Hokej

Diskutujte o zápasech, hráčích, o všem co se týká hokeje.

Moderátoři: Grimley, digitalmouse

Odpovědět
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Njn, tak příště 😔
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

.....taky ne 🤣🤣🤣
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Jedno z nejnudnějších finále posledních x let je konečně u konce. Gratulace do Třince. A jako normální, nezakomplexovaný fanoušek Pardubic gratuluji i Hradci k druhému místu.

A hurá do nové sezóny.
Tesla a Devils
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

4x v řade zaslouží uznání.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Klobouk dolů před Třincem 4x vyhrát....hockey town je ve východních čechách pouze jeden ....

Popřál bych Hradci, aby po tomto úspěchu, chodilo víc diváků než je letošní průměr 4 100 ks
Uživatelský avatar
Sali67
Příspěvky: 1020
Registrován: 18 kvě 2021 17:31
Bydliště: Svítkov
Dal "To se mi líbí": 288 krát
Obdržel "To se mi líbí": 286 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sali67 »

Máme co dělat, jestli je chceme příští rok oba sundat
Liboros
Příspěvky: 214
Registrován: 05 úno 2021 12:54
Obdržel "To se mi líbí": 21 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Liboros »

Já ten případný příchod Varadi vnímám tak, že se očekává nebo už byla Rulíkovi nabídnuta repre. Asi pro většinu trenérů je repre to nejvíc čeho můžou v kariéře v ČR dosáhnou a taková nabídka se nemusí opakovat. Takže jestli Rulik řekne že by to rád prijmul tak mu klub nebude bránit a už se případně pro sichr jedná s Varaďou. Jinak by to tu přebral Ríša se Záďou a to by taky někteří nerozdejchali.
Myslím si že rozhodně vedení nechce po vypadnutí v semi vyhodit rulika jak tu někteří píši nebo naznačují.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Statistické okénko na poháry 6 : 0.....jen poznámka, bez poháru opravdu mistři nejste.... :shh: :shh:
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

Tak ještě dneska vyrovnají Ostrovani serii a bude vše ok
Uživatelský avatar
tomaso25
Příspěvky: 7661
Registrován: 01 srp 2014 17:51
Dal "To se mi líbí": 111 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od tomaso25 »

Extraliga 2022/23 je za námi.

Respekt Třinci. Udělat titul z předkola je jedinečný.

Letos teda ten herní účel světící prostředky přivedli do dalšího levelu. Ale historie se ptát nebude.

Meši to letošní finále mají tak trochu jako náhradu za minulou sezonu, kdy byli hokejově lepší.
frysta
Příspěvky: 3347
Registrován: 09 srp 2017 15:49
Dal "To se mi líbí": 49 krát
Obdržel "To se mi líbí": 240 krát

Re: Hokej

Příspěvek od frysta »

av69 píše: 28 dub 2023 17:18 Je to tak, bohužel už takový Dědek je a jiný nebude. Často dává médiím munici úplně zbytečně až kontraproduktivně, ale on má prostě rád, když se o něm mluví a píše.

A útočníkům vyčítal, že nedávají víc branek než soupeři? Možná objevil díru na trhu, prostě hrát líp a vyhrávat zápasy. :)
Jako ty kecy do novin jsou zbytečné, ale jestli přivedou Varaďu, nedám ani těch 30 Kč za tipsport přenosy. :)
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Já bych teda nad Varaďou nos neohrnoval. Pokud by Rulík skutečně odešel k reprezentaci, tak bych si ho tady dovedl představit. Ale moc tomu nevěřím, že by sem šel.
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Kula
Příspěvky: 2010
Registrován: 05 zář 2014 18:10
Dal "To se mi líbí": 662 krát
Obdržel "To se mi líbí": 221 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Kula »

Jo letos byla šance veliká a obrovská čkoda, že to nedopadlo mám strach, že se to nemusí opakovat.
Jak jsem psal na konci přestupního termínu se mělo posílit třemi hráči když už pan majitel investoval-
Nějaký prvenství ale asi máme - jako tým sponzorován a spolupracující s CCM /Střída sport tak polovina hráčů Bauer
Trenér brankářů kde se vzal tu se vzal radí brankářům každou komerční přestávku nemyslím, že by to Will potřeboval.
No a zopakuju i to dokud Heřman Král Salfický tak to lepší nebude
Uživatelský avatar
Dynamík Jistič
Příspěvky: 3239
Registrován: 03 úno 2016 17:28
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 28 krát
Obdržel "To se mi líbí": 471 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Dynamík Jistič »

