míněným hláškám jako je "maska mimo brankoviště"...
Příští rok budem zkušenější, silnější a snad i šťastnější. Za letošní sezonu dík všem.
lucas003
Příspěvky: 2783
Registrován: 03 bře 2020 14:59
Dal "To se mi líbí": 141 krát
Obdržel "To se mi líbí": 437 krát

Re: Hokej

Příspěvek od lucas003 »

Pavelka do Mountfieldu, Péťa Ton se asi nebude pouštět do finančních dostihů :))
Pcehockeyfan25
Příspěvky: 579
Registrován: 08 říj 2021 09:03
Dal "To se mi líbí": 227 krát
Obdržel "To se mi líbí": 137 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pcehockeyfan25 »

Uživatelský avatar
Pick
Příspěvky: 2765
Registrován: 01 srp 2014 20:02
Dal "To se mi líbí": 4 krát
Obdržel "To se mi líbí": 626 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Pick »

🤣🤣🤣
dáda74
Příspěvky: 244
Registrován: 01 bře 2016 10:17
Obdržel "To se mi líbí": 44 krát

Re: Hokej

Příspěvek od dáda74 »

Pick píše: 29 dub 2023 16:05 🤣🤣🤣
Aneb co dnes staci aby jsi byl "novinar"....
Uživatelský avatar
jimmypop
Příspěvky: 8632
Registrován: 03 srp 2014 18:11
Dal "To se mi líbí": 515 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1215 krát

Re: Hokej

Příspěvek od jimmypop »

Puk a ťuk a puk a ťuk a puk a ťuk.... Pěkný Roberte :)))
Odpovědět