Kula píše: 28 dub 2023 20:28 Jo letos byla šance veliká a obrovská čkoda, že to nedopadlo mám strach, že se to nemusí opakovat.
Jak jsem psal na konci přestupního termínu se mělo posílit třemi hráči když už pan majitel investoval-
Nějaký prvenství ale asi máme - jako tým sponzorován a spolupracující s CCM /Střída sport tak polovina hráčů Bauer
Trenér brankářů kde se vzal tu se vzal radí brankářům každou komerční přestávku nemyslím, že by to Will potřeboval.
No a zopakuju i to dokud Heřman Král Salfický tak to lepší nebude
I když to tak možná někdy nenapadá, tak mě tvé názory zajímají. Ale je fakt, že někdy teda dokážeš svými příspěvky prudit neskutečně. A když se k tomu přidají ještě emoce z vypadnutí, tak to pak jiskry jenom létají :-)
A teď všichni najednou! Ať vypuknou ovace! Zakřičíme na ty sráče! Zakřičíme na ty sráče! Pardubice v extralize, Pardubice v extralize, Pardubice v extralize!! :wave:
Uživatelský avatar
woe
Příspěvky: 6128
Registrován: 01 srp 2014 21:46
Bydliště: Pardubice
Dal "To se mi líbí": 97 krát
Obdržel "To se mi líbí": 282 krát

Re: Hokej

Příspěvek od woe »

Mechožrouti zase nic. Loseři. Nikdymistři
Tesla
OnPce
Příspěvky: 232
Registrován: 12 kvě 2019 12:12
Dal "To se mi líbí": 50 krát
Obdržel "To se mi líbí": 37 krát

Re: Hokej

Příspěvek od OnPce »

Trenerskej trejd s nároďakem, Rulík za Jalonena, proč ne? Trochu oživení v této fázi sezóny je potřeba. Jasně z našich přesilovek strach nešel, ale řešení by mělo být komplexnějši a nerodukovat to pouze na výměnu trenérů.

Rozhodně vyměnit třetinu mančaftu - Cienciela, Říčka, Paulovoč, Poulíček, Vondráček a vhodně je doplnit o volné hráče z nároďáku. Jsou za zenitem klubových ambicí.

Diváci? Někteří na presilovkách seděli jako pecky a jen tupě civěli a čekali, zda něco nepadne do kasy. Provest videoanalýzu hlediště a některé permanentky zablokovat k výměně.

A tohle fórum? Už jsem to jednou navrhoval, vytvořit speciální fórum pro B a některé poslat, aby se obepsali v Chrudimi, a teprve pak je stáhnout zpátky do A fóra.
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Stars píše: 28 dub 2023 19:47 Tak ještě dneska vyrovnají Ostrovani serii a bude vše ok
To úplně nevyšlo, škoda.
Já doufám, že Ďáblové to ukončí už dnes :modlitba:
Tesla a Devils
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Už má někdo ten rozhovor s Dědkem?
Uživatelský avatar
Gumid
Příspěvky: 7445
Registrován: 12 lis 2015 14:25
Dal "To se mi líbí": 556 krát
Obdržel "To se mi líbí": 746 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Gumid »

Obrázek
Sweník
Příspěvky: 13899
Registrován: 01 srp 2014 14:42
Dal "To se mi líbí": 1094 krát
Obdržel "To se mi líbí": 1078 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Sweník »

Gumid píše: 29 dub 2023 07:37 Obrázek
Díky moc.
Stars
Příspěvky: 6684
Registrován: 27 zář 2017 15:55
Dal "To se mi líbí": 887 krát
Obdržel "To se mi líbí": 590 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Stars »

acrylic píše: 29 dub 2023 06:40 To úplně nevyšlo, škoda.
Já doufám, že Ďáblové to ukončí už dnes :modlitba:
Jj tak aspoň Ďáblové...
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

Dekuji za rozhovor, tak jak jsem p. Dedka za nektere vylevy drive kritizoval, tak tento rozhovor je za me uplne OK, pojmenoval vecne a adresne v cem byl problem, konec take zvladl bez negativnich emoci a ze jsou nespokojeni z vysledku, ja rozhodne chapu, zvladnout lepe par momentu tak jsme slavili titul my, o tom jsem presvedcen, tato sance se nemusi hned tak opakovat..
Titul preji Trinci a jsem rad, ze HK padl, reci Smolenaka and co. o tom jak Trinec meli herne atd.., jsou usmevne, letos jsme Trinci byli vyrovnanymi souperi pouze my, o to vic me mrzi ze nebylo vychodoceske finale, ono i ten hospodarskej vysledek by vypadal jinak..
Kredit si zaslouzi Vozuch, pro me hrac PO, neskutecny zlepseni v porovnani s tim jak ho pamatuji a preji to i p. Motakovi, borec s nadhledem a nemel to vubec lehke..
Pevne doufam, jako dlouholety fanda Rangers, ze alespon zde se titul udela :)
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Danik23 píše: 29 dub 2023 08:08 Dekuji za rozhovor, tak jak jsem p. Dedka za nektere vylevy drive kritizoval, tak tento rozhovor je za me uplne OK, pojmenoval vecne a adresne v cem byl problem, konec take zvladl bez negativnich emoci a ze jsou nespokojeni z vysledku, ja rozhodne chapu, zvladnout lepe par momentu tak jsme slavili titul my, o tom jsem presvedcen, tato sance se nemusi hned tak opakovat..
Titul preji Trinci a jsem rad, ze HK padl, reci Smolenaka and co. o tom jak Trinec meli herne atd.., jsou usmevne, letos jsme Trinci byli vyrovnanymi souperi pouze my, o to vic me mrzi ze nebylo vychodoceske finale, ono i ten hospodarskej vysledek by vypadal jinak..
Kredit si zaslouzi Vozuch, pro me hrac PO, neskutecny zlepseni v porovnani s tim jak ho pamatuji a preji to i p. Motakovi, borec s nadhledem a nemel to vubec lehke..
Pevne doufam, jako dlouholety fanda Rangers, ze alespon zde se titul udela :)
Až na to poslední souvětí, souhlasím :))
Tesla a Devils
Danik23
Příspěvky: 716
Registrován: 08 lis 2021 12:47
Dal "To se mi líbí": 236 krát
Obdržel "To se mi líbí": 201 krát

Re: Hokej

Příspěvek od Danik23 »

acrylic píše: 29 dub 2023 08:28 Až na to poslední souvětí, souhlasím :))
Jo jo, vim, ze tu jste temer vsici Dabli :) Kazdopadne pokud Rangers letos padnou v prvnim kole, tak to bude, hadam, slusnej palacovej prevrat, vzhledem k posilam a vynalozenym prostredkum:) Tak uvidime...
Uživatelský avatar
acrylic
Příspěvky: 1102
Registrován: 29 pro 2015 09:30
Dal "To se mi líbí": 408 krát
Obdržel "To se mi líbí": 234 krát

Re: Hokej

Příspěvek od acrylic »

Danik23 píše: 29 dub 2023 08:54 Jo jo, vim, ze tu jste temer vsici Dabli :) Kazdopadne pokud Rangers letos padnou v prvnim kole, tak to bude, hadam, slusnej palacovej prevrat, vzhledem k posilam a vynalozenym prostredkum:) Tak uvidime...
No, myslím si, že tu "ďábelskou" náladu jsem tu odstartoval spíš tím spojením s Dynamem :)). Já osobně Devils fandím už dobrych 25 let. Takže si letošní sezónu zatím po těch letech užívám. Stejně jako u Dynama :). Cokoliv navíc v play off je pro mě příjemné překvapení. Ten tým má velikou budoucnost na dalších 5-10 let, takže jsem letos čekal, že tak jako do toho play off nakouknou, získají zkušenosti a příští rok už by nějaký větší úspěch mohl přijít.
Po prvních dvou zápasech to vypadalo na jednoznačnou záležitostí pro Rangers, pak vlezl do brány mladej Akira a ten tým celkově začal hrát úplně jinak. Takže otočka by to byla teda úctihodná, protože Rangers jsou nabití jak talentem, tak zkušenostmi. Ale poslední krok jak víme, je nejtěžší, takže uvidíme, jak to dopadne.

Boston naopak jsem přesně tušil, že budou mít problémy už s Floridou. Playoff je hold úplně jiná soutěž a v NHL to platí dvojnásob.
Tesla a Devils
Odpovědět